Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4485 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz barni1000 #1230. hozzászólására
Memory Clock beállításainál nekem a legnagyobb érték a 1202 MHz.
Akkor most a legnagyobbra állítsam?
Csinalj,mar egy kepet rola. Printscrent(Prt Scr-t lenyomod paintet nyitsz es CTRL+V-t nyomsz,majd toltsd fel.)
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
barni1000 2012. január 6. 24 hozzászólás 6028.
Válasz MasterboyXX #1223. hozzászólására

Alternativa ennek,hogy a BIOS-t befrissited,amit most probaltunk,de ugylatom,nem olyan jok ezek a BIOS programok amiket ajanlanak. Alternativ BIOS frissites progrinak ezt mondjak: Easy Boost
Letoltese innet:
http://www.gigabyte.com/support-downloads/utility.aspx?cg=3

Ez egy egyszerubb,megoldasa ennek,de ideglenes dolog.
Fogod az MSI Afterburnert,es lejebb veszed az orajelet,az megoldja,de ezt elmeletileg minden windows telepiteskor megkell,csinalni a GIGABYTE hibaja igazabol az hogy,rosszul overclockoltak gyarilag a videokartyat.

Innet toltsd le:
http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=2562&file=4&evp=965939309e069912696cbf3bb153925b
Az I Agree-re kattinva elindul a letoltes.

A clock-ot erre az ertekre kell beallitani,es a vegen elmented a profilt,hogy ne keljen mindig ezt beallitani:

Core Clock (Mhz) : 822
Shader Clock (Mhz) : 1644
Memory Clock (Mhz) : 2000

Igy kell vhogy hogy kinezzen:

Memory Clock beállításainál nekem a legnagyobb érték a 1202 MHz.
Akkor most a legnagyobbra állítsam?
mozo 2012. január 6. 4 hozzászólás 12825.
Köszönöm, megoldódott, a böngészőm miatt nem láttam.
Bizos én vagyok a béna, de sehol nem találom.
Válasz mozo #1226. hozzászólására
Hol találok olyat?
Bal,oldalt keri hogy telepitsd fel a battlelog plugint mert vagy nincs vagy nem a legfrissebb.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Hol találok olyat?
Válasz mozo #1224. hozzászólására
Üdv mindenkinek!
A következő problémával fodulok hozzátok, hátha volt hasonló korábban. Teljes rendszerújratelepítést követően tettem fel a BF-et (szintén újra). Látszólag minden rendben, az Origin azt mondja naprakész a játék, a battlelog be is jön, de onnantól hiába kattintok bármilyen játékindító gombra nem történik semmi. Előre is köszönök bármilyen ötletet.
Battlelog plugint feltelepitetted?
Üdv mindenkinek!
A következő problémával fodulok hozzátok, hátha volt hasonló korábban. Teljes rendszerújratelepítést követően tettem fel a BF-et (szintén újra). Látszólag minden rendben, az Origin azt mondja naprakész a játék, a battlelog be is jön, de onnantól hiába kattintok bármilyen játékindító gombra nem történik semmi. Előre is köszönök bármilyen ötletet.
Válasz barni1000 #1222. hozzászólására
Szia nandor90!
A BIOS frissítése közben akadt egy problémám:
A @BIOS elindításáig minden jól ment, de amikor az F41-es filet kiválasztottam ezt írta ki:
The BIOS Version not match!!!
Most mit kellene tennem?

Alternativa ennek,hogy a BIOS-t befrissited,amit most probaltunk,de ugylatom,nem olyan jok ezek a BIOS programok amiket ajanlanak. Alternativ BIOS frissites progrinak ezt mondjak: Easy Boost
Letoltese innet:
http://www.gigabyte.com/support-downloads/utility.aspx?cg=3

Ez egy egyszerubb,megoldasa ennek,de ideglenes dolog.
Fogod az MSI Afterburnert,es lejebb veszed az orajelet,az megoldja,de ezt elmeletileg minden windows telepiteskor megkell,csinalni a GIGABYTE hibaja igazabol az hogy,rosszul overclockoltak gyarilag a videokartyat.

Innet toltsd le:
http://downloads.guru3d.com/downloadget.php?id=2562&file=4&evp=965939309e069912696cbf3bb153925b
Az I Agree-re kattinva elindul a letoltes.

A clock-ot erre az ertekre kell beallitani,es a vegen elmented a profilt,hogy ne keljen mindig ezt beallitani:

Core Clock (Mhz) : 822
Shader Clock (Mhz) : 1644
Memory Clock (Mhz) : 2000

Igy kell vhogy hogy kinezzen:

barni1000 2012. január 6. 24 hozzászólás 6028.
Válasz MasterboyXX #1212. hozzászólására
Na a videokartyad,BIOS-at fogod es lefrissited, az 100%-osan megoldja. Ezt a problemat,meghozza kezdesnek letoltod ezeket:
1. GIGABYTE GTX560Ti BIOS
http://download.gigabyte.eu/FileList/BIOS/vga_bios_gv-n560oc-1gi_f6.13.22.31.exe
2. GPU-Z
http://www.techpowerup.com/downloads/2076d/GPU-Z.0.5.7.exe
3. @BIOS
http://download.gigabyte.eu/FileList/Utility/vga_utility_atbios_ver4.3.exe

A kovetkezot kell,csinalnod mind a 2-tot elinditod,az elsot mikor elinditod kapsz egy felbukano ablakot,hogy hova tomoritse ki. Ezt megfogod es az asztalra kicsomagolod. Nem nyulsz hozza, csinalod tovabb a kovetkezot: 2.-at fogod es elinditod amit letoltott kapsz vmi. Ablakot amiben a videokartyad,osszes parameteret kiirja. Na itt jon a lenyeg:

Ami bevan keretezve,arra rakellned kattintani 1x felfogja kerni,hogy hova mentsed el,a jelenlegi BIOS-t. Itt kivalasztasz vmi. biztonsagos helyet neki,es elnevezzed mindegy mire ez a biztonsagos,masolata a mostani BIOS-odnak,ha barmi baj lenne az ujal(nemkell,parazni csak ha megis kell egyszer vmire.)
3. Dolgot,letolttod,es rendszergazdakent telepited(ez fontos)
Ezutan,elinditod a @BIOS programot,amit feltelepitettel: es a FLASH-bombra rakell nyomni,aztan meg kivalasztod a kicsomagolt filek kozzul az F41-est
Figyelmeztetlek,kozben ne fusson se,origin se jatek,szal minden letezo programot csukj/zarj be. Meg a bongeszot is. Meg flasheli fel az uj BIOS-t a vga-ra ne csinalj a gepen semmit-se megcsak ki-se probald huzni,se ujrainditani a szamitogepet. hagyd,hogy befejezze,ezt a muvelettet es miutan befejezte kiirta,hogy SUCCES v FINISHED akkor,ok-ezd le,es zard be a programot,majd inditsd ujra a szamitogepet. Ha mindent igy,csinalsz akkor ujrainditas utan,vigan fogsz jatszani a BF3-al,egyetlen crasheles nelkul.
Szia nandor90!
A BIOS frissítése közben akadt egy problémám:
A @BIOS elindításáig minden jól ment, de amikor az F41-es filet kiválasztottam ezt írta ki:
The BIOS Version not match!!!
Most mit kellene tennem?
Rollvt 2012. január 6. 30 hozzászólás 5473.
Válasz MasterboyXX #1220. hozzászólására
10elesztes,10healeles. Ottija jobb oldalt mikor rakatintasz.
Megvan, köszi :) Érdekes, hogy 140 óra játék után mindegyik fegyverhez mindegyik feladatnál nulla van :S Vagy ez csak a limitálosoknak elérhető?
Válasz Rollvt #1219. hozzászólására
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Lehet már más is kérdezte, de egyelőre nem igazodok ki itt, ezért gondolom rákérdezek. :)
Szóval, vannak olyan fegyverek amiket nem tudom, hogy lehet megszerezni. Mondjuk a Famas fegyvert, aminél a "Complete assignment Best Friend Forever" szerepel. Az efféle fegyvereket hogy kell "aktiválni"?

Előre is köszönöm a segítséget.
10elesztes,10healeles. Ottija jobb oldalt mikor rakatintasz.
Rollvt 2012. január 6. 30 hozzászólás 5473.
Válasz MasterboyXX #1218. hozzászólására
Privat Uzenetre,gondoltam.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Lehet már más is kérdezte, de egyelőre nem igazodok ki itt, ezért gondolom rákérdezek. :)
Szóval, vannak olyan fegyverek amiket nem tudom, hogy lehet megszerezni. Mondjuk a Famas fegyvert, aminél a "Complete assignment Best Friend Forever" szerepel. Az efféle fegyvereket hogy kell "aktiválni"?

Előre is köszönöm a segítséget.
Válasz Szotyika14 #1217. hozzászólására
m az a PM?
Privat Uzenetre,gondoltam.
Válasz MasterboyXX #1200. hozzászólására
PM-be,dobj infokat.
m az a PM?
krsztn 2012. január 6. 79 hozzászólás 3263.
Válasz MasterboyXX #1215. hozzászólására
Ezt, a drivert probald be: http://drivers.softpedia.com/get/SOUND-CARD/REALTEK/Realtek-HD-Audio-Driver-266-for-Vista-Windows-7.shtml

Nemtalaltam,jobb linket sajnos,bekell erned ezzel.A videokartyat, DriverSweeperrel takaritsd le. Szal,fogod es letorlod az uninstalal a Catalystot ujrainditod,majd a DriverSweeperrel, letakaritod a meg megmaradt ATI Catalyst filel-jeit. Ezutan meg1restart es felrakod a 11.9C drivert,rendszergazdakent,es remeled hogy jo lesz,mert ez az utolso ertelmes driverjuk.
11.9es catalyst-al megoldódott az én problémám is azaz most már nem kezd el 5 perc után elmebetegül szaggatni ... bár persze egy 7200rpm-es vinyó lehet adna pár + fps-t de így is stabil 45fps-em van ultrán (persze AA deferred offon) :kacsint: :vigyor: szval 1000 köszönet a segítségért végre tudom csapatni
Válasz Woody320 #1214. hozzászólására
Hát megpróbálhatom a 11.9C-t(bár bétákkal nincs jó tapasztalatom) igen integráltat használom,realtek 6.0.1.5780--->ezt sosem frissítettem eddig ez az amit még alaplapi cd-n adnak...de nem is volt még vele gond...tavaly is ezzel TS-eztem bc 2-ben.
Ezt, a drivert probald be: http://drivers.softpedia.com/get/SOUND-CARD/REALTEK/Realtek-HD-Audio-Driver-266-for-Vista-Windows-7.shtml

Nemtalaltam,jobb linket sajnos,bekell erned ezzel.A videokartyat, DriverSweeperrel takaritsd le. Szal,fogod es letorlod az uninstalal a Catalystot ujrainditod,majd a DriverSweeperrel, letakaritod a meg megmaradt ATI Catalyst filel-jeit. Ezutan meg1restart es felrakod a 11.9C drivert,rendszergazdakent,es remeled hogy jo lesz,mert ez az utolso ertelmes driverjuk.
Woody320 2012. január 5. 169 hozzászólás 1966.
Válasz MasterboyXX #1209. hozzászólására
11.9C(ez Beta)-es Catalystet rakj mar,fel. Hanyas, Realtek driver van fent? Egyaltalan az integraltat,hasznalod?

Hát megpróbálhatom a 11.9C-t(bár bétákkal nincs jó tapasztalatom) igen integráltat használom,realtek 6.0.1.5780--->ezt sosem frissítettem eddig ez az amit még alaplapi cd-n adnak...de nem is volt még vele gond...tavaly is ezzel TS-eztem bc 2-ben.
barmi1000: Ha a leirtak,mellett vmit. nem ertesz kerdezz! Megprobaltam a legjobban,ertheto modon leirni.
Válasz barni1000 #1210. hozzászólására
Ez a model az:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3707#ov
Na a videokartyad,BIOS-at fogod es lefrissited, az 100%-osan megoldja. Ezt a problemat,meghozza kezdesnek letoltod ezeket:
1. GIGABYTE GTX560Ti BIOS
http://download.gigabyte.eu/FileList/BIOS/vga_bios_gv-n560oc-1gi_f6.13.22.31.exe
2. GPU-Z
http://www.techpowerup.com/downloads/2076d/GPU-Z.0.5.7.exe
3. @BIOS
http://download.gigabyte.eu/FileList/Utility/vga_utility_atbios_ver4.3.exe

A kovetkezot kell,csinalnod mind a 2-tot elinditod,az elsot mikor elinditod kapsz egy felbukano ablakot,hogy hova tomoritse ki. Ezt megfogod es az asztalra kicsomagolod. Nem nyulsz hozza, csinalod tovabb a kovetkezot: 2.-at fogod es elinditod amit letoltott kapsz vmi. Ablakot amiben a videokartyad,osszes parameteret kiirja. Na itt jon a lenyeg:

Ami bevan keretezve,arra rakellned kattintani 1x felfogja kerni,hogy hova mentsed el,a jelenlegi BIOS-t. Itt kivalasztasz vmi. biztonsagos helyet neki,es elnevezzed mindegy mire ez a biztonsagos,masolata a mostani BIOS-odnak,ha barmi baj lenne az ujal(nemkell,parazni csak ha megis kell egyszer vmire.)
3. Dolgot,letolttod,es rendszergazdakent telepited(ez fontos)
Ezutan,elinditod a @BIOS programot,amit feltelepitettel: es a FLASH-bombra rakell nyomni,aztan meg kivalasztod a kicsomagolt filek kozzul az F41-est
Figyelmeztetlek,kozben ne fusson se,origin se jatek,szal minden letezo programot csukj/zarj be. Meg a bongeszot is. Meg flasheli fel az uj BIOS-t a vga-ra ne csinalj a gepen semmit-se megcsak ki-se probald huzni,se ujrainditani a szamitogepet. hagyd,hogy befejezze,ezt a muvelettet es miutan befejezte kiirta,hogy SUCCES v FINISHED akkor,ok-ezd le,es zard be a programot,majd inditsd ujra a szamitogepet. Ha mindent igy,csinalsz akkor ujrainditas utan,vigan fogsz jatszani a BF3-al,egyetlen crasheles nelkul.
barni1000 2012. január 5. 24 hozzászólás 6028.
Válasz tributto4 #1208. hozzászólására
ha van msi afterburnered, azt töröld, vagy ha 32 bited van, válts 64re.
Afterburnerem nincs és 64bites a gép, de még ígyis kifagy.
Válasz MasterboyXX #1206. hozzászólására
BIOS frissites,kell a kartyahoz,az megoldja ezt a crasht. Csak kell a pontos videokartya,model, mert anelkul nehez.
Ez a model az:
http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3707#ov
Válasz Woody320 #1207. hozzászólására
Nem a legújabb driver van fent maert azzal kékhalálozott a gép vagy csak simán kifagyott ezért úgy döntöttem h a 11.8 (ati)az ideális...azzal viszonylag stabil ezt leszámítva amit írtam...bár hozzá teszem amióta a gépet újratettem a TS3 is szarakodik nem tudom használni(engem hallani de én nem hallok senkit,csak nagyon ritkán ha állítgatom közben) amire sajna azóta sem találtam megoldást(azt is párszor újra tettem már)
amióta BF3 kijött csk a baj van...
pl bfbc 2-m is kifagy pedig már 3szo újratettem az egészet steamestől meg minden...áááá
de a legújabb drivrrel az is kékhalálozott ezzel meg tudok játszani fagyás előtt 10 percig...
11.9C(ez Beta)-es Catalystet rakj mar,fel. Hanyas, Realtek driver van fent? Egyaltalan az integraltat,hasznalod?

tributto4 2012. január 5. 7 hozzászólás 10102.
Válasz barni1000 #1195. hozzászólására
A grafikából már visszavettem, így se jó.
Vírust is kerestem.
Az internet 6Mbps
ha van msi afterburnered, azt töröld, vagy ha 32 bited van, válts 64re.
Woody320 2012. január 5. 169 hozzászólás 1966.
Válasz MasterboyXX #1175. hozzászólására
Videokartya/Driver hasonlo?
Nem a legújabb driver van fent maert azzal kékhalálozott a gép vagy csak simán kifagyott ezért úgy döntöttem h a 11.8 (ati)az ideális...azzal viszonylag stabil ezt leszámítva amit írtam...bár hozzá teszem amióta a gépet újratettem a TS3 is szarakodik nem tudom használni(engem hallani de én nem hallok senkit,csak nagyon ritkán ha állítgatom közben) amire sajna azóta sem találtam megoldást(azt is párszor újra tettem már)
amióta BF3 kijött csk a baj van...
pl bfbc 2-m is kifagy pedig már 3szo újratettem az egészet steamestől meg minden...áááá
de a legújabb drivrrel az is kékhalálozott ezzel meg tudok játszani fagyás előtt 10 percig...
Válasz MasterboyXX #1205. hozzászólására
http://www.gigabyte.com/products/list.aspx?s=43&p=52,53@53,62&v=1,1@2,16

ezzek kozul melyik a tied? vagy linkeld be,vagy pontos moddelt masolj be fontos.
BIOS frissites,kell a kartyahoz,az megoldja ezt a crasht. Csak kell a pontos videokartya,model, mert anelkul nehez.
Válasz barni1000 #1204. hozzászólására
Gigabyte
http://www.gigabyte.com/products/list.aspx?s=43&p=52,53@53,62&v=1,1@2,16

ezzek kozul melyik a tied? vagy linkeld be,vagy pontos moddelt masolj be fontos.
Válasz MasterboyXX #1198. hozzászólására
Az a GTX560 ti milyen markaju videokartya?
Gigabyte
Lev576 2012. január 5. 30 hozzászólás 5472.
Válasz MasterboyXX #1202. hozzászólására
A configot hagyd ben,mert stabilabb lesz. A hangkartya aze,kell mert szar az alaplapid.
ok
Válasz Lev576 #1201. hozzászólására
És amúgy ennek működnie kellett volna?
A configot hagyd ben,mert stabilabb lesz. A hangkartya aze,kell mert szar az alaplapid.
Válasz MasterboyXX #1191. hozzászólására
Na, akkor a realtek hangkartyabban allisd be, hogy a hang 44hz-es 16bites hang legyen. Elmeletileg sima CD minoseget kell a Realtekben kivalasztani.
Ez mellett,ezt toltsd le:
User.cfg Ezt bemasolod oda,ahova a jatekod telepitve van,hogy pontossabban tudd ezt, a mappaban bf3.exe van.

Mikor ezzel,megvagy akkor probald ki. A konfig beallitja,hogy ne dx11-ben fusson,mivel a kartyad azt is tudja,csak low end igy nem eroltetnem vele a dx11-et. Dx10-ben meg elmeletileg,nem kene hogy problemazzon. Ha nincs fent realtek driver akkor ajanlatos leszedni a 2.66-ost ne ujabbat hanem pont ezt a verzioszamot.
És amúgy ennek működnie kellett volna?
Válasz Szotyika14 #1194. hozzászólására
ne migazán ismerem az én vírusirtómat mert én eddig nem is ezt hasunáltam csak néhány hónapja van rajta ez szóval ha nem gond meg nézhetnéd teamview-eren keresztül
PM-be,dobj infokat.
Válasz MasterboyXX #1197. hozzászólására
Probalj,kolcson kerni hangkartyat vkitol. Az megoldja.
oké,és köszi a segítségeket.
Válasz barni1000 #1192. hozzászólására
Sziasztok!
A következő lenne a problémám: A Batllefield 3 multiplayernél a játék pár perc után kifagy.
A gépem adatai:
Operációs rendszer: Win 7
Videokártya: Geforce 560Ti
Processzor: Intel Core i5-2400

Az a GTX560 ti milyen markaju videokartya?
Válasz Lev576 #1196. hozzászólására
Megcsináltam mindent amit írtál,de így se jó. :bocs:
Mostmár tényleg nemtom,hogy mit lehetne még megpróbálni.
Probalj,kolcson kerni hangkartyat vkitol. Az megoldja.
Válasz MasterboyXX #1191. hozzászólására
Na, akkor a realtek hangkartyabban allisd be, hogy a hang 44hz-es 16bites hang legyen. Elmeletileg sima CD minoseget kell a Realtekben kivalasztani.
User.cfg Ezt bemasolod oda,ahova a jatekod telepitve van,hogy pontossabban tudd ezt, a mappaban bf3.exe van.

Mikor ezzel,megvagy akkor probald ki. A konfig beallitja,hogy ne dx11-ben fusson,mivel a kartyad azt is tudja,csak low end igy nem eroltetnem vele a dx11-et. Dx10-ben meg elmeletileg,nem kene hogy problemazzon. Ha nincs fent realtek driver akkor ajanlatos leszedni a 2.66-ost ne ujabbat hanem pont ezt a verzioszamot.
Megcsináltam mindent amit írtál,de így se jó. :bocs:
Mostmár tényleg nemtom,hogy mit lehetne még megpróbálni.
A grafikából már visszavettem, így se jó.
Vírust is kerestem.
Az internet 6Mbps
Válasz Szotyika14 #1163. hozzászólására
renben előre is köszi
ne migazán ismerem az én vírusirtómat mert én eddig nem is ezt hasunáltam csak néhány hónapja van rajta ez szóval ha nem gond meg nézhetnéd teamview-eren keresztül
Válasz barni1000 #1192. hozzászólására
Sziasztok!
A következő lenne a problémám: A Batllefield 3 multiplayernél a játék pár perc után kifagy.
A gépem adatai:

Szia!
Néhány ötlet: futtass le egy víruskeresést, vegyél vissza a grafikából
Milyen gyors az interneted? Még erre tudnék tippelni. :)
Sziasztok!
A gépem adatai:

Válasz Lev576 #1190. hozzászólására
------------------
System Information
------------------
Time of this report: 1/5/2012, 17:03:53
Machine name: ZEMANOK-PC
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.111025-1503)
Language: Hungarian (Regional Setting: Hungarian)
System Manufacturer: FUJITSU SIEMENS
System Model: MS-7504VP
BIOS: Default System BIOS
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz (2 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2048MB RAM
Page File: 1365MB used, 2728MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7600.16385 32bit Unicode

------------
DxDiag Notes
------------
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Sound Tab 2: No problems found.
Sound Tab 3: No problems found.
Input Tab: No problems found.

--------------------
DirectX Debug Levels
--------------------
Direct3D: 0/4 (retail)
DirectDraw: 0/4 (retail)
DirectInput: 0/5 (retail)
DirectMusic: 0/5 (retail)
DirectPlay: 0/9 (retail)
DirectSound: 0/5 (retail)
DirectShow: 0/6 (retail)

---------------
Display Devices
---------------
Card name: NVIDIA GeForce GT 430
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce GT 430
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0DE1&SUBSYS_040110B0&REV_A1
Display Memory: 1761 MB
Dedicated Memory: 993 MB
Shared Memory: 767 MB
Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (75Hz)
Monitor Name: Általános PnP képernyő
Monitor Model: B17-1
Monitor Id: FUS0458
Native Mode: 1280 x 1024(p) (60.020Hz)
Output Type: HD15
Driver Name: nvd3dum.dll,nvwgf2um.dll,nvwgf2um.dll
Driver File Version: 8.17.0012.8562 (English)
Driver Version: 8.17.12.8562
DDI Version: 10.1
Driver Model: WDDM 1.1
Driver Attributes: Final Retail
Driver Date/Size: 10/15/2011 09:53:00, 13205312 bytes
WHQL Logo'd: Yes
WHQL Date Stamp:
Device Identifier: {D7B71E3E-4EA1-11CF-7252-0D241FC2C535}
Vendor ID: 0x10DE
Device ID: 0x0DE1
SubSys ID: 0x040110B0
Revision ID: 0x00A1
Driver Strong Name: oem2.inf:NVIDIA_SetA_Devices.NTx86.6.1:Section005:8.17.12.8562:pci\ven_10de&dev_0de1
Rank Of Driver: 00E62001
Video Accel: ModeMPEG2_A ModeMPEG2_C ModeVC1_C ModeWMV9_C
Deinterlace Caps: {6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
D3D9 Overlay: Supported
DXVA-HD: Supported
DDraw Status: Enabled
D3D Status: Enabled
AGP Status: Enabled

-------------
Sound Devices
-------------
Description: Hangszórók (High Definition Audio hangeszköz)
Default Sound Playback: Yes
Default Voice Playback: Yes
Hardware ID: HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0888&SUBSYS_14627504&REV_1001
Manufacturer ID: 1
Product ID: 65535
Type: WDM
Driver Name: HdAudio.sys
Driver Version: 6.01.7600.16385 (Hungarian)
Date and Size: 7/14/2009 00:51:47, 304128 bytes
Other Files:
Driver Provider: Microsoft
HW Accel Level: Basic
Cap Flags: 0xF1F
Min/Max Sample Rate: 100, 200000
Static/Strm HW Mix Bufs: 1, 0
Static/Strm HW 3D Bufs: 0, 0
HW Memory: 0
Voice Management: No
EAX(tm) 2.0 Listen/Src: No, No
I3DL2(tm) Listen/Src: No, No
Sensaura(tm) ZoomFX(tm): No

Description: Digitális hang (SPDIF) (High Definition Audio hangeszköz)
Default Sound Playback: No
Default Voice Playback: No
Other Files:

Description: Digitális hang (HDMI) (High Definition Audio hangeszköz)
Other Files:

---------------------
Sound Capture Devices
---------------------
-------------------
DirectInput Devices
-------------------
Device Name: Egér
Attached: 1
Controller ID: n/a
Vendor/Product ID: n/a
FF Driver: n/a

Device Name: Billentyűzet

Device Name: HID Keyboard Hot Keys
Controller ID: 0x0
Vendor/Product ID: 0x0E6A, 0x6001

Poll w/ Interrupt: No

-----------
USB Devices
-----------
+ USB gyökérhub
| Vendor/Product ID: 0x10DE, 0x07FE
| Matching Device ID: usb\root_hub
| Service: usbhub
| Driver: usbhub.sys, 3/25/2011 04:06:46, 258560 bytes
| Driver: usbd.sys, 3/25/2011 04:06:06, 5888 bytes
|
+-+ USB beviteli eszköz
| | Vendor/Product ID: 0x045E, 0x0084
| | Location: Port_#0002.Hub_#0001
| | Matching Device ID: generic_hid_device
| | Service: HidUsb
| | Driver: hidusb.sys, 7/14/2009 00:51:04, 24064 bytes
| | Driver: hidclass.sys, 7/14/2009 00:51:01, 55808 bytes
| | Driver: hidparse.sys, 7/14/2009 00:51:00, 25728 bytes
| |
| +-+ HID-kompatibilis egér
| | | Vendor/Product ID: 0x045E, 0x0084
| | | Matching Device ID: hid_device_system_mouse
| | | Service: mouhid
| | | Driver: mouhid.sys, 7/14/2009 00:45:08, 26112 bytes
| | | Driver: mouclass.sys, 7/14/2009 02:20:44, 41552 bytes

----------------
Gameport Devices
----------------

------------
PS/2 Devices
------------
+ HID billentyűzet eszköz
| Vendor/Product ID: 0x0E6A, 0x6001
| Matching Device ID: hid_device_system_keyboard
| Service: kbdhid
| Driver: kbdhid.sys, 7/14/2009 00:45:09, 28160 bytes
| Driver: kbdclass.sys, 7/14/2009 02:20:36, 42576 bytes
|
+ Terminálkiszolgáló - billentyűzet-illesztőprogram
| Matching Device ID: root\rdp_kbd
| Upper Filters: kbdclass
| Service: TermDD
| Driver: i8042prt.sys, 7/14/2009 00:11:24, 80896 bytes
|
+ Terminálkiszolgáló - egér-illesztőprogram
| Matching Device ID: root\rdp_mou
| Upper Filters: mouclass
| Driver: termdd.sys, 7/14/2009 02:19:10, 51776 bytes
| Driver: sermouse.sys, 7/14/2009 00:45:08, 19968 bytes
| Driver: mouclass.sys, 7/14/2009 02:20:44, 41552 bytes

------------------------
Disk & DVD/CD-ROM Drives
------------------------
Drive: C:
Free Space: 36.7 GB
Total Space: 79.5 GB
File System: NTFS
Model: WDC WD5000AAKS-00V1A0 ATA Device

Drive: D:
Free Space: 381.0 GB
Total Space: 397.4 GB

Drive: E:
Model: hp CDDVDW TS-H653R ATA Device
Driver: c:\windows\system32\drivers\cdrom.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 00:11:26, 108544 bytes

--------------
System Devices
--------------
Name: High Definition Audio hangvezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07FC&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&48
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\hdaudbus.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 00:50:56, 108544 bytes

Name: PCI szabványos RAM-vezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D3&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0E
Driver: n/a

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07C8&SUBSYS_00000000&REV_A1\3&267A616A&0&1C

Name: Szabványos kétcsatornás PCI IDE-vezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07F0&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&70
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\pciide.sys, 6.01.7600.16385 (English), 7/14/2009 02:20:45, 12368 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\pciidex.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 02:19:03, 42560 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\atapi.sys, 6.01.7600.16385 (English), 7/14/2009 02:26:15, 21584 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\ataport.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 02:26:15, 133200 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D2&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0D

Name: PCI szabványos gazda CPU-híd
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07C2&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&00

Name: NVIDIA nForce hálózati vezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07DC&SUBSYS_504C1462&REV_A2\3&267A616A&0&78

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D1&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0C

Name: PCI Express szabványos gyökérport
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056F&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&68
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\pci.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 02:20:45, 153680 bytes

Name: Társprocesszor
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07DA&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&1B

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D0&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0B

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056F&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&60
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\pci.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 02:20:45, 153680 bytes

Name: VIA 1394 OHCI szabványnak megfelelő állomásvezérlő
Device ID: PCI\VEN_1106&DEV_3044&SUBSYS_068C0574&REV_C0\4&31AAB5A&0&4850
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\1394ohci.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 00:52:00, 163328 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D9&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&1A

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CF&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0A

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056E&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&58

Name: NVIDIA GeForce GT 430
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0DE1&SUBSYS_040110B0&REV_A1\4&CABB358&0&0058
Driver: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Drs\dbInstaller.exe, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 192320 bytes
Driver: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Drs\nvdrsdb.bin, 10/15/2011 09:53:00, 316496 bytes
Driver: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\license.txt, 5/21/2011 06:01:00, 15511 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\nvlddmkm.sys, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 10327360 bytes
Driver: C:\Windows\system32\OpenCL.dll, 1.00.0000.0000 (English), 10/15/2011 09:53:00, 61248 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvapi.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 2458432 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcompiler.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 17248576 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcuda.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 5578560 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcuvenc.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 2099520 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcuvid.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 2401088 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvd3dum.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 13205312 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvinfo.pb, 10/15/2011 09:53:00, 4359 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvoglv32.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 18871616 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvwgf2um.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 7041856 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvdispco32.dll, 2.00.0018.0000 (English), 10/15/2011 09:53:00, 919872 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvgenco32.dll, 2.00.0013.0000 (English), 10/15/2011 09:53:00, 877376 bytes

Name: NVIDIA nForce PCI rendszerkezelő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D8&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&19

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CE&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&09

Name: PCI szabványos PCI-PCI híd
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056D&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&50

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0BEA&SUBSYS_040110B0&REV_A1\4&CABB358&0&0158
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\hdaudbus.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 00:50:56, 108544 bytes

Name: PCI szabványos ISA híd
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D7&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&18
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\msisadrv.sys, 6.01.7600.16385 (English), 7/14/2009 02:20:43, 13888 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CD&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&08

Name: Szabványos bővített PCI-USB állomásvezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056A&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&21
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbehci.sys, 6.01.7600.16788 (English), 3/25/2011 04:06:12, 43008 bytes
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbport.sys, 6.01.7600.16788 (Hungarian), 3/25/2011 04:06:25, 284160 bytes
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbhub.sys, 6.01.7600.16788 (Hungarian), 3/25/2011 04:06:46, 258560 bytes

Name: Szabványos OpenHCD USB állomásvezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07FE&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&20
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbohci.sys, 6.01.7600.16788 (English), 3/25/2011 04:06:11, 20480 bytes
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbport.sys, 6.01.7600.16788 (Hungarian), 3/25/2011 04:06:25, 284160 bytes
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbhub.sys, 6.01.7600.16788 (Hungarian), 3/25/2011 04:06:46, 258560 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D6&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&10

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CB&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&01

------------------
DirectShow Filters
------------------

DirectShow Filters:
WMAudio Decoder DMO,0x00800800,1,1,WMADMOD.DLL,6.01.7600.16385
WMAPro over S/PDIF DMO,0x00600800,1,1,WMADMOD.DLL,6.01.7600.16385
WMSpeech Decoder DMO,0x00600800,1,1,WMSPDMOD.DLL,6.01.7600.16385
MP3 Decoder DMO,0x00600800,1,1,mp3dmod.dll,6.01.7600.16385
Mpeg4s Decoder DMO,0x00800001,1,1,mp4sdecd.dll,6.01.7600.16385
WMV Screen decoder DMO,0x00600800,1,1,wmvsdecd.dll,6.01.7600.16385
WMVideo Decoder DMO,0x00800001,1,1,wmvdecod.dll,6.01.7600.16597
Mpeg43 Decoder DMO,0x00800001,1,1,mp43decd.dll,6.01.7600.16385
Mpeg4 Decoder DMO,0x00800001,1,1,mpg4decd.dll,6.01.7600.16385
DV Muxer,0x00400000,0,0,qdv.dll,6.06.7600.16385
Color Space Converter,0x00400001,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
WM ASF Reader,0x00400000,0,0,qasf.dll,12.00.7600.16385
Screen Capture filter,0x00200000,0,1,wmpsrcwp.dll,12.00.7600.16385
AVI Splitter,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
VGA 16 Color Ditherer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
SBE2MediaTypeProfile,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Microsoft DTV-DVD Video Decoder,0x005fffff,2,4,msmpeg2vdec.dll,6.01.7140.0000
AC3 Parser Filter,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.06.7600.16724
StreamBufferSink,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Microsoft TV Captions Decoder,0x00200001,1,0,MSTVCapn.dll,6.01.7600.16385
MJPEG Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
CBVA DMO wrapper filter,0x00200000,1,1,cbva.dll,6.01.7600.16385
MPEG-I Stream Splitter,0x00600000,1,2,quartz.dll,6.06.7600.16490
SAMI (CC) Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
VBI Codec,0x00600000,1,4,VBICodec.ax,6.06.7600.16385
MPEG-2 Splitter,0x005fffff,1,0,mpg2splt.ax,6.06.7600.16724
Closed Captions Analysis Filter,0x00200000,2,5,cca.dll,6.06.7600.16385
SBE2FileScan,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Microsoft MPEG-2 Video Encoder,0x00200000,1,1,msmpeg2enc.dll,6.01.7600.16385
Internal Script Command Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG Audio Decoder,0x03680001,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
DV Splitter,0x00600000,1,2,qdv.dll,6.06.7600.16385
Video Mixing Renderer 9,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft MPEG-2 Encoder,0x00200000,2,1,msmpeg2enc.dll,6.01.7600.16385
ACM Wrapper,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Video Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG-2 Video Stream Analyzer,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Line 21 Decoder,0x00600000,1,1,qdvd.dll,6.06.7600.16385
Video Port Manager,0x00600000,2,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Video Renderer,0x00400000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
VPS Decoder,0x00200000,0,0,WSTPager.ax,6.06.7600.16385
WM ASF Writer,0x00400000,0,0,qasf.dll,12.00.7600.16385
VBI Surface Allocator,0x00600000,1,1,vbisurf.ax,6.01.7600.16385
File writer,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.06.7600.16385
iTV Data Sink,0x00600000,1,0,itvdata.dll,6.06.7600.16385
iTV Data Capture filter,0x00600000,1,1,itvdata.dll,6.06.7600.16385
DVD Navigator,0x00200000,0,3,qdvd.dll,6.06.7600.16385
Microsoft TV Subtitles Decoder,0x00200001,1,0,MSTVCapn.dll,6.01.7600.16385
Overlay Mixer2,0x00200000,1,1,qdvd.dll,6.06.7600.16385
AVI Draw,0x00600064,9,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
RDP DShow Redirection Filter,0xffffffff,1,0,DShowRdpFilter.dll,
Microsoft MPEG-2 Audio Encoder,0x00200000,1,1,msmpeg2enc.dll,6.01.7600.16385
WST Pager,0x00200000,1,1,WSTPager.ax,6.06.7600.16385
MPEG-2 Demultiplexer,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.06.7600.16724
DV Video Decoder,0x00800000,1,1,qdv.dll,6.06.7600.16385
SampleGrabber,0x00200000,1,1,qedit.dll,6.06.7600.16385
Null Renderer,0x00200000,1,0,qedit.dll,6.06.7600.16385
MPEG-2 Sections and Tables,0x005fffff,1,0,Mpeg2Data.ax,6.06.7600.16867
Microsoft AC3 Encoder,0x00200000,1,1,msac3enc.dll,6.01.7600.16385
StreamBufferSource,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Smart Tee,0x00200000,1,2,qcap.dll,6.06.7600.16385
Overlay Mixer,0x00200000,0,0,qdvd.dll,6.06.7600.16385
AVI Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
NetBridge,0x00200000,2,0,netbridge.dll,6.01.7600.16385
AVI/WAV File Source,0x00400000,0,2,quartz.dll,6.06.7600.16490
Wave Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
MIDI Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Multi-file Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
File stream renderer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft DTV-DVD Audio Decoder,0x005fffff,1,1,msmpeg2adec.dll,6.01.7140.0000
StreamBufferSink2,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
AVI Mux,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.06.7600.16385
Line 21 Decoder 2,0x00600002,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
File Source (Async.),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
File Source (URL),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Media Center Extender Encryption Filter,0x00200000,2,2,Mcx2Filter.dll,6.01.7600.16385
AudioRecorder WAV Dest,0x00200000,0,0,WavDest.dll,
AudioRecorder Wave Form,0x00200000,0,0,WavDest.dll,
SoundRecorder Null Renderer,0x00200000,0,0,WavDest.dll,
Infinite Pin Tee Filter,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Enhanced Video Renderer,0x00200000,1,0,evr.dll,6.01.7600.16385
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00200000,2,0,psisrndr.ax,6.06.7600.16867
MPEG Video Decoder,0x40000001,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490

WDM Streaming Tee/Splitter Devices:
Cél/fogadók közötti konverter,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385

Video Compressors:
WMVideo8 Encoder DMO,0x00600800,1,1,wmvxencd.dll,6.01.7600.16385
WMVideo9 Encoder DMO,0x00600800,1,1,wmvencod.dll,6.01.7600.16385
MSScreen 9 encoder DMO,0x00600800,1,1,wmvsencd.dll,6.01.7600.16385
DV Video Encoder,0x00200000,0,0,qdv.dll,6.06.7600.16385
MJPEG Compressor,0x00200000,0,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Cinepak Codec by Radius,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Intel IYUV-kodek,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Microsoft RLE,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Microsoft Video 1,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385

Audio Compressors:
WM Speech Encoder DMO,0x00600800,1,1,WMSPDMOE.DLL,6.01.7600.16385
WMAudio Encoder DMO,0x00600800,1,1,WMADMOE.DLL,6.01.7600.16385
IMA ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
PCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
GSM 6.10,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
CCITT A-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
CCITT u-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG Layer-3,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490

PBDA CP Filters:
PBDA DTFilter,0x00600000,1,1,CPFilters.dll,6.06.7600.16724
PBDA ETFilter,0x00200000,0,0,CPFilters.dll,6.06.7600.16724
PBDA PTFilter,0x00200000,0,0,CPFilters.dll,6.06.7600.16724

Midi Renderers:
Default MidiOut Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft GS Wavetable Synth,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490

WDM Streaming Rendering Devices:
HD Audio HDMI kimenet,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385
HD Audio Hangszóró,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385
HD Audio SPDIF kimenet,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385

BDA Network Providers:
Microsoft ATSC Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft DVBC Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft DVBS Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft DVBT Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft Network Provider,0x00200000,0,1,MSNP.ax,6.06.7600.16867

Multi-Instance Capable VBI Codecs:

BDA Transport Information Renderers:
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00600000,2,0,psisrndr.ax,6.06.7600.16867
MPEG-2 Sections and Tables,0x00600000,1,0,Mpeg2Data.ax,6.06.7600.16867

BDA CP/CA Filters:
Decrypt/Tag,0x00600000,1,1,EncDec.dll,6.06.7600.16899
Encrypt/Tag,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.7600.16899
PTFilter,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.7600.16899
XDS Codec,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.7600.16899

WDM Streaming Communication Transforms:

Audio Renderers:
Hangszórók (High Definition Aud,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Default DirectSound Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Default WaveOut Device,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Digitális hang (HDMI) (High Def,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Digitális hang (SPDIF) (High De,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
DirectSound: Digitális hang (HDMI) (High Definition Audio hangeszköz),0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
DirectSound: Digitális hang (SPDIF) (High Definition Audio hangeszköz),0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
DirectSound: Hangszórók (High Definition Audio hangeszköz),0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490

---------------
EVR Power Information
---------------
Current Setting: {5C67A112-A4C9-483F-B4A7-1D473BECAFDC} (Quality)
Quality Flags: 2576
Enabled:
Force throttling
Allow half deinterlace
Allow scaling
Decode Power Usage: 100
Balanced Flags: 1424
Enabled:
Force throttling
Allow batching
Force half deinterlace
Force scaling
Decode Power Usage: 50
PowerFlags: 1424
Enabled:
Force throttling
Allow batching
Force half deinterlace
Force scaling
Decode Power Usage: 0

Válasz MasterboyXX #1187. hozzászólására
Ez,igen ezzel mit kezdjek?

Ezt a linket tanulmanyozd at: http://justpaste.it/np8

Aztan,hogy megvmit. megertsd 1magos geppel,nemfog menni a jatek,ha megis az nem jatszhato szinten. A hang ismetlodes nemfog megoldodni 1magos procinal.
------------------
System Information
------------------
Time of this report: 1/5/2012, 17:03:53
Machine name: ZEMANOK-PC
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.111025-1503)
Language: Hungarian (Regional Setting: Hungarian)
System Manufacturer: FUJITSU SIEMENS
System Model: MS-7504VP
BIOS: Default System BIOS
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz (2 CPUs), ~2.4GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2048MB RAM
Page File: 1365MB used, 2728MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7600.16385 32bit Unicode

------------
DxDiag Notes
------------
Display Tab 1: No problems found.
Sound Tab 1: No problems found.
Sound Tab 2: No problems found.
Sound Tab 3: No problems found.
Input Tab: No problems found.

--------------------
DirectX Debug Levels
--------------------
Direct3D: 0/4 (retail)
DirectDraw: 0/4 (retail)
DirectInput: 0/5 (retail)
DirectMusic: 0/5 (retail)
DirectPlay: 0/9 (retail)
DirectSound: 0/5 (retail)
DirectShow: 0/6 (retail)

---------------
Display Devices
---------------
Card name: NVIDIA GeForce GT 430
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce GT 430
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0DE1&SUBSYS_040110B0&REV_A1
Display Memory: 1761 MB
Dedicated Memory: 993 MB
Shared Memory: 767 MB
Current Mode: 1280 x 1024 (32 bit) (75Hz)
Monitor Name: Általános PnP képernyő
Monitor Model: B17-1
Monitor Id: FUS0458
Native Mode: 1280 x 1024(p) (60.020Hz)
Output Type: HD15
Driver Name: nvd3dum.dll,nvwgf2um.dll,nvwgf2um.dll
Driver File Version: 8.17.0012.8562 (English)
Driver Version: 8.17.12.8562
DDI Version: 10.1
Driver Model: WDDM 1.1
Driver Date/Size: 10/15/2011 09:53:00, 13205312 bytes
WHQL Date Stamp:
Device Identifier: {D7B71E3E-4EA1-11CF-7252-0D241FC2C535}
Vendor ID: 0x10DE
Device ID: 0x0DE1
SubSys ID: 0x040110B0
Revision ID: 0x00A1
Driver Strong Name: oem2.inf:NVIDIA_SetA_Devices.NTx86.6.1:Section005:8.17.12.8562:pci\ven_10de&dev_0de1
Rank Of Driver: 00E62001
Video Accel: ModeMPEG2_A ModeMPEG2_C ModeVC1_C ModeWMV9_C
Deinterlace Caps: {6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YUY2,YUY2) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(UYVY,UYVY) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(YV12,0x32315659) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_PixelAdaptive
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(NV12,0x3231564e) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=VideoProcess_YUV2RGB VideoProcess_StretchX VideoProcess_StretchY DeinterlaceTech_BOBVerticalStretch
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC1,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC2,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC3,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(IMC4,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(S340,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{6CB69578-7617-4637-91E5-1C02DB810285}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{F9F19DA5-3B09-4B2F-9D89-C64753E3EAAB}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{5A54A0C9-C7EC-4BD9-8EDE-F3C75DC4393B}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
{335AA36E-7884-43A4-9C91-7F87FAF3E37E}: Format(In/Out)=(S342,UNKNOWN) Frames(Prev/Fwd/Back)=(0,0,0) Caps=
D3D9 Overlay: Supported
DXVA-HD: Supported
DDraw Status: Enabled
D3D Status: Enabled
AGP Status: Enabled

-------------
Sound Devices
-------------
Description: Hangszórók (High Definition Audio hangeszköz)
Default Sound Playback: Yes
Default Voice Playback: Yes
Other Files:

Description: Digitális hang (SPDIF) (High Definition Audio hangeszköz)
Other Files:

Description: Digitális hang (HDMI) (High Definition Audio hangeszköz)
Other Files:

---------------------
Sound Capture Devices
---------------------
-------------------
DirectInput Devices
-------------------
Device Name: Egér

Device Name: Billentyűzet

Poll w/ Interrupt: No

-----------
USB Devices
-----------
+ USB gyökérhub
| Vendor/Product ID: 0x10DE, 0x07FE
| Matching Device ID: usb\root_hub
| Service: usbhub
| Driver: usbhub.sys, 3/25/2011 04:06:46, 258560 bytes
| Driver: usbd.sys, 3/25/2011 04:06:06, 5888 bytes
|
+-+ USB beviteli eszköz
| | Vendor/Product ID: 0x045E, 0x0084
| | Location: Port_#0002.Hub_#0001
| | Matching Device ID: generic_hid_device
| | Service: HidUsb
| | Driver: hidusb.sys, 7/14/2009 00:51:04, 24064 bytes
| | Driver: hidclass.sys, 7/14/2009 00:51:01, 55808 bytes
| | Driver: hidparse.sys, 7/14/2009 00:51:00, 25728 bytes
| |
| +-+ HID-kompatibilis egér
| | | Vendor/Product ID: 0x045E, 0x0084
| | | Matching Device ID: hid_device_system_mouse
| | | Service: mouhid
| | | Driver: mouhid.sys, 7/14/2009 00:45:08, 26112 bytes
| | | Driver: mouclass.sys, 7/14/2009 02:20:44, 41552 bytes

----------------
Gameport Devices
----------------

------------
PS/2 Devices
------------
+ HID billentyűzet eszköz
| Vendor/Product ID: 0x0E6A, 0x6001
| Matching Device ID: hid_device_system_keyboard
| Service: kbdhid
| Driver: kbdhid.sys, 7/14/2009 00:45:09, 28160 bytes
|
+ Terminálkiszolgáló - billentyűzet-illesztőprogram
| Matching Device ID: root\rdp_kbd
| Upper Filters: kbdclass
| Driver: i8042prt.sys, 7/14/2009 00:11:24, 80896 bytes
|
+ Terminálkiszolgáló - egér-illesztőprogram
| Matching Device ID: root\rdp_mou
| Upper Filters: mouclass
| Driver: termdd.sys, 7/14/2009 02:19:10, 51776 bytes
| Driver: sermouse.sys, 7/14/2009 00:45:08, 19968 bytes
| Driver: mouclass.sys, 7/14/2009 02:20:44, 41552 bytes

------------------------
Disk & DVD/CD-ROM Drives
------------------------
Drive: C:
Free Space: 36.7 GB
Total Space: 79.5 GB

Drive: D:
Free Space: 381.0 GB
Total Space: 397.4 GB

Drive: E:
Model: hp CDDVDW TS-H653R ATA Device
Driver: c:\windows\system32\drivers\cdrom.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 00:11:26, 108544 bytes

--------------
System Devices
--------------
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07FC&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&48

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D3&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0E

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07C8&SUBSYS_00000000&REV_A1\3&267A616A&0&1C

Name: Szabványos kétcsatornás PCI IDE-vezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07F0&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&70
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\pciide.sys, 6.01.7600.16385 (English), 7/14/2009 02:20:45, 12368 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\pciidex.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 02:19:03, 42560 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\atapi.sys, 6.01.7600.16385 (English), 7/14/2009 02:26:15, 21584 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\ataport.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 02:26:15, 133200 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D2&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0D

Name: PCI szabványos gazda CPU-híd
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07C2&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&00

Name: NVIDIA nForce hálózati vezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07DC&SUBSYS_504C1462&REV_A2\3&267A616A&0&78

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D1&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0C

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056F&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&68

Name: Társprocesszor
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07DA&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&1B

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D0&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0B

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056F&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&60

Name: VIA 1394 OHCI szabványnak megfelelő állomásvezérlő
Device ID: PCI\VEN_1106&DEV_3044&SUBSYS_068C0574&REV_C0\4&31AAB5A&0&4850
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\1394ohci.sys, 6.01.7600.16385 (Hungarian), 7/14/2009 00:52:00, 163328 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D9&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&1A

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CF&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&0A

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056E&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&58

Name: NVIDIA GeForce GT 430
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0DE1&SUBSYS_040110B0&REV_A1\4&CABB358&0&0058
Driver: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Drs\dbInstaller.exe, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 192320 bytes
Driver: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\Drs\nvdrsdb.bin, 10/15/2011 09:53:00, 316496 bytes
Driver: C:\Program Files\NVIDIA Corporation\license.txt, 5/21/2011 06:01:00, 15511 bytes
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\nvlddmkm.sys, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 10327360 bytes
Driver: C:\Windows\system32\OpenCL.dll, 1.00.0000.0000 (English), 10/15/2011 09:53:00, 61248 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvapi.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 2458432 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcompiler.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 17248576 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcuda.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 5578560 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcuvenc.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 2099520 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvcuvid.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 2401088 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvd3dum.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 13205312 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvinfo.pb, 10/15/2011 09:53:00, 4359 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvoglv32.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 18871616 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvwgf2um.dll, 8.17.0012.8562 (English), 10/15/2011 09:53:00, 7041856 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvdispco32.dll, 2.00.0018.0000 (English), 10/15/2011 09:53:00, 919872 bytes
Driver: C:\Windows\system32\nvgenco32.dll, 2.00.0013.0000 (English), 10/15/2011 09:53:00, 877376 bytes

Name: NVIDIA nForce PCI rendszerkezelő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D8&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&19

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CE&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&09

Name: PCI szabványos PCI-PCI híd
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056D&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&50

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_0BEA&SUBSYS_040110B0&REV_A1\4&CABB358&0&0158

Name: PCI szabványos ISA híd
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D7&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&18
Driver: C:\Windows\system32\DRIVERS\msisadrv.sys, 6.01.7600.16385 (English), 7/14/2009 02:20:43, 13888 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CD&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&08

Name: Szabványos bővített PCI-USB állomásvezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_056A&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&21
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbehci.sys, 6.01.7600.16788 (English), 3/25/2011 04:06:12, 43008 bytes

Name: Szabványos OpenHCD USB állomásvezérlő
Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07FE&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&20
Driver: C:\Windows\system32\drivers\usbohci.sys, 6.01.7600.16788 (English), 3/25/2011 04:06:11, 20480 bytes

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07D6&SUBSYS_75041462&REV_A1\3&267A616A&0&10

Device ID: PCI\VEN_10DE&DEV_07CB&SUBSYS_75041462&REV_A2\3&267A616A&0&01

------------------
DirectShow Filters
------------------

DirectShow Filters:
WMAudio Decoder DMO,0x00800800,1,1,WMADMOD.DLL,6.01.7600.16385
WMAPro over S/PDIF DMO,0x00600800,1,1,WMADMOD.DLL,6.01.7600.16385
WMSpeech Decoder DMO,0x00600800,1,1,WMSPDMOD.DLL,6.01.7600.16385
MP3 Decoder DMO,0x00600800,1,1,mp3dmod.dll,6.01.7600.16385
Mpeg4s Decoder DMO,0x00800001,1,1,mp4sdecd.dll,6.01.7600.16385
WMV Screen decoder DMO,0x00600800,1,1,wmvsdecd.dll,6.01.7600.16385
WMVideo Decoder DMO,0x00800001,1,1,wmvdecod.dll,6.01.7600.16597
Mpeg43 Decoder DMO,0x00800001,1,1,mp43decd.dll,6.01.7600.16385
Mpeg4 Decoder DMO,0x00800001,1,1,mpg4decd.dll,6.01.7600.16385
DV Muxer,0x00400000,0,0,qdv.dll,6.06.7600.16385
Color Space Converter,0x00400001,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
WM ASF Reader,0x00400000,0,0,qasf.dll,12.00.7600.16385
Screen Capture filter,0x00200000,0,1,wmpsrcwp.dll,12.00.7600.16385
AVI Splitter,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
VGA 16 Color Ditherer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
SBE2MediaTypeProfile,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Microsoft DTV-DVD Video Decoder,0x005fffff,2,4,msmpeg2vdec.dll,6.01.7140.0000
AC3 Parser Filter,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.06.7600.16724
StreamBufferSink,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Microsoft TV Captions Decoder,0x00200001,1,0,MSTVCapn.dll,6.01.7600.16385
MJPEG Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
CBVA DMO wrapper filter,0x00200000,1,1,cbva.dll,6.01.7600.16385
MPEG-I Stream Splitter,0x00600000,1,2,quartz.dll,6.06.7600.16490
SAMI (CC) Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG-2 Splitter,0x005fffff,1,0,mpg2splt.ax,6.06.7600.16724
Closed Captions Analysis Filter,0x00200000,2,5,cca.dll,6.06.7600.16385
SBE2FileScan,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Microsoft MPEG-2 Video Encoder,0x00200000,1,1,msmpeg2enc.dll,6.01.7600.16385
Internal Script Command Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG Audio Decoder,0x03680001,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
DV Splitter,0x00600000,1,2,qdv.dll,6.06.7600.16385
Video Mixing Renderer 9,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft MPEG-2 Encoder,0x00200000,2,1,msmpeg2enc.dll,6.01.7600.16385
ACM Wrapper,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Video Renderer,0x00800001,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG-2 Video Stream Analyzer,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Line 21 Decoder,0x00600000,1,1,qdvd.dll,6.06.7600.16385
Video Port Manager,0x00600000,2,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Video Renderer,0x00400000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
VPS Decoder,0x00200000,0,0,WSTPager.ax,6.06.7600.16385
WM ASF Writer,0x00400000,0,0,qasf.dll,12.00.7600.16385
VBI Surface Allocator,0x00600000,1,1,vbisurf.ax,6.01.7600.16385
File writer,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.06.7600.16385
iTV Data Sink,0x00600000,1,0,itvdata.dll,6.06.7600.16385
iTV Data Capture filter,0x00600000,1,1,itvdata.dll,6.06.7600.16385
DVD Navigator,0x00200000,0,3,qdvd.dll,6.06.7600.16385
Microsoft TV Subtitles Decoder,0x00200001,1,0,MSTVCapn.dll,6.01.7600.16385
Overlay Mixer2,0x00200000,1,1,qdvd.dll,6.06.7600.16385
AVI Draw,0x00600064,9,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
RDP DShow Redirection Filter,0xffffffff,1,0,DShowRdpFilter.dll,
Microsoft MPEG-2 Audio Encoder,0x00200000,1,1,msmpeg2enc.dll,6.01.7600.16385
WST Pager,0x00200000,1,1,WSTPager.ax,6.06.7600.16385
MPEG-2 Demultiplexer,0x00600000,1,1,mpg2splt.ax,6.06.7600.16724
DV Video Decoder,0x00800000,1,1,qdv.dll,6.06.7600.16385
SampleGrabber,0x00200000,1,1,qedit.dll,6.06.7600.16385
Null Renderer,0x00200000,1,0,qedit.dll,6.06.7600.16385
MPEG-2 Sections and Tables,0x005fffff,1,0,Mpeg2Data.ax,6.06.7600.16867
Microsoft AC3 Encoder,0x00200000,1,1,msac3enc.dll,6.01.7600.16385
StreamBufferSource,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
Smart Tee,0x00200000,1,2,qcap.dll,6.06.7600.16385
Overlay Mixer,0x00200000,0,0,qdvd.dll,6.06.7600.16385
AVI Decompressor,0x00600000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
NetBridge,0x00200000,2,0,netbridge.dll,6.01.7600.16385
AVI/WAV File Source,0x00400000,0,2,quartz.dll,6.06.7600.16490
Wave Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
MIDI Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Multi-file Parser,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
File stream renderer,0x00400000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft DTV-DVD Audio Decoder,0x005fffff,1,1,msmpeg2adec.dll,6.01.7140.0000
StreamBufferSink2,0x00200000,0,0,sbe.dll,6.06.7600.16724
AVI Mux,0x00200000,1,0,qcap.dll,6.06.7600.16385
Line 21 Decoder 2,0x00600002,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
File Source (Async.),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
File Source (URL),0x00400000,0,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Media Center Extender Encryption Filter,0x00200000,2,2,Mcx2Filter.dll,6.01.7600.16385
AudioRecorder WAV Dest,0x00200000,0,0,WavDest.dll,
AudioRecorder Wave Form,0x00200000,0,0,WavDest.dll,
SoundRecorder Null Renderer,0x00200000,0,0,WavDest.dll,
Infinite Pin Tee Filter,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Enhanced Video Renderer,0x00200000,1,0,evr.dll,6.01.7600.16385
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00200000,2,0,psisrndr.ax,6.06.7600.16867
MPEG Video Decoder,0x40000001,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490

WDM Streaming Tee/Splitter Devices:

Video Compressors:
WMVideo8 Encoder DMO,0x00600800,1,1,wmvxencd.dll,6.01.7600.16385
WMVideo9 Encoder DMO,0x00600800,1,1,wmvencod.dll,6.01.7600.16385
MSScreen 9 encoder DMO,0x00600800,1,1,wmvsencd.dll,6.01.7600.16385
DV Video Encoder,0x00200000,0,0,qdv.dll,6.06.7600.16385
MJPEG Compressor,0x00200000,0,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Cinepak Codec by Radius,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Microsoft RLE,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385
Microsoft Video 1,0x00200000,1,1,qcap.dll,6.06.7600.16385

Audio Compressors:
WM Speech Encoder DMO,0x00600800,1,1,WMSPDMOE.DLL,6.01.7600.16385
WMAudio Encoder DMO,0x00600800,1,1,WMADMOE.DLL,6.01.7600.16385
IMA ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
PCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft ADPCM,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
GSM 6.10,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
CCITT A-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
CCITT u-Law,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490
MPEG Layer-3,0x00200000,1,1,quartz.dll,6.06.7600.16490

PBDA CP Filters:
PBDA DTFilter,0x00600000,1,1,CPFilters.dll,6.06.7600.16724
PBDA ETFilter,0x00200000,0,0,CPFilters.dll,6.06.7600.16724
PBDA PTFilter,0x00200000,0,0,CPFilters.dll,6.06.7600.16724

Midi Renderers:
Default MidiOut Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Microsoft GS Wavetable Synth,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490

WDM Streaming Rendering Devices:
HD Audio HDMI kimenet,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385
HD Audio Hangszóró,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385
HD Audio SPDIF kimenet,0x00200000,1,1,ksproxy.ax,6.01.7600.16385

BDA Network Providers:
Microsoft ATSC Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft DVBC Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft DVBS Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft DVBT Network Provider,0x00200000,0,1,MSDvbNP.ax,6.06.7600.16867
Microsoft Network Provider,0x00200000,0,1,MSNP.ax,6.06.7600.16867

Multi-Instance Capable VBI Codecs:

BDA Transport Information Renderers:
BDA MPEG2 Transport Information Filter,0x00600000,2,0,psisrndr.ax,6.06.7600.16867
MPEG-2 Sections and Tables,0x00600000,1,0,Mpeg2Data.ax,6.06.7600.16867

BDA CP/CA Filters:
Decrypt/Tag,0x00600000,1,1,EncDec.dll,6.06.7600.16899
Encrypt/Tag,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.7600.16899
PTFilter,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.7600.16899
XDS Codec,0x00200000,0,0,EncDec.dll,6.06.7600.16899

WDM Streaming Communication Transforms:

Audio Renderers:
Hangszórók (High Definition Aud,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Default DirectSound Device,0x00800000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Default WaveOut Device,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Digitális hang (HDMI) (High Def,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
Digitális hang (SPDIF) (High De,0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
DirectSound: Digitális hang (HDMI) (High Definition Audio hangeszköz),0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
DirectSound: Digitális hang (SPDIF) (High Definition Audio hangeszköz),0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490
DirectSound: Hangszórók (High Definition Audio hangeszköz),0x00200000,1,0,quartz.dll,6.06.7600.16490

---------------
EVR Power Information
---------------
Current Setting: {5C67A112-A4C9-483F-B4A7-1D473BECAFDC} (Quality)
Quality Flags: 2576
Enabled:
Force throttling
Allow half deinterlace
Allow scaling
Decode Power Usage: 100
Balanced Flags: 1424
Enabled:
Force throttling
Allow batching
Force half deinterlace
Force scaling
Decode Power Usage: 50
PowerFlags: 1424
Enabled:
Force throttling
Allow batching
Force half deinterlace
Force scaling
Decode Power Usage: 0
SIN 2012. január 5. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #1181. hozzászólására
Pentium4. Ezt,nemtom mivel kerted le a proci adatait,de vmi. jobb programmal,jobb volna meg a CPU-Z-al jobban jarnal:

http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
simán lehet P4, különben mihez lenne ATA winyója?
Válasz bbdc77 #1186. hozzászólására
Te most halál komolyan a saját Windows Intéződből linkeltél?
jaaaa
bocs de totál hülye vagyok ilyenekhez
Válasz Lev576 #1184. hozzászólására
file:///C:/Users/Levente/Documents/ZEMANOK-PC.html
Ez,igen ezzel mit kezdjek?

Ezt a linket tanulmanyozd at: http://justpaste.it/np8

Aztan,hogy megvmit. megertsd 1magos geppel,nemfog menni a jatek,ha megis az nem jatszhato szinten. A hang ismetlodes nemfog megoldodni 1magos procinal.
bbdc77 2012. január 5. 101 hozzászólás 2819.
Válasz Lev576 #1184. hozzászólására
Te most halál komolyan a saját Windows Intéződből linkeltél?
Válasz MasterboyXX #1183. hozzászólására
Afterburner nem okoz,crasht,nalad lesz a hiba.
Mondom most lett jó nekem azzal h letöröltem az afterburnert
Válasz MasterboyXX #1181. hozzászólására
Pentium4. Ezt,nemtom mivel kerted le a proci adatait,de vmi. jobb programmal,jobb volna meg a CPU-Z-al jobban jarnal:

http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
Válasz tributto4 #1182. hozzászólására
Sziasztok!
Megoldottam az 1 perc utáni kifagyás problémáját!!!
Két dolgot tettem a 2 közül szerintem valamelyik nektek is megoldja a problémát.
1. Újraraktam a windowst, az eddigi 32 bites rendszert 64 bitesre cseréltem!
2. Nem raktam fel az MSI Afterburnert
Afterburner nem okoz,crasht,nalad lesz a hiba.
Sziasztok!
Megoldottam az 1 perc utáni kifagyás problémáját!!!
Két dolgot tettem a 2 közül szerintem valamelyik nektek is megoldja a problémát.
1. Újraraktam a windowst, az eddigi 32 bites rendszert 64 bitesre cseréltem!
2. Nem raktam fel az MSI Afterburnert