Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz Lev576 #1178. hozzászólására
Tömören:

Számítógép
Operációs rendszerWindows 7 Ultimate Media Center Edition
Opr. javítócsomag-
DirectX4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Alaplap
CPU típusaUnknown, 2400 MHz
Alaplap neveIsmeretlen
Alaplapi lapkakészletIsmeretlen
Rendszermemória2048 MB
BIOS típusaAMI (07/01/08)

Megjelenítés
VideokártyaNVIDIA GeForce GT 430
KépernyőÁltalános PnP képernyő [NoDB] (YEGF628180)

Multimédia
HangkártyaDigitális hang (HDMI) (High Def
HangkártyaDigitális hang (SPDIF) (High De
HangkártyaHangszórók (High Definition Aud

Háttértár
IDE vezérlőSzabványos kétcsatornás PCI IDE-vezérlő
Lemezes meghajtóWDC WD5000AAKS-00V1A0 ATA Device
Optikai meghajtóhp CDDVDW TS-H653R ATA Device
SMART merevlemezek állapotaIsmeretlen

Kötetek
C: (NTFS)79485 MB (36977 MB szabad)
D: (NTFS)397436 MB (380950 MB szabad)
Teljes méret465.7 GB (408.1 GB szabad)

Bevitel
BillentyűzetHID billentyűzet eszköz
EgérHID-kompatibilis egér

Hálózat
Hálózati kártyaNVIDIA nForce hálózati vezérlő (192.168.0.100)

Perifériák
NyomtatóFax
NyomtatóMicrosoft XPS Document Writer
USB eszközUSB beviteli eszköz
USB eszközUSB kompozit eszköz
Ez, P4-es jol latom??
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Lev576 2012. január 5. 30 hozzászólás 5428.
Válasz MasterboyXX #1177. hozzászólására
Eddig,nem irtad meg le,milyen gepen jatszol,driverek egyebbek. Ottvan fentebb,hogyan tudsz mellekelni ide,szoveget pc hardver softweres, elemzoket. Amig,nem adsz infot nincs,segitseg.
Tömören:

Számítógép
Operációs rendszerWindows 7 Ultimate Media Center Edition
Opr. javítócsomag-
DirectX4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Alaplap
CPU típusaUnknown, 2400 MHz
Alaplap neveIsmeretlen
Alaplapi lapkakészletIsmeretlen
Rendszermemória2048 MB
BIOS típusaAMI (07/01/08)

Megjelenítés
KépernyőÁltalános PnP képernyő [NoDB] (YEGF628180)

Multimédia
HangkártyaDigitális hang (HDMI) (High Def
HangkártyaDigitális hang (SPDIF) (High De
HangkártyaHangszórók (High Definition Aud

Háttértár
IDE vezérlőSzabványos kétcsatornás PCI IDE-vezérlő
Lemezes meghajtóWDC WD5000AAKS-00V1A0 ATA Device
Optikai meghajtóhp CDDVDW TS-H653R ATA Device
SMART merevlemezek állapotaIsmeretlen

Kötetek
C: (NTFS)79485 MB (36977 MB szabad)
D: (NTFS)397436 MB (380950 MB szabad)
Teljes méret465.7 GB (408.1 GB szabad)

Bevitel
BillentyűzetHID billentyűzet eszköz
EgérHID-kompatibilis egér

Hálózat
Hálózati kártyaNVIDIA nForce hálózati vezérlő (192.168.0.100)

Perifériák
NyomtatóFax
NyomtatóMicrosoft XPS Document Writer
USB eszközUSB kompozit eszköz
Válasz Lev576 #1176. hozzászólására
Igen,csak még így is dadognak az emberek,és azt olvastam,hogy volt egy patch,ami ezt is javította.
Gondoltam manuálisan patchelem.Vagy ha ez nem,akkor mit kéne csinálnom,mertt így élvezhetetlen a játék.:bocs:
Eddig,nem irtad meg le,milyen gepen jatszol,driverek egyebbek. Ottvan fentebb,hogyan tudsz mellekelni ide,szoveget pc hardver softweres, elemzoket. Amig,nem adsz infot nincs,segitseg.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Lev576 2012. január 5. 30 hozzászólás 5428.
Válasz YouR_DestinY_HUN #1173. hozzászólására
Az origin letölti magától a legújabbat amit érzékeli h kiadták.
Igen,csak még így is dadognak az emberek,és azt olvastam,hogy volt egy patch,ami ezt is javította.
Gondoltam manuálisan patchelem.Vagy ha ez nem,akkor mit kéne csinálnom,mertt így élvezhetetlen a játék.:bocs:
Válasz Woody320 #1172. hozzászólására
Sziasztok!
Erre válaszoljon nekem valaki:
Miért lehet az h wake island-on, noshar canals-on,de csak ezen a 2-n ha helibe vagy repülőbe ülök és víz fölé érek vagy annak közelébe akkor directX hibával kifagy a gamma?
de csak ezen a 2 pályán és csak levegőben és csak víz fölött
Videokartya/Driver hasonlo?
SIN 2012. január 4. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Woody320 #1172. hozzászólására
Sziasztok!
Miért lehet az h wake island-on, noshar canals-on,de csak ezen a 2-n ha helibe vagy repülőbe ülök és víz fölé érek vagy annak közelébe akkor directX hibával kifagy a gamma?
játék újratelepítés/javítás
Válasz Lev576 #1171. hozzászólására
És honnan tudnám letölteni a Battlefield 3-hoz a legújabb patchet?
Az origin letölti magától a legújabbat amit érzékeli h kiadták.
Woody320 2012. január 4. 169 hozzászólás 1964.
Sziasztok!
Lev576 2012. január 4. 30 hozzászólás 5428.
És honnan tudnám letölteni a Battlefield 3-hoz a legújabb patchet?
Válasz Lev576 #1169. hozzászólására
Az lenne a problémám,hogy az emberek "dadognak",szval majdnem minden szót megismétel a játék.
Mi a teendő ilyenkor?
Errossebb,proci vetel.
Lev576 2012. január 4. 30 hozzászólás 5428.
Az lenne a problémám,hogy az emberek "dadognak",szval majdnem minden szót megismétel a játék.
Mi a teendő ilyenkor?
Válasz MasterboyXX #1164. hozzászólására
Nos,az mellett,hogy nem hasznaltam meg olyan virus irtot, talaltam angol nyelvu leirast itt: LiNK Ha nemtudod,hogyan kell akkor tegyel,fel egy teamviewert es rajta keresztul,megoldom.

Ha nem,nagyon erted ezeket az angol dolgokat,akkor google translatert probalj,be.
nem igazán értem mert az angolt csak tanulom a google fordító meg elég hülyén fordít az én vírsuírtómon meg nem igazán tom hogyan kellene letiltani a bf3-at vagy annak a "fájltípusait".
BFJunkie 2012. január 4. 44 hozzászólás 4519.
Válasz MasterboyXX #1166. hozzászólására
Ezt a hibat a NOD okozza, a pingelest letiltatja elmeletileg a tuzfalja. Igy 999-est ir vagy semmit,se... A bf3-nal ingame nem is latod jelenleg a sajat pinged,csak a maset. Megkene kerdezned vkitol a sajat pingedet jatekon,belul hogy latja-e. A nod-nal meg,vmit. kikell kapcsolni hogy lasd a pinget.
oks köszi a gyors választ :)
http://www.youtube.com/user/TheK1llerElite
Válasz BFJunkie #1165. hozzászólására
hali! azt nem tudja valaki h battlelogban a szervereknél miért nem látom a pingeket? csak egy szürke kis vonal van helyette BC2-ben pedig minden szevrernek 999-es pinget ír gondolom ugyan az a probléma oka
Ezt a hibat a NOD okozza, a pingelest letiltatja elmeletileg a tuzfalja. Igy 999-est ir vagy semmit,se... A bf3-nal ingame nem is latod jelenleg a sajat pinged,csak a maset. Megkene kerdezned vkitol a sajat pingedet jatekon,belul hogy latja-e. A nod-nal meg,vmit. kikell kapcsolni hogy lasd a pinget.
BFJunkie 2012. január 4. 44 hozzászólás 4519.
hali! azt nem tudja valaki h battlelogban a szervereknél miért nem látom a pingeket? csak egy szürke kis vonal van helyette BC2-ben pedig minden szevrernek 999-es pinget ír gondolom ugyan az a probléma oka
http://www.youtube.com/user/TheK1llerElite
Válasz Szotyika14 #1163. hozzászólására
renben előre is köszi
Nos,az mellett,hogy nem hasznaltam meg olyan virus irtot, talaltam angol nyelvu leirast itt: LiNK Ha nemtudod,hogyan kell akkor tegyel,fel egy teamviewert es rajta keresztul,megoldom.

Ha nem,nagyon erted ezeket az angol dolgokat,akkor google translatert probalj,be.
Válasz MasterboyXX #1162. hozzászólására
Kessobb,ranezzek es kapsz leirast,hogyan is... Most viszont dolgom van.
renben előre is köszi
Válasz Szotyika14 #1160. hozzászólására
a vírusirtóm: Symantec Endpoint Protection

wgyébként igazad van a mappokal kapcsoltaban
Kessobb,ranezzek es kapsz leirast,hogyan is... Most viszont dolgom van.
Válasz SIN #1159. hozzászólására
mi neked a hasonló ram szükségletű játék?
öööö....... Pl.:Shogun 2 total war (remélem nem baj hogy egy battlefieldes oldalon más játékról is szótejtek egy mondat erejéig) meg még ilyen a the Elder Scrolls V:Skyrim, Call of Duty Black ops
Válasz MasterboyXX #1158. hozzászólására
Az,egy dolog,hogy mas jatekoknal nemkell kilometeres mappokat betolteni meg robbansaokat, egyebbet lejatszania. Masik,ird le a virusirtodat.
a vírusirtóm: Symantec Endpoint Protection

wgyébként igazad van a mappokal kapcsoltaban
SIN 2012. január 3. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Szotyika14 #1157. hozzászólására
Bocs hogy már régen nem irtam csak nem mindig tudok gépnél lenni

Egyébként a (windows)tűzfalban kikapcsoltam hogy a BF3-ra ne csináljon semmit de még mindig csinálja a vírusirtóban meg nem tom hogy kell le tiltani a scannelesét a BF3-nak

a ramot meg sztem nem kell növelni mert hasonló Ram szükségletű játékoknál nincs hasonló hiba
mi neked a hasonló ram szükségletű játék?
Válasz Szotyika14 #1157. hozzászólására

Egyébként a (windows)tűzfalban kikapcsoltam hogy a BF3-ra ne csináljon semmit de még mindig csinálja a vírusirtóban meg nem tom hogy kell le tiltani a scannelesét a BF3-nak

a ramot meg sztem nem kell növelni mert hasonló Ram szükségletű játékoknál nincs hasonló hiba
Az,egy dolog,hogy mas jatekoknal nemkell kilometeres mappokat betolteni meg robbansaokat, egyebbet lejatszania. Masik,ird le a virusirtodat.
Válasz MasterboyXX #941. hozzászólására
Ha,az antivirust kikapcsolod,teljessen akkoris csinalja? Probaltad teljesen kikapcsolni? Aze a Symantec nemtom mennyit eszik,az fix hogy nem kevesset. Virtualis memoriaval,lehetne piciket esetleg foglalkozni fel emelni az erteket kb. 5-8GB-ig.

krsztn 2012. január 3. 79 hozzászólás 3258.
Válasz MasterboyXX #1151. hozzászólására
Akkor,csak a vinyod lehet, vegyel szt. egy kissebb vinyot,windowsra+jatekokra,ami 7200rpm-en van.
értem. akkor márciusig bf3 szüneteltetve lesz. ki is néztem már egy 500gigás wd vinyót 22k-ért (mellesleg agusztusban 11ért adták de hát ez van) plusz addigra már lesz új net is, viszont ha akkor is lesz gond majd kiabálok :vigyor:
Válasz FLASHMOB #1154. hozzászólására
ASRock N68C-S UCC
az alaplapom
sata2-est tudja.
FLASHMOB 2012. január 3. 429 hozzászólás 925.
ASRock N68C-S UCC
az alaplapom
Válasz FLASHMOB #1152. hozzászólására
Írjatok már nekem légyszi vinyókat amik jók, és nem drágák akár SDD-is lehet
ssd-t nem ajanlok, de vegyel SATA3-as Western Digital feketet. Mindegy hany gb/tb. Az a jo benne,ha az alaplapod nem tamogatja a sata3-ast,akkor is feltudod kapcsolni,ra. Csak pl. a kapcsolo sebesseggevel,fog mukodni. Szal sata2-re,sata1-re ugyszinten,feltudod rakni. Csak,sata3-asba gyorsabb lesz. Ha,nem nem akarsz WD-t akkor, samsung sata2-ese sem rossz.
FLASHMOB 2012. január 3. 429 hozzászólás 925.
Írjatok már nekem légyszi vinyókat amik jók, és nem drágák akár SDD-is lehet
Válasz krsztn #1150. hozzászólására
egy lassú vinyó okozhat ilyen galibát? csak mert az emelkedő merevlemez árak miatt nem tudtam vinyót venni így egy meglévő WD 1TB 5400rpm-es sata II-es merevlemez van bent (amin pl BC2 hibátlanul elszalad)
mellesleg astor módszerét megcsináltam és virtuális memóriát is emeltem (everest szerint most van 16188 MB virtuális memória. az elég?) de még most is szaggat bár nem olyan durván mint eddig.
Akkor,csak a vinyod lehet, vegyel szt. egy kissebb vinyot,windowsra+jatekokra,ami 7200rpm-en van.
Válasz MasterboyXX #1149. hozzászólására
Adj,neki virtualis memoriat,az talan... Amit esetleg astor irt a #1108 hozzaszolassaban,azt is bebirod probalni.
egy lassú vinyó okozhat ilyen galibát? csak mert az emelkedő merevlemez árak miatt nem tudtam vinyót venni így egy meglévő WD 1TB 5400rpm-es sata II-es merevlemez van bent (amin pl BC2 hibátlanul elszalad)
mellesleg astor módszerét megcsináltam és virtuális memóriát is emeltem (everest szerint most van 16188 MB virtuális memória. az elég?) de még most is szaggat bár nem olyan durván mint eddig.
Válasz krsztn #1148. hozzászólására
új catalyst feltéve (11.12), indexelés kinyomva, alaplapi hangkártya letiltva, de a játék ugyan úgy beakadozik 3 perc után... februárig várok mert lesz új net de nekem ez inkább valami játékbeli bugnak tűnik... mindegy addig is megpróbálok egy játék javítását vagy kicserélni a 11.12-őt 11.9-re vagy 11.10-re hátha a catalyst bugos. addig is kitartás emberek!
Adj,neki virtualis memoriat,az talan... Amit esetleg astor irt a #1108 hozzaszolassaban,azt is bebirod probalni.
Válasz MasterboyXX #1146. hozzászólására
Kezdetnek,megkene probalni a 11.9-es catalystet es az indexelest kikapcsolni,lejebb van leiras,hogyan kell kikapcsolni az indexelest. Ha ez,nem ad megoldast,akkor meg esetleg az alaplapi hangkartyat kikene probalni kapcsolni, nalam az okozzott akadozast.
új catalyst feltéve (11.12), indexelés kinyomva, alaplapi hangkártya letiltva, de a játék ugyan úgy beakadozik 3 perc után... februárig várok mert lesz új net de nekem ez inkább valami játékbeli bugnak tűnik... mindegy addig is megpróbálok egy játék javítását vagy kicserélni a 11.12-őt 11.9-re vagy 11.10-re hátha a catalyst bugos. addig is kitartás emberek!
krsztn 2012. január 2. 79 hozzászólás 3258.
okés úgy lesz, köszi!
Válasz krsztn #1145. hozzászólására
szia Nándor! segíts légyszi!
a gondom az volna hogy a multi 2 perc után szörnyen elkezd laggzani ellenére annak hogy haver szerint a pingem nem ment fel 50 fölé (persze először gondoltam a szörnyű netre[5 MBit], de 50 milisec-es válaszidővel miért akad?)
bocsi ha ez ilyen gyakran ismételt kérdés de ennyi komment közt mire én ezt megtalálnám te addigra talán 5x is megválaszolod a kérdésem :)
a gép: phenom ii x4 955, win7 x64, hd6850, 4GB 1333MHz RAM, alaplapi hangkártya, catalyst 11.8
Kezdetnek,megkene probalni a 11.9-es catalystet es az indexelest kikapcsolni,lejebb van leiras,hogyan kell kikapcsolni az indexelest. Ha ez,nem ad megoldast,akkor meg esetleg az alaplapi hangkartyat kikene probalni kapcsolni, nalam az okozzott akadozast.
krsztn 2012. január 2. 79 hozzászólás 3258.
szia Nándor! segíts légyszi!
a gondom az volna hogy a multi 2 perc után szörnyen elkezd laggzani ellenére annak hogy haver szerint a pingem nem ment fel 50 fölé (persze először gondoltam a szörnyű netre[5 MBit], de 50 milisec-es válaszidővel miért akad?)
bocsi ha ez ilyen gyakran ismételt kérdés de ennyi komment közt mire én ezt megtalálnám te addigra talán 5x is megválaszolod a kérdésem :)
a gép: phenom ii x4 955, win7 x64, hd6850, 4GB 1333MHz RAM, alaplapi hangkártya, catalyst 11.8
Válasz Menthazeero #1141. hozzászólására
qp:win7 (64 bites)
proci:Intel Core 2Duo
ram:4gb
vga:NVIDIA Geforce GT220
Lehetseges,hogy a vinyod lassu az miatt lassan,tolt be. Vagy keves a savszelesseged, a minimalis amit a mai online jatekok igenyelnek az 1mbites letoltes,es legalabb 128kbps feltoltes. Ez alatt,nem erdemes probalkozni.
Válasz diesdog #1142. hozzászólására
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni hogy lehet a játékos nevünket megváltoztatni ?

diesdog 2012. január 2. 4 hozzászólás 12322.
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni hogy lehet a játékos nevünket megváltoztatni ?

qp:win7 (64 bites)
proci:Intel Core 2Duo
ram:4gb
vga:NVIDIA Geforce GT220
Válasz Menthazeero #1139. hozzászólására
*netre
Ezzel,az informacioval,se nekem,se magadnak nem segitettel. Amit kertem,hogy ird le a szamitogeped adatait.
Válasz Menthazeero #1138. hozzászólására
Metre gyanakszom mert van 1 másik gépem is ami ugyanerre a netre van kapcsolva és ott is hasonló gondok vannak de fogalmam sincs mi.
*netre
Válasz MasterboyXX #1137. hozzászólására
config?
Metre gyanakszom mert van 1 másik gépem is ami ugyanerre a netre van kapcsolva és ott is hasonló gondok vannak de fogalmam sincs mi.
Válasz Menthazeero #1136. hozzászólására
Szisztok
Nekem egy elég komplikált problémám van ami az összes EA games-nél felbukkant,itt gyakorlatilag az hogy sokáig joiningól a nagy semmiért az az érdekes hogy ez az összes EA-nél felbukkant multyba és valamikor fellép a probléma valamikor nem ez miért lehet?
config?
Szisztok
Nekem egy elég komplikált problémám van ami az összes EA games-nél felbukkant,itt gyakorlatilag az hogy sokáig joiningól a nagy semmiért az az érdekes hogy ez az összes EA-nél felbukkant multyba és valamikor fellép a probléma valamikor nem ez miért lehet?
Unysex 2012. január 2. 19 hozzászólás 6806.
Válasz MasterboyXX #1134. hozzászólására
Ez, a fastf0x te vagy? Akkor inditsd ujra a szamitogeped. Gondolom,ma kezdte ezt,el csinalni. Restart megszokta ezt,oldani.
ja.ja na akkor max 5-10perc múlva próbálom meg újra mert telepítek
mondjuk most something went wrong....:/
Válasz Unysex #1133. hozzászólására
ok
Ez, a fastf0x te vagy? Akkor inditsd ujra a szamitogeped. Gondolom,ma kezdte ezt,el csinalni. Restart megszokta ezt,oldani.
Válasz MasterboyXX #1132. hozzászólására
Figyi,gyere fel a battlefield.hu-s szerverre megnezzuk,milyen hibakodra hivatkozik. Marmint adminbol,latom mivel rak ki.
ok
Válasz Unysex #1131. hozzászólására
nem vált be :/ megpróbálom letörölni és újra felrakni..
Figyi,gyere fel a battlefield.hu-s szerverre megnezzuk,milyen hibakodra hivatkozik. Marmint adminbol,latom mivel rak ki.
Válasz MasterboyXX #1130. hozzászólására
pbsvc.exe-t toltsded le,es rendszergazdakent futtasd le. Hagy telepitse ujra a pb-t.
nem vált be :/ megpróbálom letörölni és újra felrakni..
Válasz Unysex #1129. hozzászólására
megvolt úgy is ezt csinálja...
pbsvc.exe-t toltsded le,es rendszergazdakent futtasd le. Hagy telepitse ujra a pb-t.