Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

lacko84 2012. január 2. 1 hozzászólás 17880.
Sziasztok! A gondom a következő. Megvettem a Battlefield 3-at. A telepítéssel, regisztrálással nem volt semmi gond. Viszont ahogy csatlakozok egy szerverre és bejön a játék, vagy single playerben elkezdek játszani egy fél perc múlva kifagy a játék. Gépem: Corei3, 4gb ram, ati HD6870, Win7 32bit. Olvastam hogy másnak is voltak ilyen gondok. Próbáltam én már mindent. Catalyst drivereket cserélgettem. vírusírtót kikapcsoltam. Böngészőt cserélgettem. Lapozó fájlt megnöveltem. Hiába ugyanazt csinálja azóta is.
ChickHEN 2012. január 2. 84 hozzászólás 3121.
már újraraktam és semmi,virtuálius memória sem, antivirus az Avira tűzfal meg alap windows, próbáltam lekapcsolni a vírusírtót meg a tűzfalat és úgy indítani , szerverkereső bejön 1 pillanatra majd ledob a tálcára
Peti
Válasz ChickHEN #1118. hozzászólására
windows xp ,adtam neki memóriát de most még a szerverkereső sem jön be
Antivirus/Tuzfal van-e? Ujratelepites nem segit neki?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Mikor,hozza adsz virtualis memoriat,akkor utana,nezd meg hogy el-e mentette,es utana restartot kell nyomni.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1120. hozzászólására
Mint,irta play4free ugyben ir.
akkor elnézést :)
Válasz YouR_DestinY_HUN #1119. hozzászólására
Lehet rosszul tudom de nekem úgy rémlik hogy win xp alatt nem fut a bf3
Mint,irta play4free ugyben ir.
Lehet rosszul tudom de nekem úgy rémlik hogy win xp alatt nem fut a bf3
ChickHEN 2012. január 1. 84 hozzászólás 3121.
Válasz MasterboyXX #1117. hozzászólására
Milyen windows,es probaltal,e virtualis memoriat adni neki?
Peti
Válasz ChickHEN #1115. hozzászólására
Hello srácok! Nem Bf3 hanem Play4Free nem akar elindulni régebbi gépen, mindig ledob a játék asztalra mielőtt betöltene a map és nem ír ki hibaüzenetet , semmit. Konfig: P4 2,66 Ghz, 768 MB DDR RAM, ATI 9200 SE ( asszem 128 mb vagy 256 mb) Tehát gépigény megvan ,de semmi. Mivel próbálkozzak?
Milyen windows,es probaltal,e virtualis memoriat adni neki?
Válasz Zotya30Bp #1114. hozzászólására
Sziasztok !
Próbáltam a BIOS UPDATE-t Asus M4A78 Pro 1701 nandor90 mondta hogy próba de nem ment fel a win7 így sem viszon ezzel a BIOS-l nem próbáltam most frissül a BF3 azt kiderül....
Milyen Windows 7-est,toltottel le es honnet? PM-be is megirthatod.
ChickHEN 2012. január 1. 84 hozzászólás 3121.
Hello srácok! Nem Bf3 hanem Play4Free nem akar elindulni régebbi gépen, mindig ledob a játék asztalra mielőtt betöltene a map és nem ír ki hibaüzenetet , semmit. Konfig: P4 2,66 Ghz, 768 MB DDR RAM, ATI 9200 SE ( asszem 128 mb vagy 256 mb) Tehát gépigény megvan ,de semmi. Mivel próbálkozzak?
Peti
Zotya30Bp 2012. január 1. 18 hozzászólás 6833.
Sziasztok !
Próbáltam a BIOS UPDATE-t Asus M4A78 Pro 1701 nandor90 mondta hogy próba de nem ment fel a win7 így sem viszon ezzel a BIOS-l nem próbáltam most frissül a BF3 azt kiderül....
Grof-Zero 2012. január 1. 3 hozzászólás 14607.
Válasz MasterboyXX #1112. hozzászólására
Betudod, a spawnolas elott, a COSTUMIZATION-nal tudod, fegyvert is meg milyen ruha,legyen.
Hali !
thx, így már sikerült.

Üdv
Válasz Grof-Zero #1111. hozzászólására
Hali !
Ez nem válasz csak még nem tom hol kell sima hozzászólást indítani.
Nekem olyan kérdésem van hogy hogyan lehet konfigolni a fegyvereket?
Rákkantintok a fegyverre kiadja a leírást meg amit unlockoltam hozzá. Na igen de ezeket nem lehet variálni ? Vagy adja ami van és ennyi, nem tudom beállítani mi legyen rajta ???
Betudod, a spawnolas elott, a COSTUMIZATION-nal tudod, fegyvert is meg milyen ruha,legyen.
Grof-Zero 2012. január 1. 3 hozzászólás 14607.
Válasz MasterboyXX #1110. hozzászólására
Antivirus,tuzfal van-e?
Hali !
Ez nem válasz csak még nem tom hol kell sima hozzászólást indítani.
Nekem olyan kérdésem van hogy hogyan lehet konfigolni a fegyvereket?
Rákkantintok a fegyverre kiadja a leírást meg amit unlockoltam hozzá. Na igen de ezeket nem lehet variálni ? Vagy adja ami van és ennyi, nem tudom beállítani mi legyen rajta ???
Válasz sirboy #1109. hozzászólására
most újra elkezdte csinálni megcsináltam amit írtál de nem működik így se
amit ,astor' írt azt is megpróbáltam de az se jó,van még esetleg ami tudna segíteni?mert ez így nem okés hogy eddig semmi baja nem volt és hirtelen ezt csinálja
Antivirus,tuzfal van-e?
sirboy 2012. január 1. 62 hozzászólás 3753.
Válasz MasterboyXX #1096. hozzászólására
Ma,kezdte el? Vagy mar egy ideje csinalja?

Kezdesnek en a temp mappakat uritenem ki. Futtatas, %temp% es temp ezt a 2parancsot kulon kulon beirod,aztan ctrl+a,DEL es torlod az osszes cuccot,onnet. Majd ujra probalod.
most újra elkezdte csinálni megcsináltam amit írtál de nem működik így se
amit ,astor' írt azt is megpróbáltam de az se jó,van még esetleg ami tudna segíteni?mert ez így nem okés hogy eddig semmi baja nem volt és hirtelen ezt csinálja
astor 2011. december 31. 2510 hozzászólás 99.
Válasz FrankWinchester #1107. hozzászólására

Hello!
Szeretnék segitséget kérni! Van egy olyan problémám,hogy ahányszor fölmegyek egy szerverre és játszom 1 random időt utána megáll a képernyő és kiirja hgy a battlefield 3 müködése leállt valakinek valami tipp?
Punkbustert frissitettem
Tüzfal engedi a játékot
Originba minden nap javitattom a játékot de azt irja nincs hibás fájl vagy hiányzó...
Könyörgöm valaki segitsen.
:siros::siros::siros::siros::siros::siros::siros:
start menü, minden program, kellékek, parancssorra egérrel jobb klikk, futtatás rendszergazdaként, beírod : bcdedit /set IncreaseUserVA 3072
reboot
örülsz

Hello!
Szeretnék segitséget kérni! Van egy olyan problémám,hogy ahányszor fölmegyek egy szerverre és játszom 1 random időt utána megáll a képernyő és kiirja hgy a battlefield 3 müködése leállt valakinek valami tipp?
Punkbustert frissitettem
Tüzfal engedi a játékot
Originba minden nap javitattom a játékot de azt irja nincs hibás fájl vagy hiányzó...
Könyörgöm valaki segitsen.
:siros::siros::siros::siros::siros::siros::siros:
Zotya30Bp 2011. december 31. 18 hozzászólás 6833.
Válasz MasterboyXX #1105. hozzászólására
Nezd,meg hogy a jelenlegi melyik, az AIDA/Everest megtudja ezt pontossan,nezni. A masik meg az alaplapod oldalarol,szedd le vigyaz a rev. verzio es az alaplapod egyforma legyen,es persze mindig a legfrissebbet szedd le,azt rakd fel neki. Megvmi. ne Windowsbol csinald a a BIOS frissitest,es a frissites kozben,ne csinalj a geppel semmitse hagyd,hogy befejezze.
Oksa 1000 köszönet :)
Amit kész mondom mi a helyzet !
Köszi csáó
MasterboyXX 2011. december 31. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Zotya30Bp #1104. hozzászólására
Csáó rendszert mindig formázásal teszek fel az elemest kipróbálom.
Abban tudnál segíteni hogy a BIOS UPDATE mi kell nekem és milyen sorrendben mert van 18 féle és még csak 1x csináltam ilyen...
Nezd,meg hogy a jelenlegi melyik, az AIDA/Everest megtudja ezt pontossan,nezni. A masik meg az alaplapod oldalarol,szedd le vigyaz a rev. verzio es az alaplapod egyforma legyen,es persze mindig a legfrissebbet szedd le,azt rakd fel neki. Megvmi. ne Windowsbol csinald a a BIOS frissitest,es a frissites kozben,ne csinalj a geppel semmitse hagyd,hogy befejezze.
Válasz MasterboyXX #1102. hozzászólására
Helyedben,egy bios restartot,kiprobalnek meg peldaul,ugy hogy aramtalanitod es a kis elemet az alaplapbol kiszeded 10percre, utana visszarakod,a dolgokat es beallitod,hogy lemezrol induljon. A windowsot kulon particiora telepited,vagy a vista helyere,rakod? Ajanlott egy rendes formatot arra a particiora nyomni,ahol a windows van.
Csáó rendszert mindig formázásal teszek fel az elemest kipróbálom.
Abban tudnál segíteni hogy a BIOS UPDATE mi kell nekem és milyen sorrendben mert van 18 féle és még csak 1x csináltam ilyen...
sirboy 2011. december 31. 62 hozzászólás 3753.
megoldódott a problémám,újra letöröltem és felraktam és most jó már sőt több fps-em is lett
MasterboyXX 2011. december 31. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Zotya30Bp #1101. hozzászólására
Sziasztok !
Ugye a gondom még mindig az hogy multi 15-20 másodperc után kifagy (VISTA eredeti)
Win 7-l meg az a gondom, hogy feltelepítem és az első indulásnál az üdvözlő képernyőnél kihal az egész nincs kirva se hogy üdvözöljük csak a háttér és töltöget a HDD sok több verziót is próbáltam a win7 de ugyanez. Bioszfrissítés ? már csak erre tudok gondolni. Ami érdekes hogy haverna a (Asus M4A78) és meg a Win7
BIOS Tipus: AMI (02/23/09)
Alaplap:Asus M4A78 Pro
CPU:QuadCore AMD Phenom X4 9750, 2334 MHz (12 x 195)
RAM:2 x 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM
VGA:ATI Radeon HD 4890 (RV790)
Előre is köszi az S.O.S. :)
Helyedben,egy bios restartot,kiprobalnek meg peldaul,ugy hogy aramtalanitod es a kis elemet az alaplapbol kiszeded 10percre, utana visszarakod,a dolgokat es beallitod,hogy lemezrol induljon. A windowsot kulon particiora telepited,vagy a vista helyere,rakod? Ajanlott egy rendes formatot arra a particiora nyomni,ahol a windows van.
Sziasztok !
Ugye a gondom még mindig az hogy multi 15-20 másodperc után kifagy (VISTA eredeti)
Win 7-l meg az a gondom, hogy feltelepítem és az első indulásnál az üdvözlő képernyőnél kihal az egész nincs kirva se hogy üdvözöljük csak a háttér és töltöget a HDD sok több verziót is próbáltam a win7 de ugyanez. Bioszfrissítés ? már csak erre tudok gondolni. Ami érdekes hogy haverna a (Asus M4A78) és meg a Win7
BIOS Tipus: AMI (02/23/09)
Alaplap:Asus M4A78 Pro
CPU:QuadCore AMD Phenom X4 9750, 2334 MHz (12 x 195)
RAM:2 x 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM
VGA:ATI Radeon HD 4890 (RV790)
Előre is köszi az S.O.S. :)
astor 2011. december 31. 2510 hozzászólás 99.
segítségeteket kérem
az a problémám, hogy nem megy egy billentyűkombináció
nem sikerül bezoomolva, guggolva balra haladni, ez ugye nálam a saját beállításaimmal 3 gomb: guggolás (space), zoom (control), és mennék balra (A betűvel), de semmi. jobbra hátra, előre, sőt +1 gomb mondjuk előre és jobbrával működik, csak balra nem akar menni. ezt mi okozhatja ?
a játék úgy van beállítva, hogy nyomni kell a gombot folyamatosan a guggoláshoz és a zoomoláshoz.
Boscow 2011. december 31. 72 hozzászólás 3426.
Boldog új évet minden magyar harcosnak !!!!!!!!!!!
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
Zotya30Bp 2011. december 30. 18 hozzászólás 6833.
Válasz sirboy #1093. hozzászólására
hali!nekem olyan problémám lenn hogy amikor egy szerverre akarok belépni akkor pár másodperc múlva jön egy hibaüzenet hogy a battlefield 3 működése leállt,már újra raktam de nem jó
esetleg vki tudna segíteni hogy mi lehet a baj?
Csá dettó ez a hibám mint "sirboy" nak bár most 20 másodpercet birtam windows ablakban :)
HA SIKERÜL MEGOLNADod vagy valami kiálcs kérlek és is ezt teszem igérem... :)
csupacsipa 2011. december 30. 18 hozzászólás 6940.
Hát komolyan a tököm bele verem ebbe a játékba.Nézegettem a halálozás és a kinyirás arányát és azt vettem észre hogy nyan-nyanik elszámolni rendesen a kinyirások számát.Hát itt vezetem papiron bakker és el se számolja csaj a halálozást.Gondoltam majd késöbb.rá 2 napra is ugyan annyi volt,szoval nem frissitette mint regebben ugye a bf2-nél.Ekkora mocskokat bakker.A kort befeztem szoval nem szakadt meg vagy ilyesmi.Ennyi hibát egy játekba nyan-nyanus!!!!!!!!!!!!!:wtf::wtf:
MasterboyXX 2011. december 30. 3540 hozzászólás 51.
Válasz sirboy #1095. hozzászólására
a legújabbak vannak fenn
Ma,kezdte el? Vagy mar egy ideje csinalja?

Kezdesnek en a temp mappakat uritenem ki. Futtatas, %temp% es temp ezt a 2parancsot kulon kulon beirod,aztan ctrl+a,DEL es torlod az osszes cuccot,onnet. Majd ujra probalod.
sirboy 2011. december 30. 62 hozzászólás 3753.
a legújabbak vannak fenn
Válasz sirboy #1093. hozzászólására
hali!nekem olyan problémám lenn hogy amikor egy szerverre akarok belépni akkor pár másodperc múlva jön egy hibaüzenet hogy a battlefield 3 működése leállt,már újra raktam de nem jó
Drivereket probaltad,frissiteni stb.?
sirboy 2011. december 30. 62 hozzászólás 3753.
Válasz HunDrag #1091. hozzászólására
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/__AGALTELY__/stats/230740002/ .Erre kivi vok mit reagáltok[img]http://static.ogc.hu/images/smiley/sad.png" alt="">[img]http://static.ogc.hu/images/smiley/blink.png" alt=""> ez hogy lehetséges???
Mivel,knife and claymore serveren jatszik,azt hogy egy stat paddolos,de nembaj mingyart irok is a MultiPlaynek hogy az EULA-t nem olvastak el szepen.
HunDrag 2011. december 30. 152 hozzászólás 2117.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/__AGALTELY__/stats/230740002/ .Erre kivi vok mit reagáltok[img]http://static.ogc.hu/images/smiley/sad.png" alt="">[img]http://static.ogc.hu/images/smiley/blink.png" alt=""> ez hogy lehetséges???
SIN 2011. december 30. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Bali82Hun #1087. hozzászólására
Az előző kérdésem úgy néz ki nem keltette fel senki érdeklődését úgyhogy újra megkérdezném.
Hogy kell új billentyű kiosztás megadni mert csak törölnöm sikerült az újat nem engedi beírni.
valamit rosszul csinálsz akkor...
Válasz FLASHMOB #1085. hozzászólására
Nem tudom a szerver IP-t és ha DLC-s nekem nnincs DLCm
szever nevébe beírod, h GGC. :kacsint:
Válasz FLASHMOB #1085. hozzászólására
ban a szerverről és kb ennyi...
Bali82Hun 2011. december 30. 63 hozzászólás 3737.
Az előző kérdésem úgy néz ki nem keltette fel senki érdeklődését úgyhogy újra megkérdezném.
Hogy kell új billentyű kiosztás megadni mert csak törölnöm sikerült az újat nem engedi beírni.
Tudom, hogy nem ez a megfelelő topic, de ez pörög a legjobban, tehát ide írok. A csalók feljelentgetése ér valamit?? Az a baj, hogy rengetegen vannak, hiába reportoljuk őket 5-6-an minden nap, egyszerűen semmi sem történik. Most írjak a Supportnak, vagy mi a bánat?? Azok, meg nem ezzel foglalkoznak.... Valami épkézláb ötlet??
FLASHMOB 2011. december 30. 429 hozzászólás 921.
Válasz FLASHMOB #1082. hozzászólására

Invalid Battlefied 3 nickname: You probably havn't played on any "GGC-Stream" Server yet. Please play on some public servers, a lot of servers are part of the GGC-Stream network. After doing so, we can automatically get your Punktbuster GUID.
nevet váltottam és ezt írja most.
Jatsz,egy 5-10percet a bfhu-n ott van ggc stream.
Dvori 2011. december 30. 1 hozzászólás 17870.
Van valakinek valamilyen megoldása arra, hogy muliplayer-ben a következő pálya betöltésénél kidob a szerver és a game manager azzal indokolja hogy valami baj lehet a játékkal, de mindenesetre érdekes ha olyan szerveren játszok ahol csak azaz egy map megy akkor nem dob le, de többin igen.
Az alt+tab megoldás nálam nem jött be.
Amúgy a játék szépen fut, tehát azzal nincs probléma és a a legújabb videódrivert is felraktam.
Ha tudtok akkor segítsetek.
FLASHMOB 2011. december 30. 429 hozzászólás 921.

Invalid Battlefied 3 nickname: You probably havn't played on any "GGC-Stream" Server yet. Please play on some public servers, a lot of servers are part of the GGC-Stream network. After doing so, we can automatically get your Punktbuster GUID.
nevet váltottam és ezt írja most.
MasterboyXX 2011. december 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Jancsy #1080. hozzászólására
Kezdetektől..Sajnos a javítás sem oldotta meg a problémát... :(
Kuldtem PM-t.
Jancsy 2011. december 29. 5 hozzászólás 12017.
Válasz MasterboyXX #1079. hozzászólására
Mindig ezt,csinalta vagy az utolso patch ota van? Tolj, originben egy javitast a jatekra talan megoldja.
Kezdetektől..Sajnos a javítás sem oldotta meg a problémát... :(
Válasz Jancsy #1076. hozzászólására
Egér-szoftver le, X-Fire le, vírusírtó kikapcsolva, lag maradt... Az oprendszer is frissnek mondható a BF 3 megjelenése elötti napon lett instalálva... :( Proci gyanús volt nekem is, de akkor hogyan lehet az hogy a Single-ben nem csinálja?... A Multi jobban eszi a procit még "üres" map-on is?... Gondoltam arra is hogy "újrateszem" a játékot, bár szvsz. ez nem igazán fog segíteni a problémán... :(
Mindenesetre köszönöm a gyors választ! :)
Mindig ezt,csinalta vagy az utolso patch ota van? Tolj, originben egy javitast a jatekra talan megoldja.
Válasz ericsson11 #1077. hozzászólására
Sikerült patch meg minden de most nem bírok játszani vele rámentem a kampány módra de nem indítja el mi lehet a probléma
A battlelogon a battlelog plugint telepitetted-e? Ha nem az a minimum ami kell neki.
ericsson11 2011. december 29. 6 hozzászólás 10477.
Sikerült patch meg minden de most nem bírok játszani vele rámentem a kampány módra de nem indítja el mi lehet a probléma
Jancsy 2011. december 29. 5 hozzászólás 12017.
Válasz MasterboyXX #1067. hozzászólására
Ezek,a microlaggok lehetnek azert,mert keves neki a 2.33ghz-es proci. A masik milyen egered van? Driverek fent-e vannak? Ezt,a jelenseget talan az eger driverek okozhatjak, probald letorolni,barmilyen eger drivert ha felraktal.
Egér-szoftver le, X-Fire le, vírusírtó kikapcsolva, lag maradt... Az oprendszer is frissnek mondható a BF 3 megjelenése elötti napon lett instalálva... :( Proci gyanús volt nekem is, de akkor hogyan lehet az hogy a Single-ben nem csinálja?... A Multi jobban eszi a procit még "üres" map-on is?... Gondoltam arra is hogy "újrateszem" a játékot, bár szvsz. ez nem igazán fog segíteni a problémán... :(
Mindenesetre köszönöm a gyors választ! :)