Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

ericsson11 2011. december 29. 6 hozzászólás 10477.
Válasz MasterboyXX #1074. hozzászólására
Akkor,ne rakd fel lemezrol,hanem szedesd le originnel.
OKÉS! MOST MÉG UToljára megpróbálo cd-ről hátha
MasterboyXX 2011. december 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ericsson11 #1073. hozzászólására
OKÉS DE MOST HOGY CD-ről akarom indítani úgy meg csak 11.1 GB most akk melyik ?
Te most akkor azt mondod hogy várjam meg ezt a 11.1 Gb és utánna a 4gb csak az a nagy gond hogy amikor felrakja ezt a 11 gigát akor írja ki ezt a szöveget
Akkor,ne rakd fel lemezrol,hanem szedesd le originnel.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1072. hozzászólására
Akkor,vard meg az a kb. 4GB-t amit leakar meg szedni azok a patchek.
OKÉS DE MOST HOGY CD-ről akarom indítani úgy meg csak 11.1 GB most akk melyik ?
Te most akkor azt mondod hogy várjam meg ezt a 11.1 Gb és utánna a 4gb csak az a nagy gond hogy amikor felrakja ezt a 11 gigát akor írja ki ezt a szöveget
Válasz ericsson11 #1071. hozzászólására
DVD-ről telepítette 11.0 GB de most hogy a friss origint szedtem le már le akarta töltetni velem
Akkor,vard meg az a kb. 4GB-t amit leakar meg szedni azok a patchek.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #1070. hozzászólására
Nem,neked valaszoltam ezekkel... Ott irja szepen kinek mi,ment.

A te gondodra legjobb ha ott kezdjuk,hogy letoltod a talpra,kesz origint az originnek az oldalarol.
A jelenlegi,origint kitorlod a frisset meg rendszergazdakent telepited(Futattas,rendszergazdakent). Azt meg aruld el, DVD lemezrol telepited a jatekot vagy az Origint hagyod,hogy letoltse a 14.9 GB-t?
DVD-ről telepítette 11.0 GB de most hogy a friss origint szedtem le már le akarta töltetni velem
Válasz ericsson11 #1069. hozzászólására
nem volt semmi ilyenem
Nem,neked valaszoltam ezekkel... Ott irja szepen kinek mi,ment.

A te gondodra legjobb ha ott kezdjuk,hogy letoltod a talpra,kesz origint az originnek az oldalarol.
A jelenlegi,origint kitorlod a frisset meg rendszergazdakent telepited(Futattas,rendszergazdakent). Azt meg aruld el, DVD lemezrol telepited a jatekot vagy az Origint hagyod,hogy letoltse a 14.9 GB-t?
nem volt semmi ilyenem
Válasz FLASHMOB #1064. hozzászólására
hogy cseréljem ki a nevem?
http://www.origin.com/ie/change-id

Itt kitudod.
Válasz Jancsy #1065. hozzászólására
SZIASZTOK!
Egy problémával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni, amely a Battefield 3. játékban keseríti meg az életemet, a játék indulása óta. A probléma egy "érdekes" lag, de hogy mi okozza, azt nem tudom..
A gépem idevágó adatai: Win 7 Ultimate 64bit SP1. Intel C2D E 6550 2 X 2.33 GHz 4MB L2, 4GB RAM, GeForce 460 GTX OC.
A netem: UPC Fiber 60Mbit/s, megosztva WiFi-n egy Tp-Link TL-WR542G router-el egy másik gép felé. Próbáltam már router nélkül, csak modemről hátha az a hibás de nem segített. Minden hardvert, amit találtam a gépemben lefrissítettem, semmi javulás. Karácsonyra fejlesztettük a fiam gépét, gondoltam kipróbálom azon is és láss csodát ott nem lép fel a probléma... Abban a gépben egy gyengébb videó kártya van (450-es GeForce), 8GB RAM és 2.9-es Intel Proci. Átettem a ramokat hozzám, semmi javulás (ez ügyben), kipróbáltam, hogy ha én csatlakozok a WiFi-n keresztül akkor mi történik, de semmi javulás, ismét... Már szinte egyértelmű lenne a proci, de viszont csak Coop-ban és Multiban jelentkezik a lag, Single Player-ben nem, ott simán fut a játék.
Ja, igen, ha teljesen Low-ra van állítva a grafika, akkor is ugyan ez a helyzet és a "network smoothing factor" csúszka sem segít. 50 pingnél magasabb szerverekre nem lépek fel.
Készítettem egy videót a lagról, íme: http://www.youtube.com/watch?v=5GUWisx8Oy4&feature=g-upl&context=G2da7bf8AUAAAAAAAAAA
A vadászgépeket már teljesen irányíthatatlanná teszi ez az ugrálás… :(
Remélem nem nagyon lett zavaros a leírás és bízok abban, hogy tudtok segíteni. Utóbbit előre is köszönve kívánok további szép napot mindenkinek!
Ezek,a microlaggok lehetnek azert,mert keves neki a 2.33ghz-es proci. A masik milyen egered van? Driverek fent-e vannak? Ezt,a jelenseget talan az eger driverek okozhatjak, probald letorolni,barmilyen eger drivert ha felraktal.
Sziasztok!
Olyan gondom lenne, hogy mikor Originben feltelepítem a játékot megjelenik egy sárga sáv és azt írja, hogy TELEPÍTÉSRE KÉSZ. Ráktintok és elkezd valamit csinálni majd újra ugyanezt kiírja. Segítsetek pls
Jancsy 2011. december 29. 5 hozzászólás 12017.
SZIASZTOK!
Egy problémával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni, amely a Battefield 3. játékban keseríti meg az életemet, a játék indulása óta. A probléma egy "érdekes" lag, de hogy mi okozza, azt nem tudom..
A gépem idevágó adatai: Win 7 Ultimate 64bit SP1. Intel C2D E 6550 2 X 2.33 GHz 4MB L2, 4GB RAM, GeForce 460 GTX OC.
A netem: UPC Fiber 60Mbit/s, megosztva WiFi-n egy Tp-Link TL-WR542G router-el egy másik gép felé. Próbáltam már router nélkül, csak modemről hátha az a hibás de nem segített. Minden hardvert, amit találtam a gépemben lefrissítettem, semmi javulás. Karácsonyra fejlesztettük a fiam gépét, gondoltam kipróbálom azon is és láss csodát ott nem lép fel a probléma... Abban a gépben egy gyengébb videó kártya van (450-es GeForce), 8GB RAM és 2.9-es Intel Proci. Átettem a ramokat hozzám, semmi javulás (ez ügyben), kipróbáltam, hogy ha én csatlakozok a WiFi-n keresztül akkor mi történik, de semmi javulás, ismét... Már szinte egyértelmű lenne a proci, de viszont csak Coop-ban és Multiban jelentkezik a lag, Single Player-ben nem, ott simán fut a játék.
Ja, igen, ha teljesen Low-ra van állítva a grafika, akkor is ugyan ez a helyzet és a "network smoothing factor" csúszka sem segít. 50 pingnél magasabb szerverekre nem lépek fel.
Készítettem egy videót a lagról, íme: http://www.youtube.com/watch?v=5GUWisx8Oy4&feature=g-upl&context=G2da7bf8AUAAAAAAAAAA
A vadászgépeket már teljesen irányíthatatlanná teszi ez az ugrálás… :(
Remélem nem nagyon lett zavaros a leírás és bízok abban, hogy tudtok segíteni. Utóbbit előre is köszönve kívánok további szép napot mindenkinek!
FLASHMOB 2011. december 29. 429 hozzászólás 921.
Válasz MasterboyXX #1035. hozzászólására
Magyarul,irtal a supportnak? Ha az elozo, accountodra betudsz jelentkezni akkor miert nem torlod a felhasznaloi fiokod? Ezt,te is megtudod tenni.

Itt: http://www.esl.eu/eu/command/ rakatttintasz a Delete Account-ra.
Bebirod probalni ha nemjo tovabbra,sem hogy origin-en kicsereled a neved piciket,es ugy beadod nekik,akkor elkene fogadni.
hogy cseréljem ki a nevem?
FLASHMOB 2011. december 29. 429 hozzászólás 921.
support jegyet írtam angolul..
MasterboyXX 2011. december 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #1061. hozzászólására
Kitöröltem profilt, írtam nekik,feltöltöttem egy képet melyen a Battlelog profilom-edit profilban vagyok
de még mindig nem írtak, és kezdem felidegesíteni magam.
Angolul,irsz nekik,es pontossan hova irsz nekik? IRC-n talan megkereshetned oket,pl. es ott segitenek.
FLASHMOB 2011. december 28. 429 hozzászólás 921.
Kitöröltem profilt, írtam nekik,feltöltöttem egy képet melyen a Battlelog profilom-edit profilban vagyok
de még mindig nem írtak, és kezdem felidegesíteni magam.
Válasz Jim #1059. hozzászólására
http://noob.hu/view/342eb8e667
1cd kulcs 1ea account(Origin account). Ha mar 1x regisztraltad a jatekodat,akkor ugyanazzal az ea accountal kell belepned.
Jim 2011. december 28. 13 hozzászólás 7994.
http://noob.hu/view/342eb8e667
hekus2011 2011. december 28. 3 hozzászólás 14602.
Válasz Jim #1055. hozzászólására
megvan keresd meg Battlefield 3
Mi az indexelés ?
Válasz MasterboyXX #1056. hozzászólására
Bocs,most szorakozzol? Ha nemvagy kepes 1kepet felrakni stb. akkor szt. rossz helyen keressel segitseget.
felraktam
Válasz Jim #1055. hozzászólására
Bocs,most szorakozzol? Ha nemvagy kepes 1kepet felrakni stb. akkor szt. rossz helyen keressel segitseget.
Válasz MasterboyXX #1052. hozzászólására
404es hibát ír ki,rá.
Tegyél,már szivességet és töltsd fel a képet,pl. noob.hu-ra.
Válasz s0n1c #1053. hozzászólására
Szia! Igen 64 bites rendszer. Az indexelést hol tudom kikapcsolni?
Köszi előre is!
s0n1c 2011. december 28. 35 hozzászólás 5083.
Válasz MasterboyXX #1047. hozzászólására
64bites a rendszerred? Az indexelest ha kikapcsolod akkor elmeletileg,csokken az esely az fps esesre,de jovolna ez mellett a virtualis memoriat is megemelni,mert valjuk be az a 4gb keves neki.
Szia! Igen 64 bites rendszer. Az indexelést hol tudom kikapcsolni?
Köszi előre is!
Válasz Jim #1051. hozzászólására
nem jön be a kép? másold ki a linket
404es hibát ír ki,rá.
Tegyél,már szivességet és töltsd fel a képet,pl. noob.hu-ra.
Válasz MasterboyXX #1050. hozzászólására
Nemtom,ha nemjon be... Ha kepet akartal felrakni akkor,van par kepfeltolto pl. noob.hu (direkt link kell),kepfeltoltes.hu,abload.de es meg par hasonlo.
nem jön be a kép? másold ki a linket
Válasz Jim #1049. hozzászólására
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=57024ae583&view=att&th=13486528f5233e15&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gwqsdy730&zw ez mi?
Nemtom,ha nemjon be... Ha kepet akartal felrakni akkor,van par kepfeltolto pl. noob.hu (direkt link kell),kepfeltoltes.hu,abload.de es meg par hasonlo.
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=57024ae583&view=att&th=13486528f5233e15&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gwqsdy730&zw ez mi?
Bali82Hun 2011. december 28. 63 hozzászólás 3737.
Lehet hogy hülyeség amit amit kérdezek de változtatni akartam a billentyűzet kiosztáson és nem tudom megadni az újat,csak törölni sikerült,hogy kell beírni?
Válasz s0n1c #1046. hozzászólására
Köszi úgy tűnik ez segített. :vigyor:
Lenne még 1 kérdésem: Fps laggom az csak mem hiány miatt lehet vagy más miatt is?
Proci: AMD Phenom Triple-Core 8750 BE 2,4Ghz
RAM: 4Gb DDR2 de csak 3 van ha úgy nézzük mert 1 Gigát a rendszer kapásból felhasznál.
Videókártya: GIGABYTE HD 6850 1GB GDDR5
64bites a rendszerred? Az indexelest ha kikapcsolod akkor elmeletileg,csokken az esely az fps esesre,de jovolna ez mellett a virtualis memoriat is megemelni,mert valjuk be az a 4gb keves neki.
Válasz MasterboyXX #1045. hozzászólására
Talan,catalyst cseret beirnal probalni.
Köszi úgy tűnik ez segített. :vigyor:
Lenne még 1 kérdésem: Fps laggom az csak mem hiány miatt lehet vagy más miatt is?
Proci: AMD Phenom Triple-Core 8750 BE 2,4Ghz
RAM: 4Gb DDR2 de csak 3 van ha úgy nézzük mert 1 Gigát a rendszer kapásból felhasznál.
Videókártya: GIGABYTE HD 6850 1GB GDDR5
Válasz s0n1c #1044. hozzászólására
Sziasztok! Olyan problémám van hogy játék közben néhány pályán a talajtextúra iszonyatosan ronda. El kezd kicsit villogni meg színt is vált de ha közelebb megyek oda visszavált a normális állapotra.
Erre van valami megoldás?
Köszi előre is a választ!
Talan,catalyst cseret beirnal probalni.
Sziasztok! Olyan problémám van hogy játék közben néhány pályán a talajtextúra iszonyatosan ronda. El kezd kicsit villogni meg színt is vált de ha közelebb megyek oda visszavált a normális állapotra.
Erre van valami megoldás?
Köszi előre is a választ!
Válasz pdani188 #1042. hozzászólására
nem csináltam és apu se tudtommal
Akkor,csinald meg a tobbi leirtat, virus ellenorzes az adot programokkal, meg a catalyst cseret.
pdani188 2011. december 28. 7 hozzászólás 10200.
nem csináltam és apu se tudtommal
Válasz pdani188 #1040. hozzászólására
mi az a disk defragmentot
Merevlemez optimizalo (Lemeztöredezettség-mentesítő) A windowsban is van,ilyen. Nem nagyon ajanlatos csinalni,mert osszetud keverni,dolgokat.
Válasz MasterboyXX #1038. hozzászólására
Elmeletileg,virus okozza ezt a problemat. Ajanlott par dologgal jobban atnezni a gepet. Pl. Kaspersky Virus Remowal tool(http://www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1)+ a Malwarebytes anti malware(http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro)

Ez mellett meg probald ki a jelenlevo ATI Catalystot,letakaritani letorlod reszletessen+ restart utan meg a DriverSweeper-rel megjobban letakaritod nyomsz,restartot es ujrateszed a 11.11c-t probakep.
http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-11.11c-Perf-Driver-download-2823.html

Ha az elso2 program talal virust,akkor jobb ha ujratelepited a windowst.
Meg vmi. nem csinaltal netalan disk-defragmentot?
mi az a disk defragmentot
zZsola 2011. december 28. 2 hozzászólás 17464.
nador90:
nem nincs x-firém de még mindi rossz egyszerűen nem tok rájönni mi a baja
Válasz pdani188 #1036. hozzászólására
http://www.mediafire.com/?0722yw63kb342hu itt a minidump
Elmeletileg,virus okozza ezt a problemat. Ajanlott par dologgal jobban atnezni a gepet. Pl. Kaspersky Virus Remowal tool(http://www.kaspersky.com/antivirus-removal-tool?form=1)+ a Malwarebytes anti malware(http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_pro)

Ez mellett meg probald ki a jelenlevo ATI Catalystot,letakaritani letorlod reszletessen+ restart utan meg a DriverSweeper-rel megjobban letakaritod nyomsz,restartot es ujrateszed a 11.11c-t probakep.
http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-11.11c-Perf-Driver-download-2823.html

Ha az elso2 program talal virust,akkor jobb ha ujratelepited a windowst.
Meg vmi. nem csinaltal netalan disk-defragmentot?
Válasz MasterboyXX #1035. hozzászólására
Magyarul,irtal a supportnak? Ha az elozo, accountodra betudsz jelentkezni akkor miert nem torlod a felhasznaloi fiokod? Ezt,te is megtudod tenni.

Bebirod probalni ha nemjo tovabbra,sem hogy origin-en kicsereled a neved piciket,es ugy beadod nekik,akkor elkene fogadni.
de attól még ugyan úgy foglalt lesz a név nem?
amugy nem találom a delete accountot:S
Válasz MasterboyXX #1033. hozzászólására
C://Window/MiniDump felet kene talalnod.
http://www.mediafire.com/?0722yw63kb342hu itt a minidump
Válasz FLASHMOB #1034. hozzászólására
Épp ezaz, leírtam első kommentnek, de lehet nem láttad volt 1 másik ESL em ott megadtam, de hibát írt ki
majd mégegyszer megpróbáltam, és azt írta már foglalt a nickem, irtam nekik h deaktiválják a fiókom az előzőt és az újra rakják rá a nicket.

Válasz MasterboyXX #1030. hozzászólására
jo nicket probalsz beadni nekik? Az origin ID-t kell beadnod, vagyis azt a nicket amit hasznalsz a jatekban. Legjobb ha hozzairsz commentet,ugy nagyobb eselyel fogadja el.
Épp ezaz, leírtam első kommentnek, de lehet nem láttad volt 1 másik ESL em ott megadtam, de hibát írt ki
majd mégegyszer megpróbáltam, és azt írta már foglalt a nickem, irtam nekik h deaktiválják a fiókom az előzőt és az újra rakják rá a nicket.
Válasz pdani188 #1031. hozzászólására
és hol találom a windowson belül a minidumpot
C://Window/MiniDump felet kene talalnod.
Válasz MasterboyXX #1029. hozzászólására
Minidump akkor keszul,mikor kekhalalozik a rendszer,abban irja az okkat, mi is okozza. A hijackthis meg egy olyan dolog,ami keszit egy log filet,a haterben futo programokbol, stb. nagyjabol,a fo celja ennek hogy aki nemhasznal virusirtot az,megtudja nezni hogy van-e virussa. Nekem az lenne a cellom hogy lassak nem-e akad ossze 1-2program.

Hijack this innet toltheto le: http://download.cnet.com/Trend-Micro-HijackThis/3000-8022_4-10227353.html
http://www.mediafire.com/?582eaak2rprs4yk itt a link a hijackthis
Válasz MasterboyXX #1029. hozzászólására
Minidump akkor keszul,mikor kekhalalozik a rendszer,abban irja az okkat, mi is okozza. A hijackthis meg egy olyan dolog,ami keszit egy log filet,a haterben futo programokbol, stb. nagyjabol,a fo celja ennek hogy aki nemhasznal virusirtot az,megtudja nezni hogy van-e virussa. Nekem az lenne a cellom hogy lassak nem-e akad ossze 1-2program.

Hijack this innet toltheto le: http://download.cnet.com/Trend-Micro-HijackThis/3000-8022_4-10227353.html
és hol találom a windowson belül a minidumpot
Válasz FLASHMOB #1027. hozzászólására
Igen, gondolom de nem írnak vissza, de arra bezzeg egyből írtak, hogy nem jó a nick amit próbálok..
jo nicket probalsz beadni nekik? Az origin ID-t kell beadnod, vagyis azt a nicket amit hasznalsz a jatekban. Legjobb ha hozzairsz commentet,ugy nagyobb eselyel fogadja el.
Válasz pdani188 #1028. hozzászólására
Mi az a minidump meg a hijackthis + a dxdiagot hogy tudom vagy mik ezek??

Válasz MasterboyXX #1026. hozzászólására
minidump-t kuld mar,at... A windows/minidumb -ban kene lennie neki. Told,fel vmi. ingyenes file megosztora. + dxdiagot es egy hijackthis-t is,jovolna.
A dxdiag-ot ide es a hijackthis-t kulon kulon ide masold be:

pastebin
Ez text megoszto.

a minidumpot ha tobb van csomagold be,es toltsd fel:mediafire
Mi az a minidump meg a hijackthis + a dxdiagot hogy tudom vagy mik ezek??
Igen, gondolom de nem írnak vissza, de arra bezzeg egyből írtak, hogy nem jó a nick amit próbálok..
Válasz pdani188 #1025. hozzászólására
Sziasztok az lenne a gondom, hogy amikor elindítom a játék multi részét 15 perc után újra indul a gép vagy kék halált kap és már 5x újra raktam a vírus irtót is legfrissebb ati catalyst van rajta. Aki tudja az okát legyen szíves segíteni. Előre is köszönöm.
minidump-t kuld mar,at... A windows/minidumb -ban kene lennie neki. Told,fel vmi. ingyenes file megosztora. + dxdiagot es egy hijackthis-t is,jovolna.
A dxdiag-ot ide es a hijackthis-t kulon kulon ide masold be:

pastebin
Ez text megoszto.

a minidumpot ha tobb van csomagold be,es toltsd fel:mediafire