Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

pdani188 2011. december 28. 7 hozzászólás 10200.
Sziasztok az lenne a gondom, hogy amikor elindítom a játék multi részét 15 perc után újra indul a gép vagy kék halált kap és már 5x újra raktam a vírus irtót is legfrissebb ati catalyst van rajta. Aki tudja az okát legyen szíves segíteni. Előre is köszönöm.
MasterboyXX 2011. december 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz bencewr #1021. hozzászólására
Ma lépett elő először ez a problémám :
Mikor fel megyek egy bár milyen szerverre lehet az bármi ... szóval mindig kidob egy idő után az ok az:
Game disconnected you were kicked from the server ..
Mindenhol ez írja nem értem mi lehet a baj .. PB be van kapcsolva .
Kérem segítsetek
pbsvc.exe -t toltsd le,az evenbalance-rol es probald ki.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz zZsola #1020. hozzászólására
Hali ha tud valaki segíteni nagyon megköszönné m tegnap vettem meg origibe a bf3 és olyan problémám lenne h mikor battlelogba rámegyek a join serverre nem akar elintulni nagyon sokáig connektel ez miért lehet előre is kösz
op:wi7 64
proci:amd phenom x4 840 3,20
ram.4gb
vga.6770 1gb(legfrisseb driver)
alap.asrock 770 extrem 3
Ha, van x-fire haterben akkor kapcsold ki altalabban emiatt nemtud belepni a jatekba.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz FLASHMOB #1019. hozzászólására
Hi
ESL en Játékfiókoknál szerettem volna megadni a BF3ID-met, de hibát írt ki s mikor újra próbáltam már azt írta, hogy foglalt a Nick.
Írtam ezzel kapcsolatban az ESL-eseknek de még nem kaptam választ.
De most új ESL-em van, mert az előznél az email cím törölve lett s most azt kértem tőlük, hogy az előzőt deaktiválják erre az email címre amin most van. Ez lehetséges?
Elmeletileg,tudod toroltetni magad esl-rol.
bencewr 2011. december 28. 17 hozzászólás 7081.
Ma lépett elő először ez a problémám :
Mikor fel megyek egy bár milyen szerverre lehet az bármi ... szóval mindig kidob egy idő után az ok az:
Game disconnected you were kicked from the server ..
Mindenhol ez írja nem értem mi lehet a baj .. PB be van kapcsolva .
Kérem segítsetek
zZsola 2011. december 28. 2 hozzászólás 17464.
Hali ha tud valaki segíteni nagyon megköszönné m tegnap vettem meg origibe a bf3 és olyan problémám lenne h mikor battlelogba rámegyek a join serverre nem akar elintulni nagyon sokáig connektel ez miért lehet előre is kösz
op:wi7 64
proci:amd phenom x4 840 3,20
ram.4gb
vga.6770 1gb(legfrisseb driver)
alap.asrock 770 extrem 3
FLASHMOB 2011. december 28. 429 hozzászólás 921.
Hi
ESL en Játékfiókoknál szerettem volna megadni a BF3ID-met, de hibát írt ki s mikor újra próbáltam már azt írta, hogy foglalt a Nick.
Írtam ezzel kapcsolatban az ESL-eseknek de még nem kaptam választ.
De most új ESL-em van, mert az előznél az email cím törölve lett s most azt kértem tőlük, hogy az előzőt deaktiválják erre az email címre amin most van. Ez lehetséges?
Válasz Xike #1017. hozzászólására
Hali.

Olyan problémám lenne, hogy játék közben néha a karakterem kilép a "testéből" ilyenkor eltűnik a fegyver a kezemből és látom magamat kívülről. Ilyenkor mintha spectatorban nézném a játékot. A másik gondom az lenne, ettől kicsit játszhatatlanná téve a játékot, hogy az ellenfelek karaktereit nem látom és miután lelő akkor elvileg mutatnia kéne hogy ki volt az és honnan lőtt de akkor is csak 3-4 mp után mutatja a karaktert addig csak azt látom hogy rohangál de a karakterét nem. (2 óra gameplay után van 3 killem ... de az is csak mert afk volt :D ) Ja és néha a járművek hangja pl egy tanké eltűnik majd újra lesz. Konifigomban tudom hogy a processzor elég gyenge de nem hiszem hogy ez attól lenne. A Single-t LOW-on gond nélkül végigjátszottam.

Konfigom :
Op: Win7 64bit
Proci: P4 3Ghz HT 630+ -os
Alap: ASUS P5KC
Mem: 4Gb ddr2
VGA: Gigabyte GT440 1GB (elvileg a legfrissebb driver van fent amit ajánlott az nvidia 285.62)
Hang: audigy2
Azzal,a geppel nem nagyon erroltetnem, a procid tul gyenge ahoz,hogy azokat az effecteket megmutassa, az 1mag keves hiaba threadelos.
Xike 2011. december 28. 1 hozzászólás 17863.
Hali.

Olyan problémám lenne, hogy játék közben néha a karakterem kilép a "testéből" ilyenkor eltűnik a fegyver a kezemből és látom magamat kívülről. Ilyenkor mintha spectatorban nézném a játékot. A másik gondom az lenne, ettől kicsit játszhatatlanná téve a játékot, hogy az ellenfelek karaktereit nem látom és miután lelő akkor elvileg mutatnia kéne hogy ki volt az és honnan lőtt de akkor is csak 3-4 mp után mutatja a karaktert addig csak azt látom hogy rohangál de a karakterét nem. (2 óra gameplay után van 3 killem ... de az is csak mert afk volt :D ) Ja és néha a járművek hangja pl egy tanké eltűnik majd újra lesz. Konifigomban tudom hogy a processzor elég gyenge de nem hiszem hogy ez attól lenne. A Single-t LOW-on gond nélkül végigjátszottam.

Konfigom :
Op: Win7 64bit
Proci: P4 3Ghz HT 630+ -os
Alap: ASUS P5KC
Mem: 4Gb ddr2
VGA: Gigabyte GT440 1GB (elvileg a legfrissebb driver van fent amit ajánlott az nvidia 285.62)
Hang: audigy2
MasterboyXX 2011. december 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz billy2021 #1015. hozzászólására
Na most tölti :D utána telepítem és próba cseresznye !!
Ha netalán sikerülne akkor örök hála de értesíteni foglak így is úgy is !!!

Sajna nem sikerült, de néztem a képernyő oldalán elhelyezett AMD mérőt és azon folyamatosan zabálta a ramomat miután elindítottam játékot, sőt a 3 GB-ból 2,7Gb-ot felzabált lehet, hogy ez a baj nem ????
Neked,keves lesz a virtualis memoria, emeled meg 10GB-re kb. es probald ki.
leiras hogyan

minimalis erteknek 9000
maximalisnak 10000
billy2021 2011. december 27. 5 hozzászólás 11652.
Válasz MasterboyXX #1014. hozzászólására
Na most tölti :D utána telepítem és próba cseresznye !!
Ha netalán sikerülne akkor örök hála de értesíteni foglak így is úgy is !!!

Sajna nem sikerült, de néztem a képernyő oldalán elhelyezett AMD mérőt és azon folyamatosan zabálta a ramomat miután elindítottam játékot, sőt a 3 GB-ból 2,7Gb-ot felzabált lehet, hogy ez a baj nem ????
Válasz billy2021 #1013. hozzászólására
Ne haragudj de amit meg adtál abból a Win 7 32 bit az enyém de egyszerűen nem tudom letölteni :(
Válasz MasterboyXX #1012. hozzászólására
Nem irtal rendszert. 64 vagy 32bites.

De amugy: 32bites win7/Vista: 32bit
64bites win7/vista: 64bites
Ne haragudj de amit meg adtál abból a Win 7 32 bit az enyém de egyszerűen nem tudom letölteni :(
Válasz billy2021 #1011. hozzászólására
Nem tudom, hanyas van szóval ha a legújabbat el tudod küldeni akkor nagyon nagy köszönet
Nem irtal rendszert. 64 vagy 32bites.

De amugy: 32bites win7/Vista: 32bit
64bites win7/vista: 64bites
Válasz MasterboyXX #1010. hozzászólására
Catalyst, az a videkartya drivered, az ATI/AMD-hez.
Nem tudom, hanyas van szóval ha a legújabbat el tudod küldeni akkor nagyon nagy köszönet
Válasz billy2021 #1009. hozzászólására
Szia van avastom de még nem próbáltam kikapcsolni de meg próbálom!! catalys azt nem tudom, hogy mi mert nem nagyon vágom ezeket a dolgokat :( !!!

Kipróbáltam, hogy ki kapcsolom de nem vezetett eredményre :(

Catalyst, az a videkartya drivered, az ATI/AMD-hez.
Válasz MasterboyXX #1008. hozzászólására
Hanyas,catalystod van, probaltal mas-mas verziokkal is? Avastod van? Probald kikapcsolni...
Szia van avastom de még nem próbáltam kikapcsolni de meg próbálom!! catalys azt nem tudom, hogy mi mert nem nagyon vágom ezeket a dolgokat :( !!!

Kipróbáltam, hogy ki kapcsolom de nem vezetett eredményre :(

Válasz billy2021 #1007. hozzászólására
Sziasztok a következő a problémám. Belépek a játékba és kb: 1-5 perc múlva kilép méghozzá úgy mintha kifagyna!!! :wtf:
A gépen adatai: Msi R6770 '1 GB
Asus F1A 75-M 4 magos
3 GB ram
a lényeg. Szóval futnia kellene. Az eddig leírtak nagy részét már kii próbáltam de egyszerűen nem működi kifagy folyamatosan!!
Ha valaki tud segíteni azt nagyon meg köszönöm !!! A válaszokat előre is kösz !!!!
Hanyas,catalystod van, probaltal mas-mas verziokkal is? Avastod van? Probald kikapcsolni...
Válasz hajacumy #1001. hozzászólására
Köszi már megy :)
Sziasztok a következő a problémám. Belépek a játékba és kb: 1-5 perc múlva kilép méghozzá úgy mintha kifagyna!!! :wtf:
A gépen adatai: Msi R6770 '1 GB
Asus F1A 75-M 4 magos
3 GB ram
a lényeg. Szóval futnia kellene. Az eddig leírtak nagy részét már kii próbáltam de egyszerűen nem működi kifagy folyamatosan!!
Ha valaki tud segíteni azt nagyon meg köszönöm !!! A válaszokat előre is kösz !!!!
Festekes 2011. december 27. 2 hozzászólás 17463.
Válasz hajacumy #992. hozzászólására
Sziasztok :) Nekem megvan a játék ps3-ason már az EA-ra is regisztráltam, de amikor a játékban a Store-ra akarok menni és aktiválni a kódomat akkor kiírja hogy: A szolgáltatás nem elérhető az ön országában.
Ilyenkor mit csiináljak?
Újra regisztrálj és UK (United Kingdom) akkor jó lesz!!!
alexka55 2011. december 27. 14 hozzászólás 7618.
Válasz MasterboyXX #1003. hozzászólására
ezt,probald ki... ott van 32 es 64bitesre is. Amugy szt. jobban jarsz win7-el,de te tudod.
Köszi , igen tudom hogy jobban járnák vele , de ha már így se lesz jó , akkor fel teszem win7et és ennyi :)
Válasz s0n1c #999. hozzászólására
Sziasztok! Most karácsonyra kaptam egy új videókártyát: GIGABYTE HD 6850 1GB GDDR5. Abban reménykedtem hogy a játék nagyon simán el fog futni High grafikán de csak problémáim vannak. A képernyőn piros vonalkák villódzódnak. A játék low grafikán is csak 30-50 fpsel megy. :O Azt se értem hogy ha van 4GB ramom akkor azt miért csak 3GB-nak érzékeli a rendszer?
Ati Cat: 11.11
Op rendszer: WIN 7 64bit
Proci: AMD Phenom Triple-Core 8750 BE 2,4Ghz
Viszont azt se értem hogy a kártyám miért csak ilyen 1000-es memory órajelet tud produkálni amikor tud 4000MHz-t is. Nem értek annyira ezekhez a hardware dolgokhoz ezért remélem tudtok segíteni. Nagyon jó lenne ha BF simán menne High grafikán. Remélem hogy nem pénzkidobás volt ez a kártya. [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/crying.png" alt="">
Masik,catalystal is ugyanilyen problemaid voltak? Az elozo videokartyad,nyomait eltuntetted,nemtom milyen volt... De ha nvidia jobb volna eltuntetni.
Válasz alexka55 #1002. hozzászólására
Helló.
Nekem az a problémám hogy Windows Vistám van és fel tettem a Service pack 1-2töt . A diretx-be nem vagyok biztos hogy a d11 van fent de be írom keresőbe dxdiag és 10et ír ki . Fogalmam sincs hogy miért írja még mindig ki hogy tegyem újra a játékot mert nem jó.
Remélem a diretx miatt mert ha nem a miatt akkor mostmár télleg nem tudok semmitse tenni e ügybe , gépem meg van hozzá .....
esetleg valaki tudna adni egy diretx 11et Vista 32bitre ami télleg jó?
köszi előre is ...!
ezt,probald ki... ott van 32 es 64bitesre is. Amugy szt. jobban jarsz win7-el,de te tudod.
alexka55 2011. december 27. 14 hozzászólás 7618.
Helló.
Nekem az a problémám hogy Windows Vistám van és fel tettem a Service pack 1-2töt . A diretx-be nem vagyok biztos hogy a d11 van fent de be írom keresőbe dxdiag és 10et ír ki . Fogalmam sincs hogy miért írja még mindig ki hogy tegyem újra a játékot mert nem jó.
Remélem a diretx miatt mert ha nem a miatt akkor mostmár télleg nem tudok semmitse tenni e ügybe , gépem meg van hozzá .....
esetleg valaki tudna adni egy diretx 11et Vista 32bitre ami télleg jó?
köszi előre is ...!
hajacumy 2011. december 27. 2 hozzászólás 17462.
Köszi már megy :)
Válasz Zotya30Bp #964. hozzászólására
Szia luckyzoneplayer !
Sikerült megoldani ? mert nekem is ez a gebasz áll fent
Szia Zotya30Bp! Kicseréltem a HDD -sata kábelem azóta rendesen működik nem volt vele probléma :)
s0n1c 2011. december 27. 35 hozzászólás 5083.
Sziasztok! Most karácsonyra kaptam egy új videókártyát: GIGABYTE HD 6850 1GB GDDR5. Abban reménykedtem hogy a játék nagyon simán el fog futni High grafikán de csak problémáim vannak. A képernyőn piros vonalkák villódzódnak. A játék low grafikán is csak 30-50 fpsel megy. :O Azt se értem hogy ha van 4GB ramom akkor azt miért csak 3GB-nak érzékeli a rendszer?
Ati Cat: 11.11
Op rendszer: WIN 7 64bit
Proci: AMD Phenom Triple-Core 8750 BE 2,4Ghz
Viszont azt se értem hogy a kártyám miért csak ilyen 1000-es memory órajelet tud produkálni amikor tud 4000MHz-t is. Nem értek annyira ezekhez a hardware dolgokhoz ezért remélem tudtok segíteni. Nagyon jó lenne ha BF simán menne High grafikán. Remélem hogy nem pénzkidobás volt ez a kártya. [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/crying.png" alt="">
Elroy-Hun 2011. december 27. 33 hozzászólás 5214.
Válasz Dinka #993. hozzászólására
Szia a M320 a medik más néven élet csomag csomag helyére lehet betenni . Így három fegyvered lesz :) gép pityu, pisztoly, M320.
Köszi, megvan:vigyor:
shaddam 2011. december 26. 906 hozzászólás 407.
Válasz hajacumy #992. hozzászólására
Sziasztok :) Nekem megvan a játék ps3-ason már az EA-ra is regisztráltam, de amikor a játékban a Store-ra akarok menni és aktiválni a kódomat akkor kiírja hogy: A szolgáltatás nem elérhető az ön országában.
Ilyenkor mit csiináljak?
Magyar accod van?Nagy hiba mivel idehaza nincs store.Regelj egy uk accot.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
MasterboyXX 2011. december 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz hekus2011 #995. hozzászólására
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'hunbagio' (for 2 minutes) ... Violation

Szíasztok nekem ezt írja ki pedig megvan frísitve a pb
Gepet,inditsd ujra,megoldja.
hekus2011 2011. december 26. 3 hozzászólás 14602.
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'hunbagio' (for 2 minutes) ... Violation

Szíasztok nekem ezt írja ki pedig megvan frísitve a pb
bencewr 2011. december 26. 17 hozzászólás 7081.
Képzeljétek megy a játék !!!
A rohadt videó kártyám kellet frissíten i! YEAH
Köszönöm mindenkinek a segítséget !:sziv:
Dinka 2011. december 26. 21 hozzászólás 6433.
Válasz Elroy-Hun #990. hozzászólására
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol találom az M320at?Amint megkaptam, ki is léptem a játékból. mert mennem kellett és most nem találom sehol.
Köszi a segítséget!
Szia a M320 a medik más néven élet csomag csomag helyére lehet betenni . Így három fegyvered lesz :) gép pityu, pisztoly, M320.
hajacumy 2011. december 26. 2 hozzászólás 17462.
Ilyenkor mit csiináljak?
Hocci 2011. december 26. 9 hozzászólás 9286.
Válasz MasterboyXX #989. hozzászólására
Kezdeti meretnek rakj 8GB-t maximalisnak 10-et.
köszönöm a a segítséget. elvileg megoldódott a probléma. most nem nagyon ment 75% fölé a memória kihasználtság 2 óra játék után.
Elroy-Hun 2011. december 26. 33 hozzászólás 5214.
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol találom az M320at?Amint megkaptam, ki is léptem a játékból. mert mennem kellett és most nem találom sehol.
Köszi a segítséget!
MasterboyXX 2011. december 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Hocci #985. hozzászólására
itt olyan van, hogy kezdeti méret, és maximális méret. mit hova kell írni?:D amúgy közben beszélek az ea live chat supporttal, de azokat mondja el, amiket már megcsináltam eddig is:D
Kezdeti meretnek rakj 8GB-t maximalisnak 10-et.
Hungabi87 2011. december 25. 2 hozzászólás 17112.
Válasz Hocci #987. hozzászólására
http://www.addictivetips.com/windows-tips/disable-search-indexing-in-windows-7/
köszönöm
Hocci 2011. december 25. 9 hozzászólás 9286.
Válasz Hungabi87 #986. hozzászólására
Szia!

Kerestem az indexelés leírást de nem találtam. Belinkelnéd hogy hol találom meg?
http://www.addictivetips.com/windows-tips/disable-search-indexing-in-windows-7/
Hungabi87 2011. december 25. 2 hozzászólás 17112.
Válasz MasterboyXX #965. hozzászólására
Indexelest,kapcsold ki, lejebb van a leiras.
Szia!

Kerestem az indexelés leírást de nem találtam. Belinkelnéd hogy hol találom meg?
Válasz MasterboyXX #984. hozzászólására
A virtualis memoriat,emeled meg 10GB-re, az olyan 1024x10 es inditsd ujra. Hatha akkor nem.
itt olyan van, hogy kezdeti méret, és maximális méret. mit hova kell írni?:D amúgy közben beszélek az ea live chat supporttal, de azokat mondja el, amiket már megcsináltam eddig is:D
Válasz Hocci #983. hozzászólására
mindent megcsináltam. felraktam a catalystot amit írtál, letöröltem a vírosirtót, iexplorerből indítottam, annyit javult, hogy most kb 15 perc múlva kezd el laggolni, és fokozatosan egyre jobban:/

amúgy mielőtt kiléptem, most megnéztem és 90%ban használta a memóriát( amikor leraktam tálcára szal valszeg ha bent vagyok és mozgok, akkor 100%?), nem lehet hogy ez a gond? pedig nem kéne megennie mind a 4 giga ramot, low, med beállításokon...

nem hiszem el..:S

Valami egyéb ötlet?:D
A virtualis memoriat,emeled meg 10GB-re, az olyan 1024x10 es inditsd ujra. Hatha akkor nem.
Válasz MasterboyXX #977. hozzászólására
Ha,mas bongeszobbol,csinalod akkor is? pl. Google Chrome,Internet Explorer
AVG-t nemhasznaltam,de kene lennie jatekos modnak. 11.9-es catalystot probalj meg,MSN-t kapcsold ki jatek kozben.
mindent megcsináltam. felraktam a catalystot amit írtál, letöröltem a vírosirtót, iexplorerből indítottam, annyit javult, hogy most kb 15 perc múlva kezd el laggolni, és fokozatosan egyre jobban:/

amúgy mielőtt kiléptem, most megnéztem és 90%ban használta a memóriát( amikor leraktam tálcára szal valszeg ha bent vagyok és mozgok, akkor 100%?), nem lehet hogy ez a gond? pedig nem kéne megennie mind a 4 giga ramot, low, med beállításokon...

nem hiszem el..:S

Valami egyéb ötlet?:D
Válasz MasterboyXX #981. hozzászólására
Ezt,neked kene eldonteni, en nem hasznalok. Bongeszobe,felrakod a reklam blockolot,meg odafigyelsz mit nezzel a netten,es megvan oldva.
Rendben, megpróbálom, köszi
Válasz Hocci #979. hozzászólására
milyen vírusirtót használjak?
Ezt,neked kene eldonteni, en nem hasznalok. Bongeszobe,felrakod a reklam blockolot,meg odafigyelsz mit nezzel a netten,es megvan oldva.
Válasz bencewr #978. hozzászólására
Én nem értek ezekhez .. :D
Most van 12 ezer forintom mit kell vegyek hogy legalább LOWON és HANG SZAGGATÁS NÉLKÜL elvigye a gamet? Ha kell megint leírom a konfigom [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/tongue.png" alt="">

És mit lehet tenni az ellen hogy a váratlan leállás mikor egy képet mutat és a hang folyamatosan ismétlődik?
Mert beléptem alig játszottam egy perce és ezt csinálta ...
Inditsd,ujra a rendszert. Kerj kolcson,vmi. ismerostol hangkartyat es probald ki,ha jo vegyel hangkartyat.
Válasz MasterboyXX #977. hozzászólására
AVG-t nemhasznaltam,de kene lennie jatekos modnak. 11.9-es catalystot probalj meg,MSN-t kapcsold ki jatek kozben.
milyen vírusirtót használjak?
bencewr 2011. december 25. 17 hozzászólás 7081.
Válasz MasterboyXX #975. hozzászólására
Le,lett mar 1x irva,azert attol a konfigtol ne varj csodat. 1hangkartya megoldana vmilyen szinten ezeket az akadozzasokkat. Ez,egy olyan dolog amennyi penzt adsz ki, egy alaplapert olyan minosegget,kapsz erte,az az alaplap nem high budgetes. A realtek talan film nezzeshez vagy zene halgatshoz eleg,de EA jatekokokhoz nemjo. Vhol,olvastam hogy a Realtek uj driverevvel ez,jobb lesz de sajnos rosszabb lett. Ma kapcsoltam nalam is,ki azota nem szagat be igaz, a hang elmegy,de nem veszes mint a realtekes.
Én nem értek ezekhez .. :D
Most van 12 ezer forintom mit kell vegyek hogy legalább LOWON és HANG SZAGGATÁS NÉLKÜL elvigye a gamet? Ha kell megint leírom a konfigom [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/tongue.png" alt="">

És mit lehet tenni az ellen hogy a váratlan leállás mikor egy képet mutat és a hang folyamatosan ismétlődik?
Mert beléptem alig játszottam egy perce és ezt csinálta ...
Válasz Hocci #976. hozzászólására
tuti, hogy jól csináltam.

http://justpaste.it/njt

http://justpaste.it/nju

már teljesen el vagyok keseredve:D
Válasz MasterboyXX #973. hozzászólására
Biztos,jot kapcsoltal ki?
Dxdiag-ot keszits+hijackthis logot-es toltsd fel vmi megosztora,vagy ide masold be az eredmenyt.

Mind2-t kulon kulon:

Ide.
tuti, hogy jól csináltam.

http://justpaste.it/njt

http://justpaste.it/nju

már teljesen el vagyok keseredve:D