Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2011. december 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz bencewr #974. hozzászólására
Most állítottam a felbontáson a legrondábbra + a legbénább felbontás most már nincs lagg de elég GYATRA a látvány + alig egy perc vagy néha több idő múlva hirtelen meg akad a játék egy képet látok és a hang ismétlődik ! Kipróbáltam minden beállítást több napig szenvedtem vele és sehol semmi ..
A minimum gépigénynél az én gépem sokkal jobb DE van a CanYouRUNit? oldal azt mutatja hogy nem jó a processzorom és a videó kártyám még a minimumot sem érem el ..
Tudom hogy 32414141-szor szólok hozzá a témához fontos lenne !

Videó kártyám:ATI Raedon HD 4600
Proci Intel 2magos 2.93 ghz

A hang mindig ismétli önmagát a kampányt se lehet vinni mert a hang NAGYON késik..
A hang kártyám alaplapi szóval ez lehet a baj?
Kérlek segítsetek ! :sziv:
Le,lett mar 1x irva,azert attol a konfigtol ne varj csodat. 1hangkartya megoldana vmilyen szinten ezeket az akadozzasokkat. Ez,egy olyan dolog amennyi penzt adsz ki, egy alaplapert olyan minosegget,kapsz erte,az az alaplap nem high budgetes. A realtek talan film nezzeshez vagy zene halgatshoz eleg,de EA jatekokokhoz nemjo. Vhol,olvastam hogy a Realtek uj driverevvel ez,jobb lesz de sajnos rosszabb lett. Ma kapcsoltam nalam is,ki azota nem szagat be igaz, a hang elmegy,de nem veszes mint a realtekes.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
bencewr 2011. december 25. 17 hozzászólás 7081.
Most állítottam a felbontáson a legrondábbra + a legbénább felbontás most már nincs lagg de elég GYATRA a látvány + alig egy perc vagy néha több idő múlva hirtelen meg akad a játék egy képet látok és a hang ismétlődik ! Kipróbáltam minden beállítást több napig szenvedtem vele és sehol semmi ..
A minimum gépigénynél az én gépem sokkal jobb DE van a CanYouRUNit? oldal azt mutatja hogy nem jó a processzorom és a videó kártyám még a minimumot sem érem el ..
Tudom hogy 32414141-szor szólok hozzá a témához fontos lenne !

Videó kártyám:ATI Raedon HD 4600
Proci Intel 2magos 2.93 ghz

A hang mindig ismétli önmagát a kampányt se lehet vinni mert a hang NAGYON késik..
A hang kártyám alaplapi szóval ez lehet a baj?
Kérlek segítsetek ! :sziv:
Válasz Hocci #972. hozzászólására
megpróbáltam amit mondtál. most egy olyan hiba jött elő, hogy 2-3 perc után kidob a játékból a gép, és ennyi.. valami ötlet?:/
Biztos,jot kapcsoltal ki?
Dxdiag-ot keszits+hijackthis logot-es toltsd fel vmi megosztora,vagy ide masold be az eredmenyt.

Mind2-t kulon kulon:

Ide.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Hocci 2011. december 25. 9 hozzászólás 9286.
Válasz MasterboyXX #965. hozzászólására
Indexelest,kapcsold ki, lejebb van a leiras.
megpróbáltam amit mondtál. most egy olyan hiba jött elő, hogy 2-3 perc után kidob a játékból a gép, és ennyi.. valami ötlet?:/
Válasz Zotya30Bp #970. hozzászólására
az sg.hu egy "valaki" ezt írta
".és ezek után jön a punkbaster frissítés,majd megnézed a battlelog-ban alul,hogy az "up to date" ott van-e,aztán kikapcsolod a víruskeresőd,vagy beteszed a kivételek közé a bf3-at,a tűzfalat nem kell kikapcsolni,hanem hozzá kell adni a játékot az engedélyezettek közé,húzz egy kicsit a procin,.hátha...stb."

A drivert megpróbálom ha nem megy akkor attól félek gépfrissítés
Probald ki,az ott leirtakat, ami az igazi gond az az alaplapi hangkartya ami osszetuzesben van a pb-vel. Megha nemis akad a hang stb. akkor is sokszor az okozza a hibat.
Zotya30Bp 2011. december 25. 18 hozzászólás 6833.
Válasz MasterboyXX #968. hozzászólására
11.12-es catalyst bugos, az utolso ami jo elmeletileg az elottit,probald ki. Amit,ajanlannak,hogy a realtek driverekket frissitsed,be. Be birod,probalni azt,hogy az alaplapon kikapcsolod a hangkartyat,es ugy megprobalni ha muxik ugy,akkor vegyel vmi. hangkartyat.
az sg.hu egy "valaki" ezt írta
".és ezek után jön a punkbaster frissítés,majd megnézed a battlelog-ban alul,hogy az "up to date" ott van-e,aztán kikapcsolod a víruskeresőd,vagy beteszed a kivételek közé a bf3-at,a tűzfalat nem kell kikapcsolni,hanem hozzá kell adni a játékot az engedélyezettek közé,húzz egy kicsit a procin,.hátha...stb."

A drivert megpróbálom ha nem megy akkor attól félek gépfrissítés
Válasz MasterboyXX #968. hozzászólására
11.12-es catalyst bugos, az utolso ami jo elmeletileg az elottit,probald ki. Amit,ajanlannak,hogy a realtek driverekket frissitsed,be. Be birod,probalni azt,hogy az alaplapon kikapcsolod a hangkartyat,es ugy megprobalni ha muxik ugy,akkor vegyel vmi. hangkartyat.
Köszi próbálom !
Válasz Zotya30Bp #966. hozzászólására
Sziasztok multiba belépve játszok és 5-10 másodperc után "Müködése leáll" jeleni meg a háttérben
AMD Phenom X4 9750, 2400 MHz
4 GB RAM
ATI 4890
BF3 :Frissítve
Origi: rendszergazdakénti futtatás megvolt
Vista: füll szűz most telepítettem újra (Naprakész)
Router:DMZ Enabled
Tűzfa: Kikapcsolava
ATI Drive 11.12
Szerintem már mindent próbáltam mindennel.... :D
Tipp Előre is köszi
Rodzsung 2011. december 25. 19 hozzászólás 6784.
Válasz MasterboyXX #965. hozzászólására
érdekes,hogy ha nem az originen jelentkezek be akkor tudok játszani.
Sziasztok multiba belépve játszok és 5-10 másodperc után "Müködése leáll" jeleni meg a háttérben
AMD Phenom X4 9750, 2400 MHz
4 GB RAM
ATI 4890
BF3 :Frissítve
Origi: rendszergazdakénti futtatás megvolt
Vista: füll szűz most telepítettem újra (Naprakész)
Router:DMZ Enabled
Tűzfa: Kikapcsolava
ATI Drive 11.12
Szerintem már mindent próbáltam mindennel.... :D
Tipp Előre is köszi
Válasz Hocci #963. hozzászólására
sziasztok.
Kellene egy kis segítség. fellépek egy szerverre és 5-10 perc játék után durva fps laggok jönnek, nem tudok játszani, leugrok az fpsem 0-ra, majd vissza, és az ilyen 4-5 másodpercenként. akár milyen grafon próbálom mindig. valami ötlet? legújabb ati driver fent van. a bétában ilyen gondom nem volt. a gépemnek elégne kell lennie hozzá.

help..köszi:D
Válasz luckyzoneplayer #822. hozzászólására
Sziasztok !
Nekem olyan problémám lenne, hogy multiba játszok és 1x csak a háttérben azt irja ki hogy a "Battlefield 3 Működése Leállt" erre van valami megoldás ?
Előre is köszi !
Szia luckyzoneplayer !
Sikerült megoldani ? mert nekem is ez a gebasz áll fent
Hocci 2011. december 25. 9 hozzászólás 9286.
sziasztok.
Kellene egy kis segítség. fellépek egy szerverre és 5-10 perc játék után durva fps laggok jönnek, nem tudok játszani, leugrok az fpsem 0-ra, majd vissza, és az ilyen 4-5 másodpercenként. akár milyen grafon próbálom mindig. valami ötlet? legújabb ati driver fent van. a bétában ilyen gondom nem volt. a gépemnek elégne kell lennie hozzá.

help..köszi:D
Válasz MasterboyXX #961. hozzászólására
Mivan,akkor ha a NOD32-etot kikapcsolod?
Kikapcsoltam de semmi.Régóta ez a gondom.A tesómnál feltelepítettem 3napja a bf3-at(egy másikat persze) de ott simán elindult.
Válasz Rodzsung #960. hozzászólására
Van de csak a nod32 meg a win7 tüzfal.Kapcsoljam ki a tűzfalat?
Mivan,akkor ha a NOD32-etot kikapcsolod?
Válasz MasterboyXX #959. hozzászólására
Tuzfal/Antivirus van-e?
Van de csak a nod32 meg a win7 tüzfal.Kapcsoljam ki a tűzfalat?
Válasz Rodzsung #958. hozzászólására
Sziasztok.BF3 probléma.Telepítés megvan de amikor originből inditanám kapcsolódási problémák miatt nem indul.Mit kell átállítani a net kapcsolatomon,hogy működjön?Biztos,hogy ilyesmi a gond,mert ugyanez a hibaüzenet amikor 3dmark eredményt kérdeznék le online.A steam-re se tudok úgy fellépni,hogy például a dirt2-ben tudjak menteni.Valami szűrőm túl erős vagy mi?Köszönöm előre is aki tudna segíteni.
x4 proci,890gx lap,8gb ram,6950-es vga friss driverrel.
Tuzfal/Antivirus van-e?
Sziasztok.BF3 probléma.Telepítés megvan de amikor originből inditanám kapcsolódási problémák miatt nem indul.Mit kell átállítani a net kapcsolatomon,hogy működjön?Biztos,hogy ilyesmi a gond,mert ugyanez a hibaüzenet amikor 3dmark eredményt kérdeznék le online.A steam-re se tudok úgy fellépni,hogy például a dirt2-ben tudjak menteni.Valami szűrőm túl erős vagy mi?Köszönöm előre is aki tudna segíteni.
x4 proci,890gx lap,8gb ram,6950-es vga friss driverrel.
Válasz bencewr #955. hozzászólására
Vidi kártyám nem lesz se processzor [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/crying.png" alt="">
Az alaplapom típusa: GIGABYTE ''s szériás'' GAP41GA-P41ES3G
Ja egyébként alaplapi a hangkártyám ... -.-''
Most rakok fel 64bites windows-t hát ha jobb lesz :bocs:
Ezek,szerint ilyened van. Amibe belemehet 4magos 775-os socketu 4magos proci.
Lista mik is.

es ilyen hangkartyat is vehetsz:

link
Válasz MasterboyXX #954. hozzászólására
Epp,azt irtam le,hogy ez a jatek jobban szereti a 4magossat,es igy,nemkene letiltatnod. Amugy meg talan nem is kene uj alaplapot,venned. Kene az alaplapod modelje/markaja es megnezzuk,hogy mi mindent tamogat. Ha nemtudod megnezni,rakj fel 1 everestet/aida programot. Az kiirja,pontossan az osszes hardwert.
Tehát hangkártyám nincs.. karácsonykor meg nem fogok tudni beszerezni...
Most szidom magam egész nap :siros:
Válasz MasterboyXX #954. hozzászólására
Epp,azt irtam le,hogy ez a jatek jobban szereti a 4magossat,es igy,nemkene letiltatnod. Amugy meg talan nem is kene uj alaplapot,venned. Kene az alaplapod modelje/markaja es megnezzuk,hogy mi mindent tamogat. Ha nemtudod megnezni,rakj fel 1 everestet/aida programot. Az kiirja,pontossan az osszes hardwert.
Vidi kártyám nem lesz se processzor [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/crying.png" alt="">
Az alaplapom típusa: GIGABYTE ''s szériás'' GAP41GA-P41ES3G
Ja egyébként alaplapi a hangkártyám ... -.-''
Most rakok fel 64bites windows-t hát ha jobb lesz :bocs:
Válasz bencewr #953. hozzászólására
Ok. Ma beszerzek egy processzort meg egy jobb videókártyát mert idegesít ez a probléma ..
Nem alaplapi a hangkártyám nem jut eszembe a neve :vigyor:
De ha lenne 4magos procim akkor is le kell tiltani a hangkártyát?
Válasz MasterboyXX #952. hozzászólására
A BIOS-ban, windows bekapcsolaskor nyomkod a DEL gombot,es ott integrated cucoknal megtalalod az Onboard audio-t. Amugy nem ha vennel jobb videokartyat,azzal sem jarnal,jobban mivel a procid nemhajtana ki tovabbra sem,igy talan legjobb lenne ha procit szereznel be. Akkor,talan nemkene hangkartya sem. Mivel a proci konyebben szamol a 4mag miatt,es hangkartyara is tud idot szanni,igy nem akadozna sem,az sem a jatek. Amugy,nem ertem ez Pentium kettő magos proci E6500 2.93 ghz 2.13 ghz akkor most 2.13ghz vagy 2.93? Mivel a,procid 2.93ghz-t tudja alapbol,ezert nem ertem. Te most downclockoltad?

Masik,nemkell 2hsz.-t irni a jelenlegi hozzaszolasodat,tudod szerkeszteni,olyan 3-5perc korulig vagy tobbet is.

A masik a Can You Run It,nem igazzan tudja felmerni hogy el-e fut a jatek vagysem. BC2-re,is elfogadta a dual core-t 2ghz-n,pedig az nemis volt a normalis minimalis gepigenye.
Ok. Ma beszerzek egy processzort meg egy jobb videókártyát mert idegesít ez a probléma ..
Nem alaplapi a hangkártyám nem jut eszembe a neve :vigyor:
De ha lenne 4magos procim akkor is le kell tiltani a hangkártyát?
Válasz bencewr #951. hozzászólására
Ja és egyébként megnéztem a Can You Run It? oldalon hogy fut a battlefield normálisan és a minimum sincs meg pedig direkt fejlesztve lett a gépem + most fölösen vettem meg !! :@ Új videó kártya kellene.............-.-
A BIOS-ban, windows bekapcsolaskor nyomkod a DEL gombot,es ott integrated cucoknal megtalalod az Onboard audio-t. Amugy nem ha vennel jobb videokartyat,azzal sem jarnal,jobban mivel a procid nemhajtana ki tovabbra sem,igy talan legjobb lenne ha procit szereznel be. Akkor,talan nemkene hangkartya sem. Mivel a proci konyebben szamol a 4mag miatt,es hangkartyara is tud idot szanni,igy nem akadozna sem,az sem a jatek. Amugy,nem ertem ez Pentium kettő magos proci E6500 2.93 ghz 2.13 ghz akkor most 2.13ghz vagy 2.93? Mivel a,procid 2.93ghz-t tudja alapbol,ezert nem ertem. Te most downclockoltad?

Masik,nemkell 2hsz.-t irni a jelenlegi hozzaszolasodat,tudod szerkeszteni,olyan 3-5perc korulig vagy tobbet is.

A masik a Can You Run It,nem igazzan tudja felmerni hogy el-e fut a jatek vagysem. BC2-re,is elfogadta a dual core-t 2ghz-n,pedig az nemis volt a normalis minimalis gepigenye.
Válasz MasterboyXX #949. hozzászólására
Hangkartyat,tiltsd le az alaplapnal es akkor menni,fog hibamentessen. Vagy vegyel hangkartyat. Ehez,nincs mas megoldas.
Ja és egyébként megnéztem a Can You Run It? oldalon hogy fut a battlefield normálisan és a minimum sincs meg pedig direkt fejlesztve lett a gépem + most fölösen vettem meg !! :@ Új videó kártya kellene.............-.-
Válasz MasterboyXX #949. hozzászólására
Hangkartyat,tiltsd le az alaplapnal es akkor menni,fog hibamentessen. Vagy vegyel hangkartyat. Ehez,nincs mas megoldas.
Hogy tilthatom le? :pirul:
Válasz bencewr #946. hozzászólására
Windows 7
32 bites op. rendszer
Pentium kettő magos proci E6500 2.93 ghz 2.13 ghz
RAM 4GB
ATI Raedon 4600 HD series ..
1280x1024-es monitor !
Kérlek segíts fontos lenne..
Válasz veteran_0626 #942. hozzászólására
Halika!! nektek csinál olyat a game hogy megy a játék problémamentesen utána gondol egyet és akkora laggba torkollik hogy még a narancssárga dugvilla is megjelenik a képernyő sarkában....gondolom a kapcsolat megszakadására utal..baromira idegesitő hogy sokáig nincs vele gond utána meg mintha kihuznák a netkábelemet...:@ valaki valami tipp???? koszi
Milyen az a dugvilla? A netteddel kapcsolatban, jovolna ha az internet szolgaltatonnal,tennel panaszt ra.
Válasz bencewr #946. hozzászólására
Windows 7
32 bites op. rendszer
RAM 4GB
1280x1024-es monitor !
Most végre tudtam normálisan játszani erreföl meg akad a játék és egy képet látok a hang folyamatosan ismétlődik !!! :siros::siros::oO:
Válasz MasterboyXX #945. hozzászólására
Elkezdhetned,eloszor is azzal hogy leirod a gepkonfigodat.
Windows 7
32 bites op. rendszer
RAM 4GB
1280x1024-es monitor !
Válasz bencewr #944. hozzászólására
Még lowon is akad a játék pedig a gépem jobb a minimumnál is .. fontos lenne szeretnék vele játszani :)
Elkezdhetned,eloszor is azzal hogy leirod a gepkonfigodat.
Válasz bencewr #943. hozzászólására
Hu.. nekem késik a hang sőt akadozik is hang ! :S Légyetek szívesek segítsetek nagyon fontos lenne .. :S
Még lowon is akad a játék pedig a gépem jobb a minimumnál is .. fontos lenne szeretnék vele játszani :)
bencewr 2011. december 24. 17 hozzászólás 7081.
Hu.. nekem késik a hang sőt akadozik is hang ! :S Légyetek szívesek segítsetek nagyon fontos lenne .. :S
veteran_0626 2011. december 24. 50 hozzászólás 4213.
Halika!! nektek csinál olyat a game hogy megy a játék problémamentesen utána gondol egyet és akkora laggba torkollik hogy még a narancssárga dugvilla is megjelenik a képernyő sarkában....gondolom a kapcsolat megszakadására utal..baromira idegesitő hogy sokáig nincs vele gond utána meg mintha kihuznák a netkábelemet...:@ valaki valami tipp???? koszi
MasterboyXX 2011. december 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Szotyika14 #940. hozzászólására
Vga:NVIDIA GeForce GTS 450

hangkárty:még mindig nem tom de tut i nem ezzel van a gond
Ha,az antivirust kikapcsolod,teljessen akkoris csinalja? Probaltad teljesen kikapcsolni? Aze a Symantec nemtom mennyit eszik,az fix hogy nem kevesset. Virtualis memoriaval,lehetne piciket esetleg foglalkozni fel emelni az erteket kb. 5-8GB-ig.
Szotyika14 2011. december 24. 15 hozzászólás 7491.
Válasz MasterboyXX #924. hozzászólására
Tolj,egy dxdiag-ot. Ott ir benne mindent.VGA stb.
Vga:NVIDIA GeForce GTS 450

hangkárty:még mindig nem tom de tut i nem ezzel van a gond
Elroy-Hun 2011. december 24. 33 hozzászólás 5214.
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol találom az M320at?Amint megkaptam, ki is léptem a játékból. mert mennem kellett és most nem találom sehol.
Köszi a segítséget!
Jim 2011. december 24. 13 hozzászólás 7994.
Válasz MasterboyXX #936. hozzászólására
kösz a de megtaláltam :vigyor:
Válasz dekosmaster #935. hozzászólására
Valami történt. Vagy a BL frissítése miatt, vagy azért mert új gamer egerem van (Gigabyte GM-M8000X) és driver-t is telepítettem fel hozzá, de valami miatt jó lett a játék, és már nem dobál ki! :vigyor: Remélem ez nem csak egy átmeneti állapot! :xD:
Placebo.
Válasz Jim #934. hozzászólására
még nem, de hol is lehet ?fel hívtam a telefonos terméktámogatót de valami automata dumált már megörülök , hogy játszassak :siros:
dekosmaster 2011. december 24. 42 hozzászólás 4581.
Válasz MasterboyXX #933. hozzászólására
Live,supportal beszeltel?
Valami történt. Vagy a BL frissítése miatt, vagy azért mert új gamer egerem van (Gigabyte GM-M8000X) és driver-t is telepítettem fel hozzá, de valami miatt jó lett a játék, és már nem dobál ki! :vigyor: Remélem ez nem csak egy átmeneti állapot! :xD:
Uff, én beszéltem!
Válasz MasterboyXX #933. hozzászólására
még nem, de hol is lehet ?fel hívtam a telefonos terméktámogatót de valami automata dumált már megörülök , hogy játszassak :siros:
Válasz Jim #932. hozzászólására
Igen csak amikor bepróbálok lépni azt írja ki ,hogy Buy BF3 to get access to Battlelog.
Válasz MasterboyXX #931. hozzászólására
Originen,belul mi tortenik,mikor a jatekra kattintasz? Elindul a bongeszobben a Battlelog?
Igen csak amikor bepróbálok lépni azt írja ki ,hogy Buy BF3 to get access to Battlelog.
Válasz Jim #930. hozzászólására
Igen ez megtörtént valami 14.9 GB volt és még se tudok belépni battlelogra , és ott lehet elkezdeni a játékot nem? ott van multi és a campany ?
Originen,belul mi tortenik,mikor a jatekra kattintasz? Elindul a bongeszobben a Battlelog?
Igen ez megtörtént valami 14.9 GB volt és még se tudok belépni battlelogra , és ott lehet elkezdeni a játékot nem? ott van multi és a campany ?
Válasz Jim #928. hozzászólására
Na ez magas :xD: ha beteszem az 1cd azon csak az origin van és ott töltöttem le 2.cd minek van ? akkor ezek szerint nincs is fenn a gépemen és ezért nem tudok bejelentkezni és küld hiba üzenetet hogy vegyem meg a játékot ? valaki leírná hogy telepítsem fel az elejétől fogva? bocs , hogy itt értetlenkedek de nem vágom hogy van ez most.Sorry :vigyor:
Kaptal,cd kulcsot? Aktivald be az originbe,es hagyd hogy,az origin toltse le a legfrissebbet. vmi. 14GB felet. Akkor semmi lemez nemkell hozza.
Na ez magas :xD: ha beteszem az 1cd azon csak az origin van és ott töltöttem le 2.cd minek van ? akkor ezek szerint nincs is fenn a gépemen és ezért nem tudok bejelentkezni és küld hiba üzenetet hogy vegyem meg a játékot ? valaki leírná hogy telepítsem fel az elejétől fogva? bocs , hogy itt értetlenkedek de nem vágom hogy van ez most.Sorry :vigyor:
HunDrag 2011. december 24. 152 hozzászólás 2117.
Válasz Jim #925. hozzászólására
Hali az lenne a gondom ,hogy nem tudok belépni battlelogra azt írja ki ,hogy vegyem meg a játékot de a játékot megvetem és mért van két lemez a dobozában amikor lekellet töltenem az originen keresztül ? :siros:
Az csak ugy tünik hogy letölti de közben a lemezröl telepit szal a lemezröl indisd a telepitést
Válasz Jim #925. hozzászólására
Hali az lenne a gondom ,hogy nem tudok belépni battlelogra azt írja ki ,hogy vegyem meg a játékot de a játékot megvetem és mért van két lemez a dobozában amikor lekellet töltenem az originen keresztül ? :siros:
Originbol,inditsd eloszoris a jatekot.