Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

dekosmaster 2011. december 22. 42 hozzászólás 4614.
Válasz MasterboyXX #877. hozzászólására
Akkor,leirhatnad, milyen gepped konfigod van+ milyen driver van fent. Mert a semmibol nemtok kiindulni.
Alaplap: Gigabyte H55M-S2V 1333
Proci: Intel Core-I3 540 3,07 GHZ
Memória: 4GB Kingston (2x2GB)
Táp: 500 W (márkát sajna nem tudom)
Videokártya: Asus GeForce GT240 1GB DDR3 (Silent version)

Az adatokat fejből nyomom, mert ismételten nem vagyok otthon, tehát ha kell valamilyen kiegészítés, csak szólj! :pirul:
Uff, én beszéltem!
MasterboyXX 2011. december 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Szotyika14 #875. hozzászólására
Nem.Bármikor csinálja és teljesen váratlanul.
Volt hogy bejöttem a meccsre és egyből csinálja de volt olyan is hogy amikor már majdnem győztünk akkor.

Meg van egy hibajelentés is.A pontos szövege:A program helyes működése hiba miatt megszakadt.A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja önt, ha megoldást talál a problémára.
Konfig,milyen programok futnak a haterben ,gondolok arra hogy ott az ora mellett mi,minden van.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
MasterboyXX 2011. december 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz dekosmaster #874. hozzászólására
Nem halkul, nincs is semmi gond a hanggal, nem tudom, ezt honnan vetted. Nem. Nekem az a problémám, hogy nagyon sokszor áll le a játék, holott 40-45 FPS-sel megy. Plusz az is, hogy Op. Métrón az alagútban, hogyha célzok bármilyen optikával, a játék FPS-e a felére esik... :szomoru:
Akkor,leirhatnad, milyen gepped konfigod van+ milyen driver van fent. Mert a semmibol nemtok kiindulni.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
De nekem tuti, hogy DirectX-szel van a problémám, mert a leállások után néha kiír egy sor szir-sz@art, amiben szerepel a DIRECTX szó is... Mellesleg a gépemen 11-es verzió van, ennek ellenére a videó kártyám (igen, videó, nem pedig hangkártya...) csak a 10.1-eset támogatja... Apropó... valaki tud nekem egy win7-hez (32 bit) egy directx 10.1-et linkelni? Átkutattam az egész sz@aros google-t, de nem találtam egy ***** letöltési linket sem! >:(
Uff, én beszéltem!
Szotyika14 2011. december 22. 15 hozzászólás 7367.
Válasz MasterboyXX #872. hozzászólására
Nem lehet,hogy pont kor vegekor csinalja ezt? Amikor uj map jon?
Nem.Bármikor csinálja és teljesen váratlanul.
Volt hogy bejöttem a meccsre és egyből csinálja de volt olyan is hogy amikor már majdnem győztünk akkor.

Meg van egy hibajelentés is.A pontos szövege:A program helyes működése hiba miatt megszakadt.A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja önt, ha megoldást talál a problémára.
Válasz MasterboyXX #868. hozzászólására
Elhalkul? Ezt az integralt hangkartya okozza.Akinek van hangkartyaja,annak biztos nincs ilyen.
Nem halkul, nincs is semmi gond a hanggal, nem tudom, ezt honnan vetted. Nem. Nekem az a problémám, hogy nagyon sokszor áll le a játék, holott 40-45 FPS-sel megy. Plusz az is, hogy Op. Métrón az alagútban, hogyha célzok bármilyen optikával, a játék FPS-e a felére esik... :szomoru:
Uff, én beszéltem!
Válasz MasterboyXX #853. hozzászólására
Ez,dice bug. Teljes megoldas nincs, csak ideglenes(nekem is kifagy). Amit tudsz csinalni,hogy mikor korvege van bevillan a fenyes-szurke kep,akkor instant nemvarod meg a statod stb. hanem Nyomod az ALT+TAB-ot. Hulyen hangzik, de megvarod a 60masodpercet,es utana vissza alt+tabolsz a jatekba es maris tolti a mappot rendessen. Csak,sajnos minden korvegekor megkell csinalni,mert kifagy.
Jelentem! Alt+Tab működik! :mosoly:
MasterboyXX 2011. december 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Szotyika14 #870. hozzászólására
Hello mindenki!

Mit csinálja ha a játék semmi figyelmeztetés vagy előjel nélkül egyszer csak megáll(lefagy) és kihoza az egétkurzort és onnantól nem tok semmit csinálni.Mert ha megnyomom az Esc-et akkkor olyankor kilép az egész játékból ha meg feladatkezelő akkor se éerk sokat szóval nem tudom mi tévő legyek.

Win7 professional 32bit
Nem lehet,hogy pont kor vegekor csinalja ezt? Amikor uj map jon?
Picur07 2011. december 21. 8 hozzászólás 9639.
Válasz MasterboyXX #869. hozzászólására
Akkor,probald meg hogy ha tehetted,torold le teljessen a jatekot,a Program Data-n belul az EA-s dolgokat kitorolni, majd a futtatasba(run) ird be regedit aztan meg rakeresni a BF3-ra, es mindent amit kidob BF3-ra azt torolni. Ez,mellett talan meg a Documents-nel is a Bf3 mappat,torolni kene. Ha nem akarod ujbol letolteni az egesz jatekot,a telepitest,ahova telepitetted a jatekot masold at vmi. helyre,es ugy torold ki a jatekot.
Másik gépre feltelepítettem és elindult a játék. :mosoly:
Úgy tűnik a tört verzió kavart be.

Köszönös a sok ötletet és a segítséget.
Szotyika14 2011. december 21. 15 hozzászólás 7367.
Hello mindenki!

Mit csinálja ha a játék semmi figyelmeztetés vagy előjel nélkül egyszer csak megáll(lefagy) és kihoza az egétkurzort és onnantól nem tok semmit csinálni.Mert ha megnyomom az Esc-et akkkor olyankor kilép az egész játékból ha meg feladatkezelő akkor se éerk sokat szóval nem tudom mi tévő legyek.

Win7 professional 32bit
Válasz Picur07 #867. hozzászólására
Volt, de le lett törölve.
Lehet, hgoy fentmaradt valami, bár nem hinném.
MAjd megpróbálom másik gépre felrakni, hátha.
Akkor,probald meg hogy ha tehetted,torold le teljessen a jatekot,a Program Data-n belul az EA-s dolgokat kitorolni, majd a futtatasba(run) ird be regedit aztan meg rakeresni a BF3-ra, es mindent amit kidob BF3-ra azt torolni. Ez,mellett talan meg a Documents-nel is a Bf3 mappat,torolni kene. Ha nem akarod ujbol letolteni az egesz jatekot,a telepitest,ahova telepitetted a jatekot masold at vmi. helyre,es ugy torold ki a jatekot.
Válasz dekosmaster #866. hozzászólására
De ha nem csak nekem áll le, akkor miért a hangkártyámban keresed a problémát? :wtf:
Elhalkul? Ezt az integralt hangkartya okozza.Akinek van hangkartyaja,annak biztos nincs ilyen.
Válasz MasterboyXX #865. hozzászólására
Nemvolt elotte tort,fent?
Volt, de le lett törölve.
Lehet, hgoy fentmaradt valami, bár nem hinném.
MAjd megpróbálom másik gépre felrakni, hátha.
dekosmaster 2011. december 21. 42 hozzászólás 4614.
Válasz MasterboyXX #852. hozzászólására
Ehez,csak 1megoldas van, venni hangkartyat,mert az integralt sajnos ilyen. Minosegtelen, ha minoseges lenne,akkor az alaplap minimum 40-80euroval dragabb lenne. Igazabol ez a hiba a DICE-nal is van,hogy nem tamogat mindenfele hardvert.
De ha nem csak nekem áll le, akkor miért a hangkártyámban keresed a problémát? :wtf:
Uff, én beszéltem!
Válasz Picur07 #864. hozzászólására
Ez sem segített :siros:

A campaign, Co-op mód sem indul el.
Chrome-al próbálkozunk és a feladatkezelőben vagy 4 fut belőle, ami számomra furcsa.
Lassan kezdem feladni. :szomoru:
Nemvolt elotte tort,fent?
Válasz MasterboyXX #863. hozzászólására
Tudtommal,az Operat nem tamogatja. Google Chrome-bol probald ki. Ez mellett az origint allisd be,hogy rendszergazdakent induljon.

Origint meg igy,allisd be.
Ez sem segített :siros:

A campaign, Co-op mód sem indul el.
Chrome-al próbálkozunk és a feladatkezelőben vagy 4 fut belőle, ami számomra furcsa.
Lassan kezdem feladni. :szomoru:
Válasz Picur07 #862. hozzászólására
Opera 11
IE 8
Tudtommal,az Operat nem tamogatja. Google Chrome-bol probald ki. Ez mellett az origint allisd be,hogy rendszergazdakent induljon.

Origint meg igy,allisd be.
Válasz MasterboyXX #861. hozzászólására
Milyen bongeszobol probalod?
Opera 11
IE 8
Válasz Picur07 #859. hozzászólására
plugin le van töltve

Quick match után Join server, Launching... utánn olyan mintha indulna, de nem jelenik meg semmi, mintha a háttérben futna, de feladatkezelőben nem találjuk

Lehet hogy azt az nvidia drivert kellene letölten,i amit a bétához ajánlanak?

Gép paraméterei
videókártya GTX 460 1GB
Nvidia driver 285.62
Proci AMD Phenom II x2
RAM 4GB
Milyen bongeszobol probalod?
Válasz MasterboyXX #853. hozzászólására
Ez,dice bug. Teljes megoldas nincs, csak ideglenes(nekem is kifagy). Amit tudsz csinalni,hogy mikor korvege van bevillan a fenyes-szurke kep,akkor instant nemvarod meg a statod stb. hanem Nyomod az ALT+TAB-ot. Hulyen hangzik, de megvarod a 60masodpercet,es utana vissza alt+tabolsz a jatekba es maris tolti a mappot rendessen. Csak,sajnos minden korvegekor megkell csinalni,mert kifagy.
Köszi! Megpróbászom. :mosoly:
Válasz MasterboyXX #858. hozzászólására
MSN,Skypot,utorrent-et kikapcsolva,probaltad? A battlelog plugint letoltotted mar? Ha igen melyik verziod van? Ezt a verziot,nezd meg hogy fent-e van: battlelog-web-plugins-1.104.0-retail-prod ha nincs akkor toltsd le: Innet: direkt link.

Geped parametereit megtudod adni? Proci,Memoria,Videokartya, Ez mellet ami erdekel,hogy melyik Nvidia drivert van telepitve. Ezt ugy tudod,megnezni,hogy elinditod az Nvidia Control Panel-jet es a Help>System Information ott meg az elso opcio lesz: Driver Version amit ott ir azt masold,be.
plugin le van töltve

Quick match után Join server, Launching... utánn olyan mintha indulna, de nem jelenik meg semmi, mintha a háttérben futna, de feladatkezelőben nem találjuk

Lehet hogy azt az nvidia drivert kellene letölten,i amit a bétához ajánlanak?

Gép paraméterei
videókártya GTX 460 1GB
Nvidia driver 285.62
Proci AMD Phenom II x2
RAM 4GB
Válasz Picur07 #857. hozzászólására
privát üzenetben elküldtem a linket
MSN,Skypot,utorrent-et kikapcsolva,probaltad? A battlelog plugint letoltotted mar? Ha igen melyik verziod van? Ezt a verziot,nezd meg hogy fent-e van: battlelog-web-plugins-1.104.0-retail-prod ha nincs akkor toltsd le: Innet: direkt link.

Geped parametereit megtudod adni? Proci,Memoria,Videokartya, Ez mellet ami erdekel,hogy melyik Nvidia drivert van telepitve. Ezt ugy tudod,megnezni,hogy elinditod az Nvidia Control Panel-jet es a Help>System Information ott meg az elso opcio lesz: Driver Version amit ott ir azt masold,be.
Válasz MasterboyXX #856. hozzászólására
Milyen,programok futnak ott a haterben,amugy meg csinalj,logot es nezd meg mit lathatok,belole. Nem te lennel,az elso akinek a gepebbe beleneztem,es nem tortent veluk,semmi. De,ha nem, akkor sajnos nemfogok egyessevel rakerdezni,hogy mik futnak. stb. Ezt a programot talaltam ami megtudja nezni minimalis erofeszitessel a dolgokat,amik szamitanak.
privát üzenetben elküldtem a linket
Válasz Picur07 #855. hozzászólására
X-fire nem fut.
A logból mit tudsz kideríteni, mert nem szivesen osztok meg információkat idegenekkel.
Milyen,programok futnak ott a haterben,amugy meg csinalj,logot es nezd meg mit lathatok,belole. Nem te lennel,az elso akinek a gepebbe beleneztem,es nem tortent veluk,semmi. De,ha nem, akkor sajnos nemfogok egyessevel rakerdezni,hogy mik futnak. stb. Ezt a programot talaltam ami megtudja nezni minimalis erofeszitessel a dolgokat,amik szamitanak.
Válasz MasterboyXX #854. hozzászólására
Ha van X-fire akkor ajanlatos,kikapcsolni(Kilepsz,belole nem kijelentkezzel).
Ha nincs ilyened,akkor toltsd,le a HijackThis(katt a letolteshez) programot,es csinalj scant+logot vele a logot meg toltsd,fel pl.

Ide. Azt,belinkeled es megproballok,segiteni rajtad.
X-fire nem fut.
A logból mit tudsz kideríteni, mert nem szivesen osztok meg információkat idegenekkel.
Válasz Picur07 #850. hozzászólására
Sziasztok mostvettem meg a játékot. telepítettem. battlelog bejelentkezik, quck match joining server kb fél óráig..és semmi sem történik. tűzfal kikapcsolva. MI lehet a baj. a kinyan-nyanott ügyfélszolgálat telefonon csak a konzolosokat fogadja, a pc-sek menjenek a terméktámogatásos hülyeségre ahol semmit nem lehet kideríteni. valaki pls segítsen mert nagyon, nagyon, nagyon ideges vagyok. Előre is köszönöm.
Ha van X-fire akkor ajanlatos,kikapcsolni(Kilepsz,belole nem kijelentkezzel).
Ha nincs ilyened,akkor toltsd,le a HijackThis(katt a letolteshez) programot,es csinalj scant+logot vele a logot meg toltsd,fel pl.

Ide. Azt,belinkeled es megproballok,segiteni rajtad.
Válasz SnailBloodyFist #851. hozzászólására
Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy a játék nem vált pályát-pályákat, viszonylag gyorsan betölt első csatlakozásra, de a pályaváltásnál fekete képernyő és csak a loading villog de nem történik semmi. Valakinek volt már hasonló problémája? Előre is köszi!
Válasz dekosmaster #849. hozzászólására
A hangkártya driveres ötlet nagyon meggyőzött, de a programot sajna nem... Tud valaki egyéb ötletet? El vagyok keseredve! :siros:
Ehez,csak 1megoldas van, venni hangkartyat,mert az integralt sajnos ilyen. Minosegtelen, ha minoseges lenne,akkor az alaplap minimum 40-80euroval dragabb lenne. Igazabol ez a hiba a DICE-nal is van,hogy nem tamogat mindenfele hardvert.
Sziasztok! Nekem olyan problémám lenne, hogy a játék nem vált pályát-pályákat, viszonylag gyorsan betölt első csatlakozásra, de a pályaváltásnál fekete képernyő és csak a loading villog de nem történik semmi. Valakinek volt már hasonló problémája? Előre is köszi!
Sziasztok mostvettem meg a játékot. telepítettem. battlelog bejelentkezik, quck match joining server kb fél óráig..és semmi sem történik. tűzfal kikapcsolva. MI lehet a baj. a kinyan-nyanott ügyfélszolgálat telefonon csak a konzolosokat fogadja, a pc-sek menjenek a terméktámogatásos hülyeségre ahol semmit nem lehet kideríteni. valaki pls segítsen mert nagyon, nagyon, nagyon ideges vagyok. Előre is köszönöm.
dekosmaster 2011. december 21. 42 hozzászólás 4614.
A hangkártya driveres ötlet nagyon meggyőzött, de a programot sajna nem... Tud valaki egyéb ötletet? El vagyok keseredve! :siros:
Uff, én beszéltem!
MasterboyXX 2011. december 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz hfefe #847. hozzászólására
Köszönöm a tanácsokat! A játékon belül természetesen minden rendben van...
De nandor90 ötlete jó lehet, kipróbálom! :)
Ha,teheted vegyel hangkartyat vmilyet, pl. creative,asus -felet. Mert van eleg,sok jatek ami ruhelli az integralt hangkartyat.
hfefe 2011. december 20. 14 hozzászólás 7753.
Köszönöm a tanácsokat! A játékon belül természetesen minden rendben van...
De nandor90 ötlete jó lehet, kipróbálom! :)
Válasz hfefe #844. hozzászólására
Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy nem olyan régen ismeretlen okból összeomlott a játék. Újraindítását követően nagyon halk lett, alig lehet értelmezni a zajokat és hangokat. Többször újratelepítettem és töröltem ki az összes kapcsolódó mappáját, a helyzet nem változik. Ezzel szemben minden más alkalmazás normálisan működik a megfelelő hangtartományban a gépemen...
Mi lehet az ok és a megoldás? Ja! Alaplapi a hangkártyám!
Igy,csinald meg a speakere jobb kattintas, playback
Utana,meg a default keszuleken propertis. Magyar win7-re nemtudom,hogyan lehet ezt megcsinalni.
ChickHEN 2011. december 20. 84 hozzászólás 3117.
Válasz hfefe #844. hozzászólására
Sziasztok! Van egy olyan problémám, hogy nem olyan régen ismeretlen okból összeomlott a játék. Újraindítását követően nagyon halk lett, alig lehet értelmezni a zajokat és hangokat. Többször újratelepítettem és töröltem ki az összes kapcsolódó mappáját, a helyzet nem változik. Ezzel szemben minden más alkalmazás normálisan működik a megfelelő hangtartományban a gépemen...
nyisd meg a játékot és az optionson belül nézd meg az audiot hogy milyen hangosra van állítva hátha az a baj
Peti
hfefe 2011. december 20. 14 hozzászólás 7753.
Válasz Sati #842. hozzászólására
oksa megprobálom.
guru3d.com on fent van.
Igen,onnet is letoltheted.
Sati 2011. december 20. 34 hozzászólás 5165.
Válasz MasterboyXX #841. hozzászólására
Probaltad,a 290-es nvidia-t Sokkan,azt mondtak hogy,azzal jobb lesz.
oksa megprobálom.
guru3d.com on fent van.
Válasz Sati #840. hozzászólására
Hali. az Operation Métroba nekem is szaggat az a sok láng veszi le az fps-t

Nekem
AMD Phenom II X4 3 gigás proci x4 945
Alaplap 785 GM E51
4x 1 giga Kingston 1333 mhz memoria
a Hangártya alaplapi.
MSI N260GTX 896 Ram
285.79 driver

1920 x 1080 ba van a felbontás és minden low grafikán.:pirul:
Probaltad,a 290-es nvidia-t Sokkan,azt mondtak hogy,azzal jobb lesz.
Sati 2011. december 20. 34 hozzászólás 5165.
Hali. az Operation Métroba nekem is szaggat az a sok láng veszi le az fps-t

Nekem
AMD Phenom II X4 3 gigás proci x4 945
Alaplap 785 GM E51
4x 1 giga Kingston 1333 mhz memoria
a Hangártya alaplapi.
MSI N260GTX 896 Ram
285.79 driver

1920 x 1080 ba van a felbontás és minden low grafikán.:pirul:
Válasz dekosmaster #837. hozzászólására
Intel Core-I3 540
Nvidia Geforce GT 240 1GB DDR3
4GB RAM
(Pontosabb információt csak később tok adni, nem otthon vok...)

A játék 1440-en fut, a beállítások középértéken vannak, a játék pedig 40-45 FPS-sel fut.
Probald,meg befrissiteni,az integralt hangkartya drivert. Ezt toltsd le:LiNK. Letoltotted,elinditod amit leszedtel,ez kicsomagolja magat,majd a telepitonnel,rendszergazdakent a setup-ot inditsd el.
SANTANTICA 2011. december 20. 29 hozzászólás 5594.
Válasz SANTANTICA #830. hozzászólására
megoldottam, de nem ilyen barbár módon hogy töröld le meg ragd újra a wint!
gondolkozzál már mikor ilyeneket "tanácsolsz" mert azért ennek sokan felülnek ha nem értenek hozzá (tudom, hogy jót akartál, ne sértődj meg azért, ok?)

van program ami csak a PB-t uinstallja mads intallja megint és egy sima restart... nem is kell pbsetup és manuális bizgentyű.....

lehet itt is kéne egy step by step megoldást kitenni, mért, ha van rá más megoldás, mint jelen esetben, akkor sok sok időt meg lehet takarítani vele....pici googlizés kellett csak.
félre értettetek, pont hogy NEM KELL AZONNAL mindent letörölni újra rakni!
ha lehet elöször "finomabb" megoldásokat kell kipróbálni, NEM azonnal reinstall stb...

támogatom a FAQ-ot, jó ötlet és célra vezető.

tényleg köszönöm a tanácsokat amúgy! :)
dekosmaster 2011. december 20. 42 hozzászólás 4614.
Intel Core-I3 540
Nvidia Geforce GT 240 1GB DDR3
4GB RAM
(Pontosabb információt csak később tok adni, nem otthon vok...)

A játék 1440-en fut, a beállítások középértéken vannak, a játék pedig 40-45 FPS-sel fut.
Uff, én beszéltem!
Válasz dekosmaster #835. hozzászólására
SÜRGŐS SEGÍTSÉG KÉNE!!! Két problémám is van! Az egyik, hogy a játék 10 meccs alatt legalább 7-szer bezárul, a másik pedig az, hogy Op. Métrón az alagútban ha célzok, az FPS-em kb. a harmadára esik le... Lehetséges probléma: a gépem DX11-es, a vidikártyám meg csak a 10.1-et támogatja... MIT TEGYEK? :siros:
Ird,le a teljes configodat. Milyen beallitassokkal,jatszol. Milyen verziod van fent a vga driverbol.
dekosmaster 2011. december 20. 42 hozzászólás 4614.
SÜRGŐS SEGÍTSÉG KÉNE!!! Két problémám is van! Az egyik, hogy a játék 10 meccs alatt legalább 7-szer bezárul, a másik pedig az, hogy Op. Métrón az alagútban ha célzok, az FPS-em kb. a harmadára esik le... Lehetséges probléma: a gépem DX11-es, a vidikártyám meg csak a 10.1-et támogatja... MIT TEGYEK? :siros:
Uff, én beszéltem!
Boscow 2011. december 20. 72 hozzászólás 3442.
Azért írtam mert nekem az eddigi összes megjelent problémát csak ez orvosolta és azonnal meg is oldódott .
De nem tartanám ezt barbár dolognak . Inkább csak a lényegre tértem :vigyor:
Egyébként én azt nem írtam ,hogy a gépet is ragd újra .
De még az is beleszólhat ha buhera a win.
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
Válasz SANTANTICA #831. hozzászólására
később rátaláltam erre is.

lehet a "gondok, problémák" topikban kint kéne legyen közvetlen linken....
Hamarrossan,ossze lesz,rakva egy nagy FAQ az oldalon. Amugy meg a Bal oldalt ahol vannak listazva a cikkek a minden menupontnal,ott van a COVERAGE ott vannak leirasok dolgokhoz... Oda,meg belesz rakva a pb-s,meg mas egyebb.
Válasz Boscow #829. hozzászólására
Töröld le a játékot is és originről ragd újra és ennyi de tényleg olvasd már el a főcímeket ott még találsz segítséget
Ez,egy nagy hulyeseg,volt amit leirtal. No offense, de azert te ujra raknad a windowst,mert vmi. nem mukodik teljessen. Vagyis mert te nemtudod,megoldani de van ra megoldas?
Válasz MasterboyXX #828. hozzászólására
később rátaláltam erre is.

lehet a "gondok, problémák" topikban kint kéne legyen közvetlen linken....
Válasz Boscow #829. hozzászólására
Töröld le a játékot is és originről ragd újra és ennyi de tényleg olvasd már el a főcímeket ott még találsz segítséget
megoldottam, de nem ilyen barbár módon hogy töröld le meg ragd újra a wint!
gondolkozzál már mikor ilyeneket "tanácsolsz" mert azért ennek sokan felülnek ha nem értenek hozzá (tudom, hogy jót akartál, ne sértődj meg azért, ok?)

van program ami csak a PB-t uinstallja mads intallja megint és egy sima restart... nem is kell pbsetup és manuális bizgentyű.....

lehet itt is kéne egy step by step megoldást kitenni, mért, ha van rá más megoldás, mint jelen esetben, akkor sok sok időt meg lehet takarítani vele....pici googlizés kellett csak.