Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2011. december 19. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Boscow #824. hozzászólására
A feladat általában heli vagy tank . Javelint hordok magamnál általában. Meglátom a jelet a tankon akkor rá is engedem . Kinyírom és semmi .
50 AT kill-kell.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Boscow 2011. december 19. 72 hozzászólás 3426.
A feladat általában heli vagy tank . Javelint hordok magamnál általában. Meglátom a jelet a tankon akkor rá is engedem . Kinyírom és semmi .
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
nagyonromlik 2011. december 19. 3 hozzászólás 14804.
Sziasztok!
Én is szeretnénk cserélni, csak nekem más jellegű ajánlatom van.
Méghozzá egy olyan ajánlatom lenne, hogy Battlefield 3 Back to Karkand kódot kérnénk cserébe ezért (csak DLC kód):
Ebből kettőt tudok adni: http://kepfeltoltes.hu/111213/Utalv_ny_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
+ ebből csak egy: http://kepfeltoltes.hu/111213/Utalv_ny_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érdeklődni privátban, vagy e-mail. Ha gondolod akkor lehet facebook-on is, a facebook nevem priviben adom csak meg, vagy küldj e-mailt. Stemre, xfire-re nem járok mostanság, de ott köthetünk üzletet, vagy origin-en. Írj privát üzenetet és ott megadom akármelyik címet ami neked megfelel. Most nézem itt nincs privi, akkor az ajánlatokat ide várom: nagyonromlik@gmail.com

Persze működőképes legyen a kód, nem olyan, amit már beváltott valaki! Ha tisztességes vagy én is az leszek. :R

Az apró betűs részt elolvasni!

Tessék és még meg is mutatom, hogy működik:
Első ajánlat: http://kepfeltoltes.hu/111213/Shopping_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
+ Ajánlat: http://kepfeltoltes.hu/111213/shopping_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érdeklődni privátban!!!
Az apró betűs részt elolvasni!
Még van még egy kuponom amivel az adott játék 20% olcsóbb lesz, de ezt nem sikerült működésre bírnom, tehát ezt figyelembe se vegyétek, mintha nem is lenne!

Azért írok ide, mert én csak cserélni szeretnénk, olyan utalványokat, amit soha az életbe nem fogok beváltani az origin-en. Remélem ezzel nem sértettem meg senkit és semmilyen szabályt, ha igen, akkor kérem, hogy egy moderátor törölje.
Megköszönném ha nem lenne belőle lázadás ellenem, egyszerűen csak töröljétek a hozzászólást, ha valamilyen szabályt áthágtam. :R

BÉKE
Sziasztok !
Nekem olyan problémám lenne, hogy multiba játszok és 1x csak a háttérben azt irja ki hogy a "Battlefield 3 Működése Leállt" erre van valami megoldás ?
Előre is köszi !
Válasz Boscow #819. hozzászólására
Nekem a karkandal van olyan jellegű gondom ,hogy a feladat bevillan például egy tankot iktassak ki Javelinnal .
Ki is nyirom de semmi pontot nem kapok a végén a fegyverekhez .Mit rontok el ?
Ezt,hol lattod,hogy pont javelinnal nyirj ki egy tankot? Tudtommal a torchal kell kinyirni,Azt is ugy,hogy benne van a tankba valaki.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Tomasz7 2011. december 19. 1 hozzászólás 17839.
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a dögcédulák között van egy olyan, amin egy kalózfej van, de fogalmam sincs, hogy azt hogyan lehet megszerezni.
Mit kell érte csinálni?
Valami olyasmit olvastam külföldi oldalon (de nem biztos hogy jó!), hogy az "avenger medal"-ért cserébe kapom meg, amihez "avenger kill"-t kell csinálnom.
Ez vajon igaz?
Légyszíves segítsen nekem aki tudja.
Köszi: Tomi :mosoly:
Boscow 2011. december 19. 72 hozzászólás 3426.
Nekem a karkandal van olyan jellegű gondom ,hogy a feladat bevillan például egy tankot iktassak ki Javelinnal .
Ki is nyirom de semmi pontot nem kapok a végén a fegyverekhez .Mit rontok el ?
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
Elevatorix 2011. december 19. 8 hozzászólás 9458.
Működik...egy aprócska kis dolog kell hozzá!!!!! :))))))))
Ki kell jelentkezni a SIGN OUT nál.Mert ha csak bezárod a böngészőt azzal nem jeletkezel ki!
Hallelujjaaaa!!!!!! :)))))
Köszönöm!
Válasz Elevatorix #816. hozzászólására
Elbeszéltünk egymás mellet :))
A programsor amit leirtam az a memoriaszivárgást javitotta ki,a srác kérdezte hogy pontosan mi volt ez.
A gondom hoyg megbettem boltba a Back to Karkandot.Ugye ebbe nincs dvd csak hitelesítőkód.Végig csináltam amit a leirásba szerepelt.Fogaskerék..Termékkodbeváltás...
És ha egy B2K serverre szeretnék csatlakozni:"You can not join this server without the expansion pack."ez irja ki.
Viszont:ha egy sima map megy a szeron és átvált egy B2K mapra akkor azon tudok jáccani.Szóval ha lehet hol tudom letölteni ezt az expansion packot?Mert ha az Originbe frisitek nincs semmi változás.
Az,utolso patchben ez,benne volt... Na marmint most,hogy te megvetted a jatekot... es nem akar elindulni az mar,mas teszta. Egyesseknek azis megoldotta ha a cookiest,historyt,cachet toroltek a bongeszobbol. Egyesseknek meg ezse. Amit irtam probald ki. Ez mellett a futtatasba ird be: %temp% {Entert usd le} Ami bejon onnet is torolj mindent ki,ezutan ugyanigy a futtatasba beirod,hogy: temp Ugyanigy,enter torold az ott levoket. Ennek a tetejeben bemesz az Origin-be es a jatekon jobb kattintas, Repair Installation(Jatek telepites javitasa,ilyen fele kene hogy legyeb). Ha ezzel,megvoltal probald ki,hogy fut-e. Ha ez se segitett amiket leirtam, a live supportot keresd fel,es mond el nekik. Meglehet nemfogsz ki,egy eppeszut,de akkor alj be ujbol abba a sorba. A live support-hoz segitseget ball oldal a Coverage-nel talalhatsz.
Elevatorix 2011. december 19. 8 hozzászólás 9458.
Elbeszéltünk egymás mellet :))
A programsor amit leirtam az a memoriaszivárgást javitotta ki,a srác kérdezte hogy pontosan mi volt ez.
A gondom hoyg megbettem boltba a Back to Karkandot.Ugye ebbe nincs dvd csak hitelesítőkód.Végig csináltam amit a leirásba szerepelt.Fogaskerék..Termékkodbeváltás...
És ha egy B2K serverre szeretnék csatlakozni:"You can not join this server without the expansion pack."ez irja ki.
Viszont:ha egy sima map megy a szeron és átvált egy B2K mapra akkor azon tudok jáccani.Szóval ha lehet hol tudom letölteni ezt az expansion packot?Mert ha az Originbe frisitek nincs semmi változás.
MasterboyXX 2011. december 18. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Elevatorix #812. hozzászólására
Én ezt csináltam végig!!!!!

•The game crash randomly after about 15/20 minutes
-Press start (or the windows logo)
-Type in the searchbar "cmd" without the "
-Press enter
-a command windows should open up. write "bcdedit /set increaseUserVa 3072" without the "
-Press enter
Case 1: operation concluded succesfully (or a similiar message)
-reboot PC
Viszont még mindig ne tudok B2K serverre kapcsolodni?
Hol tudom letölteni a B2K pack kot????
Ez,a kod nemfogja neked,elinditani a karkandot,elegge vicces lenne ha igen. Azert ird mar,le mi is pontossan a gondod. Mert en nemfogok talalos kerdest,csinalni.
Pike74 2011. december 18. 3 hozzászólás 14597.
Válasz Pike74 #813. hozzászólására
Na szóval ez lenne a hibaüzenet:
Game disconnected:you were kicked by PunkBuster. Stated reason:PunkBuster kicked player ' a nevem'(for 2 minutes)... Violation
Úgy tűnik, hogy a gép restart használt. ?!?
Válasz MasterboyXX #811. hozzászólására
Milyen hiba,uzenetetet kapsz? Azt masold mar be. Elso,sorban nyomj egy gepujrainditast,aztan nezd meg jo-e. Ha nem akkor pbsvc.exe
Na szóval ez lenne a hibaüzenet:
Game disconnected:you were kicked by PunkBuster. Stated reason:PunkBuster kicked player ' a nevem'(for 2 minutes)... Violation
Elevatorix 2011. december 18. 8 hozzászólás 9458.
Válasz MasterboyXX #806. hozzászólására
Gondolom,ezt irta be:

bcdedit /set IncreaseUserVA 3072
Én ezt csináltam végig!!!!!

•The game crash randomly after about 15/20 minutes
-Press start (or the windows logo)
-Type in the searchbar "cmd" without the "
-Press enter
-a command windows should open up. write "bcdedit /set increaseUserVa 3072" without the "
-Press enter
Case 1: operation concluded succesfully (or a similiar message)
-reboot PC
Viszont még mindig ne tudok B2K serverre kapcsolodni?
Hol tudom letölteni a B2K pack kot????
Válasz Pike74 #810. hozzászólására
Sziasztok!
Engem ma este óta állandóan levág a szerverekről a PUNKBUSTER?!?
Próbáltam frissíteni de semmi változás.
Milyen hiba,uzenetetet kapsz? Azt masold mar be. Elso,sorban nyomj egy gepujrainditast,aztan nezd meg jo-e. Ha nem akkor pbsvc.exe
Sziasztok!
Engem ma este óta állandóan levág a szerverekről a PUNKBUSTER?!?
Próbáltam frissíteni de semmi változás.
Válasz seCTOOR #808. hozzászólására
Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy jatekon belul , ha megneznem a statom a ping ertek alatt csak egy vonal van.
Mi ennek az oka?
Jatek,hiabaja. Senki se tudja a sajat pingjet, maset tudod latni csak.
seCTOOR 2011. december 18. 2 hozzászólás 16221.
Sziasztok!

Az lenne a kerdesem, hogy jatekon belul , ha megneznem a statom a ping ertek alatt csak egy vonal van.
Mi ennek az oka?
Válasz MasterboyXX #806. hozzászólására
Gondolom,ezt irta be:

THX!
Válasz CaptainSlow-HUN- #805. hozzászólására
Hello!

Meg tudnád írni, hogy Te hogyan is oldottad ezt meg? (Gondolok itt a kiegészítő parancssorra, amit írtál)
Gondolom,ezt irta be:

Válasz Elevatorix #804. hozzászólására
Üdv Katonák!
Megoldott a fagyás gond...méghozzá memoria szivárgás volta prg ba.
Volt egy kiegészítő parancssor és azota...csirbu csiribá...semmi problém. :))))))))
Szűval akinek 10-15perc utál örültes szaggatás jelentkezik..mintha nem lenne elég RAMa gépedbe.Erre ez az orvoslás!!!!!!
Viszont...megvettem bol ba az Back To karkanot.Ugye bár csak kod van benne.Fogaskerék...Termélkod beváltás...kész.Viszont satlakozék egy B2K serora...erre irja :You can not join this server without the expansion pack...Hol tudom letölteni a packkot vagy hogy lesz..nekem igy B2K? :)))
A játék fantasztikus,nincs szaggatás pedig high-ba jáccom és full HD ba.
Hello!

Meg tudnád írni, hogy Te hogyan is oldottad ezt meg? (Gondolok itt a kiegészítő parancssorra, amit írtál)
Elevatorix 2011. december 18. 8 hozzászólás 9458.
Üdv Katonák!
Megoldott a fagyás gond...méghozzá memoria szivárgás volta prg ba.
Volt egy kiegészítő parancssor és azota...csirbu csiribá...semmi problém. :))))))))
Szűval akinek 10-15perc utál örültes szaggatás jelentkezik..mintha nem lenne elég RAMa gépedbe.Erre ez az orvoslás!!!!!!
Viszont...megvettem bol ba az Back To karkanot.Ugye bár csak kod van benne.Fogaskerék...Termélkod beváltás...kész.Viszont satlakozék egy B2K serora...erre irja :You can not join this server without the expansion pack...Hol tudom letölteni a packkot vagy hogy lesz..nekem igy B2K? :)))
A játék fantasztikus,nincs szaggatás pedig high-ba jáccom és full HD ba.
Válasz Ryan23 #802. hozzászólására
értem és szervizekben lehet orvosolni ezt a bajt ?
Kotve,hisszem. Legjobb,volna ha birnal kolcson kerni vmeik,ismerostol egy alaplapot kprobalni,hogy azzal minden muxik-e. Ha ugy jo,akkor vegyel egy uj alaplapot.
Ryan23 2011. december 17. 7 hozzászólás 10195.
Válasz MasterboyXX #801. hozzászólására
De,ha leeg a tapegyseged akkor ne hidd azt,hogy nemtudja megserteni az alaplapod. Anno klantarsunknak az egesz alaplapot,hazavagta+ a tapot,ugyanilyen codegen tap.
értem és szervizekben lehet orvosolni ezt a bajt ?
MasterboyXX 2011. december 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Ryan23 #800. hozzászólására
Hát a legújabb vételem a GTX 550 ti volt a gépbe a többi amit leírtam azok már másfél évesek is vannak.
De,ha leeg a tapegyseged akkor ne hidd azt,hogy nemtudja megserteni az alaplapod. Anno klantarsunknak az egesz alaplapot,hazavagta+ a tapot,ugyanilyen codegen tap.
Válasz MasterboyXX #798. hozzászólására
Nemlehet,hogy valamilyen kabel fenakadt,amiota a tapodat,cserelted es az zavar,be en atnezznem a gepet. Ha birsz kerj kolcson vkitol,egy 775-os scoketu alaplapot. Megnezni,hogy minden rendben van-e. A jovobben meg ajanlatos volna,hogy ha veszel videokartyat akkor,megnezd mi a minimalis tapegyseg amit igenyel. Atlag 450-550W -os tapegyseg kell nekik.
Hát a legújabb vételem a GTX 550 ti volt a gépbe a többi amit leírtam azok már másfél évesek is vannak.
Válasz Ryan23 #797. hozzászólására
Közben teszteltem külön külön Stress -re a gépet az AIDA64 -el és amikor csak az FPU -t Stresseltem akkor egy idő után melegedést mutatott a program és előjött az a hülye hang szal ott van valami gebasz. De nem tom mi az és mivel orvosolható :S
Nagy valoszinusegben az alaplapod aram kore,megserult.
Válasz Ryan23 #796. hozzászólására
Értem, köszi a tanácsodat ! :)
Esetleg erre a hang gondomra tudsz valamit javasolni ? Vagy h mivel tudnám tesztelni h mi lehet ez a hang dolog vagy , h sérülte az alaplap vagy bármi ?
Nemlehet,hogy valamilyen kabel fenakadt,amiota a tapodat,cserelted es az zavar,be en atnezznem a gepet. Ha birsz kerj kolcson vkitol,egy 775-os scoketu alaplapot. Megnezni,hogy minden rendben van-e. A jovobben meg ajanlatos volna,hogy ha veszel videokartyat akkor,megnezd mi a minimalis tapegyseg amit igenyel. Atlag 450-550W -os tapegyseg kell nekik.
Válasz Ryan23 #796. hozzászólására
Esetleg erre a hang gondomra tudsz valamit javasolni ? Vagy h mivel tudnám tesztelni h mi lehet ez a hang dolog vagy , h sérülte az alaplap vagy bármi ?
Közben teszteltem külön külön Stress -re a gépet az AIDA64 -el és amikor csak az FPU -t Stresseltem akkor egy idő után melegedést mutatott a program és előjött az a hülye hang szal ott van valami gebasz. De nem tom mi az és mivel orvosolható :S
Válasz MasterboyXX #795. hozzászólására
A codegen tapegyseg az egyik,legszarabb,minosegtelen es instabilabb tapegyseg. Ha azod volt ne csodalkoz ha a geped-nel csak az egett,le kitudja megserulhetett a gyenge feszultsegtol az alaplap. Mivel szar,az a 300w helyett meglehet csak 250-ed volt vagy meg kevessebb. Ajanlom figyelmedbe,hogy vegyel dragabb tapot egy chiftec 500wattossal,jobban jarnal megbizhatobb,mint ezek a low budgetes tapok,amik nem csak az alaplapot teszik tonkre, de akar videokartyad is elfustolhet. Vagy akar az egesz gep. Ahogy,mondjak a tapegyseg az a resze a szamitogepnek amin nem szabad sporolni,mert rosszul jarsz vele. A HKC,Codegen meg az ilyen ismeretlen tapegysegeket felejtsd el. Amit kene keresned az(Chieftec,Thermaltake,Seasonic,CoolerMaster,FSP,Corsair) Lenyegebben, 12ezer forint alatt ami tapot vennel azzal csak baj lenne.
Válasz Ryan23 #793. hozzászólására
A régi tápegység az egy egyszerű codegen volt a mostani pedig egy sl-500a .
Idő közben nézegettem az AIDA64 programmal h miújság a géppel alaphelyzetben , stress helyzetben és játék közben és az AIDA teljesen normális értékeket mutatott de ez a hülye hang áhh...
A codegen tapegyseg az egyik,legszarabb,minosegtelen es instabilabb tapegyseg. Ha azod volt ne csodalkoz ha a geped-nel csak az egett,le kitudja megserulhetett a gyenge feszultsegtol az alaplap. Mivel szar,az a 300w helyett meglehet csak 250-ed volt vagy meg kevessebb. Ajanlom figyelmedbe,hogy vegyel dragabb tapot egy chiftec 500wattossal,jobban jarnal megbizhatobb,mint ezek a low budgetes tapok,amik nem csak az alaplapot teszik tonkre, de akar videokartyad is elfustolhet. Vagy akar az egesz gep. Ahogy,mondjak a tapegyseg az a resze a szamitogepnek amin nem szabad sporolni,mert rosszul jarsz vele. A HKC,Codegen meg az ilyen ismeretlen tapegysegeket felejtsd el. Amit kene keresned az(Chieftec,Thermaltake,Seasonic,CoolerMaster,FSP,Corsair) Lenyegebben, 12ezer forint alatt ami tapot vennel azzal csak baj lenne.
Vektor88 2011. december 17. 7 hozzászólás 10194.
Nádi ha felveszlek originálon tudsz segíteni fordítani mert én nagyon low vagyok angolból sajna :S
A régi tápegység az egy egyszerű codegen volt a mostani pedig egy sl-500a .
Idő közben nézegettem az AIDA64 programmal h miújság a géppel alaphelyzetben , stress helyzetben és játék közben és az AIDA teljesen normális értékeket mutatott de ez a hülye hang áhh...
pborocz 2011. december 17. 6 hozzászólás 10472.
Válasz BALU36 #778. hozzászólására
Neked elindult már?
igen

battlelog

sign out, aztán sign in
Válasz Ryan23 #788. hozzászólására
Sziasztok !
Egy érdekes problémám van a játékkal kapcsolatban. Tegnap szépen nyugodtan játszottam vele kb félórát és hirtelen erős égett szagot éreztem a gép felől. 5 perc múlva leégett a tápegységem. Mondjuk szerencsétlen már nagyon régi volt és csak 300 Wattos volt vagy csak a dobozán volt annyi és tettünk bele anno 400 -ast nem tudom már :D nah mind1. A lényeg az egészben , hogy most vettem egy 500 Wattosat és elindítottam a játékot és minden úgyan úgy van beállítva mint régen a játékban (High minden és Hbao bekapcs, és nem voltak akkor erős "amper" szagok) és most különös halk de sípolós hangot hallok a ventilátorok körül és nem tudom, hogy most a videókártyának , procinak vagy a tápegységnek a ventilátora csinálja ezt, és persze csak a battlefield 3 nál :S....Így nem igazán merek vele játszani , nem kéne ezt is leégetni vagy kinyirni a gépet :S
A gépem amúgy:
Intel Core 2 Quad 2.6 Ghz
Kingmax DDR2 800Mhz 2x1Gb Ram
Gigabyte GTX 550 Ti 1GB GDDR5
Milyen tapegyseget,vettel? Megeshet,hogy az alaplapodat is piciket kisutotted.
SIN 2011. december 17. 2161 hozzászólás 127.
Sziasztok !
Egy érdekes problémám van a játékkal kapcsolatban. Tegnap szépen nyugodtan játszottam vele kb félórát és hirtelen erős égett szagot éreztem a gép felől. 5 perc múlva leégett a tápegységem. Mondjuk szerencsétlen már nagyon régi volt és csak 300 Wattos volt vagy csak a dobozán volt annyi és tettünk bele anno 400 -ast nem tudom már :D nah mind1. A lényeg az egészben , hogy most vettem egy 500 Wattosat és elindítottam a játékot és minden úgyan úgy van beállítva mint régen a játékban (High minden és Hbao bekapcs, és nem voltak akkor erős "amper" szagok) és most különös halk de sípolós hangot hallok a ventilátorok körül és nem tudom, hogy most a videókártyának , procinak vagy a tápegységnek a ventilátora csinálja ezt, és persze csak a battlefield 3 nál :S....Így nem igazán merek vele játszani , nem kéne ezt is leégetni vagy kinyirni a gépet :S
A gépem amúgy:
Kérdés:
Egy elfüstölt tápegység vajon adhat túlfeszültséget az alaplap áramszabályozó körének?
Válasz:
IGEN

A sípoló hang önmagában nem jelent annyira nagy gondot szerintem, bár először is azt kell kideríteni, hogy honnan jön a hang. Ha megvan, gondolkodunk tovább.
Sziasztok !
A gépem amúgy:
Közben már kiderült h más játékoknál is :S
Sziasztok !
A gépem amúgy:
Válasz Vektor88 #783. hozzászólására
Hali tudna valaki segíteni ma a gond hogy bf3 DLC fegyverek nem jelennek meg nekem miközben aktív a DLC és a mapokhoz nem csatlakozik ezen a címen Game disconnected: you are missing content from the game. kösz ha valaki tud segíteni !
Probalj,meg egy jatek javitast nyomni az originbe. Ha tovabbra is ilyen marad, a Live SUpport-ot keresd fel,ok megtudjak elmeletileg ezt csinalni. Persze ha az elso alkalommal nem segitenek a live supportnal ne,add fel hanem alj ujbol sorba es remenykedj hogy nem ugyanazt kapod,es megoldja. Turelmessen lekell nekik irni mit akarsz.
Válasz richardalex #781. hozzászólására
sziasztok! valaki tudna segiteni? bf3 frissen telepitve crackelve, a játék szépen elindul,de mikor kezdödne a játék a fegyver folyamatosan az ég felé néz(fel viszi az egeret):omg: mi lehet a gond?

konfig:
amd phenom x6 1055t
4gb hynix dr3 1600mhz
bfg geforce gts 250 1gb oc friss driver
windows 7 gamer edition 64bit frissen telepitve
audigy 2
Nemfoglalkozzunk,tort jatekokkal. Arra ottvannak azok a forumok ahonnet letoltotted.
Hali ez eredeti verzió
GonzoHun 2011. december 17. 59 hozzászólás 3844.
sziasztok! valaki tudna segiteni? bf3 frissen telepitve crackelve, a játék szépen elindul,de mikor kezdödne a játék a fegyver folyamatosan az ég felé néz(fel viszi az egeret):omg: mi lehet a gond?

konfig:
amd phenom x6 1055t
4gb hynix dr3 1600mhz
audigy 2
Szia! Ha jól értem akkor valami tört verzióról beszélünk. A javaslatom hogy vásárold meg az eredetit, és azt telepítsd!!!! Egyébként pedig crackfix meg fogja oldani a problémád. Ha mégis eredetiről beszélünk akkor bocsi. Ha viszont nem akkor szerintem nem itt kellene érdeklődnöd, hanem a torrent oldalon ahonnan leszedted!
Hali tudna valaki segíteni ma a gond hogy bf3 DLC fegyverek nem jelennek meg nekem miközben aktív a DLC és a mapokhoz nem csatlakozik ezen a címen Game disconnected: you are missing content from the game. kösz ha valaki tud segíteni !
Totalcar 2011. december 17. 378 hozzászólás 1038.

konfig:
amd phenom x6 1055t
4gb hynix dr3 1600mhz
audigy 2
Omg. Kemény konfig. Nagyon enyhe GPU limit :xD:

Mellesleg vedd meg.

Win7 gémer edisön :D Menten benyan-nyanok.
richardalex 2011. december 17. 1 hozzászólás 17830.

konfig:
amd phenom x6 1055t
4gb hynix dr3 1600mhz
audigy 2
MasterboyXX 2011. december 16. 3540 hozzászólás 51.
1. Ne emailt irjatok arra 6honap mulva se valaszolnak,nem 24h.
2. Live Support keiras,hogyan stb.
3. Coverage-nel vannak leirassok eloszor ott nezzetek szet, ha nem talaljatok akkor irjatok.
BALU36 2011. december 16. 33 hozzászólás 5241.
Válasz pborocz #773. hozzászólására
én is ugyanigy vagyok.
én is megvettem battlelogon a b2k. le is vette a számlámról a pénzt. Az új fegyvereket látom, de nem enged fel az új pályákra. ha egy olyan pályára kattintok, ami b2k -s akkor ezt irja ki : You can not join this server without the expansion pack.
Megoldás ha nem indul a b2k lépj ki a battelogbol/ sing in/ és lépj be ujra!
Válasz pborocz #773. hozzászólására
én is ugyanigy vagyok.
én is megvettem battlelogon a b2k. le is vette a számlámról a pénzt. Az új fegyvereket látom, de nem enged fel az új pályákra. ha egy olyan pályára kattintok, ami b2k -s akkor ezt irja ki : You can not join this server without the expansion pack.
Neked elindult már?
pborocz 2011. december 16. 6 hozzászólás 10472.
Válasz MasterboyXX #775. hozzászólására
Tudod,ott a gond ha erre varsz akkor kb. 1-2hetig nemlesz belole semmi se. Irni kell a live supportnak es ok vhogy ugy aktivaljak be neked a dlc-t hogy tudj vele jatszani. Ilyen lehetoseguk van a supportosoknak,csak jot kell kifogni aki ezt megcsinalja neked.
és hol tudok nekik irni? mert irtam egyet az ea oldalán 2 napja. kaptam egy levelet, hogy 24 órán belül vissza irnak. azóta arra várok...
Nos! akkor nevettem ezt a ddddddd kódot és nem tudom használni?Sajna nem igazán tudok angolul,nincs valami egyszerű lehetőség ara ,hogy játszhassak?