Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2011. december 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz YouR_DestinY_HUN #724. hozzászólására
A Catalystot ma frissítettem, alaplapi hangkártya van és 32 bites win 7. A háttérprogramok közül meg csak a vírusírtó, sentinel, raccat cuccai, daemon tools meg a kies fut.
Mivel a BIOSZ-ban nem szoktam turkálni, meg tudnád mondani hol lehet letiltani a hangkártyát?
Köszi :mosoly:
Mennyi ramod van? A 32bites win7 nemtudja teljessen kihasznalni szerintem a memoriad. A sok hater programot bekene zarnod, kezdve a sentineltol,a monitorozo programokat nem nagyon kedveli a jatek. Az alaplapi hangkartyat vmi. Azareus codec fele nevre hallgat,nemvagyok 100%-osan biztos benne de,egy alaplap modelt/markat ha adsz konnyebb volna,mint ha hulye talalgatast jatszanek. Hater programok kozzul,probald meg csak, feltelepitett driverek ikonjai mardjanak meg az origin es,ugy megprobalni elinditani a jatekot.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz MasterboyXX #722. hozzászólására
Figyi,melyik catalyst van fent? Milyen hangkartyat hasznalsz?(Alaplapi? Ha igen probald letiltatni a BIOS-ban,es ugy crossfire-ban elinditani) Milyen windows 7-es van 32-es 64bites? Milyen hater programok futnak a haterben(az ora mellett,mi minden van)
A Catalystot ma frissítettem, alaplapi hangkártya van és 32 bites win 7. A háttérprogramok közül meg csak a vírusírtó, sentinel, raccat cuccai, daemon tools meg a kies fut.
Mivel a BIOSZ-ban nem szoktam turkálni, meg tudnád mondani hol lehet letiltani a hangkártyát?
Köszi :mosoly:
Válasz Stormrise #720. hozzászólására
Sziasztok! Kezdek kiakadni ma már 3 install-on vagyok túl. És hiába a reg törlés az Ea és Bf uninstall és azok minden létező maradékának eltüntetése, minden telepítés után csak azt a választ kapom. hogy
"We're sorry, an error has occurred. There is problem with your game's setup. please reinstall your game." javítás nem oldja meg, reinstall sem, rendszergazda jogot adtam, az sem! 3 napja szenvedek és nemjutok semmire PLS Help! :'(
Ha gondolod,belenezzek TeamViewerrel es megnezzuk mi lehet a gond. PM-be irj ram...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz YouR_DestinY_HUN #721. hozzászólására
750W-os táp szerintem elég de jelenleg amúgy sem megy a 2 és 1el is kidob valamiért :szomoru:
Az zavar h semmi előjele nincs, akár h szaggatna vagy valami egyszer csak befagy és kidob: "a Battlefield 3 működése leállt" hibaüzenettel
A BIOSZ frissítést pedig megnézem :) és köszi
Figyi,melyik catalyst van fent? Milyen hangkartyat hasznalsz?(Alaplapi? Ha igen probald letiltatni a BIOS-ban,es ugy crossfire-ban elinditani) Milyen windows 7-es van 32-es 64bites? Milyen hater programok futnak a haterben(az ora mellett,mi minden van)
Válasz MasterboyXX #719. hozzászólására
Nezd,meg nincs-e BIOS frissites a videokartyadhoz. A masik,nem lehet,hogy tapod megse birja el? Nezd meg a feszeket, stb. Aze ahoz a 2videokartyahoz kell 1jo minosegu tapegyseg.
750W-os táp szerintem elég de jelenleg amúgy sem megy a 2 és 1el is kidob valamiért :szomoru:
Az zavar h semmi előjele nincs, akár h szaggatna vagy valami egyszer csak befagy és kidob: "a Battlefield 3 működése leállt" hibaüzenettel
A BIOSZ frissítést pedig megnézem :) és köszi
Stormrise 2011. december 14. 4 hozzászólás 12936.
Sziasztok! Kezdek kiakadni ma már 3 install-on vagyok túl. És hiába a reg törlés az Ea és Bf uninstall és azok minden létező maradékának eltüntetése, minden telepítés után csak azt a választ kapom. hogy
"We're sorry, an error has occurred. There is problem with your game's setup. please reinstall your game." javítás nem oldja meg, reinstall sem, rendszergazda jogot adtam, az sem! 3 napja szenvedek és nemjutok semmire PLS Help! :'(
Válasz YouR_DestinY_HUN #718. hozzászólására
Sziasztok!
Még mindíg problémáim vannak a game-mel
A két videókarit továbbra sem bírja de ha 1el elindítom akkor sem bírja 5 percnél tovább
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:mosoly:
Nezd,meg nincs-e BIOS frissites a videokartyadhoz. A masik,nem lehet,hogy tapod megse birja el? Nezd meg a feszeket, stb. Aze ahoz a 2videokartyahoz kell 1jo minosegu tapegyseg.
Sziasztok!
Még mindíg problémáim vannak a game-mel
A két videókarit továbbra sem bírja de ha 1el elindítom akkor sem bírja 5 percnél tovább
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:mosoly:
burnie 2011. december 14. 31 hozzászólás 5384.
Válasz shaddam #707. hozzászólására
Ha alapból nem ismeri fel akkor ajánlom az xpadder programot.Ezzel tudod konfigurálni.
Es pontosan hogy működik ez a cucc? Nekem csak annyi kell hogy a járműveket tudjam irányítani joystick-al!
BURNiiiiE
burnie 2011. december 14. 31 hozzászólás 5384.
Válasz Chucky_85 #715. hozzászólására
Sziasztok,
Sikerült hozzájutnom egy Back to Karkand DLC kódhoz. Próbáltam beaktiválni Originbe, de nem igazán jött össze. nem reagált a kód beírására (viszont ha roszul írtam be akkor szólt, hogy invalid...) Ez azért lehet, mert még nem jelent meg a játék? A megjelenés napján szerintetek be lehet majd aktiválni? (elvileg holnap, ha jól értelmezem a lentebbi megjelenésdátumokból) Mi ennek a menete?
Köszönöm a segítséget!

Megjelenések:
"December 13.

Xbox 360 09:00 (GMT) kezdettel
PC digitalis verzió (Origin és más online árusító helyek) és Limited edition: 08:00 (GMT) kezdettel

December 15.

PC letöltő kód (dobozos)"
Tok mindegy hogy hogyan vetted meg! Ha online akkor mar mennie kell! Ha boltba dobozos akkor is mert nekem dobozos van és tegnap leszedte! Szóval így is úgy is kell mennie!
BURNiiiiE
Chucky_85 2011. december 14. 9 hozzászólás 9284.
Sziasztok,
Sikerült hozzájutnom egy Back to Karkand DLC kódhoz. Próbáltam beaktiválni Originbe, de nem igazán jött össze. nem reagált a kód beírására (viszont ha roszul írtam be akkor szólt, hogy invalid...) Ez azért lehet, mert még nem jelent meg a játék? A megjelenés napján szerintetek be lehet majd aktiválni? (elvileg holnap, ha jól értelmezem a lentebbi megjelenésdátumokból) Mi ennek a menete?
Köszönöm a segítséget!

Megjelenések:
"December 13.

Xbox 360 09:00 (GMT) kezdettel
PC digitalis verzió (Origin és más online árusító helyek) és Limited edition: 08:00 (GMT) kezdettel

December 15.

PC letöltő kód (dobozos)"
CSata 2011. december 14. 5 hozzászólás 11649.

Windows Prof 64 bitre telepítettem a Bf3 de 32 biten futott mert a Program Files x86 tette, uninstall(save game maradt) újratelepítettem (C:bf3) de mégis 32 biten fut, segitsetek előre is köszönöm. gondolom nincs 64 bites verzioja bf3 nak,?
pborocz 2011. december 14. 6 hozzászólás 10472.
Válasz astor #712. hozzászólására
ha beszélsz angolul, akkor live supportot javaslom
köszi, irtam nekik. kiváncsi leszek mi lesz a válasz...
astor 2011. december 14. 2510 hozzászólás 99.
Válasz pborocz #711. hozzászólására
sziasztok

olyankor mi a teendő, ha az EA 2X vonta le a B2K árát a kártyámról?
ha beszélsz angolul, akkor live supportot javaslom
pborocz 2011. december 14. 6 hozzászólás 10472.
sziasztok

olyankor mi a teendő, ha az EA 2X vonta le a B2K árát a kártyámról?
astor 2011. december 14. 2510 hozzászólás 99.
tudja valaki, hogy mi kell hozzá, hogy meg tudjam venni valakinek a B2K kiegészítőt ? sima dobozos játéka van. bankkártyával fizetném
MasterboyXX 2011. december 13. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Elroy-Hun #706. hozzászólására
Sziasztok!

Tud nekem ajánlani valaki jó 5.1 vagy 7.1 headsetet, de beépített hangkártyával.Jelenleg Logitech G35 van.
Mi a bajod a G35-ossel? Az tokeletes fules.
Válasz Elroy-Hun #706. hozzászólására
Sziasztok!

Tud nekem ajánlani valaki jó 5.1 vagy 7.1 headsetet, de beépített hangkártyával.Jelenleg Logitech G35 van.
Razernek van 7.1 usb cuccos az nagyon jó!
shaddam 2011. december 13. 906 hozzászólás 407.
Válasz burnie #702. hozzászólására
Oké! Tudom már! :) De akkor abba segítsen valaki hogy hogy kell beállítani hogy joystick-al lehessen a járműveket irányítani pc-n!!!
Ha alapból nem ismeri fel akkor ajánlom az xpadder programot.Ezzel tudod konfigurálni.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Elroy-Hun 2011. december 13. 33 hozzászólás 5214.
Sziasztok!

Válasz MagitorHacker #703. hozzászólására
Hali urak lesz egy félnoob kérdés, meg van már oldva az a porbléma, am szinte tök általános több ezer embernél miszerint fogja magát a lelkem és leszáradnak a golyói játék közbe (fekete fehér halál). Nekem a 3. patch után halt meg a játék. játszahatatlan. tök ideg vagyok tőle, csak emiatt vettem meg egy videókártyát, és most úgy érzem hogy feleslegesem dobtam ki az ablakon azt a pénzt.
Szal a konfig amd 925 Phenom X4 @2.8 2x2G geil ultra ddr2 1066 @ 1170, ga-ma74gm-s2h lap, Asus gtx550TI a konfig, nem a leg combosabb tudom de 1920x1080p be stabil 50-55 fpst produkál. Épp low level format után vagyok friss win7 64, összes driverrel és updattel ami elérhető, szal minden a legfriseb amit tegnapig kiattak. Mégis gyak semmit se ért, lassan tölt be (2-5 perc) néha beszaggat játék közbe, ezt már format után produkálta, és ahogy vége van a pályának és jön a füstös átvezető nyek és fegy is le feketére BF3 működése leállt címszóval. Szal ennyi. Sajnos érzem hogy inkáb MW3 kellet volna vennem, lehet hogy régi a motor de stabil, nagyon gáz hogy egy ilyen félkész semmi adnak ki nem kevés pénzért... Pedig iszonyat jó és hatalmas játékélménye van a multinak amikor hajlandó rendesen működni.
Ez a gond,masnal is elofordul neha,neha beakad olyan mintha hardver lagg,vagy minek mondana az ember. De nem az,hanem az utolso cliens patch ilyen lett. Remelhetoleg kijavitjak,mert tenyleg vicces sokszor.
SANTANTICA 2011. december 13. 29 hozzászólás 5585.
Válasz Chucky_85 #701. hozzászólására
meddig tart ez?
Hali urak lesz egy félnoob kérdés, meg van már oldva az a porbléma, am szinte tök általános több ezer embernél miszerint fogja magát a lelkem és leszáradnak a golyói játék közbe (fekete fehér halál). Nekem a 3. patch után halt meg a játék. játszahatatlan. tök ideg vagyok tőle, csak emiatt vettem meg egy videókártyát, és most úgy érzem hogy feleslegesem dobtam ki az ablakon azt a pénzt.
Szal a konfig amd 925 Phenom X4 @2.8 2x2G geil ultra ddr2 1066 @ 1170, ga-ma74gm-s2h lap, Asus gtx550TI a konfig, nem a leg combosabb tudom de 1920x1080p be stabil 50-55 fpst produkál. Épp low level format után vagyok friss win7 64, összes driverrel és updattel ami elérhető, szal minden a legfriseb amit tegnapig kiattak. Mégis gyak semmit se ért, lassan tölt be (2-5 perc) néha beszaggat játék közbe, ezt már format után produkálta, és ahogy vége van a pályának és jön a füstös átvezető nyek és fegy is le feketére BF3 működése leállt címszóval. Szal ennyi. Sajnos érzem hogy inkáb MW3 kellet volna vennem, lehet hogy régi a motor de stabil, nagyon gáz hogy egy ilyen félkész semmi adnak ki nem kevés pénzért... Pedig iszonyat jó és hatalmas játékélménye van a multinak amikor hajlandó rendesen működni.
burnie 2011. december 13. 31 hozzászólás 5384.
Válasz MasterboyXX #699. hozzászólására
Az,van hogy mindenki bir vele mar jatszani.
Oké! Tudom már! :) De akkor abba segítsen valaki hogy hogy kell beállítani hogy joystick-al lehessen a járműveket irányítani pc-n!!!
BURNiiiiE
Chucky_85 2011. december 13. 9 hozzászólás 9284.
Válasz kokogabber31 #700. hozzászólására
Sziasztok!
A mai naptól nem akar beléptetni az origin. Letöltöttem újra, de így sem. Azt írja ki: E-mail-ed, Origin ID azonosítód vagy jelszavad helytelen. Pedig jó minden... Ha pedig esetleg rámennék az elfelejtett jelszó pótlására ezt kapom: Probléma lépett fel az elfelejtett jelszó szolgáltatással, kéjük próbálkozz később!
Vagy túltelített lenne az origin? Próbáltam rendszergazdaként is futtani, de semmi. Valamilyen megoldási javaslat?
kokogabber31 2011. december 13. 5 hozzászólás 12019.
Sziasztok!
A mai naptól nem akar beléptetni az origin. Letöltöttem újra, de így sem. Azt írja ki: E-mail-ed, Origin ID azonosítód vagy jelszavad helytelen. Pedig jó minden... Ha pedig esetleg rámennék az elfelejtett jelszó pótlására ezt kapom: Probléma lépett fel az elfelejtett jelszó szolgáltatással, kéjük próbálkozz később!
Vagy túltelített lenne az origin? Próbáltam rendszergazdaként is futtani, de semmi. Valamilyen megoldási javaslat?
Válasz burnie #698. hozzászólására
Sziasztok! Most akkor mi van? A dobozos pc még 2 nap??? Na ne már! És amúgy hogy lehet majd letölteni? Valami kódot be kell írni valahova??? Ha igen akkor hova és mit?? A másik h lehet pc-n a járműveket Xbox joyal irányítani? Pontosabban hol lehet beállítani?? Köszi üdv!
Az,van hogy mindenki bir vele mar jatszani.
burnie 2011. december 13. 31 hozzászólás 5384.
Sziasztok! Most akkor mi van? A dobozos pc még 2 nap??? Na ne már! És amúgy hogy lehet majd letölteni? Valami kódot be kell írni valahova??? Ha igen akkor hova és mit?? A másik h lehet pc-n a járműveket Xbox joyal irányítani? Pontosabban hol lehet beállítani?? Köszi üdv!
BURNiiiiE
Stormrise 2011. december 13. 4 hozzászólás 12936.
Válasz MasterboyXX #696. hozzászólására
Csinald,vegig a reinstall-t ne szakitsd meg kozben.
nem szakítom meg, páran azt mondták futtatásban keressek rá a reg file-ra és töröljem őket
Válasz Stormrise #695. hozzászólására
Sziasztok! Olyan problémám akadt, hogy egy BF3 reinstall után az Origin csak annyit ír, hogy nem tudja elindítani a Bf3-mat, installáljam újra a játékot!
Csinald,vegig a reinstall-t ne szakitsd meg kozben.
Stormrise 2011. december 13. 4 hozzászólás 12936.
Sziasztok! Olyan problémám akadt, hogy egy BF3 reinstall után az Origin csak annyit ír, hogy nem tudja elindítani a Bf3-mat, installáljam újra a játékot!
Válasz BazyJoe #690. hozzászólására
Majd este sikerülni fog! Most mindenki ezt akarja egyszerre.
Akkor elvileg jó lesz majd csak türelem kell? A képen látható piros négyzetbe írtam be a kódot és utánna apply... majd semmi változás.

xSanchez 2011. december 13. 11 hozzászólás 8488.
Nem arra gondoltam, de már megoldódott a probléma. Nem jött be a játék simán csak írta battlelogon, hogy Joining Server... De most jó.
halcsika 2011. december 13. 1 hozzászólás 18428.
Válasz xSanchez #691. hozzászólására
Csak nekem áll be ott Battlelog, hogy Joining Server?.. Tegnap még tökéletesen működött. Feltelepítettem azt az új plugin frissítést is.
Mi az, hogy beáll? Nem csak ikon állapotban van? Nekem majdnem mindig azt csinálja, hogy nem ugrik fel a teljes képernyős betöltés, de megjelenik a Battlefield3 ikon, ha rákattintok, akkor jön elő a játék képernyő. Amikor először tapasztaltam, vagy fél órát vártam a semmire, mire észrevettem az ikont. Mondjuk, addigra elszállt...
xSanchez 2011. december 13. 11 hozzászólás 8488.
Csak nekem áll be ott Battlelog, hogy Joining Server?.. Tegnap még tökéletesen működött. Feltelepítettem azt az új plugin frissítést is.
BazyJoe 2011. december 13. 13 hozzászólás 8028.
Válasz Chucky_85 #689. hozzászólására
Sziasztok,
Sikerült hozzájutnom egy Back to Karkand DLC kódhoz. Próbáltam beaktiválni Originbe, de nem igazán jött össze. nem reagált a kód beírására (viszont ha roszul írtam be akkor szólt, hogy invalid...) Ez azért lehet, mert még nem jelent meg a játék? A megjelenés napján szerintetek be lehet majd aktiválni? Mi ennek a menete?
Köszönöm a segítséget!
Majd este sikerülni fog! Most mindenki ezt akarja egyszerre.
Sziasztok,
Sikerült hozzájutnom egy Back to Karkand DLC kódhoz. Próbáltam beaktiválni Originbe, de nem igazán jött össze. nem reagált a kód beírására (viszont ha roszul írtam be akkor szólt, hogy invalid...) Ez azért lehet, mert még nem jelent meg a játék? A megjelenés napján szerintetek be lehet majd aktiválni? Mi ennek a menete?
Köszönöm a segítséget!
MasterboyXX 2011. december 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ipirock #687. hozzászólására
tudom, hogy nincs lemez, de ha le tudnám tölteni valahonnan akkor lenne lemezem. az origin verziót meg a méreténél fogva nem tudom lemezre kiírni.
Olyant tudnal,hogy ha warez-bol talalnal 2-3 dvd-s cucot,letolteni max. A warez-t ne itt kerdezd mert ebben nemtudok segiteni. Kerj meg esetleg vkit. hogy toltse fel a lemezekket. Valahogy es azt talan kitudod,irni ha az orignalis nincs levedve. De kitudja a dice-nal,ezt. Kicsit tul ido igenyes lenne. Ha megis talalsz,akkor emlitenem,hogy vegyel 2darab 8gigas dvd lemezt. Mert a 4gigasra nemfog felferni.
ipirock 2011. december 12. 13 hozzászólás 7988.
Válasz MasterboyXX #685. hozzászólására
A digitalis verzionak az a lenyege,hogy nincs lemez. Amit tudsz tenni,hogy a frissitett jatekod instalacios reszet atmasolod,vmi. biztonsagos helyre.
tudom, hogy nincs lemez, de ha le tudnám tölteni valahonnan akkor lenne lemezem. az origin verziót meg a méreténél fogva nem tudom lemezre kiírni.
pube 2011. december 12. 1 hozzászólás 17816.
Olyan gondom van, hogy elértem a "Thunder run"-ig, és nem tudok elindulni a tankkal. Kell hozzá szerezni valamit? Ha igen, mit és hol? A mellettem lévő tank elment, ki is lőtték. Én meg ott állok.
MasterboyXX 2011. december 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ipirock #684. hozzászólására
A következő "problémám" . Én a bf3-at digitális vásárlás útján vettem, tehát nincs dobozom és dvd-m se csak serial. honnan lehet letölteni a 2 dvd-t (az eredetit), hogy ki tudjam írni lemezre. mert az origin-en keresztül csak egyben töltődött le a kb 12gb azt pedig nem tudom kiírni.
A digitalis verzionak az a lenyege,hogy nincs lemez. Amit tudsz tenni,hogy a frissitett jatekod instalacios reszet atmasolod,vmi. biztonsagos helyre.
ipirock 2011. december 11. 13 hozzászólás 7988.
A következő "problémám" . Én a bf3-at digitális vásárlás útján vettem, tehát nincs dobozom és dvd-m se csak serial. honnan lehet letölteni a 2 dvd-t (az eredetit), hogy ki tudjam írni lemezre. mert az origin-en keresztül csak egyben töltődött le a kb 12gb azt pedig nem tudom kiírni.
csokx 2011. december 11. 6 hozzászólás 10869.
üdv
nekem egy olyan problémám lenne h amióta feltettem az utolsó előtti javítást a multiba ha lejátszottam egy kört és töltené a következő mapot mindig kilép elfehéredik a kép és annyi semmilyen hibaüzenetet nem ír ki csak fogja magát és kilép előtte tökéletesen működött soha nem lépegetett így ki.
a segítséget előre köszönöm
xSanchez 2011. december 11. 11 hozzászólás 8488.
Értem, köszi! :) Nekem 2012es AVG-m van. Az a jó benne, hogyha kapcsolódni szeretne a netre egy program, illetve adatokat küldeni azt nekem engedélyezni kell. Szóval BF3-on kívül semmit nem engedélyezek majd, ha megkérdezi, hogy kapcsolódhat-e. Remélem így nem lesz gond...
Válasz xSanchez #680. hozzászólására
Köszi a gyors választ!

A My Games mappában csak a Dirt 3 van.
Keressobe talan usd,be hogy bf3 es amit talal esetleg torold. De szerintem nemlesz gond,csak ajanlatos viruscant csinalni, a crackek miatt. Ha nem akarod,hogy veletlenul elopjak az accountod. Egy ilyennel szoktam en:

Innet az elsot kivalasztod,es lefutattod.

Ha talal vmit. akkor ez fix,hogy torli.
xSanchez 2011. december 11. 11 hozzászólás 8488.
Köszi a gyors választ!

A My Games mappában csak a Dirt 3 van.
Válasz xSanchez #678. hozzászólására
Sziasztok!

Eddig fenntvolt a gépemen a Battlefield3-nak egy tört verziója, de most töröltem mert megveszem eredetibe. Töröltem a mappát, és 2 mappányi registeryt. Néztem az EA oldalán ahol még ír registeryket, de én azokat már nem találom, illetve a Windows mappámban sincs olyan mappa mint amelyet ő említ. Szerintetek így lehet gond? :/

https://help.ea.c...tlefield-3

Innen: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6342Node\EA Games

Töröltem ezeket: EA Games mappán belül a Battlefield3 mappát.

Electronic Arts mappában a Battlefield3 mappáját.
A Documents mapabbol a bf3-at, meg a program data-nal is nezz szet.
xSanchez 2011. december 10. 11 hozzászólás 8488.
Sziasztok!

Eddig fenntvolt a gépemen a Battlefield3-nak egy tört verziója, de most töröltem mert megveszem eredetibe. Töröltem a mappát, és 2 mappányi registeryt. Néztem az EA oldalán ahol még ír registeryket, de én azokat már nem találom, illetve a Windows mappámban sincs olyan mappa mint amelyet ő említ. Szerintetek így lehet gond? :/

https://help.ea.c...tlefield-3

Innen: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6342Node\EA Games

Töröltem ezeket: EA Games mappán belül a Battlefield3 mappát.

Electronic Arts mappában a Battlefield3 mappáját.
Sziasztok! Még mindíg problémáim vannak a gamemel :pirul::szomoru:
A két videókarit továbbra sem bírja de ha 1el elindítom akkor sem bírja 5 percnél tovább :omg:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:sziv::mosoly:
ipirock 2011. december 9. 13 hozzászólás 7988.
Válasz ChickHEN #675. hozzászólására
az a suppression az amikor lövőd az ellenfelet ,de nem találod el csak megzavarod vele, ilyenkor a képernyő elhomályosodik és a célzás is nehezebbé válik , ha valaki suppression alatt áll és megölik ( nem az aki a suppression-t végezte) 50 pontot kap a támogató tüzes játékos azaz a suppression-os
Köszönöm a választ!