Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

SIN 2011. december 6. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Oliver8602 #625. hozzászólására
Extra help!!!
Nem tudom milett most a BF3-mal.Játszottam rajta vagy 6órát semmi lagg hiba,most fogta magát és lefele nézek és pörgök egyfolytában.

HELP
konfigold újra a beállításokat (gombok)
Válasz ungernvandor #627. hozzászólására
Ez a problemam
game disconnected: your connection to the server timed out

es ez a megoldas, live chaten ezt mondtak, Vagy frissitjek routert vagy mi ilyesmi, AKI TUD KEREM SEGITSEN, KELL A MULTYPLAYER

You will need to disable "UPnP" on your router to fix this error.

To get inside your router and access its control panel:
Type the router’s internal IP address into your web browser on a computer on your network (IP addresses are different for each router. For DLink, it's http://192.168.0.1., for Linksys routers it’s http://192.168.1.1, and http://192.168.2.1 for several other brands. Check your router’s manual if none of these work for you.)
Click the Tools tab, then the Misc button.
Click Disabled next to the UPNP listing.
Be sure to click Apply to update the router with this new setting.

Is there anything else I may assist you with today?
Látom az online support-al szórakozol. Részvétem.
Ha kell értelmes segítség:
Teamspeak 3 server: teamspeak.hu
Ez a problemam
game disconnected: your connection to the server timed out

es ez a megoldas, live chaten ezt mondtak, Vagy frissitjek routert vagy mi ilyesmi, AKI TUD KEREM SEGITSEN, KELL A MULTYPLAYER

You will need to disable "UPnP" on your router to fix this error.

To get inside your router and access its control panel:
Type the router’s internal IP address into your web browser on a computer on your network (IP addresses are different for each router. For DLink, it's http://192.168.0.1., for Linksys routers it’s http://192.168.1.1, and http://192.168.2.1 for several other brands. Check your router’s manual if none of these work for you.)
Click the Tools tab, then the Misc button.
Click Disabled next to the UPNP listing.
Be sure to click Apply to update the router with this new setting.

Is there anything else I may assist you with today?
Válasz balanuja #624. hozzászólására
ok, köszi a segítséget!Legalább azt megtudtam, hogy muszály neki a win7...
Akkor rakom fel, és kipróbálom.
köszi mégegyszer!
ha meg nem megy,akkor marad a bfbc2.azért az se rossz!:)
BC2-höz sem éppen a legerősebb konfig... Jézuskával konzultálj :xD:
Oliver8602 2011. december 6. 6 hozzászólás 10620.
Extra help!!!
Nem tudom milett most a BF3-mal.Játszottam rajta vagy 6órát semmi lagg hiba,most fogta magát és lefele nézek és pörgök egyfolytában.

HELP
balanuja 2011. december 6. 8 hozzászólás 9683.
Válasz SIN #623. hozzászólására
Nem akarok görénynek tűnni, ezért maradok annál, hogy töltsd le és próbáld ki.
ok, köszi a segítséget!Legalább azt megtudtam, hogy muszály neki a win7...
Akkor rakom fel, és kipróbálom.
köszi mégegyszer!
ha meg nem megy,akkor marad a bfbc2.azért az se rossz!:)
Válasz balanuja #621. hozzászólására
nem akartam senkit untatni a részletekkel, de itt a részletes high end konfig:(06'-ben még annak számítot...:)
proc: DualCore Intel Pentium E2160, 1800 MHz (9 x 200)
ram: 2039 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
vga: HD2600XT 256MB GDDR3 directx 10
op: win xp sp3
A kérdésem főleg arra irányul, hogy dx10, és win xp combóhoz mit szól a game?
Persze fel tudom tenni a win7-et is, de ha azt mondjátok, hogy nem fog menni, akkor nem állok neki egy újrarakásnak..
Ha esetleg mégis elegendő a config, akkor mindenképp win7 64bites kell, vagy elég a 32-es is?
Nem akarok görénynek tűnni, ezért maradok annál, hogy töltsd le és próbáld ki.
MasterboyXX 2011. december 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz balanuja #621. hozzászólására
nem akartam senkit untatni a részletekkel, de itt a részletes high end konfig:(06'-ben még annak számítot...:)
Persze fel tudom tenni a win7-et is, de ha azt mondjátok, hogy nem fog menni, akkor nem állok neki egy újrarakásnak..
Ha esetleg mégis elegendő a config, akkor mindenképp win7 64bites kell, vagy elég a 32-es is?
Eleg a 32bites,is nekem 3gb memom van es megy 32-bitel. Az XP-n nemfog elindulni hiaba DX10 meg a hasonlo duma. Ha egyszer a Vista/Win7 a minimalis rendszer kovetelmeny.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz SIN #619. hozzászólására
Mondhatnám hogy felejtsd el, de maradok a logikus válasznál:
Mivel ennyit dobtál ide, hogy milyen a videókarid, se proci, se ram, így azt ajánlom hogy szépen tölts le egy nem túl legális verziót, amin kipróbálhatod a single playert. Ha az megy olyan 30 fps-el, akkor van esélyed a multira.
Válasz Elevatorix #617. hozzászólására
Hát most még felraktam a legujjabb firmware-t.Ha e se használ törlöm mice driver-t!
Köszönöm!!!!!!
MONDOM AZ EGÉR DRIVERÉT ÉS A MELLÉKELT PROGIT SZEDD LE.
A Razer-es cuccokra gondolok. Amivel pl a makrózol, stb.
Válasz balanuja #618. hozzászólására
sziasztok!ezzel a karival érdemes bf3-mal próbálkozni?
Sapphire Radeon HD2600XT 256MB GDDR3 directx 10
nem egy mai gyerek, de pl. a deus ex vígan elfut rajta.
Mondhatnám hogy felejtsd el, de maradok a logikus válasznál:
Mivel ennyit dobtál ide, hogy milyen a videókarid, se proci, se ram, így azt ajánlom hogy szépen tölts le egy nem túl legális verziót, amin kipróbálhatod a single playert. Ha az megy olyan 30 fps-el, akkor van esélyed a multira.
sziasztok!ezzel a karival érdemes bf3-mal próbálkozni?
Sapphire Radeon HD2600XT 256MB GDDR3 directx 10
nem egy mai gyerek, de pl. a deus ex vígan elfut rajta.
Elevatorix 2011. december 6. 8 hozzászólás 9614.
Hát most még felraktam a legujjabb firmware-t.Ha e se használ törlöm mice driver-t!
Köszönöm!!!!!!
Válasz Elevatorix #615. hozzászólására
Nandor90!

A lagg nem szünt meg,bár ma "csak" kétszer kellet kilépnem...egy fokkal jobb lett.
És ami a legdurváb,amire most jöttem rá.Ha járműbe ülök-tehát csak bill-vel irányitok-nincs akadás,amint hozzáére az egérhez ultra lagg.,,játék ki restar pc és jo minden.
Az egerem egy Razer Imperator.
Tuti kiugrom az ablakon :))))
Szedd le az egér driverét/progiját, amit gondolom felraktál és használd a windows szemszögéből 'mezei' egérként. Próbát megér.
Elevatorix 2011. december 5. 8 hozzászólás 9614.
Nandor90!

A lagg nem szünt meg,bár ma "csak" kétszer kellet kilépnem...egy fokkal jobb lett.
És ami a legdurváb,amire most jöttem rá.Ha járműbe ülök-tehát csak bill-vel irányitok-nincs akadás,amint hozzáére az egérhez ultra lagg.,,játék ki restar pc és jo minden.
Az egerem egy Razer Imperator.
Tuti kiugrom az ablakon :))))
MasterboyXX 2011. december 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz S0dey #613. hozzászólására
Üdv mindenkinek!

Nekem a következő problémáim voltak a BF3-mal (digitálisan vásárolt verzió):
Battlelog bejelentkezésnél "Buy BF3 to get access to Battlelog",
Multiplayernél: Game could not login to EA Online(1).

Szétgugliztam magam, felesleges, más se tegye. Akinek hasonló gondja van, az jelentkezzen be a https://help.ea.com oldalon, majd lépjen át erre az oldalra:
https://help.ea.com/connect-with-us

Pötyögje be, hogy "Battlefield 3", válasszon platformot, majd a "Live Chat" opciót választva rövid várakozás után lehet egy EA supportos kollégának elpanaszolni, hogy mi nem működik (Természetesen angolul). Tőlem csupán egy e-mail címet és egy Origin nick-et kértek, kis morgásért cserébe pedig helyreállítottak mindent és még 50%-os kuponkóddal is megleptek, melyet az origin store-ban használhatok fel.

Problémamentes játékot mindenkinek! :)
Szia!

Ez mar levolt irva: Itt
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
S0dey 2011. december 5. 2 hozzászólás 17380.
Üdv mindenkinek!

Nekem a következő problémáim voltak a BF3-mal (digitálisan vásárolt verzió):
Battlelog bejelentkezésnél "Buy BF3 to get access to Battlelog",
Multiplayernél: Game could not login to EA Online(1).

Szétgugliztam magam, felesleges, más se tegye. Akinek hasonló gondja van, az jelentkezzen be a https://help.ea.com oldalon, majd lépjen át erre az oldalra:
https://help.ea.com/connect-with-us

Pötyögje be, hogy "Battlefield 3", válasszon platformot, majd a "Live Chat" opciót választva rövid várakozás után lehet egy EA supportos kollégának elpanaszolni, hogy mi nem működik (Természetesen angolul). Tőlem csupán egy e-mail címet és egy Origin nick-et kértek, kis morgásért cserébe pedig helyreállítottak mindent és még 50%-os kuponkóddal is megleptek, melyet az origin store-ban használhatok fel.

Problémamentes játékot mindenkinek! :)
MasterboyXX 2011. december 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Elevatorix #610. hozzászólására
Sziasztok!
Köveztkező a lassan kikésztő "kis" problémám.
Játék elindul ,minden okés egy darabig.Utána oriási laggok/akadások jönnek és élvezhetetlenné teszik a játékot.PC restart,új játék jó minden.Eletelik ugy 15-20perc megint lagg akadás.És ez hol előjön hol nem,tehát nem rendszeres.
Játék erdeti
Win 7 ultimate SP1 64 bit
Gigabyte alaplap
Core i3 2100proc
1,5Tb Samsung
HD 6870 1Gb
mindehez a legujabb driverek vannak.
Köszönöm előre is segítségeteket.:mosoly::mosoly:
Az indexelest kikapcsolod es kiprobalod.
Leiras hogyan is:
Indítsuk el Start menü keresőjével Rendszergazdai josogultsággal (Ctrl + Shift + ENTER) a services.msc -t.
Keressük meg a Windows Search szolgáltatást és kattintsunk rá kettőt.
Kattintsunk a Leállítás gombra és az indítás típusát állítsuk Letiltva -ra.

Drang 2011. december 5. 2730 hozzászólás 86.
Válasz ipirock #606. hozzászólására
Hali
Tudna valaki segíteni, hogy a SPECIALIZATIONS -ból a sprint és az ammo kivételével a többi pontosan mit is jelent. vagy esetleg link egy magyaritásról?

Köszönöm
Drang over and out!
Elevatorix 2011. december 5. 8 hozzászólás 9614.
Sziasztok!
Köveztkező a lassan kikésztő "kis" problémám.
Játék elindul ,minden okés egy darabig.Utána oriási laggok/akadások jönnek és élvezhetetlenné teszik a játékot.PC restart,új játék jó minden.Eletelik ugy 15-20perc megint lagg akadás.És ez hol előjön hol nem,tehát nem rendszeres.
Játék erdeti
Win 7 ultimate SP1 64 bit
Gigabyte alaplap
Core i3 2100proc
1,5Tb Samsung
HD 6870 1Gb
mindehez a legujabb driverek vannak.
Köszönöm előre is segítségeteket.:mosoly::mosoly:
karak22 2011. december 4. 13 hozzászólás 7852.
Válasz MasterboyXX #604. hozzászólására
Akkor probald meg a Documents mappanal torolni a Battlefield 3 foldert amiben benne vannak az elmentett beallitasaid,es proba ki.
Köszi a segítséget. Megtaláltam a hibát. Bagatel volt. A felbontásnál a spec. bállnál a betűk nagyra voltak állítva. Ez nem tetszett neki. :vigyor:
Én ba...tam el
ChickHEN 2011. december 4. 84 hozzászólás 3111.
Válasz MasterboyXX #607. hozzászólására
pbsvc.exe-t futtasd le rendszergazdakent+ tolj egy resit a gepre.
kösz :vigyor: most már jó
Peti
MasterboyXX 2011. december 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ChickHEN #605. hozzászólására
Hali srácok, most nekem se mükődik a játék! A multival van gondom...
Ma mikor felmentem 1 szerverre 2 perc múlva kaptam 1 bant , utánna másik szerveren is, aztán megint és megint.Azt írja hogy Violation (IGNORING QUERIES) #9006 you were kicked for x minutes. Pedig nem csalok meg semmi a játék is eredeti, punkbistert is frissítettem. Lécci valaki segítsen!!!!:siros:
pbsvc.exe-t futtasd le rendszergazdakent+ tolj egy resit a gepre.
ipirock 2011. december 4. 13 hozzászólás 7850.
Hali
Tudna valaki segíteni, hogy a SPECIALIZATIONS -ból a sprint és az ammo kivételével a többi pontosan mit is jelent. vagy esetleg link egy magyaritásról?

Köszönöm
ChickHEN 2011. december 4. 84 hozzászólás 3111.
Hali srácok, most nekem se mükődik a játék! A multival van gondom...
Ma mikor felmentem 1 szerverre 2 perc múlva kaptam 1 bant , utánna másik szerveren is, aztán megint és megint.Azt írja hogy Violation (IGNORING QUERIES) #9006 you were kicked for x minutes. Pedig nem csalok meg semmi a játék is eredeti, punkbistert is frissítettem. Lécci valaki segítsen!!!!:siros:
Peti
Válasz karak22 #603. hozzászólására
Helló. Köszi a segítséget, de sajnos nem nagyon megy mert az opcióknál is el van csúszva. Amennyire tudtam állítottam rajta, de nem jó. :siros:
Akkor probald meg a Documents mappanal torolni a Battlefield 3 foldert amiben benne vannak az elmentett beallitasaid,es proba ki.
karak22 2011. december 4. 13 hozzászólás 7852.
Válasz MasterboyXX #602. hozzászólására
A felobontasnal kell korigalni elmeletileg azzokkal a nyilakkal hogy meddig nyuljon a jatek,vagyis az megkene hogy oldja.
Helló. Köszi a segítséget, de sajnos nem nagyon megy mert az opcióknál is el van csúszva. Amennyire tudtam állítottam rajta, de nem jó. :siros:
Válasz karak22 #601. hozzászólására
Hej-hó Öreg Harcosok. Akadt 1 kis gondom: Megvettem 3 hónapja az eredetit bf3-at 2,5 hónapig el-el működött. Elkezdett szaggatni a játék , de nagyon komolyan. 2G-ről 4G ram ra fejlesztettem a gépet+(mivel nem értek az újabb gépekhez) megkapta a 64 bites win7-et(32-sel bohóckodtam, pedig 64 kellett volna). A probléma az lett, hogy a multinál ahol kiválszthatnám a fegyvernemet ott el van csúszva az egér( A választható lerakásnál ami a bal oldalon van a kurzot a jobb oldalra kell irányítanom hogy rá tudjak kattolni. Miután berakott a pályára onnantól müxik rendesen.
Win 7 64 bit 2011 12 03 telepítés
AMD Athlon 64 x2 Dual core 5200+ 2.69Ghz
Ram 4 Gb
Vga: Nvida 9600 gt 512 ram
Vinyo: 1TB

Segítségeteket előre is köszönöm. Üdv
A felobontasnal kell korigalni elmeletileg azzokkal a nyilakkal hogy meddig nyuljon a jatek,vagyis az megkene hogy oldja.
karak22 2011. december 3. 13 hozzászólás 7852.
Hej-hó Öreg Harcosok. Akadt 1 kis gondom: Megvettem 3 hónapja az eredetit bf3-at 2,5 hónapig el-el működött. Elkezdett szaggatni a játék , de nagyon komolyan. 2G-ről 4G ram ra fejlesztettem a gépet+(mivel nem értek az újabb gépekhez) megkapta a 64 bites win7-et(32-sel bohóckodtam, pedig 64 kellett volna). A probléma az lett, hogy a multinál ahol kiválszthatnám a fegyvernemet ott el van csúszva az egér( A választható lerakásnál ami a bal oldalon van a kurzot a jobb oldalra kell irányítanom hogy rá tudjak kattolni. Miután berakott a pályára onnantól müxik rendesen.
Win 7 64 bit 2011 12 03 telepítés
AMD Athlon 64 x2 Dual core 5200+ 2.69Ghz
Ram 4 Gb
Vga: Nvida 9600 gt 512 ram
Vinyo: 1TB

Segítségeteket előre is köszönöm. Üdv
MasterboyXX 2011. december 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz M4croR #599. hozzászólására
Üdv
Azt szeretném kérdezni, hogy én saját magam hol tudom megnézni a BF3 PB guid-omat? A választ előre is köszönöm!
Aszem, vhogy kilehetett banyaszni meg a bc2-es idoszakban. De mar aszem csak a Szerver Adminok tudjak neked ezt megnezni.
M4croR 2011. december 3. 622 hozzászólás 617.
Üdv
Azt szeretném kérdezni, hogy én saját magam hol tudom megnézni a BF3 PB guid-omat? A választ előre is köszönöm!
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
Válasz ungernvandor #597. hozzászólására
Elösször végig vittem a campan.. ot, és utánna ment is a multplayer egy egész napig, újra telepítettem Originen is javitás update stb.

Creutzfeldt ma 13:04 2 hozzászólás 19007.
Kösz szépen a válaszokat! :)
Megoldódott a probléma. Az originen belül a telepítés javítása után az origin rádöbbent hogy van még egy 1GB-os peccs/update amiről elfelejtett nekem szólni.( a Battlelognak sem tűnt fel) Utána már beindult a dolog.
Szóval eléggé félkész benyomást kelt az origin

lehet ez kellene nekem is?
Te nagyon megvagy zavarodva,Ruter/Modemet kapcsold ki 5percre kb egyiked biztos van majd proba ki ujbol. Az interneteddel lesz a gond. Ha ezek utan is szorakozik a legjobb lesz, ha a Live Support-tot megkeressed, leiras baloldalt a COVERAGE-nel talalsz. Ok feltudnak esetleg hozni par megoldast. Amit esetleg probalj meg minden felesleges programot kikapcsolni csak az Origin es a bongeszod fusson. Inditsd ujra a rendszert elotte, es ne 3 probalkozas utan irj ide, hanem probald tobbszor. Sajnos a jatek keszitoi nem eleg profik,hogy hibamentes jatekot adjanak ki.
Elösször végig vittem a campan.. ot, és utánna ment is a multplayer egy egész napig, újra telepítettem Originen is javitás update stb.

Creutzfeldt ma 13:04 2 hozzászólás 19007.
Kösz szépen a válaszokat! :)
Megoldódott a probléma. Az originen belül a telepítés javítása után az origin rádöbbent hogy van még egy 1GB-os peccs/update amiről elfelejtett nekem szólni.( a Battlelognak sem tűnt fel) Utána már beindult a dolog.
Szóval eléggé félkész benyomást kelt az origin

lehet ez kellene nekem is?
Windows 7 Home Premium 64-bit SP1
Intel Core i7-2600k cpu ˇ@ 3,4 GHz
8 GB SD RAM

NVIDIA GeForce GTX 570 (1280 MB)

Nvidia.com-rol automata frissítés ellenőrzés
GeForce GTX 570
Has been detected in your system.
Your current driver is 285.62
Latest Driver Version 285.62

DirectX 11 .0
Alaplap: ASUS P8P67 LE
Audio: Realtek ALC892 8channel High Definition Audio
Origin verzió: 8.3.7.3619
Punkbuster verzio: 0.991
Mozilla Firefox 8.0 (x86 hu)
Battlelog Web Plugins verzio : 1.102.0

X-fire Aszem ez vmilyen csevegő progi, nincs semmi ilyenem. Mozillan és Exploreren és probáltam.
Norton Internet Serurity-t is kikapcsoltam, a tűzfal meg ki van kapcsolva. vagyis a norton nem engedi futni, de ebbe nem vagyok biztos mert svédül írja ki és én meg nem vagyok perfekt.

Ezeket meg nem is tudom mi csodák, de a programok tellepítése és törlése közöt egyik sem szerepelt

Asus Sphere (vagy egyéb asus progi)
- Fraps
- Teamspeak 3 Overlay-el
- Mumble overlay-el

Ennyit tudtam ősszegyűjteni, Előre is köszönöm a segítségeteket.

SIN 2011. december 3. 2161 hozzászólás 127.
Válasz ungernvandor #594. hozzászólására
Semmi, vkinek vmi ötlet?
Nos, akkor most kérnélek arra hogy szépen nyugodj meg. Ezzel a belecsapok a lecsóba stílussal semmit sem fogunk elérni, mert még odaáig sem jutottál el idegességedben, hogy leírd a konfigod. Ajánlanám elolvasásra a téma szövegét.
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben."

Ezeket írd le, talán jobban átlátható lesz az aktuális helyzet. Ezenfelül, használsz-e:
- X-fire
- Asus Sphere (vagy egyéb asus progi)
- Fraps
- Teamspeak 3 Overlay-el
- Mumble overlay-el

U.I.: helyes, h eredeti a winnyan-nyan. Ha eddig nem eredeti géped volt, akkor milyen? lopott? :xD:
Semmi, vkinek vmi ötlet?
Origin javítás: OK
Antivirus: OK
Tuzfal: OK
Összes Driver frisités : OK

Megproblom más bönglszövel. KÖSZÖNÖM
Ez az első eredeti windows-eredeti pc játék konfigom és egy NAGY RAKÁS SZAR
Válasz ungernvandor #590. hozzászólására
FOGALMAM SINCS ! HOL, MIÉRT, HOGYAN, HELP
Nemkell spammelni,probaltad mas bongeszobol,netalan a jatekot originbe javitatni? Antivirus,tuzfal?
Létszíves srácok segítsetek...
FOGALMAM SINCS ! HOL, MIÉRT, HOGYAN, HELP
Válasz groof25 #586. hozzászólására
Sziasztok!

Pls segítsetek nekem tegnap vettem meg a BF3 termékkódot ami ruszki, lejön orgininen feltelepül semmi gond. Lehet angolosítani de próbáltam angolosítva és anélkül is a probléma ez: battlelogon belépek servert választok joinolok és az büdös életbe sem történik semmi sem. 10 vagy 20 perc múlva is ugyanaz fogadott: Joining Server és nem tudok csatlakozni, singleplayerrel ugyanez el sem indul.
Tűzfalnál, vírusírtónál is betettem kivételnek de akkorsem történik semmi. Pls írjatok mi lenne a megoldás nem szeretném ha a pénzem kárba vészne.
Van x-fire-d? Ha igen kapcsold ki nagyjabol az okozhatja a problemat. Vagy egyebb monitorozo program.
game disconnected: your connection to the server timed out Mi lehet a hiba HELP ~
groof25 2011. december 3. 5 hozzászólás 11377.
Ja és azt hozzátenném hogy a betánál semmilyen problémám sem volt. Továbbá amikor a join serverre nyomok a feladatkezelőben megjelenik a bf3 exe de rá 3-4 másodpercre eltűnik.

Pls segítsetek srácok!!
groof25 2011. december 3. 5 hozzászólás 11377.
Sziasztok!

Pls segítsetek nekem tegnap vettem meg a BF3 termékkódot ami ruszki, lejön orgininen feltelepül semmi gond. Lehet angolosítani de próbáltam angolosítva és anélkül is a probléma ez: battlelogon belépek servert választok joinolok és az büdös életbe sem történik semmi sem. 10 vagy 20 perc múlva is ugyanaz fogadott: Joining Server és nem tudok csatlakozni, singleplayerrel ugyanez el sem indul.
Tűzfalnál, vírusírtónál is betettem kivételnek de akkorsem történik semmi. Pls írjatok mi lenne a megoldás nem szeretném ha a pénzem kárba vészne.
MasterboyXX 2011. december 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #584. hozzászólására
Van bf3 hoz patch ?
Origin leszedi gyakorlatilag a legfrissebet neki.
FLASHMOB 2011. december 2. 429 hozzászólás 924.
Van bf3 hoz patch ?
shaddam 2011. december 2. 906 hozzászólás 407.
Válasz Lion007 #582. hozzászólására
Probléma:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/O1ONOT010/stats/374182860/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/IIIlllIIIIlllIII/stats/374159120/

Megoldás: ??? Egy rohadt Report player funkció nincsen...
Rámész a linkre ami az origin accra irányít és lesz ott report.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Lion007 2011. december 1. 23 hozzászólás 6230.
Probléma:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/O1ONOT010/stats/374182860/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/IIIlllIIIIlllIII/stats/374159120/

Megoldás: ??? Egy rohadt Report player funkció nincsen...
MasterboyXX 2011. november 30. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #580. hozzászólására
Proci: AMD Phenom II x4 840 3,2Ghz (4cores)
Vga: Sapphire Radeon HD5670 1Gb GDDR5
Ram: Kingston HyperX Blu DDR3 1600MHz 8GB Kit CL9 (2x4Gb)
Op: Windows 7 Enterprise 64Bit

Ezzel a konfiggal BF3-ban 1024*768 ban, vagy nagyobb felbontáson menni fog Ultra Settings-en?

*Igen, tudom-tudom, hogy írtam már egyszer de a ramom 2x2GB 1333mhz volt és most sokkal nagyobb!
Na? Ki mit gondol?
Üdv,kösz!
Nem a memoriad fogja ezt befolyasolni hanem a videokartyad. Ha a vga gyenge akkor ne akarj tul sokkat tole.
FLASHMOB 2011. november 30. 429 hozzászólás 924.
Proci: AMD Phenom II x4 840 3,2Ghz (4cores)
Vga: Sapphire Radeon HD5670 1Gb GDDR5
Ram: Kingston HyperX Blu DDR3 1600MHz 8GB Kit CL9 (2x4Gb)
Op: Windows 7 Enterprise 64Bit

Ezzel a konfiggal BF3-ban 1024*768 ban, vagy nagyobb felbontáson menni fog Ultra Settings-en?

*Igen, tudom-tudom, hogy írtam már egyszer de a ramom 2x2GB 1333mhz volt és most sokkal nagyobb!
Na? Ki mit gondol?
Üdv,kösz!