Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Oliver8602 2011. december 6. 6 hozzászólás 10459.
Extra help!!!
Nem tudom milett most a BF3-mal.Játszottam rajta vagy 6órát semmi lagg hiba,most fogta magát és lefele nézek és pörgök egyfolytában.

HELP
balanuja 2011. december 6. 8 hozzászólás 9400.
Válasz SIN #623. hozzászólására
Nem akarok görénynek tűnni, ezért maradok annál, hogy töltsd le és próbáld ki.
ok, köszi a segítséget!Legalább azt megtudtam, hogy muszály neki a win7...
Akkor rakom fel, és kipróbálom.
köszi mégegyszer!
ha meg nem megy,akkor marad a bfbc2.azért az se rossz!:)
SIN 2011. december 6. 2161 hozzászólás 127.
Válasz balanuja #621. hozzászólására
nem akartam senkit untatni a részletekkel, de itt a részletes high end konfig:(06'-ben még annak számítot...:)
proc: DualCore Intel Pentium E2160, 1800 MHz (9 x 200)
ram: 2039 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
vga: HD2600XT 256MB GDDR3 directx 10
op: win xp sp3
A kérdésem főleg arra irányul, hogy dx10, és win xp combóhoz mit szól a game?
Persze fel tudom tenni a win7-et is, de ha azt mondjátok, hogy nem fog menni, akkor nem állok neki egy újrarakásnak..
Ha esetleg mégis elegendő a config, akkor mindenképp win7 64bites kell, vagy elég a 32-es is?
Nem akarok görénynek tűnni, ezért maradok annál, hogy töltsd le és próbáld ki.
MasterboyXX 2011. december 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz balanuja #621. hozzászólására
nem akartam senkit untatni a részletekkel, de itt a részletes high end konfig:(06'-ben még annak számítot...:)
Persze fel tudom tenni a win7-et is, de ha azt mondjátok, hogy nem fog menni, akkor nem állok neki egy újrarakásnak..
Ha esetleg mégis elegendő a config, akkor mindenképp win7 64bites kell, vagy elég a 32-es is?
Eleg a 32bites,is nekem 3gb memom van es megy 32-bitel. Az XP-n nemfog elindulni hiaba DX10 meg a hasonlo duma. Ha egyszer a Vista/Win7 a minimalis rendszer kovetelmeny.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz SIN #619. hozzászólására
Mondhatnám hogy felejtsd el, de maradok a logikus válasznál:
Mivel ennyit dobtál ide, hogy milyen a videókarid, se proci, se ram, így azt ajánlom hogy szépen tölts le egy nem túl legális verziót, amin kipróbálhatod a single playert. Ha az megy olyan 30 fps-el, akkor van esélyed a multira.
Válasz Elevatorix #617. hozzászólására
Hát most még felraktam a legujjabb firmware-t.Ha e se használ törlöm mice driver-t!
Köszönöm!!!!!!
MONDOM AZ EGÉR DRIVERÉT ÉS A MELLÉKELT PROGIT SZEDD LE.
A Razer-es cuccokra gondolok. Amivel pl a makrózol, stb.
Válasz balanuja #618. hozzászólására
sziasztok!ezzel a karival érdemes bf3-mal próbálkozni?
Sapphire Radeon HD2600XT 256MB GDDR3 directx 10
nem egy mai gyerek, de pl. a deus ex vígan elfut rajta.
Mondhatnám hogy felejtsd el, de maradok a logikus válasznál:
Mivel ennyit dobtál ide, hogy milyen a videókarid, se proci, se ram, így azt ajánlom hogy szépen tölts le egy nem túl legális verziót, amin kipróbálhatod a single playert. Ha az megy olyan 30 fps-el, akkor van esélyed a multira.
sziasztok!ezzel a karival érdemes bf3-mal próbálkozni?
Sapphire Radeon HD2600XT 256MB GDDR3 directx 10
nem egy mai gyerek, de pl. a deus ex vígan elfut rajta.
Elevatorix 2011. december 6. 8 hozzászólás 9458.
Hát most még felraktam a legujjabb firmware-t.Ha e se használ törlöm mice driver-t!
Köszönöm!!!!!!
Válasz Elevatorix #615. hozzászólására
Nandor90!

A lagg nem szünt meg,bár ma "csak" kétszer kellet kilépnem...egy fokkal jobb lett.
És ami a legdurváb,amire most jöttem rá.Ha járműbe ülök-tehát csak bill-vel irányitok-nincs akadás,amint hozzáére az egérhez ultra lagg.,,játék ki restar pc és jo minden.
Az egerem egy Razer Imperator.
Tuti kiugrom az ablakon :))))
Szedd le az egér driverét/progiját, amit gondolom felraktál és használd a windows szemszögéből 'mezei' egérként. Próbát megér.
Elevatorix 2011. december 5. 8 hozzászólás 9458.
Nandor90!

A lagg nem szünt meg,bár ma "csak" kétszer kellet kilépnem...egy fokkal jobb lett.
És ami a legdurváb,amire most jöttem rá.Ha járműbe ülök-tehát csak bill-vel irányitok-nincs akadás,amint hozzáére az egérhez ultra lagg.,,játék ki restar pc és jo minden.
Az egerem egy Razer Imperator.
Tuti kiugrom az ablakon :))))
MasterboyXX 2011. december 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz S0dey #613. hozzászólására
Üdv mindenkinek!

Nekem a következő problémáim voltak a BF3-mal (digitálisan vásárolt verzió):
Battlelog bejelentkezésnél "Buy BF3 to get access to Battlelog",
Multiplayernél: Game could not login to EA Online(1).

Szétgugliztam magam, felesleges, más se tegye. Akinek hasonló gondja van, az jelentkezzen be a https://help.ea.com oldalon, majd lépjen át erre az oldalra:
https://help.ea.com/connect-with-us

Pötyögje be, hogy "Battlefield 3", válasszon platformot, majd a "Live Chat" opciót választva rövid várakozás után lehet egy EA supportos kollégának elpanaszolni, hogy mi nem működik (Természetesen angolul). Tőlem csupán egy e-mail címet és egy Origin nick-et kértek, kis morgásért cserébe pedig helyreállítottak mindent és még 50%-os kuponkóddal is megleptek, melyet az origin store-ban használhatok fel.

Problémamentes játékot mindenkinek! :)
Szia!

Ez mar levolt irva: Itt
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
S0dey 2011. december 5. 2 hozzászólás 15720.
Üdv mindenkinek!

Nekem a következő problémáim voltak a BF3-mal (digitálisan vásárolt verzió):
Battlelog bejelentkezésnél "Buy BF3 to get access to Battlelog",
Multiplayernél: Game could not login to EA Online(1).

Szétgugliztam magam, felesleges, más se tegye. Akinek hasonló gondja van, az jelentkezzen be a https://help.ea.com oldalon, majd lépjen át erre az oldalra:
https://help.ea.com/connect-with-us

Pötyögje be, hogy "Battlefield 3", válasszon platformot, majd a "Live Chat" opciót választva rövid várakozás után lehet egy EA supportos kollégának elpanaszolni, hogy mi nem működik (Természetesen angolul). Tőlem csupán egy e-mail címet és egy Origin nick-et kértek, kis morgásért cserébe pedig helyreállítottak mindent és még 50%-os kuponkóddal is megleptek, melyet az origin store-ban használhatok fel.

Problémamentes játékot mindenkinek! :)
MasterboyXX 2011. december 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Elevatorix #610. hozzászólására
Sziasztok!
Köveztkező a lassan kikésztő "kis" problémám.
Játék elindul ,minden okés egy darabig.Utána oriási laggok/akadások jönnek és élvezhetetlenné teszik a játékot.PC restart,új játék jó minden.Eletelik ugy 15-20perc megint lagg akadás.És ez hol előjön hol nem,tehát nem rendszeres.
Játék erdeti
Win 7 ultimate SP1 64 bit
Gigabyte alaplap
Core i3 2100proc
1,5Tb Samsung
HD 6870 1Gb
mindehez a legujabb driverek vannak.
Köszönöm előre is segítségeteket.:mosoly::mosoly:
Az indexelest kikapcsolod es kiprobalod.
Leiras hogyan is:
Indítsuk el Start menü keresőjével Rendszergazdai josogultsággal (Ctrl + Shift + ENTER) a services.msc -t.
Keressük meg a Windows Search szolgáltatást és kattintsunk rá kettőt.
Kattintsunk a Leállítás gombra és az indítás típusát állítsuk Letiltva -ra.

Drang 2011. december 5. 2730 hozzászólás 86.
Válasz ipirock #606. hozzászólására
Hali
Tudna valaki segíteni, hogy a SPECIALIZATIONS -ból a sprint és az ammo kivételével a többi pontosan mit is jelent. vagy esetleg link egy magyaritásról?

Köszönöm
Drang over and out!
Elevatorix 2011. december 5. 8 hozzászólás 9458.
Sziasztok!
Köveztkező a lassan kikésztő "kis" problémám.
Játék elindul ,minden okés egy darabig.Utána oriási laggok/akadások jönnek és élvezhetetlenné teszik a játékot.PC restart,új játék jó minden.Eletelik ugy 15-20perc megint lagg akadás.És ez hol előjön hol nem,tehát nem rendszeres.
Játék erdeti
Win 7 ultimate SP1 64 bit
Gigabyte alaplap
Core i3 2100proc
1,5Tb Samsung
HD 6870 1Gb
mindehez a legujabb driverek vannak.
Köszönöm előre is segítségeteket.:mosoly::mosoly:
karak22 2011. december 4. 13 hozzászólás 7990.
Válasz MasterboyXX #604. hozzászólására
Akkor probald meg a Documents mappanal torolni a Battlefield 3 foldert amiben benne vannak az elmentett beallitasaid,es proba ki.
Köszi a segítséget. Megtaláltam a hibát. Bagatel volt. A felbontásnál a spec. bállnál a betűk nagyra voltak állítva. Ez nem tetszett neki. :vigyor:
Én ba...tam el
ChickHEN 2011. december 4. 84 hozzászólás 3121.
Válasz MasterboyXX #607. hozzászólására
pbsvc.exe-t futtasd le rendszergazdakent+ tolj egy resit a gepre.
kösz :vigyor: most már jó
Peti
MasterboyXX 2011. december 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ChickHEN #605. hozzászólására
Hali srácok, most nekem se mükődik a játék! A multival van gondom...
Ma mikor felmentem 1 szerverre 2 perc múlva kaptam 1 bant , utánna másik szerveren is, aztán megint és megint.Azt írja hogy Violation (IGNORING QUERIES) #9006 you were kicked for x minutes. Pedig nem csalok meg semmi a játék is eredeti, punkbistert is frissítettem. Lécci valaki segítsen!!!!:siros:
pbsvc.exe-t futtasd le rendszergazdakent+ tolj egy resit a gepre.
ipirock 2011. december 4. 13 hozzászólás 7988.
Hali
Tudna valaki segíteni, hogy a SPECIALIZATIONS -ból a sprint és az ammo kivételével a többi pontosan mit is jelent. vagy esetleg link egy magyaritásról?

Köszönöm
ChickHEN 2011. december 4. 84 hozzászólás 3121.
Hali srácok, most nekem se mükődik a játék! A multival van gondom...
Ma mikor felmentem 1 szerverre 2 perc múlva kaptam 1 bant , utánna másik szerveren is, aztán megint és megint.Azt írja hogy Violation (IGNORING QUERIES) #9006 you were kicked for x minutes. Pedig nem csalok meg semmi a játék is eredeti, punkbistert is frissítettem. Lécci valaki segítsen!!!!:siros:
Peti
Válasz karak22 #603. hozzászólására
Helló. Köszi a segítséget, de sajnos nem nagyon megy mert az opcióknál is el van csúszva. Amennyire tudtam állítottam rajta, de nem jó. :siros:
Akkor probald meg a Documents mappanal torolni a Battlefield 3 foldert amiben benne vannak az elmentett beallitasaid,es proba ki.
karak22 2011. december 4. 13 hozzászólás 7990.
Válasz MasterboyXX #602. hozzászólására
A felobontasnal kell korigalni elmeletileg azzokkal a nyilakkal hogy meddig nyuljon a jatek,vagyis az megkene hogy oldja.
Helló. Köszi a segítséget, de sajnos nem nagyon megy mert az opcióknál is el van csúszva. Amennyire tudtam állítottam rajta, de nem jó. :siros:
Válasz karak22 #601. hozzászólására
Hej-hó Öreg Harcosok. Akadt 1 kis gondom: Megvettem 3 hónapja az eredetit bf3-at 2,5 hónapig el-el működött. Elkezdett szaggatni a játék , de nagyon komolyan. 2G-ről 4G ram ra fejlesztettem a gépet+(mivel nem értek az újabb gépekhez) megkapta a 64 bites win7-et(32-sel bohóckodtam, pedig 64 kellett volna). A probléma az lett, hogy a multinál ahol kiválszthatnám a fegyvernemet ott el van csúszva az egér( A választható lerakásnál ami a bal oldalon van a kurzot a jobb oldalra kell irányítanom hogy rá tudjak kattolni. Miután berakott a pályára onnantól müxik rendesen.
Win 7 64 bit 2011 12 03 telepítés
AMD Athlon 64 x2 Dual core 5200+ 2.69Ghz
Ram 4 Gb
Vga: Nvida 9600 gt 512 ram
Vinyo: 1TB

Segítségeteket előre is köszönöm. Üdv
A felobontasnal kell korigalni elmeletileg azzokkal a nyilakkal hogy meddig nyuljon a jatek,vagyis az megkene hogy oldja.
karak22 2011. december 3. 13 hozzászólás 7990.
Hej-hó Öreg Harcosok. Akadt 1 kis gondom: Megvettem 3 hónapja az eredetit bf3-at 2,5 hónapig el-el működött. Elkezdett szaggatni a játék , de nagyon komolyan. 2G-ről 4G ram ra fejlesztettem a gépet+(mivel nem értek az újabb gépekhez) megkapta a 64 bites win7-et(32-sel bohóckodtam, pedig 64 kellett volna). A probléma az lett, hogy a multinál ahol kiválszthatnám a fegyvernemet ott el van csúszva az egér( A választható lerakásnál ami a bal oldalon van a kurzot a jobb oldalra kell irányítanom hogy rá tudjak kattolni. Miután berakott a pályára onnantól müxik rendesen.
Win 7 64 bit 2011 12 03 telepítés
AMD Athlon 64 x2 Dual core 5200+ 2.69Ghz
Ram 4 Gb
Vga: Nvida 9600 gt 512 ram
Vinyo: 1TB

Segítségeteket előre is köszönöm. Üdv
MasterboyXX 2011. december 3. 3540 hozzászólás 51.
Válasz M4croR #599. hozzászólására
Üdv
Azt szeretném kérdezni, hogy én saját magam hol tudom megnézni a BF3 PB guid-omat? A választ előre is köszönöm!
Aszem, vhogy kilehetett banyaszni meg a bc2-es idoszakban. De mar aszem csak a Szerver Adminok tudjak neked ezt megnezni.
M4croR 2011. december 3. 622 hozzászólás 616.
Üdv
Azt szeretném kérdezni, hogy én saját magam hol tudom megnézni a BF3 PB guid-omat? A választ előre is köszönöm!
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
Válasz ungernvandor #597. hozzászólására
Elösször végig vittem a campan.. ot, és utánna ment is a multplayer egy egész napig, újra telepítettem Originen is javitás update stb.

Creutzfeldt ma 13:04 2 hozzászólás 19007.
Kösz szépen a válaszokat! :)
Megoldódott a probléma. Az originen belül a telepítés javítása után az origin rádöbbent hogy van még egy 1GB-os peccs/update amiről elfelejtett nekem szólni.( a Battlelognak sem tűnt fel) Utána már beindult a dolog.
Szóval eléggé félkész benyomást kelt az origin

lehet ez kellene nekem is?
Te nagyon megvagy zavarodva,Ruter/Modemet kapcsold ki 5percre kb egyiked biztos van majd proba ki ujbol. Az interneteddel lesz a gond. Ha ezek utan is szorakozik a legjobb lesz, ha a Live Support-tot megkeressed, leiras baloldalt a COVERAGE-nel talalsz. Ok feltudnak esetleg hozni par megoldast. Amit esetleg probalj meg minden felesleges programot kikapcsolni csak az Origin es a bongeszod fusson. Inditsd ujra a rendszert elotte, es ne 3 probalkozas utan irj ide, hanem probald tobbszor. Sajnos a jatek keszitoi nem eleg profik,hogy hibamentes jatekot adjanak ki.
Elösször végig vittem a campan.. ot, és utánna ment is a multplayer egy egész napig, újra telepítettem Originen is javitás update stb.

Creutzfeldt ma 13:04 2 hozzászólás 19007.
Kösz szépen a válaszokat! :)
Megoldódott a probléma. Az originen belül a telepítés javítása után az origin rádöbbent hogy van még egy 1GB-os peccs/update amiről elfelejtett nekem szólni.( a Battlelognak sem tűnt fel) Utána már beindult a dolog.
Szóval eléggé félkész benyomást kelt az origin

lehet ez kellene nekem is?
Windows 7 Home Premium 64-bit SP1
Intel Core i7-2600k cpu ˇ@ 3,4 GHz
8 GB SD RAM

NVIDIA GeForce GTX 570 (1280 MB)

Nvidia.com-rol automata frissítés ellenőrzés
GeForce GTX 570
Has been detected in your system.
Your current driver is 285.62
Latest Driver Version 285.62

DirectX 11 .0
Alaplap: ASUS P8P67 LE
Audio: Realtek ALC892 8channel High Definition Audio
Origin verzió: 8.3.7.3619
Punkbuster verzio: 0.991
Mozilla Firefox 8.0 (x86 hu)
Battlelog Web Plugins verzio : 1.102.0

X-fire Aszem ez vmilyen csevegő progi, nincs semmi ilyenem. Mozillan és Exploreren és probáltam.
Norton Internet Serurity-t is kikapcsoltam, a tűzfal meg ki van kapcsolva. vagyis a norton nem engedi futni, de ebbe nem vagyok biztos mert svédül írja ki és én meg nem vagyok perfekt.

Ezeket meg nem is tudom mi csodák, de a programok tellepítése és törlése közöt egyik sem szerepelt

Asus Sphere (vagy egyéb asus progi)
- Fraps
- Teamspeak 3 Overlay-el
- Mumble overlay-el

Ennyit tudtam ősszegyűjteni, Előre is köszönöm a segítségeteket.

SIN 2011. december 3. 2161 hozzászólás 127.
Válasz ungernvandor #594. hozzászólására
Semmi, vkinek vmi ötlet?
Nos, akkor most kérnélek arra hogy szépen nyugodj meg. Ezzel a belecsapok a lecsóba stílussal semmit sem fogunk elérni, mert még odaáig sem jutottál el idegességedben, hogy leírd a konfigod. Ajánlanám elolvasásra a téma szövegét.
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben."

Ezeket írd le, talán jobban átlátható lesz az aktuális helyzet. Ezenfelül, használsz-e:
- X-fire
- Asus Sphere (vagy egyéb asus progi)
- Fraps
- Teamspeak 3 Overlay-el
- Mumble overlay-el

U.I.: helyes, h eredeti a winnyan-nyan. Ha eddig nem eredeti géped volt, akkor milyen? lopott? :xD:
Semmi, vkinek vmi ötlet?
Origin javítás: OK
Antivirus: OK
Tuzfal: OK
Összes Driver frisités : OK

Megproblom más bönglszövel. KÖSZÖNÖM
Ez az első eredeti windows-eredeti pc játék konfigom és egy NAGY RAKÁS SZAR
Válasz ungernvandor #590. hozzászólására
FOGALMAM SINCS ! HOL, MIÉRT, HOGYAN, HELP
Nemkell spammelni,probaltad mas bongeszobol,netalan a jatekot originbe javitatni? Antivirus,tuzfal?
Létszíves srácok segítsetek...
FOGALMAM SINCS ! HOL, MIÉRT, HOGYAN, HELP
Válasz groof25 #586. hozzászólására
Sziasztok!

Pls segítsetek nekem tegnap vettem meg a BF3 termékkódot ami ruszki, lejön orgininen feltelepül semmi gond. Lehet angolosítani de próbáltam angolosítva és anélkül is a probléma ez: battlelogon belépek servert választok joinolok és az büdös életbe sem történik semmi sem. 10 vagy 20 perc múlva is ugyanaz fogadott: Joining Server és nem tudok csatlakozni, singleplayerrel ugyanez el sem indul.
Tűzfalnál, vírusírtónál is betettem kivételnek de akkorsem történik semmi. Pls írjatok mi lenne a megoldás nem szeretném ha a pénzem kárba vészne.
Van x-fire-d? Ha igen kapcsold ki nagyjabol az okozhatja a problemat. Vagy egyebb monitorozo program.
game disconnected: your connection to the server timed out Mi lehet a hiba HELP ~
groof25 2011. december 3. 5 hozzászólás 11645.
Ja és azt hozzátenném hogy a betánál semmilyen problémám sem volt. Továbbá amikor a join serverre nyomok a feladatkezelőben megjelenik a bf3 exe de rá 3-4 másodpercre eltűnik.

Pls segítsetek srácok!!
groof25 2011. december 3. 5 hozzászólás 11645.
Sziasztok!

Pls segítsetek nekem tegnap vettem meg a BF3 termékkódot ami ruszki, lejön orgininen feltelepül semmi gond. Lehet angolosítani de próbáltam angolosítva és anélkül is a probléma ez: battlelogon belépek servert választok joinolok és az büdös életbe sem történik semmi sem. 10 vagy 20 perc múlva is ugyanaz fogadott: Joining Server és nem tudok csatlakozni, singleplayerrel ugyanez el sem indul.
Tűzfalnál, vírusírtónál is betettem kivételnek de akkorsem történik semmi. Pls írjatok mi lenne a megoldás nem szeretném ha a pénzem kárba vészne.
MasterboyXX 2011. december 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #584. hozzászólására
Van bf3 hoz patch ?
Origin leszedi gyakorlatilag a legfrissebet neki.
FLASHMOB 2011. december 2. 429 hozzászólás 921.
Van bf3 hoz patch ?
shaddam 2011. december 2. 906 hozzászólás 407.
Válasz Lion007 #582. hozzászólására
Probléma:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/O1ONOT010/stats/374182860/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/IIIlllIIIIlllIII/stats/374159120/

Megoldás: ??? Egy rohadt Report player funkció nincsen...
Rámész a linkre ami az origin accra irányít és lesz ott report.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Lion007 2011. december 1. 23 hozzászólás 6190.
Probléma:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/O1ONOT010/stats/374182860/

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/IIIlllIIIIlllIII/stats/374159120/

Megoldás: ??? Egy rohadt Report player funkció nincsen...
MasterboyXX 2011. november 30. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #580. hozzászólására
Proci: AMD Phenom II x4 840 3,2Ghz (4cores)
Vga: Sapphire Radeon HD5670 1Gb GDDR5
Ram: Kingston HyperX Blu DDR3 1600MHz 8GB Kit CL9 (2x4Gb)
Op: Windows 7 Enterprise 64Bit

Ezzel a konfiggal BF3-ban 1024*768 ban, vagy nagyobb felbontáson menni fog Ultra Settings-en?

*Igen, tudom-tudom, hogy írtam már egyszer de a ramom 2x2GB 1333mhz volt és most sokkal nagyobb!
Na? Ki mit gondol?
Üdv,kösz!
Nem a memoriad fogja ezt befolyasolni hanem a videokartyad. Ha a vga gyenge akkor ne akarj tul sokkat tole.
FLASHMOB 2011. november 30. 429 hozzászólás 921.
Proci: AMD Phenom II x4 840 3,2Ghz (4cores)
Vga: Sapphire Radeon HD5670 1Gb GDDR5
Ram: Kingston HyperX Blu DDR3 1600MHz 8GB Kit CL9 (2x4Gb)
Op: Windows 7 Enterprise 64Bit

Ezzel a konfiggal BF3-ban 1024*768 ban, vagy nagyobb felbontáson menni fog Ultra Settings-en?

*Igen, tudom-tudom, hogy írtam már egyszer de a ramom 2x2GB 1333mhz volt és most sokkal nagyobb!
Na? Ki mit gondol?
Üdv,kösz!
dakihun 2011. november 30. 1 hozzászólás 17785.
hello! xbox 360 livon nyomja itt valaki a Battlefield 3mat ?
Meclod 2011. november 30. 1 hozzászólás 17783.
A bal alsó sarokban a Game Manager nem jut tovább az Initializing-nál. Mi van ilyenkor?
LEGIONBOSS 2011. november 28. 173 hozzászólás 1919.
Most egy pár óráig működött, de most ha elindítom, "A Battlefield 3 működése leállt" hibaüzenettel kidob a BATTLELOG-ra. Próbáltam a javítást, de nem segített. Valaki, egy jó ötlet?
ElgatoNegro 2011. november 28. 25 hozzászólás 5903.
Válasz Lion007 #575. hozzászólására
Nem tudom hogy kell vissza csinálni, és nem is érdekel. Nekem így működött ezt a tippet Astor-tól kaptam, azóta is fut a játék. Elgato ne nekem köszönd, de azért köszi! :D
Nekem is tökéletesen fut eszméletlen jó a multi! Csak bele kell jönnöm :) rico19900726 os nick névvel futok online :) szevasztok!