Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

dakihun 2011. november 30. 1 hozzászólás 18471.
hello! xbox 360 livon nyomja itt valaki a Battlefield 3mat ?
Meclod 2011. november 30. 1 hozzászólás 18469.
A bal alsó sarokban a Game Manager nem jut tovább az Initializing-nál. Mi van ilyenkor?
LEGIONBOSS 2011. november 28. 173 hozzászólás 1918.
Most egy pár óráig működött, de most ha elindítom, "A Battlefield 3 működése leállt" hibaüzenettel kidob a BATTLELOG-ra. Próbáltam a javítást, de nem segített. Valaki, egy jó ötlet?
ElgatoNegro 2011. november 28. 25 hozzászólás 5969.
Válasz Lion007 #575. hozzászólására
Nem tudom hogy kell vissza csinálni, és nem is érdekel. Nekem így működött ezt a tippet Astor-tól kaptam, azóta is fut a játék. Elgato ne nekem köszönd, de azért köszi! :D
Nekem is tökéletesen fut eszméletlen jó a multi! Csak bele kell jönnöm :) rico19900726 os nick névvel futok online :) szevasztok!
Lion007 2011. november 28. 23 hozzászólás 6230.
Válasz MasterboyXX #574. hozzászólására
Nemrossz, dolog csak jovolna ha leirnad,hogy mit kell tenni azoknak akik vissza akarjak csinalni. Igazabol megold sok dolgot. Csak szt. nem igy kene lennie ennek hanem DICE-nak normalisra megirni a patcheket nem negyed patchet keszitenek +2funkcioval es -5funkc.-iot tavolitanak el. Kozben amire nagy nehezzen talal megoldast az ember azt,is jol elbaszak. Kezdek ottlenni hogy made in china (balkan modra). Szar minoseg ami 1honapig tart aztan vehetsz ujat. Jovolna ha garanciat adna a DICE a termekeire mert ez igy nagyon kocsogseg,hogy leszarjak a megvasarolt termeket. Mert meg 20 munkat bevalalnak ami annyira nemis fontos.
Nem tudom hogy kell vissza csinálni, és nem is érdekel. Nekem így működött ezt a tippet Astor-tól kaptam, azóta is fut a játék. Elgato ne nekem köszönd, de azért köszi! :D
MasterboyXX 2011. november 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Lion007 #572. hozzászólására
Szia ElgatoNegro!

Winfos 7 esetén:

Start menü - Minden program - Kellékek - parancssorba jobb klikkel hosszan, futtatás rendszergazdaként, majd beírod hogy: bcdedit /set increaseUserVa 3072
majd kilépsz a gép restart és kipróbálod hogy jó-e.

Astala Vista esetén:
Majdnem így. :D
Nemrossz, dolog csak jovolna ha leirnad,hogy mit kell tenni azoknak akik vissza akarjak csinalni. Igazabol megold sok dolgot. Csak szt. nem igy kene lennie ennek hanem DICE-nak normalisra megirni a patcheket nem negyed patchet keszitenek +2funkcioval es -5funkc.-iot tavolitanak el. Kozben amire nagy nehezzen talal megoldast az ember azt,is jol elbaszak. Kezdek ottlenni hogy made in china (balkan modra). Szar minoseg ami 1honapig tart aztan vehetsz ujat. Jovolna ha garanciat adna a DICE a termekeire mert ez igy nagyon kocsogseg,hogy leszarjak a megvasarolt termeket. Mert meg 20 munkat bevalalnak ami annyira nemis fontos.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
ElgatoNegro 2011. november 28. 25 hozzászólás 5969.
Válasz Lion007 #572. hozzászólására
Szia ElgatoNegro!

Winfos 7 esetén:

Start menü - Minden program - Kellékek - parancssorba jobb klikkel hosszan, futtatás rendszergazdaként, majd beírod hogy: bcdedit /set increaseUserVa 3072

Astala Vista esetén:
KÖSZI!!!!!!!! Megoldódott! Isten! :) Köszi még egyszer!!!!!!!
:D
Lion007 2011. november 27. 23 hozzászólás 6230.
Válasz ElgatoNegro #571. hozzászólására
Hali Lion! Nekem is folyton kifagy! Mit tegyek pontosan hogy elhárítsam a hibát? írd már le lépésről lépésre légyszves! Előre is köszi!!
Erik
Szia ElgatoNegro!

Winfos 7 esetén:

Astala Vista esetén:
ElgatoNegro 2011. november 27. 25 hozzászólás 5969.
Válasz Lion007 #567. hozzászólására
A parancssorba beírjátok rendszergazdaként:

bcdedit /set increaseUserVa 3072

Nekem javult a kifagyás!

Thx astor
Hali Lion! Nekem is folyton kifagy! Mit tegyek pontosan hogy elhárítsam a hibát? írd már le lépésről lépésre légyszves! Előre is köszi!!
Erik
jacint 2011. november 26. 2 hozzászólás 16105.
Válasz Hun_engineer #568. hozzászólására
Fel kell robbantani azt az izét ott előrébb. Felveszed a detonáort és felrobbantod az izét.:vigyor:
Azt tudom, hogy mi lenne a feladat, hiszen a youtube videón megnéztem, de a fegyverrel nem enged sem célozni, sem lőni és a detonátort sem tudod felvenni.
ElgatoNegro 2011. november 26. 25 hozzászólás 5969.
Sziasztok! Ma vettem meg a Batlefield 3 játékot pc-re,és játék közben pár perc után megakad,majd kilép,egy üzenettel,hogy valami hiba miatt kilépett,de majd ő értesít a probléma okáról.Mi okozhatja ezt? Tűzfal kikapcsolva,vírusírtó is,ccc 11.11 es verziójú mert kérte a frissítését ami ugye megtörtént,a játék javítása sorá nem talált javítani valót a játék napra kész.Segítene valaki megoldani a problémámat?Előre is köszi!
Konfig:
Alaplap: Gigabyte Ga G31 S2L
VGA:Gigabyte AMD radeon HD 6750 1GB GDDR5
Memória:2*2GB Kingmax 800 Mhz
Processzor:Intel Core 2 Quad Q8400 2.6 Ghz 4 mag
Hun_engineer 2011. november 26. 64 hozzászólás 3681.
Válasz jacint #566. hozzászólására
Sziasztok! Egy nagyon hülye problémám van. A játék megy rendesen, majd:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XBuExxpBRFE#t=879s
ennél a pontnál kiszáll a tankból és akivel beszélnie kellene ember már a kocsi mellett van.
A fegyver nem aktív. Nem tudok továbbmenni. Valakinek valami ötlet?
Fel kell robbantani azt az izét ott előrébb. Felveszed a detonáort és felrobbantod az izét.:vigyor:
Lion007 2011. november 26. 23 hozzászólás 6230.
A parancssorba beírjátok rendszergazdaként:

bcdedit /set increaseUserVa 3072

Nekem javult a kifagyás!

Thx astor
jacint 2011. november 26. 2 hozzászólás 16105.
Sziasztok! Egy nagyon hülye problémám van. A játék megy rendesen, majd:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XBuExxpBRFE#t=879s
ennél a pontnál kiszáll a tankból és akivel beszélnie kellene ember már a kocsi mellett van.
A fegyver nem aktív. Nem tudok továbbmenni. Valakinek valami ötlet?
MasterboyXX 2011. november 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #564. hozzászólására
Értem köszi
és utoljára kérdezem meg többet nem zaklatlak
800*600 vagy 1024*768ban elmegy majd
ezzel:
phenom ii x4 840 3,2ghz
ati 5670 ddr5 1gb
2x2 gb 1333mhz
elmegy.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
FLASHMOB 2011. november 26. 429 hozzászólás 924.
Értem köszi
és utoljára kérdezem meg többet nem zaklatlak
800*600 vagy 1024*768ban elmegy majd
ezzel:
phenom ii x4 840 3,2ghz
ati 5670 ddr5 1gb
2x2 gb 1333mhz
Válasz FLASHMOB #562. hozzászólására
nandor nem értem mit írtál:S
Hogy ezzel nemtudnék MULTI-zni?
Ha nincs meg az alapjatek akkor nem. Ez egy DLC ha nincs alapjatek akkor ez hiaba van.
nandor nem értem mit írtál:S
Hogy ezzel nemtudnék MULTI-zni?
Válasz braner00 #560. hozzászólására
Sziasztok! Remélem tudtok segiteni!? 3hete jatszok a BF3 multi-val! Hiba nélkül! Pár napja leszedett hozzá az Origin 1 uj frissites ,és azóta 1-2 perc jatek után kifagy! Kidob a tálcára! Frissitettem Drivert ,Directxet de semmi javulás!!!!!:( Ha tudtok légyszi segitsetek?! elöre is köszönöm
Sokkan panaszkodnak erre, remelhetoleg a DICE komolyra fogja es kijavitja ezt a problemat.
braner00 2011. november 26. 3 hozzászólás 13526.
Sziasztok! Remélem tudtok segiteni!? 3hete jatszok a BF3 multi-val! Hiba nélkül! Pár napja leszedett hozzá az Origin 1 uj frissites ,és azóta 1-2 perc jatek után kifagy! Kidob a tálcára! Frissitettem Drivert ,Directxet de semmi javulás!!!!!:( Ha tudtok légyszi segitsetek?! elöre is köszönöm
Válasz FLASHMOB #558. hozzászólására
Hi
Ha ezt előrendelem akkor ugyan olyan lesz BF3-mint ha CD-sen venném csak Steam-re is tudom regizni?
http://cdgalaxis.hu/PC/19316/battlefield-3-kiegeszito-back-to-karkand-csak-kod.html
Hogy steamre regizni-e tudod,nemhinnem de kell az alapjatek is,mert ezzel sokra nem mesz. Ez egy letolto kulcsot tartalmaz. Amit originbe betudsz aktivalni. Ugyanugy mint a BF3-at.
Hi
Ha ezt előrendelem akkor ugyan olyan lesz BF3-mint ha CD-sen venném csak Steam-re is tudom regizni?
http://cdgalaxis.hu/PC/19316/battlefield-3-kiegeszito-back-to-karkand-csak-kod.html
MasterboyXX 2011. november 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz VonRichter #555. hozzászólására
A mi hibánk kezdetektől fogva tart! A frissítés után sem lett jobb! A hivatalos support -bár nagyon kedves, segítőkész- megoldást nem tud, csak ötletel!
A játék kezdetektől fogva fagy. Hol 1-2 perc után, hol 10-15 perc után laggol a hang majd lefagy a kép is, majd ctrl+alt+del után visszatérve az asztalra az op jelzi hogy appcrash hibával leállt a bf3. A környezetünkben 4 pc van amin tudtuk tesztelni: 2db-on tökéletesen fut 2db-on pedig nem hajlandó működni és fagy. A gépek teljesítmény nagyjából hasonló. Az én gépem amin konkrétan nem megy:
Gigabyte HD5770 vga
Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1
System Model: EP45-UD3LR
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 3582MB RAM
Page File: 1801MB used, 5361MB available
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode
Amin már túl vagyok: Alaplapi bios frissítés / alaplapi chipset frissítés / alaplapi realtek hd audio letiltás / vga driver frissítés / catalyst frissítés / böngésző újratelepítés / origin újratelepítés / bf3 javító telepítés / bf3 újratelepítés / teljes rendszer tisztítás advanced system care / bf3 és origin ideiglenes file törlések.

+ infó amit a 4 gép összehasonlításakor tapasztaltunk:
A 4 gép közül kettőn amin jól fut p35-ös alaplapi chipset van. A két problémás gépen viszont újabb, korszerűbb P45-ös.
A Bad Company 2 mind a 4 gépen tökéletesen futott!!!
Segítsetek ha tudtok mert már kifogytunk az ötletekből!
Ha az overclockot visszarakod stock frekvenciara akkor is? Nemlehet hogy instabil?

Ja azis szamit hogy meik catalyst mert nagyjabol sokszor a legfrissebb fos.
Boscow 2011. november 24. 72 hozzászólás 3434.
Windows eredeti ? Mert ha buhera akkor hiányzó dolgok okozhatják . Nekem volt ilyen hibám más játéknál új win segített .
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
VonRichter 2011. november 24. 1 hozzászólás 18462.
Válasz Boscow #554. hozzászólására
Most telepítettem a frissítést . Elég érdekes problémám akadt . Elindul a játék de kb 1 perc után kivág a PB vagy simán disconect lép fel . Valamint kivágás elött elkezd rezegni a Joy onnan tudom ,hogy kicsöngettek(x360) . Pb frissítettem és nincs több ötletem :) :siros:
A mi hibánk kezdetektől fogva tart! A frissítés után sem lett jobb! A hivatalos support -bár nagyon kedves, segítőkész- megoldást nem tud, csak ötletel!
A játék kezdetektől fogva fagy. Hol 1-2 perc után, hol 10-15 perc után laggol a hang majd lefagy a kép is, majd ctrl+alt+del után visszatérve az asztalra az op jelzi hogy appcrash hibával leállt a bf3. A környezetünkben 4 pc van amin tudtuk tesztelni: 2db-on tökéletesen fut 2db-on pedig nem hajlandó működni és fagy. A gépek teljesítmény nagyjából hasonló. Az én gépem amin konkrétan nem megy:
Gigabyte HD5770 vga
Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1
System Model: EP45-UD3LR
BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs), ~3.0GHz
Memory: 4096MB RAM
Available OS Memory: 3582MB RAM
Page File: 1801MB used, 5361MB available
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode
Amin már túl vagyok: Alaplapi bios frissítés / alaplapi chipset frissítés / alaplapi realtek hd audio letiltás / vga driver frissítés / catalyst frissítés / böngésző újratelepítés / origin újratelepítés / bf3 javító telepítés / bf3 újratelepítés / teljes rendszer tisztítás advanced system care / bf3 és origin ideiglenes file törlések.

+ infó amit a 4 gép összehasonlításakor tapasztaltunk:
A 4 gép közül kettőn amin jól fut p35-ös alaplapi chipset van. A két problémás gépen viszont újabb, korszerűbb P45-ös.
A Bad Company 2 mind a 4 gépen tökéletesen futott!!!
Segítsetek ha tudtok mert már kifogytunk az ötletekből!
Boscow 2011. november 24. 72 hozzászólás 3434.
Most telepítettem a frissítést . Elég érdekes problémám akadt . Elindul a játék de kb 1 perc után kivág a PB vagy simán disconect lép fel . Valamint kivágás elött elkezd rezegni a Joy onnan tudom ,hogy kicsöngettek(x360) . Pb frissítettem és nincs több ötletem :) :siros:
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
M4croR 2011. november 23. 622 hozzászólás 617.
Nekem olyan problémám van, hogy nem enged fel egy szerverre sem ezt írja: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Macro_R' (for 1 minute) ... Prior Kick/Ban

Meg néha csak annyit ír ki,hogy kick vagy hasonló. Frissítve van a PB, újra tettem a játékot, a legfrissebb verzió van fenn.Ha valaki tud segíteni azt megköszönném, még sokat szeretnék játszani ezzel a játékkal!
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
FLASHMOB 2011. november 23. 429 hozzászólás 924.
és OP rendszert milyen ajánlasz? most win7 enterprise 64bitvan
MasterboyXX 2011. november 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz FLASHMOB #550. hozzászólására
Még nem játszok vele még nincs meg
de ezzel a konfiggal szerinted eltudok majd vele élvezhetően játszani? vagy ha nem lenne jó nincs valami trükk ami dobna 10-15 akár több fpst?
Nincs,trukk jobb gep a megoldas ennyi. Vedd meg a jatekot, ahany konfig annyi fele. Nemtudom elmondani neked,hogy jo-e lesz. Az ATI kartyak elegge neccesek foleg a driver miatt,szal majd meglatod.
Még nem játszok vele még nincs meg
de ezzel a konfiggal szerinted eltudok majd vele élvezhetően játszani? vagy ha nem lenne jó nincs valami trükk ami dobna 10-15 akár több fpst?
HunDrag 2011. november 23. 152 hozzászólás 2120.
Válasz FLASHMOB #547. hozzászólására
mennyi fps nél észrevehető a lag? h már látszik h valami nem oks
szerintem 30 fps a határ kb akkor még jol fut de már alatta észre vehetö a szaggatás legalább is nálam ha másnak más a véleménye irjon az is:vigyor:
Válasz FLASHMOB #547. hozzászólására
Az fps-nel ha fust stb.-nel alig tudsz moccani eszre vehetoen lecsokken az fps akkor gynge a videokartyad a jelenlevo beallitasokhoz. Nez bele szerintem tuzbe stb.
Válasz icebird #545. hozzászólására
Hello!

Nem feletétel a 64 bites op rendszer. Nekem pl 32 bites win 7 alatt fut. Eddig jól ment nekem is, a patch utána lett tiszta káosz. Nálad a sztem a virtuális memóriával lehet gond. Nézd meg esetleg kijött egy új driver a videokártyádhoz. Sztem megint várnunk kell és akkor javulni fog (talán) a helyzet.

Akkor jól sejtettem hogy a patch vágta haza. :S Már frissítettem a kártyát szóval innentől csak várni kell.
Köszi :mosoly:
icebird 2011. november 23. 12 hozzászólás 8166.
Válasz YouR_DestinY_HUN #542. hozzászólására
:szomoru: Hát akkor úgy néz ki be kel szereznem egy másik op rendszert. De olvastam h másoknak is van ilyen problémája, pedig 64 bites rendszerük volt.
Hello!

Nem feletétel a 64 bites op rendszer. Nekem pl 32 bites win 7 alatt fut. Eddig jól ment nekem is, a patch utána lett tiszta káosz. Nálad a sztem a virtuális memóriával lehet gond. Nézd meg esetleg kijött egy új driver a videokártyádhoz. Sztem megint várnunk kell és akkor javulni fog (talán) a helyzet.

Válasz YouR_DestinY_HUN #542. hozzászólására
:szomoru: Hát akkor úgy néz ki be kel szereznem egy másik op rendszert. De olvastam h másoknak is van ilyen problémája, pedig 64 bites rendszerük volt.
A drivert esetleg rakd fel a legujabbat hatha megoldja. Mert nem ismeri fel nagyon ugy nez ki a jatek. Max. elotte probald meg originbe, repairelni a jatekot.
Válasz FLASHMOB #541. hozzászólására

AMD Phenom II x4 840 3,2GHZ Proci-val
Sapphire Radeon 5670 GDDR5 1GB Vga-val (DX11)
2x2 GB Kingmax Ram-mal
OP: Win7 64bit
fog menni a BF3 High, akár Ultra settings-en 800*600, vagy 1024*768 felbontásban?
na nandor szerinted? 1024*768 high grafón nem fog laggzni?
Azin a felbontasson ha nem akarsz tobbet menni fog de 50 fpdnel tobbet ne varj.
Válasz FLASHMOB #540. hozzászólására
Nem értek a gépekhez, de az a 32 bit op szúrja a szemem, lehet hogy azért

2x2 GB Kingmax Ram-mal
fog menni a BF3 High, akár Ultra settings-en 800*600, vagy 1024*768 felbontásban?
na nandor szerinted? 1024*768 high grafón nem fog laggzni?
Válasz YouR_DestinY_HUN #539. hozzászólására
Sziasztok!
Megvettem eredetiben a Battlefield 3-at és eddig nem is volt semmi gondom. Azonban a tegnapi nap amint felraktam a frissítést amit automatikusan kért. Nem indult a játék. Először fel sem tűnt de kidobott egy hibaüzenetet amin a következő állt:

DirectX function "device->CreateBuffer(&dxDesc,&resourceData,& buffer->m_buffer) failed with E_OUTOFMEMORY: Ran out of memory. GPU:"ATI Radeon HD 5800 Series", Driver 11.9 (8.892-110914m-125029-ATI). Free virtual memory: 123796kB / 2097024kB. Total resource memory:0kB. Make sure you have a supported graphics card with at least 512 MB.

Azóta már újraraktam a DirectX-et (nem vagyok benne 100% hogy jól), a Catalyst-ot kipróbáltam amit egy német (sajnos Nvidia fórum volt) fórumban olvastam, másik böngészőböl indítani, de sajnos semmi nem működött. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni :mosoly:

THX

U.i.:
Az biztos h elég hozzá a konfig mert eddig is játszottam vele és tisztában is vagyok a géppel.
Konfig.:
-CPU: AMD Phenom II X2 555 3.23 Ghz
-RAM: Geil CL8 1600Mhz 2x2 Gb (Black Dragon)
-Op rendszer: Win 7 Ultimate 32 bit
-VGA: ATI Radeon HD 5850 CrossFire ATI Radeon HD 5850
Nem értek a gépekhez, de az a 32 bit op szúrja a szemem, lehet hogy azért
Sziasztok!
Megvettem eredetiben a Battlefield 3-at és eddig nem is volt semmi gondom. Azonban a tegnapi nap amint felraktam a frissítést amit automatikusan kért. Nem indult a játék. Először fel sem tűnt de kidobott egy hibaüzenetet amin a következő állt:

DirectX function "device->CreateBuffer(&dxDesc,&resourceData,& buffer->m_buffer) failed with E_OUTOFMEMORY: Ran out of memory. GPU:"ATI Radeon HD 5800 Series", Driver 11.9 (8.892-110914m-125029-ATI). Free virtual memory: 123796kB / 2097024kB. Total resource memory:0kB. Make sure you have a supported graphics card with at least 512 MB.

Azóta már újraraktam a DirectX-et (nem vagyok benne 100% hogy jól), a Catalyst-ot kipróbáltam amit egy német (sajnos Nvidia fórum volt) fórumban olvastam, másik böngészőböl indítani, de sajnos semmi nem működött. Nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni :mosoly:

THX

U.i.:
Az biztos h elég hozzá a konfig mert eddig is játszottam vele és tisztában is vagyok a géppel.
Konfig.:
-CPU: AMD Phenom II X2 555 3.23 Ghz
-RAM: Geil CL8 1600Mhz 2x2 Gb (Black Dragon)
-Op rendszer: Win 7 Ultimate 32 bit
-VGA: ATI Radeon HD 5850 CrossFire ATI Radeon HD 5850
De bfbc2 ment és elvileg ugyanakkora gépigény kell rá
Válasz FLASHMOB #534. hozzászólására
Hali
2x2 GB Kingmax Ram-mal
Az,egy dolog hogy menni fog-e,a masik szerintem nem a csili-vili grafikat kell eroltetni ha FPS-d nincsen,akkor nemkell eroltetni.
Válasz Oliver8602 #535. hozzászólására
Azt szeretném kérdezni hogy megvettem okt.28-án azóta simán ment maxon 70fps-el.Mostanában 5 napja laggolok nem tudom miért,10 perc után laggzik?Fps-em megvan.Netem nem lehet nyan-nyan.Bugg??Most meg kiadták ezt a patch-et ami teljesen szétvágta a játékot nem csak nálam vagy 10000000emberkénél.
Ha laggolast erzel,akkor akkor probald a jatekot javitani. Nekem az megoldottta.
Oliver8602 2011. november 23. 6 hozzászólás 10620.
Azt szeretném kérdezni hogy megvettem okt.28-án azóta simán ment maxon 70fps-el.Mostanában 5 napja laggolok nem tudom miért,10 perc után laggzik?Fps-em megvan.Netem nem lehet nyan-nyan.Bugg??Most meg kiadták ezt a patch-et ami teljesen szétvágta a játékot nem csak nálam vagy 10000000emberkénél.
FLASHMOB 2011. november 22. 429 hozzászólás 924.
Hali
2x2 GB Kingmax Ram-mal
MasterboyXX 2011. november 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz icebird #532. hozzászólására
Majd megpróbálom, köszi :) Írtam a nemzetközi fórumra is. Elég nagy a felháborodás, sok hozzászólás van ezzel kapcsolatban.
Masik,gond hogy a szerver patch sem jo hozza.
icebird 2011. november 22. 12 hozzászólás 8166.
Válasz MasterboyXX #531. hozzászólására
Hat ha nem muxik azt bekell probalni, nem 100% de sok esetben mukodik.
Majd megpróbálom, köszi :) Írtam a nemzetközi fórumra is. Elég nagy a felháborodás, sok hozzászólás van ezzel kapcsolatban.
MasterboyXX 2011. november 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz icebird #530. hozzászólására
Még nem? Kellett volna? :D
Hat ha nem muxik azt bekell probalni, nem 100% de sok esetben mukodik.
icebird 2011. november 22. 12 hozzászólás 8166.
Válasz MasterboyXX #529. hozzászólására
Rendszert ujrainditottad azota?:D
Még nem? Kellett volna? :D