Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4485 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

scottish42 2013. augusztus 28. 8 hozzászólás 9491.
Válasz MasterboyXX #4130. hozzászólására
Regebbi driverrel amivel futott miert nem rakod fel? Amugy mindig megvolt ez a 2GB memoria problema v most kezdett elojonni csak?
Megtörtént. Semmi változás. Megjelenik a bf3 ablak, inicializál, de abban a pillanatban le is áll a program futása. A battlelog meg inicializál, míg be nem zárom a hibaüzenetet.
MasterboyXX 2013. augusztus 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz scottish42 #4129. hozzászólására
Sziasztok,
Szerintem én is beállok a sorba. Multiban az inicializálás alatt jön a hibaüzenet: a bf3 leáll, a windows megoldást keres a problémára. Aztán jön a program helyes működése hiba miatt megszakadt...

Win7 home premium 64 bit service pack 1, friss install.
alaplap: Asrock H55DE3
RAM 4 GB RAM (fizikailag 2 GB lefoglalva hardver számára (?) az alaplapi BIOS-ban nem lehet kikapcsolni, olyan, mintha alaplapi videokártyára tenné félre, de olyan meg nincs is)
CPU: Intel Core i7 870
VGA: AMD Radeon 6850 1 GB (driver: Catalyst 13.4)
Origin és battlelog legutóbbi verzió.
böngésző: most chrome 29.0.1547.57 m, de próbáltam már explorer 10-el és firefox-al is

Keresztül kasul bejártam a netet, másoknál is van ilyen probléma, pedig a reinstall előtt futott játék, a videokártya is régebbi driverrel volt fenn.
Amit próbáltam: win reinstall, game reinstall (DVD-ről és originen keresztül is) régebbi origin használata, de egyből frissíti a legutolsóra, régebbi battlalog használata, de azzal el sem indul a multi.
Az alaplaphoz 2010 utáni semmilyen driver, BIOS nincs, a legutolsó BIOS-t feltettem.
Ha valaki tudja a megoldást, segítsen.
Köszi
Regebbi driverrel amivel futott miert nem rakod fel? Amugy mindig megvolt ez a 2GB memoria problema v most kezdett elojonni csak?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
scottish42 2013. augusztus 28. 8 hozzászólás 9491.
Sziasztok,
Szerintem én is beállok a sorba. Multiban az inicializálás alatt jön a hibaüzenet: a bf3 leáll, a windows megoldást keres a problémára. Aztán jön a program helyes működése hiba miatt megszakadt...

Win7 home premium 64 bit service pack 1, friss install.
alaplap: Asrock H55DE3
RAM 4 GB RAM (fizikailag 2 GB lefoglalva hardver számára (?) az alaplapi BIOS-ban nem lehet kikapcsolni, olyan, mintha alaplapi videokártyára tenné félre, de olyan meg nincs is)
CPU: Intel Core i7 870
VGA: AMD Radeon 6850 1 GB (driver: Catalyst 13.4)
Origin és battlelog legutóbbi verzió.
böngésző: most chrome 29.0.1547.57 m, de próbáltam már explorer 10-el és firefox-al is

Keresztül kasul bejártam a netet, másoknál is van ilyen probléma, pedig a reinstall előtt futott játék, a videokártya is régebbi driverrel volt fenn.
Amit próbáltam: win reinstall, game reinstall (DVD-ről és originen keresztül is) régebbi origin használata, de egyből frissíti a legutolsóra, régebbi battlalog használata, de azzal el sem indul a multi.
Az alaplaphoz 2010 utáni semmilyen driver, BIOS nincs, a legutolsó BIOS-t feltettem.
Ha valaki tudja a megoldást, segítsen.
Köszi
Válasz wsx988 #4127. hozzászólására
nem jó :,(
most már vmi pluginal is baj van XDD
Mien bongeszot hasznalsz?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
wsx988 2013. augusztus 28. 6 hozzászólás 10570.
Válasz MasterboyXX #4126. hozzászólására
nem jó :,(
most már vmi pluginal is baj van XDD
Válasz wsx988 #4125. hozzászólására
az is jó lenne mert elötte azt csinálta xD
Válasz MasterboyXX #4124. hozzászólására
SLOW LOADING MAP FIX
Nvidia Cards.
Open up Nvidia Control PanelClick on Manage 3D SettingsClick on Program SettingsSelect Battlefield 3 in the drop down box (If it's not there click add and find bf3.exe located C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3)Find Threaded optimizationTurn OnClick Apply
You should now have fast load times when changing maps
AMD/ATI Cards
Download ATT ATI tray tool click on the icon in the bottom right corner of your screenClick on TweaksClick on Advanced TweaksIn the drop down box select Multi Threaded SupportChange to 2 or 4 (Depending on how many cores you have on your CPU)Make sure the radio box above is ticked Click apply
This should fix it for you

BLACK SCREEN WHILE LOADING , CHANGING MAP OR CHANGING ROUND
It seems that That some NVIDIA drivers are causing the problem . For Nvidia users it is recommended to uninstall the current driver and install the BETA drivers .

ATI users do the following
C:\Users\your user name\Documents\Battlefield 3\settings
PROF_SAVE_profile > open in wordpad
Edit to read: GstRender.FullscreenEnabled 0
Edit to read: GstRender.FullscreenScreen 1
Save and set file as read only
Start BF3, should start in windowed mode
Go to options > video > change undefined monitor number to "1"
Adjust screen resolution to a resolution LOWER than your default Eyefinity resolution (The one that works for me is 2760x1600) [default is 3308x1920]
Select full screen
Hit apply

Forras: Steam Community

Lenem forditom, ez eleg egyertelmu szerintem.
az is jó lenne mert elötte azt csinálta xD
Válasz wsx988 #4123. hozzászólására
hali nekem az a gondom hogy mapváltáskor fehérképp és csá ennyi volt a game -.-
proci: Intel Celeron G1620 2.70 GHz
vidi kártya: AMD Radeon HD 6670
ram: 2GB
op: Windows 7 64bit
nem rég lett újrarakva
a játék nem akad egyáltalán
SLOW LOADING MAP FIX
Nvidia Cards.
Open up Nvidia Control PanelClick on Manage 3D SettingsClick on Program SettingsSelect Battlefield 3 in the drop down box (If it's not there click add and find bf3.exe located C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3)Find Threaded optimizationTurn OnClick Apply
You should now have fast load times when changing maps
AMD/ATI Cards
Download ATT ATI tray tool click on the icon in the bottom right corner of your screenClick on TweaksClick on Advanced TweaksIn the drop down box select Multi Threaded SupportChange to 2 or 4 (Depending on how many cores you have on your CPU)Make sure the radio box above is ticked Click apply
This should fix it for you

BLACK SCREEN WHILE LOADING , CHANGING MAP OR CHANGING ROUND
It seems that That some NVIDIA drivers are causing the problem . For Nvidia users it is recommended to uninstall the current driver and install the BETA drivers .

ATI users do the following
C:\Users\your user name\Documents\Battlefield 3\settings
PROF_SAVE_profile > open in wordpad
Edit to read: GstRender.FullscreenEnabled 0
Edit to read: GstRender.FullscreenScreen 1
Save and set file as read only
Start BF3, should start in windowed mode
Go to options > video > change undefined monitor number to "1"
Adjust screen resolution to a resolution LOWER than your default Eyefinity resolution (The one that works for me is 2760x1600) [default is 3308x1920]
Select full screen
Hit apply

Forras: Steam Community

Lenem forditom, ez eleg egyertelmu szerintem.
hali nekem az a gondom hogy mapváltáskor fehérképp és csá ennyi volt a game -.-
proci: Intel Celeron G1620 2.70 GHz
vidi kártya: AMD Radeon HD 6670
ram: 2GB
op: Windows 7 64bit
nem rég lett újrarakva
a játék nem akad egyáltalán
Janker 2013. augusztus 28. 28 hozzászólás 5681.
Én is köszönöm a segítséget már csak be kell jól állitanom a joystickot!
83Atti83 2013. augusztus 28. 4 hozzászólás 12507.
Válasz MasterboyXX #4113. hozzászólására
Ellotte fent volt a tort verzio?
Köszönöm a sok segitséget, megoldotott a probléma. Be volt dugva a joystickom wireless vevő egyége. De a joystik nem is műkodott nem volt benne elem. Csak a sok kábeltől nem láttam. Mégegyszer köszönö.
MasterboyXX 2013. augusztus 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Janker #4119. hozzászólására
Magyarosítást érdemes letőlteni?
Nemvagyok Magyarra forditott programok,win,jatek parti. Szt. folosleges mert sok minden elter az angoltol sot vannak olyan dolgok amit ha pl. angol megoldas van sose fogod megcsinalni mert a magyarra forditottban egeszen mashogy forditottak le a szavat. Egy vicces kifejezes: Előtöltés=Disk Defragment-re vonatkozik. Szal kb. ennyire kedvelem a magyaritasokat.
Janker 2013. augusztus 27. 28 hozzászólás 5681.
Magyarosítást érdemes letőlteni?
ÚÚÚ vazeee megint a nem odafigyelés!!! Mert ki is van írva!! Ezt jól elbénáztam:)
Válasz Janker #4116. hozzászólására
Na egy amatör kérdés hogy töröljem a beállitásokat??
jatekon belul beallitasokban,rakatintasz az adott-ra amit unbindelni akarsz es hossszan tartod az ESC gombot.
Na egy amatör kérdés hogy töröljem a beállitásokat??
Válasz Janker #4114. hozzászólására
Sziasztok Most kezdtem bf 3 azni elősször az volt a problémám,hogy ha beléptem folyamatosan lőttem anélkül hogy bármit is csináltam volna! De ez attól volt hogy be volt dugva a joystickom! Ha meg bedugom a joystickot hogy beállitsam lefagy tőlle a játék! Vagy én állitok valamit rosszul vagy nem jó az a joystick amit a bad company 2 ben használok? Speedlink Dark tornado!
A gyalogos beallitashoz levo beallitasoknak unbindelj mindent a joysticknal. Aztan indistsd el a jatekot ugy h bevan dugva a joystick.
Sziasztok Most kezdtem bf 3 azni elősször az volt a problémám,hogy ha beléptem folyamatosan lőttem anélkül hogy bármit is csináltam volna! De ez attól volt hogy be volt dugva a joystickom! Ha meg bedugom a joystickot hogy beállitsam lefagy tőlle a játék! Vagy én állitok valamit rosszul vagy nem jó az a joystick amit a bad company 2 ben használok? Speedlink Dark tornado!
Válasz 83Atti83 #4112. hozzászólására
Csak egér és billentyűzet van.
Ellotte fent volt a tort verzio?
83Atti83 2013. augusztus 27. 4 hozzászólás 12507.
Válasz MasterboyXX #4111. hozzászólására
Kormany se?
Csak egér és billentyűzet van.
Válasz 83Atti83 #4110. hozzászólására
Egyik sincs. De majd megprobálom unbindelni. Köszi a választ!
Kormany se?
Válasz MasterboyXX #4108. hozzászólására
Gamepad v Joystick nincs? Ha van huzd ki. Vagy a joystick / gamepad funkcioit unbindeld.
Egyik sincs. De majd megprobálom unbindelni. Köszi a választ!
Válasz Deathflow #4104. hozzászólására
Az óránál : Nvidia,steam,origin,java kb ennyi
Lowon toltam
UAC kikapcsolva? Virtualis memoriat probaltal novelni? Esemeny naploban mit ir ra?
Válasz 83Atti83 #4106. hozzászólására
Sziasztok!
3 napja vettem meg a BF3 prémium editon játékot. Singleplayer ben nyomtam, ott minden rendben volt. De multiplayerben elég furcsa és zavaró hibára lettem figyelmes. Gyalogosan járva a pályát minden rendben van, kiválóan lehet játszani, de amint egy járműbe (földi) ülok azzonnal hátrafelé kezd menni mintha ful hátra gázt nyomtam volna, de nem nyomtam semmit. Ha közben előre gombot nyomom akkor megál, olyan mint ha virtuálisan beragad volna a hátrafele gomb. Ha pedig beragadó billentyű(fizikai) lenne akkor gyalagosan sem tudnék előre menni, de az teljesen jól működik. Tudtok segíteni?
Gamepad v Joystick nincs? Ha van huzd ki. Vagy a joystick / gamepad funkcioit unbindeld.
Válasz Hun25 #4105. hozzászólására
Hello!Hogy kell aktiválni Battlefield Bad Company 2-ben az SPECACT DLC-t? Most vettem és fogalmam sincs, hogy kell aktíválni. Előre thx
Plusz még annyit hozzá írok, hogy Originen vettem meg.
Jatekban kell asszem beirni az egyik fulon van ilyen aktivate code...
Sziasztok!
3 napja vettem meg a BF3 prémium editon játékot. Singleplayer ben nyomtam, ott minden rendben volt. De multiplayerben elég furcsa és zavaró hibára lettem figyelmes. Gyalogosan járva a pályát minden rendben van, kiválóan lehet játszani, de amint egy járműbe (földi) ülok azzonnal hátrafelé kezd menni mintha ful hátra gázt nyomtam volna, de nem nyomtam semmit. Ha közben előre gombot nyomom akkor megál, olyan mint ha virtuálisan beragad volna a hátrafele gomb. Ha pedig beragadó billentyű(fizikai) lenne akkor gyalagosan sem tudnék előre menni, de az teljesen jól működik. Tudtok segíteni?
Hun25 2013. augusztus 27. 1 hozzászólás 19157.
Hello!Hogy kell aktiválni Battlefield Bad Company 2-ben az SPECACT DLC-t? Most vettem és fogalmam sincs, hogy kell aktíválni. Előre thx
Plusz még annyit hozzá írok, hogy Originen vettem meg.
Deathflow 2013. augusztus 27. 5 hozzászólás 11321.
Válasz MasterboyXX #4103. hozzászólására
Keveslem a 64bitjet a vga-nak meg a ddr3-rol nem is beszelnek. Mien grafon toltad?
Nemfut esetleg haterben vmi. progi? (sorold fel miket futatsz a jatekon kivul,pl. az orannal mik vannak.)
Az óránál : Nvidia,steam,origin,java kb ennyi
Lowon toltam
Válasz Deathflow #4102. hozzászólására
bocsánat nvidia geforce gt610*
Keveslem a 64bitjet a vga-nak meg a ddr3-rol nem is beszelnek. Mien grafon toltad?
Nemfut esetleg haterben vmi. progi? (sorold fel miket futatsz a jatekon kivul,pl. az orannal mik vannak.)
Válasz MasterboyXX #4100. hozzászólására
32bit v 64bit? Ezen a vga-n elfut a bf3?
bocsánat nvidia geforce gt610*
Válasz MasterboyXX #4100. hozzászólására
64 és igen elfut rajta!
Válasz Deathflow #4099. hozzászólására
Azért nem írtam le a configot, mert tegnap de. még ment a játék de du már nem volt jó.
Proci: AMD FX-8120 ZAMBEZI
Vga:Nvidia Geforce gtx 610
Memória: ddr3 4 giga
Hangkártyát nem tudom.
Op rendszer: windows7 ulti viszont elég rég volt telepítve
Ugye azt írja ki mikor elindítom a játékot,hogy a battlefield 3.exe működése leállt
http://www.kepfeltoltes.hu/view/130827/error_www.kepfeltoltes.hu_.png
Válasz MasterboyXX #4098. hozzászólására
Fent olvasd el:^^ Meg mielott irsz leirod a konfigod... Rendszert stb. Ne nekem keljen harapofogoval kerdeznem.
Azért nem írtam le a configot, mert tegnap de. még ment a játék de du már nem volt jó.
Proci: AMD FX-8120 ZAMBEZI
Vga:Nvidia Geforce gtx 610
Memória: ddr3 4 giga
Hangkártyát nem tudom.
Op rendszer: windows7 ulti viszont elég rég volt telepítve
Ugye azt írja ki mikor elindítom a játékot,hogy a battlefield 3.exe működése leállt
http://www.kepfeltoltes.hu/view/130827/error_www.kepfeltoltes.hu_.png
MasterboyXX 2013. augusztus 26. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Deathflow #4097. hozzászólására
Sziasztok! Én azzal a problémával furdulnék hozzátok,hogy amikor elindítom a jatekot a bf3 működése egyből leáll.
-újra raktam a jatekot
-originbe frissítettem a jatekot
-újra indítottam a gépet
De ugyan ugy leáll a működése...
Hálás lennék a mielőbbi válaszért illetve segítségért!
Fent olvasd el:^^ Meg mielott irsz leirod a konfigod... Rendszert stb. Ne nekem keljen harapofogoval kerdeznem.
Deathflow 2013. augusztus 26. 5 hozzászólás 11321.
Sziasztok! Én azzal a problémával furdulnék hozzátok,hogy amikor elindítom a jatekot a bf3 működése egyből leáll.
-újra raktam a jatekot
-originbe frissítettem a jatekot
-újra indítottam a gépet
De ugyan ugy leáll a működése...
Hálás lennék a mielőbbi válaszért illetve segítségért!
Válasz tealc1hu #4095. hozzászólására
nem csinaltam uj origint a regi accomal betudok lepni az originbe de a jatekot nem tudom telepiteni mert azt irja ki hogy ez a kod mar letezik
Hm... ott a jatekok kozt nem latod alapbol a bf3-at? Ha rakatintasz elmeletileg elkezdi tolteni.
tealc1hu 2013. augusztus 26. 46 hozzászólás 4373.
Válasz MasterboyXX #4093. hozzászólására
Varj te csinaltal uj origint es ugy akarsz belepni?
nem csinaltam uj origint a regi accomal betudok lepni az originbe de a jatekot nem tudom telepiteni mert azt irja ki hogy ez a kod mar letezik
BALI1200 2013. augusztus 26. 3 hozzászólás 13497.
Válasz MasterboyXX #4093. hozzászólására
Nem.A régi accomal akarok amivel már régen is játszottam.Az a baj hogy az originen keresztül se enged be.
Válasz tealc1hu #4092. hozzászólására
Sziasztok valaki tudna segiteni? ujra tettem a windowst es mikor ujra akartam telepitenni a bf3 at az origin keri a kodot es mikor beirom azt irja hogy mar letezik es nem tudok tovabb lepni,eredeti a bf3, az origin fiokomba betudok lepni. HOGY tudnam ujra telepiteni a jatekot? koszi
tealc1hu 2013. augusztus 26. 46 hozzászólás 4373.
Sziasztok valaki tudna segiteni? ujra tettem a windowst es mikor ujra akartam telepitenni a bf3 at az origin keri a kodot es mikor beirom azt irja hogy mar letezik es nem tudok tovabb lepni,eredeti a bf3, az origin fiokomba betudok lepni. HOGY tudnam ujra telepiteni a jatekot? koszi
MasterboyXX 2013. augusztus 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BALI1200 #4090. hozzászólására
Igen de ígyse működik. amikor kérném a jelszó visszaállító e-mailt akkor azt irja hogy: Sorry! We are experiencing some technical difficulties. Please try again later.
Originbe betudsz lepni ugye? Ha igen katt a jatekodra h induljon,es elmeletileg az origin bejelentkezik automatikussan.
BALI1200 2013. augusztus 25. 3 hozzászólás 13497.
Válasz MasterboyXX #4089. hozzászólására
Masik bongeszot probaltal?
Igen de ígyse működik. amikor kérném a jelszó visszaállító e-mailt akkor azt irja hogy: Sorry! We are experiencing some technical difficulties. Please try again later.
MasterboyXX 2013. augusztus 25. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BALI1200 #4088. hozzászólására
nekem az volna a problémám hogy egy gép ujratelepítés után felrektam a bf3 at letöltöttem a patchet és fel is raktam bejelentkezem az originbe de a battlelogba már nem enged be ha valaki tudja hogy mi a baj akkor pls irja meg.
Masik bongeszot probaltal?
BALI1200 2013. augusztus 25. 3 hozzászólás 13497.
nekem az volna a problémám hogy egy gép ujratelepítés után felrektam a bf3 at letöltöttem a patchet és fel is raktam bejelentkezem az originbe de a battlelogba már nem enged be ha valaki tudja hogy mi a baj akkor pls irja meg.
nemhatmeg 2013. augusztus 24. 2 hozzászólás 15643.
:siros::oO:
hát ennek nem örülök, azért köszi! :D
LegendImpi 2013. augusztus 24. 53 hozzászólás 4095.
Válasz nemhatmeg #4085. hozzászólására
Üdv!
Megvettem a BF3-at (normál, 2DVD-s verzióban), és az Origin-ben fel is telepítettem, de a telepítést követően le akar tölteni valami 6,8 giga frissítést. A letöltési sebességem lassú ahhoz, hogy most kb 10 órahosszáig töltögessem. Enélkül nem lehet elindítani a multiplayert sehogy?
Nem!
Mivel azok az eddig megjelent frissítéseket tartalmazzák!
nemhatmeg 2013. augusztus 24. 2 hozzászólás 15643.
Üdv!
Megvettem a BF3-at (normál, 2DVD-s verzióban), és az Origin-ben fel is telepítettem, de a telepítést követően le akar tölteni valami 6,8 giga frissítést. A letöltési sebességem lassú ahhoz, hogy most kb 10 órahosszáig töltögessem. Enélkül nem lehet elindítani a multiplayert sehogy?
MasterboyXX 2013. augusztus 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz MartinHU #4082. hozzászólására
Amúgy hogyha seedelek felfelé az is okozhatja a ping magasságot? :)
Atyaeg... Ez igen nagy logika h ha seedelsz jobb pinged lesz...
Konigstiger 2013. augusztus 22. 522 hozzászólás 750.
Válasz MartinHU #4082. hozzászólására
Igen, mivel a seed/feltöltés foglalja a sávszélességet.
MartinHU 2013. augusztus 22. 30 hozzászólás 5519.
Válasz MasterboyXX #4081. hozzászólására
Mien grafon probaltad tolni? Na meg nem mindegy ivy v sandy i3,modelt irj...UPnP-t a winbe kikapcsoltad? Torold ki az antivirust es probald meg h a maradekokat is kirakod. Sot probalj lowon jatszani. Mivel nem fix 4core van hanem threadbe van.