Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

MasterboyXX 2011. november 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz icebird #527. hozzászólására
Hello!

Próbáltam már. :S Frissítettem a punkbustert is, de fennáll a hiba. :(

Rendszert ujrainditottad azota?:D
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz ugly #526. hozzászólására
Üdv mindekinek!
Két napja vettem meg BF3-at,és nem tudom tlepiteni.A z Origin beta már fent volt gépen(a Bad Company 2 innen lett rendelve)de a BF3 nál csak adddig jutottam,hogy megadtam a termékkulcsot, az Origin ablakában mgjelent a játék ikonja alatta a letöltésre kész szöveggel.Majd azt irta ki,hogy sikertelen telepités,frissitsem a Windows a legújabb változatra és nézzem meg a redszerkövetelményeket.A Windows 7 folyamatosan frissitve van,de azért megnéztem nincs semmi frissités a rendszer napra kész.Megnéztem a videókártya drivert is abból sincs újabb változat.ha tudtok kérem segítsetek!
Operációs redszer:Windows 7 Professional 64 bit Service pack1
Proci: Intel Q9400 2,6Ghz
RAM:Kingston 2×2GB 1800MhzDDR3
Videókártya:Ati radeon 4870 1GB
Originnel:
http://i.imgur.com/HDvYd.jpg

Igy legyen bepipalva,lepj ki inditsd ujra. Ha felker frissitest rakd fel. A jatekot meg originbol inditsd. Utana nezd meg jo-e. Esetleg amit ajanlatos hogy rendszergazdakent inditsd az origint.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
icebird 2011. november 22. 12 hozzászólás 8166.
Válasz MasterboyXX #525. hozzászólására
Originbe probald ki a jatek javitast.
Hello!

Próbáltam már. :S Frissítettem a punkbustert is, de fennáll a hiba. :(

ugly 2011. november 22. 1 hozzászólás 18457.
Üdv mindekinek!
Két napja vettem meg BF3-at,és nem tudom tlepiteni.A z Origin beta már fent volt gépen(a Bad Company 2 innen lett rendelve)de a BF3 nál csak adddig jutottam,hogy megadtam a termékkulcsot, az Origin ablakában mgjelent a játék ikonja alatta a letöltésre kész szöveggel.Majd azt irta ki,hogy sikertelen telepités,frissitsem a Windows a legújabb változatra és nézzem meg a redszerkövetelményeket.A Windows 7 folyamatosan frissitve van,de azért megnéztem nincs semmi frissités a rendszer napra kész.Megnéztem a videókártya drivert is abból sincs újabb változat.ha tudtok kérem segítsetek!
Operációs redszer:Windows 7 Professional 64 bit Service pack1
Proci: Intel Q9400 2,6Ghz
RAM:Kingston 2×2GB 1800MhzDDR3
Videókártya:Ati radeon 4870 1GB
Válasz icebird #524. hozzászólására
Sziasztok!

Az új patch óta nekem megint sokszor kifagy a game. Előtte egész jól ment, csak 10-15 kör után dobott ki. Most nem tudok végigjátszani egy kört anélkül h ki nem dobna. Néztem a nemzetközi fórumot és megint nagy a felháborodás. Valakinek jelentkezett az új patch óta a hiba?

üdv.
G
Originbe probald ki a jatek javitast.
icebird 2011. november 22. 12 hozzászólás 8166.
Sziasztok!

Az új patch óta nekem megint sokszor kifagy a game. Előtte egész jól ment, csak 10-15 kör után dobott ki. Most nem tudok végigjátszani egy kört anélkül h ki nem dobna. Néztem a nemzetközi fórumot és megint nagy a felháborodás. Valakinek jelentkezett az új patch óta a hiba?

üdv.
G
xdpeti 2011. november 22. 6 hozzászólás 10729.
Válasz MasterboyXX #522. hozzászólására
Hi!

X-fire fut-e haterben? Ha igen akkor lepj ki belole. Vagy ha van egyebb monitorozzo programod a haterben ami fut azt is ajanlatos.
nagyon köszi!!! Már megy is.Az Xfire volt a ludas.Bejelöltelek Battlelogon.:D
Válasz xdpeti #521. hozzászólására
Sziasztok.Hozzátok fordulnék segítségért.Megrendeltem a játékot még a megjelenés elött(persze limited editionben) és még a megjelenés elött tönkrement a gépem.Az utóbi időben kaptam vissza és fel akartam tenni a Battlefield 3-at.Rendesen fel is települt.A kódokat amiket kaptam a játékhoz azokat aktiváltam.És most jön a probléma.Belépek Battlelogba és mikor el szeretném inditani a single player módot egyfolytában azt irja hogy "initializing..." és akármit próbálok nem ugrik tovább.Vártam már fél órát de nem történt semmi.Az Origin pedig elinditja a 2. Origin kisablakot hogy indul a játék de utánna eltünik és semmi sem történik.
Kérlek segítsetek mert nem akarom hogy feleslegesen veszitsem el a BF3-ra költött pénzt!
OP.Rendszer:
Ram:4GB (2x2gb)
Videókártya:ATI Radeon HD 4800 Series
Processzor:Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz
Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
Hangkártya:ATI HDMI Audio

Ha valami adat kell még akkor irjátok le hogy mi.
Hi!

X-fire fut-e haterben? Ha igen akkor lepj ki belole. Vagy ha van egyebb monitorozzo programod a haterben ami fut azt is ajanlatos.
xdpeti 2011. november 22. 6 hozzászólás 10729.
Sziasztok.Hozzátok fordulnék segítségért.Megrendeltem a játékot még a megjelenés elött(persze limited editionben) és még a megjelenés elött tönkrement a gépem.Az utóbi időben kaptam vissza és fel akartam tenni a Battlefield 3-at.Rendesen fel is települt.A kódokat amiket kaptam a játékhoz azokat aktiváltam.És most jön a probléma.Belépek Battlelogba és mikor el szeretném inditani a single player módot egyfolytában azt irja hogy "initializing..." és akármit próbálok nem ugrik tovább.Vártam már fél órát de nem történt semmi.Az Origin pedig elinditja a 2. Origin kisablakot hogy indul a játék de utánna eltünik és semmi sem történik.
Kérlek segítsetek mert nem akarom hogy feleslegesen veszitsem el a BF3-ra költött pénzt!
OP.Rendszer:
Ram:4GB (2x2gb)
Videókártya:ATI Radeon HD 4800 Series
Processzor:Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz
Operációs rendszer: Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
Hangkártya:ATI HDMI Audio

Ha valami adat kell még akkor irjátok le hogy mi.
MasterboyXX 2011. november 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz LEGIONBOSS #519. hozzászólására
Az előző gond elszállt, de máris jött a következő :(
Minden alkalommal "Game could not login to EA Online: 1." üzenettel visszadob a Battlelog-ra.
Inkább adták volna ki egy héttel később a játékot, minthogy ennyi hibát hagyjanak benne...
ez az EA backend problemaja,ok kell hogy orvosoljak.
LEGIONBOSS 2011. november 21. 173 hozzászólás 1918.
Az előző gond elszállt, de máris jött a következő :(
Minden alkalommal "Game could not login to EA Online: 1." üzenettel visszadob a Battlelog-ra.
Inkább adták volna ki egy héttel később a játékot, minthogy ennyi hibát hagyjanak benne...
Válasz MasterboyXX #517. hozzászólására
Folosleges programokat kapcsold ki a haterbol,biztos van par.
A tűzfaltól kezdve az MSN-en át mindent kikapcsoltam, de még mindíg nem indítja.
MasterboyXX 2011. november 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz LEGIONBOSS #516. hozzászólására
Megvolt, de nem segít.
Folosleges programokat kapcsold ki a haterbol,biztos van par.
Válasz MasterboyXX #499. hozzászólására
A control pannelben torold ki a game manager plugint,es probald ujbolol letolteni a frisset.
Megvolt, de nem segít.
trefi1975 2011. november 20. 2 hozzászólás 16095.
Válasz shaddam #497. hozzászólására
Mielőtt lespawnolsz ott ahol classt választasz kell lennie egy menünek amiben testre szabhatod az adott classt.
Köszönöm szépen! Így már egész más:mosoly:
Barronet 2011. november 20. 5 hozzászólás 11616.
Válasz s0n1c #512. hozzászólására
Sziasztok! To: LegionBoss & Barronet.
Nagyon úgy néz ki hogy az x-fire miatt nem indul el a BF3. Nekem sincs elidníta és egyből máködik ha emgy akkor fel se tudsz menni. A lényeg hogy ne legyetek Xfirén. Kíváncsi vagyok hogy jó lesz e nektek. :vigyor:
Életmentő vagy!!!:D Végre működik!! Köszi:D
IronJesus 2011. november 20. 14 hozzászólás 7782.
Köszönöm a gyors válasz a fagyások megoldódtak unistall a smart docra meg a gamer osdre és kész is volt!
Csak olyan probléma lenne még hogy nem tudok egy barátommal úgy játszani hogy rányomok ha meghalok vagy én halok meg és mellette jelenjek meg pedig egy squadban vagyunk és csak néha tudunk egymás mellé érkezni vagy egy járműbe, sokszor szürkék vagyunk egymásnak néha pedig enged egymás mellé rakni minket!
Ezt a problémát szeretném még megoldani!
Köszönöm a gyors választ szép napot!
s0n1c 2011. november 20. 35 hozzászólás 5037.
Sziasztok! To: LegionBoss & Barronet.
Nagyon úgy néz ki hogy az x-fire miatt nem indul el a BF3. Nekem sincs elidníta és egyből máködik ha emgy akkor fel se tudsz menni. A lényeg hogy ne legyetek Xfirén. Kíváncsi vagyok hogy jó lesz e nektek. :vigyor:
xerox77 2011. november 20. 4 hozzászólás 12248.
Válasz wrfare4 #493. hozzászólására
Szerintem sokszor, gyorsan nyomd meg a space-t röviden és remélhetőleg megoldódik.
Köszönöm, sikerült!:vigyor:
MasterboyXX 2011. november 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz s0n1c #509. hozzászólására
Tehát akkor a Temp mappából töröljek mindent fájlok , mappák... stb?
Igen.
s0n1c 2011. november 19. 35 hozzászólás 5037.
Tehát akkor a Temp mappából töröljek mindent fájlok , mappák... stb?
MasterboyXX 2011. november 19. 3540 hozzászólás 51.
Válasz s0n1c #506. hozzászólására
Az én gondom is ugyanaz mint Barronet-nek és LEGIONBOSS-nak. Egyáltalán nem hajlandó elindulni a BF3.
Videókártya: ATI 3850, legfrissebb Driver, AMD Phenom Triple Core 8750 BE 2,4 Ghz, 4GB RAM, Win7 64 bit.
Van egy otlettem, akkor probaljatok meg a kovetkezot:
Mivel nem magyar windows7-est hasznalok igy kenytelen vagyok leirni angolul, utana kovetkeztetni nem nehez.

A START menunel a RUN-ba bekell menni beirni, eloszor: %temp% masodszorra meg temp Minden filet amit ottlattok abban a folderban amit megnyitott a parancs,kikell törölni. Ezután megpróbálni,ha nem akar továbbra sem,restart nagyjából megszokta oldani ez a problémat, de meg ezeket csinaljatok Origint és a Böngészőt is csukjátok be.
Barronet 2011. november 19. 5 hozzászólás 11616.
Válasz MasterboyXX #505. hozzászólására
Milyen videokartya? Gep infot irj mar, a levegobe nemtudok ugy beszelni,hogy nemtudom mivan ott elotted. Fent irja,szepen a gond melle lekell irni a konfigot.
Bocs, GeForce 9800 Gt 1GB legfrissebb driver, 4GB Ram, Intel Core i5-25003,3 GHz, Win7 64 bit
s0n1c 2011. november 19. 35 hozzászólás 5037.
Az én gondom is ugyanaz mint Barronet-nek és LEGIONBOSS-nak. Egyáltalán nem hajlandó elindulni a BF3.
Videókártya: ATI 3850, legfrissebb Driver, AMD Phenom Triple Core 8750 BE 2,4 Ghz, 4GB RAM, Win7 64 bit.
Válasz Barronet #504. hozzászólására
Az nemrég volt de nem ment tőle talán origin a ludas
Milyen videokartya? Gep infot irj mar, a levegobe nemtudok ugy beszelni,hogy nemtudom mivan ott elotted. Fent irja,szepen a gond melle lekell irni a konfigot.
Válasz MasterboyXX #503. hozzászólására
Probalj drivert frissiteni,nem garantalt de hatha.
Az nemrég volt de nem ment tőle talán origin a ludas
Válasz Barronet #502. hozzászólására
Nem, semmit sem :/
Probalj drivert frissiteni,nem garantalt de hatha.
Válasz MasterboyXX #501. hozzászólására
Az a 2het ota,raktal fel vmi.-t a gepre, driver+ szoftverr?
Nem, semmit sem :/
Válasz Barronet #500. hozzászólására
Nagy gondom lenne, mégpedig az hogy nem tudom elindítani a battlefield 3 at már vagy egy hete mikor megvettem még ment, de most már nem tudok belépni se multiba se singli-be multinál leragad a Joining Servernél míg Singli-nél az Initializingnél , Tudnátok segíteni??:/ ( újra raktam bf3 at 2X is a plugint is töröltem/ frissítettem többször és a vírusirtót is kikapcsoltam de ígyse megy)
Az a 2het ota,raktal fel vmi.-t a gepre, driver+ szoftverr?
Nagy gondom lenne, mégpedig az hogy nem tudom elindítani a battlefield 3 at már vagy egy hete mikor megvettem még ment, de most már nem tudok belépni se multiba se singli-be multinál leragad a Joining Servernél míg Singli-nél az Initializingnél , Tudnátok segíteni??:/ ( újra raktam bf3 at 2X is a plugint is töröltem/ frissítettem többször és a vírusirtót is kikapcsoltam de ígyse megy)
Válasz LEGIONBOSS #498. hozzászólására
Írtam már máshova is, de úgy tűnik ide többen néznek fel. A problémám a következő:
Kb. 1-2 napig tök jól ment minden, de egyszercsak beállt az a probléma, hogy a Ballelog Game Managere nem jut tovább az "initializing"-nál. Semmilyen formátuman nem tudom elindítani a játékot!
Próbáltam már ezt-azt: kikapcsoltam minden mást (tűzfala, vírusirtót is beleértve), újratelepítettem az Origint, a játékot, de még a böngészőt is (ami Google Chrome, de próbáltam IE9-el is), de semmi.
Írtam az EAhelp-nek, de az ő tanácsuk se segített semmit.
SOS! Valaki adjon ötletet!!!!!!!!!!!
A control pannelben torold ki a game manager plugint,es probald ujbolol letolteni a frisset.
LEGIONBOSS 2011. november 19. 173 hozzászólás 1918.
Írtam már máshova is, de úgy tűnik ide többen néznek fel. A problémám a következő:
Kb. 1-2 napig tök jól ment minden, de egyszercsak beállt az a probléma, hogy a Ballelog Game Managere nem jut tovább az "initializing"-nál. Semmilyen formátuman nem tudom elindítani a játékot!
Próbáltam már ezt-azt: kikapcsoltam minden mást (tűzfala, vírusirtót is beleértve), újratelepítettem az Origint, a játékot, de még a böngészőt is (ami Google Chrome, de próbáltam IE9-el is), de semmi.
Írtam az EAhelp-nek, de az ő tanácsuk se segített semmit.
SOS! Valaki adjon ötletet!!!!!!!!!!!
shaddam 2011. november 19. 906 hozzászólás 407.
Válasz trefi1975 #496. hozzászólására
Sziasztok!
Segítsetek, légyszi! Tök hülye vagyok, nem jövök rá, hogy lehet használni az új fegyvereket/eszközöket, amiket a megszerzett pontokért kapunk. Köszönöm szépen előre is!
Mielőtt lespawnolsz ott ahol classt választasz kell lennie egy menünek amiben testre szabhatod az adott classt.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
trefi1975 2011. november 19. 2 hozzászólás 16095.
Sziasztok!
Segítsetek, légyszi! Tök hülye vagyok, nem jövök rá, hogy lehet használni az új fegyvereket/eszközöket, amiket a megszerzett pontokért kapunk. Köszönöm szépen előre is!
IronJesus 2011. november 19. 14 hozzászólás 7782.
Köszönöm a gyors válasz a fagyások megoldódtak unistall a smart docra meg a gamer osdre és kész is volt!
Csak olyan probléma lenne még hogy nem tudok egy barátommal úgy játszani hogy rányomok ha meghalok vagy én halok meg és mellette jelenjek meg pedig egy squadban vagyunk és csak néha tudunk egymás mellé érkezni vagy egy járműbe, sokszor szürkék vagyunk egymásnak néha pedig enged egymás mellé rakni minket!
Ezt a problémát szeretném még megoldani!
Köszönöm a gyors választ szép napot!
SIN 2011. november 18. 2161 hozzászólás 127.
Válasz astor #491. hozzászólására
valaki megmondaná, hogy a JET miért csinál olyat néha, hogy repülök, nem lő rám senki, mégis össze vissza "ütődik" nagy csattanások hallatszanak. olyan, mintha össze-vissza rángatnám az egeret
A lag miatt dobál és akkor veszi be olyasféle ütközésnek a játék.
wrfare4 2011. november 18. 8 hozzászólás 9595.
Válasz xerox77 #490. hozzászólására
Sziasztok,
Nekem a játékmenettel kapcsolatosan lenne olyan problémám, hogy campaign módban rögtön az első pályán amikor fel kéne kintről mászni a vonat oldalán egyszerűen mindig leesek.
Nyomkodom a space-t lelkese; hosszan, röviden, nyugodtan, idegesen, de mindig beesek a vonat alá.
Esetleg valami javaslat? Másnak is volt ilyen nehézsége?

Köszi előre is!
Szerintem sokszor, gyorsan nyomd meg a space-t röviden és remélhetőleg megoldódik.
MasterboyXX 2011. november 17. 3540 hozzászólás 51.
Válasz astor #491. hozzászólására
valaki megmondaná, hogy a JET miért csinál olyat néha, hogy repülök, nem lő rám senki, mégis össze vissza "ütődik" nagy csattanások hallatszanak. olyan, mintha össze-vissza rángatnám az egeret
A jatekban van,helikopter is ugyanugy razzodik/csapodik olyan mintha egy eros legaramba utkoznel.
astor 2011. november 17. 2510 hozzászólás 99.
xerox77 2011. november 17. 4 hozzászólás 12248.
Sziasztok,
Nekem a játékmenettel kapcsolatosan lenne olyan problémám, hogy campaign módban rögtön az első pályán amikor fel kéne kintről mászni a vonat oldalán egyszerűen mindig leesek.
Nyomkodom a space-t lelkese; hosszan, röviden, nyugodtan, idegesen, de mindig beesek a vonat alá.
Esetleg valami javaslat? Másnak is volt ilyen nehézsége?

Köszi előre is!
MasterboyXX 2011. november 15. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ipirock #488. hozzászólására
és most egy kicsit komolyabban? :)
Megkeressed a DICE fejleszto egyikket lekesseled es elmeletileg megkapod. Igy olvastam.
ipirock 2011. november 15. 13 hozzászólás 7850.
Válasz MasterboyXX #482. hozzászólására
Lekell keselni DICE fejlesztot.
és most egy kicsit komolyabban? :)
Válasz IronJesus #486. hozzászólására
Igen ASUS 6850 1Gb legfrissebb driver CPU: Phenom II X4 945, 4 GB ram, gamer osd-t unistalláltam, Win7 Ult 64bit.
A problémát pedig írtam ezért nem írom le még 1x.
Köszi a gyors választ!
Ha felvan telepitve a Smart Doctor v ASUS Gamer ajanlom letorolni. Ujrainditod a gepet, es ujrainstallalod a drivereket az Catlystot. Elvileg ez megoldja a problemat.
IronJesus 2011. november 15. 14 hozzászólás 7782.
Válasz MasterboyXX #485. hozzászólására
ASUS videokartyad van?
Jovolna bovebb informaciot irnal le,hogy milyen konfig stb. nemcsak hogy mi a gondod.
Igen ASUS 6850 1Gb legfrissebb driver CPU: Phenom II X4 945, 4 GB ram, gamer osd-t unistalláltam, Win7 Ult 64bit.
A problémát pedig írtam ezért nem írom le még 1x.
Köszi a gyors választ!
Válasz IronJesus #484. hozzászólására
Sziasztok ahogy láttam olyan probléma még nincs ami nekem még fenn áll még pedig az hogy ha egy meccsnek vége akkor nagyon sokszor kb 10ből 8szor kifagy a játék megjelenik az egér és nem tölti be a következő pályát és ha nyomok egy crtl+alt+del-t akkor az az üzi hogy leállt a játék! Javítottam a játékot újra raktam origint is újra raktam de semmi változás, nagyon megköszönném a segítséget mert elég idegesítő hogy megvettem 9k-ért és nem tudom igazán élvezni mert folyamatosan ez a hibajelenség!
Köszönöm a gyors választ!
ASUS videokartyad van?
Jovolna bovebb informaciot irnal le,hogy milyen konfig stb. nemcsak hogy mi a gondod.
IronJesus 2011. november 15. 14 hozzászólás 7782.
Sziasztok ahogy láttam olyan probléma még nincs ami nekem még fenn áll még pedig az hogy ha egy meccsnek vége akkor nagyon sokszor kb 10ből 8szor kifagy a játék megjelenik az egér és nem tölti be a következő pályát és ha nyomok egy crtl+alt+del-t akkor az az üzi hogy leállt a játék! Javítottam a játékot újra raktam origint is újra raktam de semmi változás, nagyon megköszönném a segítséget mert elég idegesítő hogy megvettem 9k-ért és nem tudom igazán élvezni mert folyamatosan ez a hibajelenség!
Köszönöm a gyors választ!
iceheart 2011. november 15. 7 hozzászólás 10403.
Válasz Ironman830131 #481. hozzászólására
Kiválasztod a kit-et amit akarsz használni és a kitnél jobb felső sarokban van olyan hogy LOADOUT arra klikk és után tudod kiválasztani mit akarsz rádobni a fegyóra. Az APPEARANCE-nál pedig a katona ruházatát tudod kiválasztani.
Köszi.Így már kicsit jobb :xD:
Válasz ipirock #480. hozzászólására
nekem még semmi bajom nem volt az avastal, pedig két gépen is használom. más. a fegyverekre az első kiegészítőket, hogyan lehet megszerezni? (you need to be a DICE employee)
Lekell keselni DICE fejlesztot.
Ironman830131 2011. november 14. 9 hozzászólás 9049.
Válasz iceheart #479. hozzászólására
Sziasztok.Olyan gondom lenne,hogy a fegyverekhez megszerzett extra (optika,keményebb cső stb) hol lehet felpakolni mint BF:BC 2-ben vagy itt automatikusan felkerül? válaszokat előre is köszi.(ha vki már kérdezte bocs)
Kiválasztod a kit-et amit akarsz használni és a kitnél jobb felső sarokban van olyan hogy LOADOUT arra klikk és után tudod kiválasztani mit akarsz rádobni a fegyóra. Az APPEARANCE-nál pedig a katona ruházatát tudod kiválasztani.
ipirock 2011. november 14. 13 hozzászólás 7850.
Válasz MasterboyXX #476. hozzászólására
Amugy nem,ertem minek hasznalni avastot,nod-ot,es a tobbi ingyenes virus vedelmet. Ertem alap vedelmet,nyujt de ha kapsz trojait erossebb cuccot ugysem,tudja megoldani. Csak azzal tellik az ido meg rajon az ember,hogy mi az ami miatt nem megy pl. a jatek stb.
nekem még semmi bajom nem volt az avastal, pedig két gépen is használom. más. a fegyverekre az első kiegészítőket, hogyan lehet megszerezni? (you need to be a DICE employee)