Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

iceheart 2011. november 14. 7 hozzászólás 10403.
Sziasztok.Olyan gondom lenne,hogy a fegyverekhez megszerzett extra (optika,keményebb cső stb) hol lehet felpakolni mint BF:BC 2-ben vagy itt automatikusan felkerül? válaszokat előre is köszi.(ha vki már kérdezte bocs)
Ironman830131 2011. november 13. 9 hozzászólás 9049.
Régen olvastam ezt a részt, úgyhogy ha már leirták előre is elnézést. Megoldás a joystick problémára: a billentyűzet beállitásoknál a gyalogos, jármű, általános résznél a joystick oszlopából az összeset kitörölni, plusz invertre állítani hogy ne fordítva legyen az irányitása a helinek meg a repülőnek.
profetaa 2011. november 12. 171 hozzászólás 1947.
Válasz MasterboyXX #474. hozzászólására
Ujrainditottad a gepet,es ugysem?
megoldódott
MasterboyXX 2011. november 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz ipirock #475. hozzászólására
avastnak a webvédelme volt a ludas. köszi
Amugy nem,ertem minek hasznalni avastot,nod-ot,es a tobbi ingyenes virus vedelmet. Ertem alap vedelmet,nyujt de ha kapsz trojait erossebb cuccot ugysem,tudja megoldani. Csak azzal tellik az ido meg rajon az ember,hogy mi az ami miatt nem megy pl. a jatek stb.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
ipirock 2011. november 12. 13 hozzászólás 7850.
Válasz MasterboyXX #435. hozzászólására
Probalja meg mas bongeszobol, vagy ajanlatos cachet torolni. Chrome vagy Firefox-t probalja meg. Meglehet nem mukodik normalisan a plugin es nem kapja meg az infokat.
avastnak a webvédelme volt a ludas. köszi
MasterboyXX 2011. november 12. 3540 hozzászólás 51.
Válasz profetaa #473. hozzászólására
Egészen 15 perccel ezelőttig működött az origin. most hiába akarnék loggolni nem tudok, mert ha rákattolok nem csinál semmit...a játék sem indul sehogy. Valaki eláraszthatna okosságával!
Ujrainditottad a gepet,es ugysem?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
profetaa 2011. november 12. 171 hozzászólás 1947.
Egészen 15 perccel ezelőttig működött az origin. most hiába akarnék loggolni nem tudok, mert ha rákattolok nem csinál semmit...a játék sem indul sehogy. Valaki eláraszthatna okosságával!
shaddam 2011. november 11. 906 hozzászólás 407.
Válasz SIN #470. hozzászólására
mert ti Xbox-on játszotok. PC-n Battlelog nélkül szerverre se mész fel...
PS3, és igen tudom, az alfában volt szerencsém ehhez a visszafejlődéshez pc-n
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
MasterboyXX 2011. november 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz andrew83 #469. hozzászólására
Hát most noobnak nézel, megértem de nekem akkor se szpottol.....vagyhát nem tudom én a spottot átraktam a bal ALT-ra , lehet hogy ezért?
Akkor,azert amire bindeled a spotot azon megy a spot.
SIN 2011. november 11. 2161 hozzászólás 127.
Válasz shaddam #466. hozzászólására
Account managementben redeemelted a kódot?Nem kéri hogy írd be, de anélkül nem megy.UK,US vagy magyar accod van?Egyébként a battlelog oldal maga csak egy statisztikás facebook copy, haver be se lépett egyszer se, a katonája sincs fent aztán mégis a megjelenés óta együtt toljuk.
mert ti Xbox-on játszotok. PC-n Battlelog nélkül szerverre se mész fel...
andrew83 2011. november 11. 45 hozzászólás 4424.
Válasz MasterboyXX #468. hozzászólására
Q betut nyomkodod es spottol.
Hát most noobnak nézel, megértem de nekem akkor se szpottol.....vagyhát nem tudom én a spottot átraktam a bal ALT-ra , lehet hogy ezért?
Válasz andrew83 #467. hozzászólására
Szevasztok! Mondjátok már el hogy a jóéletbe lehet járműből szpottolni! Külön ki kell oldanom ezt is mint perket vagy mi a ¤÷@#˘^??
Q betut nyomkodod es spottol.
andrew83 2011. november 11. 45 hozzászólás 4424.
Szevasztok! Mondjátok már el hogy a jóéletbe lehet járműből szpottolni! Külön ki kell oldanom ezt is mint perket vagy mi a ¤÷@#˘^??
shaddam 2011. november 11. 906 hozzászólás 407.
Válasz wrfare4 #463. hozzászólására
A multiplayer-n nem tudok játszani, mert azt írja hogy a battlelog.battlefield.com-n aktiváljam az accountot. Be vagyok regisztrálva oda, de nem tudok belépni, mert azt írja ki hogy vegyem meg a játékot, ami már meg van ps3-ra. Segítsetek!!!
Account managementben redeemelted a kódot?Nem kéri hogy írd be, de anélkül nem megy.UK,US vagy magyar accod van?Egyébként a battlelog oldal maga csak egy statisztikás facebook copy, haver be se lépett egyszer se, a katonája sincs fent aztán mégis a megjelenés óta együtt toljuk.
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Válasz matesz24 #456. hozzászólására
Nem akarok az agyadra menni ,légyszi mond már meg hogy kell ,mert nem vagyok otthon ezekbe a dolgokba
Lennél szíves részleteznéd ?
mekkorára ajánlott, és mit ajánlanál, melyik merev lemezen? ahova a játék van telepítve ?
Képletesen :A vinyóm meg van osztva C/ és D/ ( D/ van a játék) C/ meg a rendszer.

Előre köszi [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/biggrin.png" alt="">
:vigyor::vigyor::vigyor:
Ahol tobb szabad helyed van es olyan 10GB-t siman adhatsz neki.
Hun_engineer 2011. november 10. 64 hozzászólás 3681.
Válasz wrfare4 #463. hozzászólására
A multiplayer-n nem tudok játszani, mert azt írja hogy a battlelog.battlefield.com-n aktiváljam az accountot. Be vagyok regisztrálva oda, de nem tudok belépni, mert azt írja ki hogy vegyem meg a játékot, ami már meg van ps3-ra. Segítsetek!!!
Tudtommal konzolra nincsen battlelog.
wrfare4 2011. november 10. 8 hozzászólás 9595.
Woody320 2011. november 10. 169 hozzászólás 1964.
Válasz SIN #458. hozzászólására
remélem a mosoly jelet tényleg komolyan gondoltad...
Persze h komolyan, tudatosan választottam az ENERMAX-ot..
Egyik ritka cég aki nem megvásárolt termékekkel rakja tele a tápjait más gyártótól hanem maguk készítenek bele mindent...szóval nem táp összeszerelők hanem GYÁRTÓK.
Vestitor 2011. november 10. 3 hozzászólás 13501.
Akinek lefagy a játék és azon gondolkozik hogy újrateszi a Windowst, az ne tegye. Hál isten az sem segít rajta. Sztem erre már nem lesz megoldás.
V03R1 2011. november 9. 27 hozzászólás 5731.
Válasz matesz24 #443. hozzászólására
Értelek, akkor töröljem le és akkor telepítsem újra ?
Szerezzek másikat :xD:?
Hagyd a fenébe :D Majd kibodnak egy patchet és vagy jobb lesz vagy nem :D Nekem speciel elnyan-nyanták vele :D no ,de mind1 ;)
SIN 2011. november 9. 2161 hozzászólás 127.
Válasz matesz24 #456. hozzászólására
Nem akarok az agyadra menni ,légyszi mond már meg hogy kell ,mert nem vagyok otthon ezekbe a dolgokba
mekkorára ajánlott, és mit ajánlanál, melyik merev lemezen? ahova a játék van telepítve ?
Képletesen :A vinyóm meg van osztva C/ és D/ ( D/ van a játék) C/ meg a rendszer.

Google a barátod.
Válasz Woody320 #455. hozzászólására
Hát a tápom ENERMAX...ha az nem minőségi akkor semmi...:D
Mind1 hétvégén újra rakom a winf@st aztán kiderül...ha úgy sem lesz jó akkor ötletem sincs.
remélem a mosoly jelet tényleg komolyan gondoltad...
Válasz matesz24 #452. hozzászólására
Légy szíves le írni részletesen, mert nem tudom hogy kell letiltani és beállítani .
Amúgy a programot letöltöttem .Köszi várom tanácsod.
vezérlőpult->hardver->eszközkezelő
matesz24 2011. november 9. 7 hozzászólás 9933.
Válasz MasterboyXX #454. hozzászólására
Virtualis Memoriat emmeld meg.

Woody320 2011. november 9. 169 hozzászólás 1964.
Válasz SIN #445. hozzászólására
Tápod minőségi? El tudom képzelni, hogy nagy terhelés mellett egyszer csak feladja...
Ennek a kiderítése nem oly bonyolult. Eressz a gépre egy 3D Mark-ot, hadd forrjon a proci. :)
Hát a tápom ENERMAX...ha az nem minőségi akkor semmi...:D
Mind1 hétvégén újra rakom a winf@st aztán kiderül...ha úgy sem lesz jó akkor ötletem sincs.
MasterboyXX 2011. november 9. 3540 hozzászólás 51.
Válasz matesz24 #453. hozzászólására
Beálítottam de ugyan úgy akadozik :bocs:
Virtualis Memoriat emmeld meg.
Válasz MasterboyXX #451. hozzászólására
A hangot 16bites 44khz -es CD minoseget allisd be.
Beálítottam de ugyan úgy akadozik :bocs:
Válasz SIN #446. hozzászólására
tiltsd le a videókari hangkimenetét (hdmi audio), és szedj le a HD audio-hoz újabb drivert. Feltételezem Realtek, www.realtek.com.tw
Légy szíves le írni részletesen, mert nem tudom hogy kell letiltani és beállítani .
Amúgy a programot letöltöttem .Köszi várom tanácsod.
Válasz matesz24 #450. hozzászólására
Videó kártya 1 gb . :vigyor:
A hangot 16bites 44khz -es CD minoseget allisd be.
Válasz MasterboyXX #444. hozzászólására
Varj most 4GB-d van vagy 1GB? Mert 1-et irtal.
Videó kártya 1 gb . :vigyor:
icebird 2011. november 9. 12 hozzászólás 8166.
Válasz Sziszka6 #447. hozzászólására
Hali! Feltelepítettem a játékot, de amikor elindítom tölt egy kicsit talán 1 percig játszok vele akadozva majd kivág és ezt hozza ki : http://kepfeltoltes.hu/view/111109/Bf3_error_www.kepfeltoltes.hu_.png . Most lett újratelepítve a Win7, Gépem: Proci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6850 @ 3.00 GHz 3.00 GHz
Videókártya: Geforce 9600 GT, driver verziószám : 285.62
Ram: 2 Giga és 32 bites op rendszer
Utána olvastam nagyjából és letöltöttem már a legújabb Videókártya Driver-t is de semmi változás. Előre is köszi a segítséget :)
Hello!

Sztem a videó kártyád kevés a játékhoz. Tudom, hogy a minimum követelmények között szerepel a 9600 GT, de a kép alapján 512 mb ram van rajta, ami sztem kevés, ezért is akadozik. Ha van rá lehetőséget próbáld meg egy másik vid kártyával amin 1 gb ram van.

G
Válasz Sziszka6 #447. hozzászólására
Hali! Feltelepítettem a játékot, de amikor elindítom tölt egy kicsit talán 1 percig játszok vele akadozva majd kivág és ezt hozza ki : http://kepfeltoltes.hu/view/111109/Bf3_error_www.kepfeltoltes.hu_.png . Most lett újratelepítve a Win7, Gépem: Proci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6850 @ 3.00 GHz 3.00 GHz
Utána olvastam nagyjából és letöltöttem már a legújabb Videókártya Driver-t is de semmi változás. Előre is köszi a segítséget :)
DirectX-t frissid be,meg szerintem a virtualis memoriat emeled meg... Az aerot ajanlom kikapcsolni hogy minnel tobb memoria jusson a jateknak.
Sziszka6 2011. november 9. 1 hozzászólás 18420.
Válasz matesz24 #439. hozzászólására
Sziasztok .

Nekem az lenne problémám hogy a hangom akadozik, meg ismétlődik, meg nem tudom hogy miket csinál még .
Természetesen utána néztem ennek a problémának, és meg csináltam amit írtak: SZTEREÓBA raktam ,44-k-ra raktam a legkisebbre ,és mit ad Isten ugyanúgy pofátlanul csinálja .(NEM ÉRTEM :wtf: ).

Gépem !

ALAPLAP- Gigabyte M52L -S3P n VIDIA nForce520L/rev.1.0
AM2+/PCI-Ex 16/PCI-Ex1/ATX 4DDR2 Dual-CH/8-CH HD Audio
10/100 LAN/2 SATA +Gb/s/8 USB2.0

PROCI - AMD Phenom II Black Edition Processor
True Multi-Core Desing
Cool n Quiet 3.0
AMD 64 With Direct Connect Architecture
Three-year Limited Warranty

VIDEÓ KÁRTYA- ATI Radeon hd 4650 PCIE 2.0 - HD Video - Energy Efficient
1Gb DDR2

RENDSZEREM 64-Windows 7 ultimate

Előre is köszi !

tiltsd le a videókari hangkimenetét (hdmi audio), és szedj le a HD audio-hoz újabb drivert. Feltételezem Realtek, www.realtek.com.tw
Válasz Woody320 #436. hozzászólására
Na igen ám az logikus lenne de azt kifelejtettem h BC2ben is hülye lett a gép mert 2 perc után onnan is kidobott már kb 1 hete de ott még nem kék halállal...csak simán kifagyott a gép (amit nem értek mert 1 évig nem volt ilyen) és újra kellett indítani...viszont most már ott is kék halál van...
és most oda jutottam h újra rakom a winfo.t mert szerintem itt összetettebb a baj mint ez a driver ez már csak hab a tortán...viszont ahhoz idő kell az meg nincs hétvégéig és játszanééééék....:(:(
Tápod minőségi? El tudom képzelni, hogy nagy terhelés mellett egyszer csak feladja...
Ennek a kiderítése nem oly bonyolult. Eressz a gépre egy 3D Mark-ot, hadd forrjon a proci. :)
Válasz matesz24 #441. hozzászólására
Bocsi, igen el felejtettem a memóriát, 4Gb van a gépembe .
De ezekből következtetve, akkor az alaplappal lehet a gond?
Varj most 4GB-d van vagy 1GB? Mert 1-et irtal.
matesz24 2011. november 8. 7 hozzászólás 9933.
Válasz V03R1 #442. hozzászólására
Igazából szerintem a játékkal van gond :D
Értelek, akkor töröljem le és akkor telepítsem újra ?
Szerezzek másikat :xD:?
V03R1 2011. november 8. 27 hozzászólás 5731.
Válasz matesz24 #441. hozzászólására
Igazából szerintem a játékkal van gond :D
Válasz MasterboyXX #440. hozzászólására
A windows7 minimalis gepigenye 1GB memoria, a jatek tudtommal 2-4GB-t igenyel nem eszik sokkat,de a windowsnak kell siman maganak az az 1GB + hozza meg memoria.
1gb ddr2,memoria alatt csodalom hogy ellindult a jatek,szerintem vagy memoriakat vegyel meg 2x2GB-t DDR2-est vagy uj alaplap es olcsobban 2x4GB DDR3-ast siman kapsz olcson.
Helyedben uj alaplapot vennek+ memoriat.
Ez megoldana a problemat.
MasterboyXX 2011. november 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz matesz24 #439. hozzászólására
Sziasztok .

Nekem az lenne problémám hogy a hangom akadozik, meg ismétlődik, meg nem tudom hogy miket csinál még .
Természetesen utána néztem ennek a problémának, és meg csináltam amit írtak: SZTEREÓBA raktam ,44-k-ra raktam a legkisebbre ,és mit ad Isten ugyanúgy pofátlanul csinálja .(NEM ÉRTEM :wtf: ).

Gépem !

True Multi-Core Desing
Cool n Quiet 3.0

1Gb DDR2

Előre is köszi !

A windows7 minimalis gepigenye 1GB memoria, a jatek tudtommal 2-4GB-t igenyel nem eszik sokkat,de a windowsnak kell siman maganak az az 1GB + hozza meg memoria.
1gb ddr2,memoria alatt csodalom hogy ellindult a jatek,szerintem vagy memoriakat vegyel meg 2x2GB-t DDR2-est vagy uj alaplap es olcsobban 2x4GB DDR3-ast siman kapsz olcson.
Helyedben uj alaplapot vennek+ memoriat.
Ez megoldana a problemat.
Sziasztok .

Gépem !

True Multi-Core Desing
Cool n Quiet 3.0

1Gb DDR2

Előre is köszi !

icebird 2011. november 8. 12 hozzászólás 8166.
Sziasztok!

A folyamatos fagyások és kilépések megszűnni látszanak. Sztem vmit csinálhattak a szerverekkel, mert én nem frissítettem semmit. Így is előfordul, hogy kilép, de mondjuk minden 10. kör után. Reméljük, hogy ez a probléma végleg meg fog szűnni, egyenlőre én ennek a változásnak is örülök.

üdv. G
mRtZ 2011. november 8. 92 hozzászólás 2974.
FIYGELEM!!!

A minap olvastam, hogy akik 280.xx verziójú nvidia drivert használnak, gyakori lehet a játék leállása (én is közéjük tartoztam, emiatt a játék sem indult el). Visszatelepítettem a 275.33-as vga drivert, és már PROBLÉMAMENTESEN ELFUT min/med grafikán... Remélem akik hasonló problémával küszködnek, tudtam segíteni valamit.
Woody320 2011. november 8. 169 hozzászólás 1964.
Válasz SIN #432. hozzászólására
Akkor rakd vissza a régit. Ez ennyire nem logikus? :xD:
Na igen ám az logikus lenne de azt kifelejtettem h BC2ben is hülye lett a gép mert 2 perc után onnan is kidobott már kb 1 hete de ott még nem kék halállal...csak simán kifagyott a gép (amit nem értek mert 1 évig nem volt ilyen) és újra kellett indítani...viszont most már ott is kék halál van...
és most oda jutottam h újra rakom a winfo.t mert szerintem itt összetettebb a baj mint ez a driver ez már csak hab a tortán...viszont ahhoz idő kell az meg nincs hétvégéig és játszanééééék....:(:(
Válasz ipirock #419. hozzászólására
Sziasztok
Van ötlete valakinek, miért nem tudom a haveromat co-op játékra invitálni. rányomok a nevére, bal felül kiírja, hogy invitáltam játékra de nála nem történik semmi. akkor se ha ő hív co-op-ozni. a sokadik próbálkozásra egyszer sikerült, de azóta se :(
ha valahol ez már meg van válaszolva akkor bocs, de nem találtam ilyet.
Probalja meg mas bongeszobol, vagy ajanlatos cachet torolni. Chrome vagy Firefox-t probalja meg. Meglehet nem mukodik normalisan a plugin es nem kapja meg az infokat.
Válasz Woody320 #431. hozzászólására
Hali!

4870es karim van..játék felment el is fut persze kompromisszumokkal de lényeg h így is szép.
Viszont a driverre azt írta h régi minimum 10.07es kell neki...de miután ezt minden indításnál leOKéztam futott a játék rendesen... végül csak feltettem az újabb drivert és azóta meg kb 2 perc után kék halál...ezmiiiiii???
singliben meg multiban is...marha idegesítő
Rendessen letakaritottad az elozo drivert? Azt olvastam,hogy masnak is ilyen gondja volt,a vegen rendessen letakaritotta a drivert driversweeperrel es utana frissen felpakolta az ujat, igy mar normalissan tudott jatszani.
MasterboyXX 2011. november 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz burnie #420. hozzászólására
AKI RENDELKEZIK ASUS GAMEROSD-VEL AZ TÖRÖLJE LE, MAJD GÉP RR, ÉS NEM FOG KIFAGYNI A GAME! NEKEM EZ MŰKÖDÖTT! 2 NAPJA JÁTSZOK PROBLÉMAMENTESEN!
A CAPS LOCK-t fejetsd el,mert a kovetkezo hsz. amiben fullos nagy betuk lesznek torlesre fog menni.
2. Nem hinnem hogy mindenki hasznal monitorozzo programot. Ez inkabb a beallitasoktol fugg.
SIN 2011. november 7. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Woody320 #431. hozzászólására
Hali!

4870es karim van..játék felment el is fut persze kompromisszumokkal de lényeg h így is szép.
Viszont a driverre azt írta h régi minimum 10.07es kell neki...de miután ezt minden indításnál leOKéztam futott a játék rendesen... végül csak feltettem az újabb drivert és azóta meg kb 2 perc után kék halál...ezmiiiiii???
Akkor rakd vissza a régit. Ez ennyire nem logikus? :xD:
Woody320 2011. november 7. 169 hozzászólás 1964.
Hali!

alexka55 2011. november 7. 14 hozzászólás 7697.
Válasz pasla #427. hozzászólására
helotok uj vagyok it meg a gmbenis de már mos van gondom nem tom hogykel muliban nyomti help lécike:siros::siros::siros:
XDDDDDD