Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

V03R1 2011. november 7. 27 hozzászólás 5771.
Válasz pasla #427. hozzászólására
helotok uj vagyok it meg a gmbenis de már mos van gondom nem tom hogykel muliban nyomti help lécike:siros::siros::siros:
:_D
ipirock 2011. november 7. 13 hozzászólás 7904.
Válasz Micky2 #424. hozzászólására
vírusirtó lelövi a battlelog adat forgalmát.
avast-nak a web védelme!
Köszönöm szépen. tényleg avast-om van.:) kipróbálom este a nélkül
pasla 2011. november 7. 1 hozzászólás 19627.
helotok uj vagyok it meg a gmbenis de már mos van gondom nem tom hogykel muliban nyomti help lécike:siros::siros::siros:
SeK-halaSs 2011. november 7. 65 hozzászólás 3650.
Válasz JohnDoo #423. hozzászólására
Szia!

Nem igazán értem miért írjátok, hogy nem jó az Origin béta, és, hogy töltsük le a megadott helyről, hiszen onnan is csak a bétát lehet letölteni.
a BATTLEFIELD 3 bétáról van szó hogy azt töröld le a gépedről az origin az béta mindenki tudja.
így friss a dolog hogy miről beszél nandor90 ? :)
Spam
Micky2 2011. november 7. 16 hozzászólás 7237.
Válasz BOT-MAN #411. hozzászólására
az nekem is volt de elmult hogy a bal shitre nem nemt a sprint de nem tudom hogy kell megoldani nekem ugy lett jo hogy nyomtam egy restartot ,de nekem neha azt csinalja nem tooom bug e vagy billlentyuzet gond hogy mintha beakadna shift es csak sprintelek es nem tudok semmit se csinalni es ez par mpig tart.
battlelog kisajátitja a voice party miatt a left shiftet.
a voice party ban vagytok akkor alapértelmezett ként a lshift a pushtotalk gomb. ki kell kapcsolni vagy át állítani és megszünik ez a probléma.
Micky2 2011. november 7. 16 hozzászólás 7237.
Válasz ipirock #419. hozzászólására
Sziasztok
Van ötlete valakinek, miért nem tudom a haveromat co-op játékra invitálni. rányomok a nevére, bal felül kiírja, hogy invitáltam játékra de nála nem történik semmi. akkor se ha ő hív co-op-ozni. a sokadik próbálkozásra egyszer sikerült, de azóta se :(
ha valahol ez már meg van válaszolva akkor bocs, de nem találtam ilyet.
vírusirtó lelövi a battlelog adat forgalmát.
avast-nak a web védelme!
JohnDoo 2011. november 7. 7 hozzászólás 9908.
Válasz MasterboyXX #415. hozzászólására
Na most a betat helyedben elfelejtennem,mivel nem tudsz vele jatszani a legjobb volna ha a legfrissebb origint szedned le innet:

http://www.origin.com/download

A documents-konyvtarnal is jovolna ha a BF3 foldert kitorolned,szoval mindent ami a BF3 betahoz kotodik,es ugy probald megnezni mit ir ki. A driverek nemtudjak megoldani azt hogy az originben levo jatekod elinduljon. Az origint szepen frissisd be a Betat torold ki,meg a registrybol is es ugy probald ki.
Szia!

Nem igazán értem miért írjátok, hogy nem jó az Origin béta, és, hogy töltsük le a megadott helyről, hiszen onnan is csak a bétát lehet letölteni.
SeK-halaSs 2011. november 7. 65 hozzászólás 3650.
Válasz Hardstyler #421. hozzászólására
Sziasztok. Valaki mesélje már légyszives el nekem , hogy hogyan kell a játékban a nevemet megváltoztatni.
Originen rányomsz a nevedre és annyi behozza azt amit kell és ott
Spam
Hardstyler 2011. november 7. 2 hozzászólás 15216.
Sziasztok. Valaki mesélje már légyszives el nekem , hogy hogyan kell a játékban a nevemet megváltoztatni.
burnie 2011. november 7. 31 hozzászólás 5392.
AKI RENDELKEZIK ASUS GAMEROSD-VEL AZ TÖRÖLJE LE, MAJD GÉP RR, ÉS NEM FOG KIFAGYNI A GAME! NEKEM EZ MŰKÖDÖTT! 2 NAPJA JÁTSZOK PROBLÉMAMENTESEN!
BURNiiiiE
ipirock 2011. november 6. 13 hozzászólás 7904.
Sziasztok
Van ötlete valakinek, miért nem tudom a haveromat co-op játékra invitálni. rányomok a nevére, bal felül kiírja, hogy invitáltam játékra de nála nem történik semmi. akkor se ha ő hív co-op-ozni. a sokadik próbálkozásra egyszer sikerült, de azóta se :(
ha valahol ez már meg van válaszolva akkor bocs, de nem találtam ilyet.
V03R1 2011. november 6. 27 hozzászólás 5771.
Válasz MasterboyXX #417. hozzászólására
Telepitsd ujra a win7-est. Majd probald ujra.
Amúgy nem tudsz nekem valahogy segiteni?Valamiért a rendszer 30perc(+-10-20perc) multi után összeomlik.Amikor megvettem akkor rendesen ment és ha jól tudom amióta bevezettek valami patchet utána már ezt csinálta :S Lehet ,hogy a 2magos VGA lehet a gond?:S
MasterboyXX 2011. november 6. 3540 hozzászólás 51.
Válasz alexka55 #417. hozzászólására
Fel tettem dvdről is és még mindig ki írja .
Írjon más is . ... fogalmam sincs mi lehet a baj
hogy esetleg miket tegyek még fel.
köszi
Telepitsd ujra a win7-est. Majd probald ujra.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
alexka55 2011. november 6. 14 hozzászólás 7627.
Fel tettem dvdről is és még mindig ki írja .
Írjon más is . ... fogalmam sincs mi lehet a baj
hogy esetleg miket tegyek még fel.
köszi
Válasz alexka55 #414. hozzászólására
Helló.
Most már komolyan nem tudom hova forduljak a problémámmal úgyhogy utoljára le írom hogy nekem mégis mi a problémám a BattleField3mammal .
Szóval én tegnap meg vettem eredetibe a battlefield 3mat és fel raktam rendesen , originba be léptem be írtam a cd kulcsot észlelte is a origin ott volt hogy Játék telepítése fel raktam rendesen , és fel tette és rá mentem hogy Azonnali Játék rendesen tölt ki írja hogy ellenőrzi a kiadási dátumot vagy mit , aztán töltene a játék amikor ki jön az a hiba üzenet hogy : There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game.
KÉP : http://kepfeltoltes.hu/111105/problem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezt már ki írta bétánál is és bétát is újra tettem úgyse volt jó , most meg az eredeti battlefieldnél is ezt írja ki és azt is hiába teszem újra hiába de nem jó.
Nem értem most mégis mi van gépemnek bírnia kéne mert akkor nem azt írná ki hogy There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game hanem el indulna és be fagyna a gép meg minden nem m csak simán ki írja ezt.
Itt a gépem adati azért nézzétek meg :

Manufacturer:
FUJITSU SIEMENS
Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Memory:
3326MB RAM
Hard Drive:
200 GB
Video Card:
ATI Radeon HD 5700 Series
Monitor:
Általános PnP képernyő
Sound Card:
Hangszórók (Realtek High Definition Audio
Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.100218-0019)

Az igaz hogy bétánál még nem tettem fel a legújabb ati drivert de tegnap telepítés előtt fel tettem innen az ati drivert : http://www.battlefield.hu/content/2011/10/26/Battlefield_3_Videokartya_driverek

Fogalmam sincs mi tévő legyek minden segítségnek örülnék és nagyon meg köszönném aki akár egy kicsit is tudna segíteni hogy milyen irányba induljak el .
Köszönöm Előre is.

Na most a betat helyedben elfelejtennem,mivel nem tudsz vele jatszani a legjobb volna ha a legfrissebb origint szedned le innet:

http://www.origin.com/download

A documents-konyvtarnal is jovolna ha a BF3 foldert kitorolned,szoval mindent ami a BF3 betahoz kotodik,es ugy probald megnezni mit ir ki. A driverek nemtudjak megoldani azt hogy az originben levo jatekod elinduljon. Az origint szepen frissisd be a Betat torold ki,meg a registrybol is es ugy probald ki.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Helló.
Most már komolyan nem tudom hova forduljak a problémámmal úgyhogy utoljára le írom hogy nekem mégis mi a problémám a BattleField3mammal .
Szóval én tegnap meg vettem eredetibe a battlefield 3mat és fel raktam rendesen , originba be léptem be írtam a cd kulcsot észlelte is a origin ott volt hogy Játék telepítése fel raktam rendesen , és fel tette és rá mentem hogy Azonnali Játék rendesen tölt ki írja hogy ellenőrzi a kiadási dátumot vagy mit , aztán töltene a játék amikor ki jön az a hiba üzenet hogy : There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game.
KÉP : http://kepfeltoltes.hu/111105/problem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ezt már ki írta bétánál is és bétát is újra tettem úgyse volt jó , most meg az eredeti battlefieldnél is ezt írja ki és azt is hiába teszem újra hiába de nem jó.
Nem értem most mégis mi van gépemnek bírnia kéne mert akkor nem azt írná ki hogy There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game hanem el indulna és be fagyna a gép meg minden nem m csak simán ki írja ezt.
Itt a gépem adati azért nézzétek meg :

Manufacturer:
FUJITSU SIEMENS
Processor:
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz
Memory:
3326MB RAM
Hard Drive:
200 GB
Video Card:
ATI Radeon HD 5700 Series
Monitor:
Általános PnP képernyő
Sound Card:
Hangszórók (Realtek High Definition Audio
Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6000) (6000.vista_gdr.100218-0019)

Az igaz hogy bétánál még nem tettem fel a legújabb ati drivert de tegnap telepítés előtt fel tettem innen az ati drivert : http://www.battlefield.hu/content/2011/10/26/Battlefield_3_Videokartya_driverek

Fogalmam sincs mi tévő legyek minden segítségnek örülnék és nagyon meg köszönném aki akár egy kicsit is tudna segíteni hogy milyen irányba induljak el .
Köszönöm Előre is.

BOT-MAN, zolka nincs joystick csatlakoztatva a géphez??? nekem is ezek voltak a gondjaim amig ki nem huztam az USB-ből a joystickot. Utána ment minden rendesen
Vestitor 2011. november 6. 3 hozzászólás 13921.
Hát én már mindent megpróbáltam amit a fórumon olvastam, de semmi. Ugyan úgy lefagy a multi már az indításkor, vagy max 5 perc játék után. Most akkor patch nem lesz, vagy csak nem sikerült kiadni lassan 2 hét alatt? Van még egyáltalán valaki aki nem tud multizni vagy csak én nem ?
BOT-MAN 2011. november 6. 38 hozzászólás 4834.
Válasz zolka8219 #410. hozzászólására
Sziasztok kíváncsi lennék volt e valakinek olyan hibája a játékban hogy a bal oldali schift billentyű nem működik , ezért átállítom a caps lock bill.-re ekkor viszont elkezd pörögni a kép pörgésnél nyomok egy 0-át akkor megáll , aztán egyszercsak gondol egyet és megint pörög. a beragadó billentyűzet ki van kapcsolva nálam , a játékot újra raktam 2 szer is és az origint is(gép: Q8200 proci ,8 giga RAM ,HD6950 2 g vga, win7 64 bit)A rendszer a béta indején lett újra rakva és azzal tökéletesen futott.
az nekem is volt de elmult hogy a bal shitre nem nemt a sprint de nem tudom hogy kell megoldani nekem ugy lett jo hogy nyomtam egy restartot ,de nekem neha azt csinalja nem tooom bug e vagy billlentyuzet gond hogy mintha beakadna shift es csak sprintelek es nem tudok semmit se csinalni es ez par mpig tart.
zolka8219 2011. november 6. 20 hozzászólás 6514.
Sziasztok kíváncsi lennék volt e valakinek olyan hibája a játékban hogy a bal oldali schift billentyű nem működik , ezért átállítom a caps lock bill.-re ekkor viszont elkezd pörögni a kép pörgésnél nyomok egy 0-át akkor megáll , aztán egyszercsak gondol egyet és megint pörög. a beragadó billentyűzet ki van kapcsolva nálam , a játékot újra raktam 2 szer is és az origint is(gép: Q8200 proci ,8 giga RAM ,HD6950 2 g vga, win7 64 bit)A rendszer a béta indején lett újra rakva és azzal tökéletesen futott.
gfgombi9 2011. november 6. 1 hozzászólás 19620.
Sziasztok! PS3-ra tettem fel a limitált változatot,de nem tudom a multiplayer módot aktiválni.Miután /megérdemlem/jól kinevettétek magatokat,kérlek benneteket egészen cecsemő szinten írjátok le mit kell lépésről-lépésre csinálni.54 évesen nem vagyok a net ördöge...,viszont játszani imádok.gfgombi9@gmail.com
Válasz alexka55 #407. hozzászólására
Azis lehet a probléma hogy nem dvdről indítom a telepitést?
Tedd fel az legfrissebb origint, aktikvald be a kulcsot az originbe, majd szedesd le vele.
Válasz MasterboyXX #406. hozzászólására
Attol nemlesz,jobb uj origint szedd le.
Azis lehet a probléma hogy nem dvdről indítom a telepitést?
Válasz alexka55 #396. hozzászólására
frissítettem a videó kártya drivert , a probléma még fent áll .!
Attol nemlesz,jobb uj origint szedd le.
Válasz V03R1 #402. hozzászólására
Ha működni fog ,akkor elzengek rólad egy ódát ;) Amúgy ez 64bites win7hez is jó?
64bit win7-en rendesen megy
Válasz Lion007 #403. hozzászólására
Szerintem igen, mivel nincs odaírva hogy 32 vagy 64 bites rendszerre van. Próbáld ki! Remélem sikerül neked is.
Reméljük :)
Lion007 2011. november 6. 23 hozzászólás 6133.
Szerintem igen, mivel nincs odaírva hogy 32 vagy 64 bites rendszerre van. Próbáld ki! Remélem sikerül neked is.
Válasz Lion007 #401. hozzászólására
Miután ezt felraktam azonnal ment a játék, és nem csak nekem, hanem másnak is... Letöltötte az ati.amd.com oldaláról a drivert de azzal nem ment, majd átküldtem neki ezt és egyből ment minden.
Ha működni fog ,akkor elzengek rólad egy ódát ;) Amúgy ez 64bites win7hez is jó?
Miután ezt felraktam azonnal ment a játék, és nem csak nekem, hanem másnak is... Letöltötte az ati.amd.com oldaláról a drivert de azzal nem ment, majd átküldtem neki ezt és egyből ment minden.
Nem tudom mikor dobták ki, de ha jól tudom pont BF-re csinálták.
Válasz Lion007 #397. hozzászólására
Akinek a játék kifagy, nyan-nyanul jeleníti meg a játékot az töltse le ezt a legújabb Ati Radeon VGA drivert:

http://data.hu/get/4391774/amd_catalyst_11.10_preview3_win7_vista.exe
Mikor dobták ki?Mert néztem ati oldalán ott csak valami 95mb-od van.
SIN 2011. november 6. 2161 hozzászólás 127.
Válasz bbdc77 #390. hozzászólására
A további bevételekre gondolok. Biztos van nem egy-kettő ember aki tesztekből, fórumokról tájékozódik, hogy az adott játék hogyan sikerült, mennyire játszható...a BF3 fórumok pedig ilyen szempontból nem festenek túl jól.
Nézz eladási statisztikát...
Lion007 2011. november 5. 23 hozzászólás 6133.
Akinek a játék kifagy, nyan-nyanul jeleníti meg a játékot az töltse le ezt a legújabb Ati Radeon VGA drivert:

http://data.hu/get/4391774/amd_catalyst_11.10_preview3_win7_vista.exe
alexka55 2011. november 5. 14 hozzászólás 7627.
frissítettem a videó kártya drivert , a probléma még fent áll .!
MasterboyXX 2011. november 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz alexka55 #394. hozzászólására
Helló.
Nagyon nagy segítségetek szeretnék kérni.
Ma meg vettem eredetibe a bf3-mat és nem jó.
Ezt írja ki : http://kepfeltoltes.hu/111105/problem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game.
és ezt írta ki már bétánál is és hiába tettem újra nem jó.
Help pls.
Frissitsem a videó kártya drivert?
CAPS LOCK-t fejetsd el itt kurwa gyorsan,mert igy sem en sem mas nemfog segiteni. Lehet normaliss betu merettel is irni.
alexka55 2011. november 5. 14 hozzászólás 7627.
Helló.
Nagyon nagy segítségetek szeretnék kérni.
Ma meg vettem eredetibe a bf3-mat és nem jó.
Ezt írja ki : http://kepfeltoltes.hu/111105/problem_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game.
és ezt írta ki már bétánál is és hiába tettem újra nem jó.
Help pls.
Frissitsem a videó kártya drivert?
Válasz SIN #373. hozzászólására
statod a tiltás ellenére bejön? Lehet egyébként PB is.
egyébként minden normálisan működik. De ezek szerint egyedi probléma. túlélem...
Válasz Boscow #381. hozzászólására
Olyat kezdett el ma reggel csinálni ,hogy beléptem a mapra és magától megy folyamatosan oldalra vagy pörög körbe körbe . Ez most mi ? Jah és váltanák a felszerelések között és hol az elejére hol a végére ugrik de az ammora tuti nem :) Egér jó máshol nem csinálja .Vagyis a Sof2-ben.
nekem ha be van dugva a kormány, akkor kezd el furcsa dolgokat csinálni
Feki 2011. november 5. 41 hozzászólás 4655.
Olyannal találkozott már valaki hogy joy ill controllerel nem lehet spottolni? ha joy-al próbálok helizni akkor csak ha sokáig nyomom és aztán elengedem akkor spottol, viszont így előjön a commo rose ami miatt nem lehet rendesen mozogni, ha meg controllerrel nyomom akkor semmit sem csinál, csak a hosszú nyomásnál van commo rose, de egyáltalán nem spottol.

Van ötletetek mi lehet a baj?
bbdc77 2011. november 5. 101 hozzászólás 2834.
Válasz SIN #356. hozzászólására
Elesni a bevételtől?
Már bocs, de ha megvetted, akkor ők mit fognak rajtad keresni a továbbiakban? Max nem veszed meg a csilli-villi DLC-t? :xD:
A további bevételekre gondolok. Biztos van nem egy-kettő ember aki tesztekből, fórumokról tájékozódik, hogy az adott játék hogyan sikerült, mennyire játszható...a BF3 fórumok pedig ilyen szempontból nem festenek túl jól.
burnie 2011. november 5. 31 hozzászólás 5392.
Benyan-nyanok! :DDDD Letöröltem az ASUS GamerOSD-t és azóta 4 órája játszok egyhuzamban! :DDDDD
BURNiiiiE
egrimini 2011. november 5. 1 hozzászólás 19618.
Sziasztok!
nekem az a problémám hogy nem tudom állítani a grafikát!
Haver küldött egy képet, hogy hogyan kellene kinéznie a menünek, de nekem nem így néz ki! :/
http://kepfeltoltes.hu/view/111104/bf3_www.kepfeltoltes.hu__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
amit pirossal áthúztam nekem az nem jelenik meg! Valami ötlet? Előre is köszönöm! :mosoly:
SIN 2011. november 5. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #385. hozzászólására
joystick nincs bedugva vagy kontroller?
joystick sztem nem konfolható gyalogos irányítására, bár ezek után még ezt is el tudnám képzelni.
Olyat kezdett el ma reggel csinálni ,hogy beléptem a mapra és magától megy folyamatosan oldalra vagy pörög körbe körbe . Ez most mi ? Jah és váltanák a felszerelések között és hol az elejére hol a végére ugrik de az ammora tuti nem :) Egér jó máshol nem csinálja .Vagyis a Sof2-ben.
Ezt állandóan csinálja vagy csak egyszer csinálta akkor? Nekem ált az ilyen probléma ki-be lépés után megoldódik. (bf3 kilép, újraindít)
MasterboyXX 2011. november 5. 3540 hozzászólás 51.
joystick nincs bedugva vagy kontroller?
Válasz mgabor84 #379. hozzászólására
igen
Hát ha a pálya újrakezdése nem oldja meg, akkor lehet az egészet újból kell kezdened. :siros:
Köszönd meg a drága svédeknek.
Válasz STRONGPISTA #380. hozzászólására
Hello! Az lenne a kérdésem most rendeltem meg a BATTLEFIELD 3 LIMITED EDITIONT és jár e hozzá warfare pack, Specact készlet, Dögcédula csomag ?
Ezt azoktól kérdezd, ahonnan rendelted. :xD:
SeK-halaSs 2011. november 5. 65 hozzászólás 3650.
Válasz STRONGPISTA #380. hozzászólására
Hello! Az lenne a kérdésem most rendeltem meg a BATTLEFIELD 3 LIMITED EDITIONT és jár e hozzá warfare pack, Specact készlet, Dögcédula csomag ?
Nem biztos ez ilyen amíg a készlet tart volt
Spam
Boscow 2011. november 5. 72 hozzászólás 3442.
[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/31141efe1abb0da9.png[/img][/url]
STRONGPISTA 2011. november 5. 41 hozzászólás 4646.