Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

mgabor84 2011. november 5. 3 hozzászólás 13510.
Válasz SIN #378. hozzászólására
Ez most mi? Single player?
igen
SIN 2011. november 5. 2161 hozzászólás 127.
Válasz mgabor84 #377. hozzászólására
Sziasztok
Már egyszer leírtam a problémám és a válaszokat is kiprobáltam, de a megoldás nincs meg még sajnos.
A vadászgépes pájána légicsapásoknál ki kell lőni egy helikoptert, ezt meg is teszem (kinomban megnéztem már a pálya videüvégjátszását és a szerint ezután vége max pár embert kell kilőni) de ezután kapok még egy mozgó célpontot és ha rálövöj olyan mintha az egy repülő lenne, de ez csak egy tipp mert a légicsapást végző gép mintha átrepülne alatta.
Probáltam már a küldetést újrakezdeni, de semmi.

Ötlet???:siros:
Ez most mi? Single player?
mgabor84 2011. november 4. 3 hozzászólás 13510.
Sziasztok
Már egyszer leírtam a problémám és a válaszokat is kiprobáltam, de a megoldás nincs meg még sajnos.
A vadászgépes pájána légicsapásoknál ki kell lőni egy helikoptert, ezt meg is teszem (kinomban megnéztem már a pálya videüvégjátszását és a szerint ezután vége max pár embert kell kilőni) de ezután kapok még egy mozgó célpontot és ha rálövöj olyan mintha az egy repülő lenne, de ez csak egy tipp mert a légicsapást végző gép mintha átrepülne alatta.
Probáltam már a küldetést újrakezdeni, de semmi.

Ötlet???:siros:
Andrew77 2011. november 4. 13 hozzászólás 7999.
Válasz Andrew77 #346. hozzászólására
Szia!
Nekem is Asus EAH 5770 van, de sem a single sem a multi nem indul, helyette csak fekete képernyő....
Mi lehet a megoldáS??
A béta remekül ment. Minden driver a legfrissebb, a BF3 és origin javítva, újrainstalva lett.

A probléma megoldodott! El kell távolítani az ASUS GAMER OSD-t és fainul megy a játék! Szóval ez is egy lehetséges hiba fekete halál esetén......:vigyor:
vferi65 2011. november 4. 661 hozzászólás 562.
Válasz ghdzsee #374. hozzászólására
Lehet, hogy ez a kérdés már fel lett téve egypárszor (TL:DR), de hogyan kell az oldal által reklámozott magyar szerverekre belépni BF3-on? :bocs:
Battlelogban a szerver keresőbe beírod a nevét, pl: Battlefield.hu [RANKED][HUN]
Elégséges ha csak egy részét írod be pl: Battlefield.hu
ghdzsee 2011. november 4. 1 hozzászólás 18392.
Lehet, hogy ez a kérdés már fel lett téve egypárszor (TL:DR), de hogyan kell az oldal által reklámozott magyar szerverekre belépni BF3-on? :bocs:
SIN 2011. november 4. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Admiral_Chris #370. hozzászólására
Ti esetleg nem tapasztaltatok olyat, hogy amikor csatlakoztok egy szerverhez, a szervertől jön egy külön bejövő kapcsolódás?! A tűzfalam persze érzékeli és le is szoktam tiltani, csak nem tudom, hogy az mi, meg minek. Ötlet?
statod a tiltás ellenére bejön? Lehet egyébként PB is.
SIN 2011. november 4. 2161 hozzászólás 127.
Válasz burnie #366. hozzászólására
Miféle javítás? :D Mert nekem csak 48.1MB az a kis v.mi! :DDD
Nem a méret a lényeg. :xD:
Lehet akár 1 MB is, ha megoldja a problémát. Maradjunk annyiban, h reménykedjünk.
V03R1 2011. november 3. 27 hozzászólás 5731.
Válasz icebird #369. hozzászólására
Huh. Sztem máshonnan nem lehet :S Próbáld meg még egyszer elindítani a telepítés javítását.
Azzal csak valami 48 megás patchet rak fel.Ami nem változtat a 322mb-os patch mappán.Nem tudnátok valahogy csinálni egy rar-t róla?Hátha elindulni ,mert már kezd kicsit kilenni a **** ezzel a játékkal :D
Ti esetleg nem tapasztaltatok olyat, hogy amikor csatlakoztok egy szerverhez, a szervertől jön egy külön bejövő kapcsolódás?! A tűzfalam persze érzékeli és le is szoktam tiltani, csak nem tudom, hogy az mi, meg minek. Ötlet?
icebird 2011. november 3. 12 hozzászólás 8166.
Huh. Sztem máshonnan nem lehet :S Próbáld meg még egyszer elindítani a telepítés javítását.
V03R1 2011. november 3. 27 hozzászólás 5731.
Válasz icebird #367. hozzászólására
Korábban letöltött már egy kb. 480 mb frissítést is. A 48.1 mb-ot mindig letölti nekem, ha a telepítés kijavítására megyek.
Az érdekes :D Nekem csak valami 322 megás frissitést szed le :D Lehet velem van a gond.Ezt a 480 mb-osat nem lehet valahonnan máshonnan leszedni?
Korábban letöltött már egy kb. 480 mb frissítést is. A 48.1 mb-ot mindig letölti nekem, ha a telepítés kijavítására megyek.
burnie 2011. november 3. 31 hozzászólás 5412.
Válasz SIN #342. hozzászólására
Jött ki rá nem is olyan rég javítás, ahol elvileg 2 okot kiküszöböltek, amiért a kör végén kifagy a játék.
Érdekes, miért pont kettő? Akkor ezek szerint van még több is? Na fain... :wtf:
Miféle javítás? :D Mert nekem csak 48.1MB az a kis v.mi! :DDD
BURNiiiiE
tomas9320 2011. november 3. 1 hozzászólás 18401.
Az unlockokat amiket megkapok pl:ACOG hogyan lehet rátenni a fegyverre?
Válasz bbdc77 #351. hozzászólására
Azon kívül, hogy nem egy erőmű a géped, a hiba nagy valószínűséggel a játéknak tudható be. Nálam is előfordult a mai nap folyamán, csak épp repülőgép némult el.

icebird: Nem értem mit vársz; mit kellet volna még mondania? Ahogy írta, az EA/DICE tud a hibáról (főleg,hogy rajtad kívül több ezer ember küzd ezzel) és orvosolni fogják a következő patchben, légy türelemmel. Mivel Ő egy egyszerű supportos beosztott így nem hiszem, hogy számon tudná kérni a Dice fejlesztőit arról, hogy hogy állnak a javítás állapotával... De hidd el, nemsokára jönni fog a patch, ami érdekükben is áll, ők sem akarnak több ezer játékost elveszíteni és ezzel együtt megannyi dollárnyi bevételtől elesni.
Sziasztok!

Tudom, hogy nem erőmű a gépem, de ha egyszer megveszek vmit nem kis pénzért akkor azért elvárom h működjön is. Sztem a beta kiadásakor is tudtak már a hibáról, hiszen nagyon sokan tesztelték. Ha meg nem működik jól, akkor meg később kellett volna kiadni. Persze gondolom már nagyon kellett nekik a pénz meg a szenzáció, hogy végre kiadhatják. Visszatérve az hogy nem működik ez kb olyan, mintha veszel mondjuk egy tv-t és nem működik, majd azt mondják h ne aggódj majd kicseréljük vmikor. Most már több mint egy hét eltelt és eddig semmi eredményt nem láttunk. Én ennek ellenére battlefield fan vok, meg is vettem az összeset, amit kiadtak. Várjunk türelmesen, de azért ezt nem így kellett volna.

üdv. G
Na közben rájöttem mi volt a gond.. a joystick-ot rácsatlakoztattam a gépre hogy talán igy akkor majd a repülőt tudom vezetni... na ezt nem szerette a játék :) ezért volt az automata lövés
SIN 2011. november 3. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Ironman830131 #361. hozzászólására
Sin X-fire-n fenn vagy? Ha igen megtennéd h felveszel? a nevem ugyanaz mint itt. thx
X-fire-ön nem, de TS-en megtalálsz. :kacsint:
Sin X-fire-n fenn vagy? Ha igen megtennéd h felveszel? a nevem ugyanaz mint itt. thx
PB-t is frissítettem...
Válasz SIN #357. hozzászólására
Ilyenem volt nekem is. De újrabetöltés után eltűnt.
Ezenkívül a beállításokat lesd meg. Állítgattad az egérgombokat?
Semmit nem állítottam, hang sztereon meg Hi-Fi módban, gőzöm sincs mit lehetne még állítani...
Válasz xxxthrief #350. hozzászólására
Üdv!
Nekem olyan problémám lenne hogy a bf3-nál néha elmegy a hang! Nem teljesen csak pl a kocsi hangja nem halatszik...
Proci:AMD phenom 8450 x3 2.1ghz
VGA:Asus EAH 5770 Cucore Nem bfbc2-es! Driver: 11.10 prew 3!
Ram: 2gb kingston hyperx 2gb!
Alaplap:Gigabyte GA MA-770 Ud3 rev1.0 nem EOACC!
Üdv!
Hangbeállítást STEREO-ra! :kacsint:
Válasz Ironman830131 #355. hozzászólására
Sziasztok!

Nemtudom ki küzködik vagy küzködött ilyen problémával mint én, és ha megtalálta a megoldást leírná-e. Multi részről volna szó. Minden oké, betölti a pályát, beállitom milyen kit legyen, leszületek... na és most jön a gond... a fegyóm elkezd magától lőni :bocs: És gőzöm sincs mivel kéne ezt megszüntetni.
A választ ha tudja valaki a problémára előre is köszönöm.
Ilyenem volt nekem is. De újrabetöltés után eltűnt.
Ezenkívül a beállításokat lesd meg. Állítgattad az egérgombokat?
Válasz bbdc77 #351. hozzászólására
Azon kívül, hogy nem egy erőmű a géped, a hiba nagy valószínűséggel a játéknak tudható be. Nálam is előfordult a mai nap folyamán, csak épp repülőgép némult el.

icebird: Nem értem mit vársz; mit kellet volna még mondania? Ahogy írta, az EA/DICE tud a hibáról (főleg,hogy rajtad kívül több ezer ember küzd ezzel) és orvosolni fogják a következő patchben, légy türelemmel. Mivel Ő egy egyszerű supportos beosztott így nem hiszem, hogy számon tudná kérni a Dice fejlesztőit arról, hogy hogy állnak a javítás állapotával... De hidd el, nemsokára jönni fog a patch, ami érdekükben is áll, ők sem akarnak több ezer játékost elveszíteni és ezzel együtt megannyi dollárnyi bevételtől elesni.
Elesni a bevételtől?
Már bocs, de ha megvetted, akkor ők mit fognak rajtad keresni a továbbiakban? Max nem veszed meg a csilli-villi DLC-t? :xD:
Sziasztok!

Nemtudom ki küzködik vagy küzködött ilyen problémával mint én, és ha megtalálta a megoldást leírná-e. Multi részről volna szó. Minden oké, betölti a pályát, beállitom milyen kit legyen, leszületek... na és most jön a gond... a fegyóm elkezd magától lőni :bocs: És gőzöm sincs mivel kéne ezt megszüntetni.
A választ ha tudja valaki a problémára előre is köszönöm.
Jadeknight 2011. november 3. 9 hozzászólás 9158.
Válasz mgabor84 #352. hozzászólására
Hali
Segítség kellene, mert elakadtam.
A vadászgépes pályán kilövöm a helikoptert és utánna van egy mozgo célpon amit sehogy nem tudok kilőni hiába kap találatot ránézére, megy tovább.
Hogy lehet kilőni?
Köszönöm előre is.
Sajnos azon a pályán nekem is voltak gondjaim. Mikor az embereket kellett lebombázni, az egyik egyszerűen nem halt meg bármeddig szórtam rá az áldást. Meg a Night shift pálya végén beakadt az NPC társam és a script is vele együtt szal azt a mapot is újra kellett kezdenem... Ha ilyesmi probléma van csak nyomj egy restartot. :)
Serkocos 2011. november 3. 72 hozzászólás 3461.
Válasz mgabor84 #352. hozzászólására
Hali
A vadászgépes pályán kilövöm a helikoptert és utánna van egy mozgo célpon amit sehogy nem tudok kilőni hiába kap találatot ránézére, megy tovább.
Hogy lehet kilőni?
Köszönöm előre is.
Próbáltad más fegyverrel (pl. rakéta) kilőni? Van olyan vadászgép ami sok célelterelőt használ, így több lövés kell a kilövéséhez. Ha pedig tényleg valami bug-ra akadtál akkor próbáld újrakezdeni a küldetést.
Nálam gond nélkül ment a vadászgépes rész.
mgabor84 2011. november 3. 3 hozzászólás 13510.
Hali
Hogy lehet kilőni?
Köszönöm előre is.
bbdc77 2011. november 2. 101 hozzászólás 2831.
Válasz xxxthrief #350. hozzászólására
Üdv!
Nekem olyan problémám lenne hogy a bf3-nál néha elmegy a hang! Nem teljesen csak pl a kocsi hangja nem halatszik...
Üdv!

xxxthrief 2011. november 2. 1 hozzászólás 21050.
Válasz V03R1 #349. hozzászólására
Nekem csak 322mb :D Az gond lehet?
Üdv!
Üdv!
V03R1 2011. november 2. 27 hozzászólás 5731.
Válasz veteran_0626 #341. hozzászólására
Basszus :D újra kellett tennem a game-t mert volt valami 48 megás patch és nem volt vele kibékülve a bf3 amikor letöltötte..valamiért nem akarta véglegesíteni a javítást...mikor újra raktam az egész játékot, akkor viszont 470 mega körüli patchet tett fel a telepítés után azonnal. Akinek esetleg a játékmappán belül a patch mappában nincs 470 mega körül akkor az nézzen utánna a frissítésnek, hátha megoldódik a problémája. (mellesleg a "frissítések keresése" opcióval nem látta a frissítést a játékhoz az origin '-.- )
Nekem csak 322mb :D Az gond lehet?
icebird 2011. november 2. 12 hozzászólás 8166.
Sziasztok!
Nekem is továbbra jelentkezik a hiba, minden körben kidob bármely hibaüzenet nélkül. Nemrég beszéltem az EA munkatársával. Nem voltak túl segítőkészek. Bemásolom nektek a beszélgetésünket.

you: Hello
you: My name is Gergo, i am from hungary
Joshua: How can i help you?
you: i have a problem with battlefield 3 PC
you: The game will freeze up during gameplay, and then crash to desktop. There's no error on Battlelog or anything. It just crashes.
you: This problem appears in every round in game
Joshua: what are you video card are you using?
you: gigabyte nvidia geforce GTS 450
you: with no overclock
you: my video driver is 8.17.12.8562
Joshua: ok it is there is a known issue with nvidia
Joshua: EA know about the issue and are currently working on the issue
Joshua: and there should be a patch comming out.
you: when does it come?
Joshua: I do have a time table for when it come out
you: when does the patch come out?
you: what should i do?
you: i would like to play with full experience with this game
you: are you here?
Joshua: you can try to update the driver.
you: but i have the newest
you: i have just seen nvidia hompage
you: there is not newer driver than i have
you: absolutely up to date
you: what should i do next?
you: are you here?
Joshua: Yes still here. you can try to uninstall and reinstall
you: yes
you: a lot of people has the same problem
you: i saw on your forum
you: the game just crash without error messeage
you: i dont't think the problem is in my computer
Joshua: EA knows about the issue and are working on the issue as we speak
you: i have heard that one of your workmate do something with the account (e-mail address) and after the game work well
you: okey
you: may i know when the patch come out?
Joshua: I do not know when the patch will come out at this time
you: because i have bought this game a week, and i can't play with it
Joshua: you cant even play single player?
you: no, i can play with single player
you: i can't play multiplayer and Co-op mode
you: sadly the co-op mode isn’t working
you: so you say that i have to wait for patch?
Joshua: you may have to
you: ok, thanks your help
you: have a nice day
you: bye

üdv. G
MasterboyXX 2011. november 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Andrew77 #346. hozzászólására
Szia!
Nekem is Asus EAH 5770 van, de sem a single sem a multi nem indul, helyette csak fekete képernyő....
Mi lehet a megoldáS??
A béta remekül ment. Minden driver a legfrissebb, a BF3 és origin javítva, újrainstalva lett.

Beta maradvanyait teljessen kitorolted? A Documentumoknal is a foldert torold meg regisztrybol is minden takakrits ki ami a Betatol maradhatott.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Andrew77 2011. november 2. 13 hozzászólás 7999.
Válasz Lion007 #345. hozzászólására
Ha van skype címed vegyél fel, mondd el mi a problémád és megpróbálok segíteni! Skype címem: kinyirlaktiteket (nem vicc tényleg ez)
Szia!
Mi lehet a megoldáS??

Lion007 2011. november 2. 23 hozzászólás 6230.
Válasz EnforcerHUN #339. hozzászólására
Kész elég volt újra rakom a komplett win7-et, nem várok megoldásra meg más egyéb baromságra.
Ha van skype címed vegyél fel, mondd el mi a problémád és megpróbálok segíteni! Skype címem: kinyirlaktiteket (nem vicc tényleg ez)
Lion007 2011. november 2. 23 hozzászólás 6230.
Válasz alexka55 #293. hozzászólására
Helló.
Abba szeretném kérni a segítségeteket hogy én meg szeretném venni a bf3-mat és én nekem ez lenne az első battlefildem.
Abba szeretnék segítséget kérni hogy nekem a videó kártyám ATI EAH 5770 és én arra szeretnék drivert kapni hogy melyiket töltsem le és hogy biztos jó legyen.
Az a helyzet hogy le töltöttem előtte simán torrentről mondom meg nézem a single playerét és fel is tettem minden rendben volt és utána drivert kerestem hozzá be írtam googleba hogy ati battlefield 3 driver , mind1 nem is az volt a baj hogy valószínű valami nagyon rosszat szedhettem le mert ahogy fel tettem mindig el ment a kép és hiába inditotam újra a gépet utána be jött a kép és 10 másodperc után megint össze vissza csinált a kép egyszer fekete egyszer meg fehér képet csinált.Valószínű ez azért volt mert rosszat szedhettem le .
És még azt szeretném kérdezni hogy innen biztos ez az atis jó lesz? : http://www.battlefield.hu/content/2011/10/26/Battlefield_3_Videokartya_driverek mert én már nem bízok semmibe se. És biztos megint nem fogja azt csinálni hogy el megy a kép és össze omlik a gép?
Kérem szépen válaszoljatok .
Előre is köszönöm :)
Üdv. Alex:vigyor:
Catalyst 11.10es driver jó hozzá, a videó kártyádnak vinnie kell, mivel nekem is 5770 van!
SIN 2011. november 2. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #337. hozzászólására
Az EA nem fejleszti javitgatja tudtommal a jatekot... Szal hiaba nyomod nekik a szoveget.
Azon szellemi tulajdon birtokosa, amit áruba bocsájtott. Nem is kevés köze van hozzá...
Ha a piacon veszel rothadó almát, mit mondasz annak, akinek továbbadod? Bocs, má ilyen volt? :xD:
SIN 2011. november 2. 2161 hozzászólás 127.
Válasz burnie #338. hozzászólására
IE-vel sikerül, mostmárcsak erre a szemét BF3.exe bajra kéne megoldás még mindig...
Jött ki rá nem is olyan rég javítás, ahol elvileg 2 okot kiküszöböltek, amiért a kör végén kifagy a játék.
Érdekes, miért pont kettő? Akkor ezek szerint van még több is? Na fain... :wtf:
Basszus :D újra kellett tennem a game-t mert volt valami 48 megás patch és nem volt vele kibékülve a bf3 amikor letöltötte..valamiért nem akarta véglegesíteni a javítást...mikor újra raktam az egész játékot, akkor viszont 470 mega körüli patchet tett fel a telepítés után azonnal. Akinek esetleg a játékmappán belül a patch mappában nincs 470 mega körül akkor az nézzen utánna a frissítésnek, hátha megoldódik a problémája. (mellesleg a "frissítések keresése" opcióval nem látta a frissítést a játékhoz az origin '-.- )
V03R1 2011. november 2. 27 hozzászólás 5731.
Válasz MasterboyXX #334. hozzászólására
A DICE svedorszagban van:)
De én amerikába megyek :vigyor:.....
EnforcerHUN 2011. november 2. 457 hozzászólás 857.
Kész elég volt újra rakom a komplett win7-et, nem várok megoldásra meg más egyéb baromságra.
burnie 2011. november 1. 31 hozzászólás 5412.
Válasz SIN #335. hozzászólására
próbáltad esetleg más böngészővel? Nincs valami kiegészítőd, ami blokkolhatna bizonyos dolgokat? (sütik, víruskergető, tűzfal)
IE-vel sikerül, mostmárcsak erre a szemét BF3.exe bajra kéne megoldás még mindig...
BURNiiiiE
MasterboyXX 2011. november 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz SIN #336. hozzászólására
A svéd DICE, aminek a tulajdonosa az amerikai székhelyű Electronic Arts. (Electronic Arts dr., Redwood Shores, Redwood, CA)
Az EA nem fejleszti javitgatja tudtommal a jatekot... Szal hiaba nyomod nekik a szoveget.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
SIN 2011. november 1. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #334. hozzászólására
A svéd DICE, aminek a tulajdonosa az amerikai székhelyű Electronic Arts. (Electronic Arts dr., Redwood Shores, Redwood, CA)
Válasz burnie #332. hozzászólására
Google Chrome...
próbáltad esetleg más böngészővel? Nincs valami kiegészítőd, ami blokkolhatna bizonyos dolgokat? (sütik, víruskergető, tűzfal)
MasterboyXX 2011. november 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz V03R1 #333. hozzászólására
Remélem... Mert ,ha nem akkor elmegyek USA-ig és állba vágom a zösszzeset xD
V03R1 2011. november 1. 27 hozzászólás 5731.
Válasz SIN #329. hozzászólására
:xD:
Kb ennyi, amit a jelenlegi helyzetben tehetsz. Esetleg EA majd kiad valami patch-et. :siros:
Remélem... Mert ,ha nem akkor elmegyek USA-ig és állba vágom a zösszzeset xD
Válasz SIN #331. hozzászólására
Ennek érezhetően nem a BF3-hoz, mint maga a játékhoz, hanem a Battleloghoz, mint webes/böngészős alkalmazáshoz van köze.
Böngésződ?
Google Chrome...
BURNiiiiE
Válasz burnie #330. hozzászólására
Kezdem baromira unni ezt a fagyás dolgot, ma ugy játszottam 2 órát h abból fél óra fagyással telt el... Meg mi lehet a megoldás arra h egy szerverre egyszer enged fel mert utána már csak cionnecting és nem lép tovább...????
Ennek érezhetően nem a BF3-hoz, mint maga a játékhoz, hanem a Battleloghoz, mint webes/böngészős alkalmazáshoz van köze.
Böngésződ?
Kezdem baromira unni ezt a fagyás dolgot, ma ugy játszottam 2 órát h abból fél óra fagyással telt el... Meg mi lehet a megoldás arra h egy szerverre egyszer enged fel mert utána már csak cionnecting és nem lép tovább...????
BURNiiiiE