Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

burnie 2011. november 1. 31 hozzászólás 5384.
Miért lehet az h egy szerverre egyszer tudok felmenni, ha vissza akarok menni pl historybol akkor csak connectel és ennyi???
BURNiiiiE
alexka55 2011. november 1. 14 hozzászólás 7618.
Válasz MasterboyXX #313. hozzászólására
11.10-es
Köszönöm :)
SIN 2011. november 1. 2161 hozzászólás 127.
Válasz V03R1 #322. hozzászólására
Hát tegnap raktam újra a C:/ meghajtót :D Amúgy meg a szerver lagg az nekem valami ok folytán eltűnt :D ,de cserébe most csak 30 perceket tudok szinvonalas játszani :D
Ajánlom olvasmánynak: link
V03R1 2011. november 1. 27 hozzászólás 5696.
Válasz SIN #321. hozzászólására
Nos, akkor rendszervisszaállítás 2 nappal előbbre. :xD:
Nézz utána mi került fel a gépre azóta... Ha pedig semmi, amit így már erősen kétlek, akkor marad az, hogy az EA segített neked abban, h élvezhetőbb legyen a játék, így 30 perc alatt kevésbé tudod felhúzni magad azon, h laggol a szerver. :xD:
Hát tegnap raktam újra a C:/ meghajtót :D Amúgy meg a szerver lagg az nekem valami ok folytán eltűnt :D ,de cserébe most csak 30 perceket tudok szinvonalas játszani :D
Válasz V03R1 #320. hozzászólására
Hmmm.Értem köszi ,de igazából ez a jelenség csak 2-3 napja van.Elötte semmi gond nem volt :/
Nos, akkor rendszervisszaállítás 2 nappal előbbre. :xD:
Nézz utána mi került fel a gépre azóta... Ha pedig semmi, amit így már erősen kétlek, akkor marad az, hogy az EA segített neked abban, h élvezhetőbb legyen a játék, így 30 perc alatt kevésbé tudod felhúzni magad azon, h laggol a szerver. :xD:
Válasz SIN #319. hozzászólására
Próbáld meg régebbi, esetleg béta, driverrel. (videókari)
ATI-nál már lassan szokásos dologgá válik, hogy a régebbi driverrel jobban fut, mint az újjal egy adott játék.
Hmmm.Értem köszi ,de igazából ez a jelenség csak 2-3 napja van.Elötte semmi gond nem volt :/
Válasz V03R1 #318. hozzászólására
Win 7 64bit
6gb 1600mhz
HD 6990 (legújabb driver)
1000W
Próbáld meg régebbi, esetleg béta, driverrel. (videókari)
ATI-nál már lassan szokásos dologgá válik, hogy a régebbi driverrel jobban fut, mint az újjal egy adott játék.
Válasz SIN #317. hozzászólására
op. rendszer?
ram?
videókártya?
Tápegység (W)?

Jó lenne, ha mindenki elolvasná a fórumtéma leírását is néha...
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben."
Win 7 64bit
6gb 1600mhz
HD 6990 (legújabb driver)
1000W
Válasz V03R1 #316. hozzászólására
Igen.Csak a reset gomb segit és "sajnos" csak ennél a játéknál van ilyen és csak a multi részénél...
op. rendszer?
ram?
videókártya?
Tápegység (W)?

Jó lenne, ha mindenki elolvasná a fórumtéma leírását is néha...
"Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben."
Válasz SIN #315. hozzászólására
a játék fagy ki vagy a windows is? Azaz csak reset gomb-al lehet életet csiholni bele?
Igen.Csak a reset gomb segit és "sajnos" csak ennél a játéknál van ilyen és csak a multi részénél...
Válasz V03R1 #314. hozzászólására
Mit tudnék ellene tenni?
a játék fagy ki vagy a windows is? Azaz csak reset gomb-al lehet életet csiholni bele?
Válasz V03R1 #311. hozzászólására
Üdv.
Nekem olyan problémám lenne ,hogy játszok-játszok és olyan 30percig játszok és egyszer csak befagy az egész rendszer minden ok nélkül.... És már egy kicsit irritáló.
Mit tudnék ellene tenni?
MasterboyXX 2011. november 1. 3540 hozzászólás 51.
Válasz alexka55 #312. hozzászólására
Helló.
Abba szeretném kérni a segítségeteket hogy én meg szeretném venni a bf3-mat és én nekem ez lenne az első battlefildem.
Abba szeretnék segítséget kérni hogy nekem a videó kártyám ATI EAH 5770 és én arra szeretnék drivert kapni hogy melyiket töltsem le és hogy biztos jó legyen.
Az a helyzet hogy le töltöttem előtte simán torrentről mondom meg nézem a single playerét és fel is tettem minden rendben volt és utána drivert kerestem hozzá be írtam googleba hogy ati battlefield 3 driver , mind1 nem is az volt a baj hogy valószínű valami nagyon rosszat szedhettem le mert ahogy fel tettem mindig el ment a kép és hiába inditotam újra a gépet utána be jött a kép és 10 másodperc után megint össze vissza csinált a kép egyszer fekete egyszer meg fehér képet csinált.Valószínű ez azért volt mert rosszat szedhettem le .
És még azt szeretném kérdezni hogy innen biztos ez az atis jó lesz? : http://www.battlefield.hu/content/2011/10/26/Battlefield_3_Videokartya_driverek mert én már nem bízok semmibe se. És biztos megint nem fogja azt csinálni hogy el megy a kép és össze omlik a gép?
Kérem szépen válaszoljatok .
Előre is köszönöm :)
Üdv. Alex
11.10-es
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
alexka55 2011. november 1. 14 hozzászólás 7618.
Helló.
Abba szeretném kérni a segítségeteket hogy én meg szeretném venni a bf3-mat és én nekem ez lenne az első battlefildem.
Abba szeretnék segítséget kérni hogy nekem a videó kártyám ATI EAH 5770 és én arra szeretnék drivert kapni hogy melyiket töltsem le és hogy biztos jó legyen.
Az a helyzet hogy le töltöttem előtte simán torrentről mondom meg nézem a single playerét és fel is tettem minden rendben volt és utána drivert kerestem hozzá be írtam googleba hogy ati battlefield 3 driver , mind1 nem is az volt a baj hogy valószínű valami nagyon rosszat szedhettem le mert ahogy fel tettem mindig el ment a kép és hiába inditotam újra a gépet utána be jött a kép és 10 másodperc után megint össze vissza csinált a kép egyszer fekete egyszer meg fehér képet csinált.Valószínű ez azért volt mert rosszat szedhettem le .
És még azt szeretném kérdezni hogy innen biztos ez az atis jó lesz? : http://www.battlefield.hu/content/2011/10/26/Battlefield_3_Videokartya_driverek mert én már nem bízok semmibe se. És biztos megint nem fogja azt csinálni hogy el megy a kép és össze omlik a gép?
Üdv. Alex
Üdv.
Nekem olyan problémám lenne ,hogy játszok-játszok és olyan 30percig játszok és egyszer csak befagy az egész rendszer minden ok nélkül.... És már egy kicsit irritáló.
weather88 2011. november 1. 5 hozzászólás 11636.
Válasz MasterboyXX #305. hozzászólására
Nalam az elso connectalas ugyan arra a szerverre kifagy,ez alap de 2.-ra normalisan megy,nem fagy ki.
Ha a connectalassal van a gond nezd meg a portokat nem-e blockolja az virusirto/tuzfal.
Hát megnézem még ezt a megoldást is.
Ha ez sem akkor nem tudom :(
BALU36 2011. november 1. 33 hozzászólás 5241.
Práblem megoldva!!
BALU36 2011. november 1. 33 hozzászólás 5241.
Srácok másnál sem csatlakozik az Orgin vagy csak az én proplemám?
EnforcerHUN 2011. november 1. 457 hozzászólás 854.
Válasz MasterboyXX #298. hozzászólására
Nezd mar meg pontossan meik Nvidia driver van fent.
Az Nvidia Control paneljeben>> Help>>SyStem Information es ott irja a driver version.
Kozben a windows Aero skint kapcsold ki,hatha megoldja.
Nvidia driver a legfrissebb
Az Aero meg csak azért van bekapcsolva, mert anélkül is kifagy.
Válasz Turo-HUN #303. hozzászólására
Tudni, hogy mikor várható Path a BF3 hoz? Ez így elég idegesítő... nem emlékszem, hogy a BC2 megjelenésekor ilyen gondok lettek volna.
Hamarossan:mosoly:
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz weather88 #304. hozzászólására
Na megcsináltam azt amit írtál.
De ismét kidobott :@ Ezzel az üzenettel.: Your connection to the server has timed out.
Lehet a nettel van valami gond nem tudom de még a Battlefield Bac Campany 2-nél dobál ki de ott 1x vagy maximum 2x kidob és kész de itt majdnem hogy rendszeresen.
Nalam az elso connectalas ugyan arra a szerverre kifagy,ez alap de 2.-ra normalisan megy,nem fagy ki.
Ha a connectalassal van a gond nezd meg a portokat nem-e blockolja az virusirto/tuzfal.
weather88 2011. november 1. 5 hozzászólás 11636.
Válasz MasterboyXX #300. hozzászólására
Ma jott ki allitolag driver az AMD/ATI kartyakhoz felraktad? Megkell nezni akar beta feleben is. De rendessen takaritsd ki. Kitorlod,majd driver sweeperrel szepen meg1x takaritsa ki ki. Majd a friss drivert rendszergazdakent told fel.
Amugy meik megoldast nezted meg, mikor nem irtam meg semmient sem.
Na megcsináltam azt amit írtál.
De ismét kidobott :@ Ezzel az üzenettel.: Your connection to the server has timed out.
Lehet a nettel van valami gond nem tudom de még a Battlefield Bac Campany 2-nél dobál ki de ott 1x vagy maximum 2x kidob és kész de itt majdnem hogy rendszeresen.
Turo-HUN 2011. november 1. 21 hozzászólás 6500.
Tudni, hogy mikor várható Path a BF3 hoz? Ez így elég idegesítő... nem emlékszem, hogy a BC2 megjelenésekor ilyen gondok lettek volna.
aftec 2011. november 1. 2 hozzászólás 17395.
Válasz vitya81 #291. hozzászólására
hülyeség, vagy legalábbis ne általánosíts. 4 gigát használok és semmi lag, vagy akadás high beállítások mellett 4 magos procival, 1 gigás videókártyával.
Nálam is 4 core, 6950 1g, minden high és 1-2 ultra, 70-80 fps, de ma kis takarítás után az 1-ik Ram nem tökéletesen került vissza, így csak 4 gigát látott. Single player ok, de multi alatt a render.perfoverlayvisible-el Cpu limitet kezdett rendszeresen produkálni, és diavetítés lett azokban az időpontokban . A ram fullra kihasználva. A modul megigazítás után megjött a 8G a használt memória 3,5 Gb és eltünt a swap és a CPU limit.
weather88 2011. október 31. 5 hozzászólás 11636.
Válasz MasterboyXX #300. hozzászólására
Ma jott ki allitolag driver az AMD/ATI kartyakhoz felraktad? Megkell nezni akar beta feleben is. De rendessen takaritsd ki. Kitorlod,majd driver sweeperrel szepen meg1x takaritsa ki ki. Majd a friss drivert rendszergazdakent told fel.
Mindjárt rákeresek erre a driver-re.
Azt az én hsz-hoz kapcsolódóan írtam.
MasterboyXX 2011. október 31. 3540 hozzászólás 51.
Válasz weather88 #299. hozzászólására
Sapphire hd 6950 dirt 3 edition és már ezt a megoldást is megnéztem
Válasz MasterboyXX #298. hozzászólására
Az Nvidia Control paneljeben>> Help>>SyStem Information es ott irja a driver version.
Sapphire hd 6950 dirt 3 edition és már ezt a megoldást is megnéztem
Válasz EnforcerHUN #294. hozzászólására
Helló!
Olyan problémám van hogy kidob a játék elég sűrűn.
Először megcsináltam a játék javítást utána a register-es dolgot is.
De még ezekután is kidob elég sokszor (ez véletlenszerű)
Elég idegesítő már,már komolya fontolóra vettem hogy eladom a bf 3 limited account-omat ha nem találok megoldást a problémámra.
Bandy_hun 2011. október 31. 2 hozzászólás 17172.
Sokunknál ezt csinálja, 2-3 map és fagyás. Majd talán a javítás megoldja.
Gaben71 2011. október 31. 1 hozzászólás 23676.
Üdv!
Joysticket szeretnék használni helihez és repülőhöz, de képtelen vagyok összehozni.
Hiába próbálok bármit a joy-on, nem látja a program, esc -vel tudok visszalépni.
Ha valaki tud megoldást a problémára.......... :siros:
EnforcerHUN 2011. október 31. 457 hozzászólás 854.
alexka55 2011. október 31. 14 hozzászólás 7618.
Helló.
Üdv. Alex:vigyor:
oxide83 2011. október 31. 7 hozzászólás 10402.
Ki mit tud a Multiplayerben lévő laggolásról?
Adnak ki patch-t ami megszünteti vagy valami mást kell kipróbálnom :-)?
Így elég idegesítő, hogy akció közben diavetítésbe megy át a game. A co-op és a kampány szépen ment a GTX 560 Ti kártyával de a multi az katasztrófa néhol.

Előre is köszi a válaszokat!
vitya81 2011. október 31. 51 hozzászólás 4153.
Válasz aftec #290. hozzászólására
Akinek 64 bites rendszere van az 8Giga alatt rettenet lag-ot fog tapasztalni. Üzemben 3,4G-t eszik a Bf3, a rendszer memóriából, ha nincs ennyi, swappol. Ha ez van, ne procit vagy videokártyát akarjatok cserélni.
hülyeség, vagy legalábbis ne általánosíts. 4 gigát használok és semmi lag, vagy akadás high beállítások mellett 4 magos procival, 1 gigás videókártyával.
aftec 2011. október 31. 2 hozzászólás 17395.
Akinek 64 bites rendszere van az 8Giga alatt rettenet lag-ot fog tapasztalni. Üzemben 3,4G-t eszik a Bf3, a rendszer memóriából, ha nincs ennyi, swappol. Ha ez van, ne procit vagy videokártyát akarjatok cserélni.
LEGIONBOSS 2011. október 31. 173 hozzászólás 1919.
Válasz Lion007 #241. hozzászólására
http://www.origin.com/us/change-id ITT LEHET NEVET VÁLTOZTATNI!!!!
kössz, ez nekem is jól jött
SISI 2011. október 31. 33 hozzászólás 5242.
Válasz MasterboyXX #287. hozzászólására
De a francert kuldesz nekik emailt? Arra nemkapsz sose valaszt. LIVE Supprotot valaszd ki es ott zargasd oket. Az EA-nal ha akarsz vmit. akkor zargatni kell oket. Gyorsan feladtad. Ha kell segitseg MSN/X-fire cimet adj felveszlek es segitek a live supportal.
MSN:sisilaci@citromail.hu
Válasz SISI #270. hozzászólására
Igen ez már megtörtén és ezt kaptam:

"Kedves EA Customer,

Thank you for submitting your inquiry. Case number 00488429 létrehozása és a kérdésedhez való hozzárendelése megtörtént. Játékszakértőink egyike hamarosan felveszi veled a kapcsolatot

Őszintén értékeljük a támogatásodat és türelmedet, és nagyon várjuk a kapcsolatfelvételt with you soon.

Üdvözlettel,

EA Customer Experience "

Szóval nem sok esélyt látok arra h ezek idén megkeresnek!
De a francert kuldesz nekik emailt? Arra nemkapsz sose valaszt. LIVE Supprotot valaszd ki es ott zargasd oket. Az EA-nal ha akarsz vmit. akkor zargatni kell oket. Gyorsan feladtad. Ha kell segitseg MSN/X-fire cimet adj felveszlek es segitek a live supportal.
SISI 2011. október 31. 33 hozzászólás 5242.
Hát srácok én MEGUNTAM ezt az egészet!
Úgy döntöttem hogy eladom a BF3 Limmited Eidition csomagomat 5 DCL-el!
DE ezt szerintem itt mindenki tudja h mi jár hozzá!
Minden aktiváló kulcs megvan nem érvényesített 3X volt az olvasóban az 1es lemez!
Eladás oka olvass vissza!

Érd:

sisilaci83@gmail.com

Több Origin támogatta terméket nem veszek.
Válasz astor #282. hozzászólására
ez tuti kamu, accodat akarják ellopni.

"Milyen maillel elentkezik be az Originba." maillel, originba. persze, ez valami 14 éves vérpistike, akinek apu nem vette meg a bf3at.
Ezt a hülyeséget honnét veszed? Ha az EA oldalara ment fel nemlopják el semmit. Nekem a rendes Live Support origin kódokat adott mert nemjöttek meg mailben, emailt megadhatja nekik,de jelszót soha ne adja meg senkinek sem.
Válasz SISI #279. hozzászólására
Most komolyan hallotatok már ilyet h a szolgáltató elkérné a termék kulcsát az embernek???

"Üdvözlöm.
Köszönjük, hogy igénybe vette az Electronic Arts terméktámogatását.

Milyen maillel elentkezik be az Originba. Küldje el, kérem a CD kulcsot.

ref:00DEIO80.500E1Al7a:ref"

És még mindig nem tudok bejelentkezni az Originre!:bocs:
Ne a magyar EA -t keresd meg hanem a rendest(ha nembizol a magyar EA-ban). Ott megadhatod egesz nyugodtan a kulcsod, azok hozza tudjak csatolni az accountodhoz.
almos94 2011. október 31. 8 hozzászólás 9449.
sziasztok!
Hatalmas problémám van a játékkal! Játszok kb 30 percet és leteszi tálcára a játékot,hangokat egy ideig hallom aztán az is megszűnik és nem birok visszalépni. Már próbáltam javitani a játékot,nem segitett,meg az nv Control Panelből is kiléptem,de nincs javulás. Nagyon frusztráló ez,valakinek van valami jó tanácsa? előre is nagyon köszönöm!
astor 2011. október 30. 2510 hozzászólás 99.
Válasz SISI #279. hozzászólására
Most komolyan hallotatok már ilyet h a szolgáltató elkérné a termék kulcsát az embernek???

"Üdvözlöm.

ez tuti kamu, accodat akarják ellopni.

"Milyen maillel elentkezik be az Originba." maillel, originba. persze, ez valami 14 éves vérpistike, akinek apu nem vette meg a bf3at.
astor 2011. október 30. 2510 hozzászólás 99.
hali, meg lehet oldani, hogy chromeban induljon el a battlelog, egyébként firefoxot használok
Lion007 2011. október 30. 23 hozzászólás 6190.
Öcsém...

Regisztrálj az Originre, majd töltsed le. Lépj vele be majd csak utána akard a játékot telepíteni.
SISI 2011. október 30. 33 hozzászólás 5242.

"Üdvözlöm.

burnie 2011. október 30. 31 hozzászólás 5384.
Mi ez a 11Gigás update???
BURNiiiiE
Lion007 2011. október 30. 23 hozzászólás 6190.
23# Az EA/Origin Account összekötése PSN-el
Origin-en válasszuk ki a "Contact us" opciót, majd adjuk meg a következő infókat:
- PSN ID
- Az EA acc-hoz tartozó email
- A PSN ID-hoz tartozó email
- A PSN ID-hoz rendelt születési dátum

Ezt mégis hogy, vagy hol, hova kattintsak?