Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Lion007 2011. október 30. 23 hozzászólás 6190.
TALÁN MEGOLDÁS A PROBLÉMÁRA A FAGYÁS ELLEN!!!!
A JÁTÉKOT ÉS AZ ORIGINT TÖRÖLJÉTEK LE!!! MAJD MEGINT RAKJÁTOK FEL. EZ UTÁN TÖRÖLJÉTEK AZ ORIGINT ÉS TÖLTSÉTEK LE A LEGÚJABB VERZIÓT! RAKJÁTOK FEL UTÁNA A BF3 JÁTÉKOT FRISSÍTENI FOGJA!
C:/PROGRAM FILES/ORIGIN GAMES/BATTLEFIELD3/PB/HTM MAPPÁBA 2 FÁLJ TALÁLHATÓ:
WC002279
WA001386

EZT A 2 FÁLJT TÖRÖLJÉTEK VAGY ÍRJÁTOK FELÜL A KÖVETKEZŐRE:

http://data.hu/get/4367733/Downloads.zip

ÉRDEMES A GRAFIKÁT MEDIUMRA VENNI, MAJD A 10.10ES CATÁT LETÖLTENI AMI 160 MEGA ÉS FELTENNI!!!
SIN 2011. október 30. 2161 hozzászólás 127.
Válasz ChickHEN #273. hozzászólására
azért ez mekkora szégyen a dicének hogy az ember egy hatvanezres kártyával nem tud normálisan játszani én meg 20 ezressel tökéletesen
ez azért ennyire nem egyszerű.
A fő ludas itt inkább az NVidia, a nem megfelelő driverével.
A Dice, feltételezem directx alapon kommunikál a megjelenítővel, ami meg Májkrószoft. Habár akkor a Dájszról annyit, hogy miért fut minden más rendesen az 560Ti-on? Tehát van azért vaj mindenki füle mögött rendesen.
ChickHEN 2011. október 30. 84 hozzászólás 3121.
Válasz vferi65 #271. hozzászólására
Nekem mind a kettőben fagyott kb 5 percenként. (gtx560ti oc-s kártya) Lejjebb húztam 820MHz-re a jelet de nem szűnt meg. Tovább húztam 800-ra azóta 1x sem fagyott ki. Úgy néz ki, hogy nekem ez megoldotta.
azért ez mekkora szégyen a dicének hogy az ember egy hatvanezres kártyával nem tud normálisan játszani én meg 20 ezressel tökéletesen
Peti
RedBullBoii 2011. október 30. 38 hozzászólás 4833.
Válasz MasterboyXX #269. hozzászólására
PlayClaw,X-fire,Fraps es MSI AfterBurner.
Köszi!
vferi65 2011. október 30. 661 hozzászólás 561.
Válasz oxide83 #240. hozzászólására
Akinek fagyási problémák vannak a single részben esetleg a multiban is az frissítse a videókártya BIOS-át a gyártója honlapjáról. Nekem fagyott, nem bírtam 5 percnél többet játszani. És mióta frissítettem már 5 óra játéknál tartok hibamentesen :-)
Nekem mind a kettőben fagyott kb 5 percenként. (gtx560ti oc-s kártya) Lejjebb húztam 820MHz-re a jelet de nem szűnt meg. Tovább húztam 800-ra azóta 1x sem fagyott ki. Úgy néz ki, hogy nekem ez megoldotta.
SISI 2011. október 30. 33 hozzászólás 5242.
Válasz MasterboyXX #266. hozzászólására
Ide loginolj be:
https://help.ea.com/
Utana meg itt:
https://help.ea.com/connect-with-us
Beirod 1x hogy Origin majd a kov.-nel kivalasztod a BF3-at a listabol es a PC-t a listabol.
Majd a Live Supportra nyomj ra. Ok megtudjak nezni milehet a gebasz nalad.
Igen ez már megtörtén és ezt kaptam:

"Kedves EA Customer,

Thank you for submitting your inquiry. Case number 00488429 létrehozása és a kérdésedhez való hozzárendelése megtörtént. Játékszakértőink egyike hamarosan felveszi veled a kapcsolatot

Őszintén értékeljük a támogatásodat és türelmedet, és nagyon várjuk a kapcsolatfelvételt with you soon.

Üdvözlettel,

EA Customer Experience "

Szóval nem sok esélyt látok arra h ezek idén megkeresnek!
MasterboyXX 2011. október 30. 3540 hozzászólás 51.
Válasz RedBullBoii #267. hozzászólására
Melyik video felvevő progival lehetne gameplay videót csinálni bf3-ban?
PlayClaw,X-fire,Fraps es MSI AfterBurner.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Vestitor 2011. október 30. 3 hozzászólás 14553.
Helló mindenki!

Tegnap vettem meg a bf3-at. Nem tudom ki tapasztalta még, de én a kampányt sem tudom elindítani. A multi 5 perc után lefagy a Windows hibát ír ki és kidob :( Elég elkeserítő hogy semmi nem műkszik. Valakinek van valami ötlete esetleg ?
RedBullBoii 2011. október 29. 38 hozzászólás 4833.
Melyik video felvevő progival lehetne gameplay videót csinálni bf3-ban?
MasterboyXX 2011. október 29. 3540 hozzászólás 51.
Válasz SISI #265. hozzászólására
Bocsi csak már az agyvérzés kerülget emiatt a dolog miatt.
Mobil internetem van,de tökéletesen működik másnál is fel tud lépni az Origin fiókjára és a BF3 at is betölti a battlelogot vmi a görcsöt.
Szóval a net szerintem nem probléma!Valami oknál fogva az én gépem nem engedi fel lépni a fiókomba!
Mintha azt észlelné h nincsen adat forgalom és nem tud kommunikálni az Origin szerverrel.(legújabb Origin van fent)
A haver laposán mikor itt volt mellettem az én és ő acountjával betudtunk lépni a fiókokba a mobil internettel.
Szóval szerintem mindent átzongoráztunk de lövésünk sincsen h mi a gond vele.
Ide loginolj be:
https://help.ea.com/
Utana meg itt:
https://help.ea.com/connect-with-us
Beirod 1x hogy Origin majd a kov.-nel kivalasztod a BF3-at a listabol es a PC-t a listabol.
Majd a Live Supportra nyomj ra. Ok megtudjak nezni milehet a gebasz nalad.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
SISI 2011. október 29. 33 hozzászólás 5242.
Válasz MasterboyXX #264. hozzászólására
Ruter v Modem?
Azert nemkell ram ideges lenni,de ha nemtudom a reszleteket ne varj segitseget.
Bocsi csak már az agyvérzés kerülget emiatt a dolog miatt.
Mobil internetem van,de tökéletesen működik másnál is fel tud lépni az Origin fiókjára és a BF3 at is betölti a battlelogot vmi a görcsöt.
Szóval a net szerintem nem probléma!Valami oknál fogva az én gépem nem engedi fel lépni a fiókomba!
Mintha azt észlelné h nincsen adat forgalom és nem tud kommunikálni az Origin szerverrel.(legújabb Origin van fent)
A haver laposán mikor itt volt mellettem az én és ő acountjával betudtunk lépni a fiókokba a mobil internettel.
Szóval szerintem mindent átzongoráztunk de lövésünk sincsen h mi a gond vele.
Válasz SISI #263. hozzászólására
IGEN már 3X töltöttem le és 3 ÚJ Win7 el is próbáltam úgy is h "szűz" Win7 csak a driverek semmi más (winap,TCMD,playerek,kodecek...) net+ Origin és akkor is ez a válasz rá h nem enged be!:wtf::bocs:
Ruter v Modem?
Azert nemkell ram ideges lenni,de ha nemtudom a reszleteket ne varj segitseget.
Válasz MasterboyXX #262. hozzászólására
Probaltad letorolni az Origint es ujabb a legfrissebet az origin oldalarol leszedni?
IGEN már 3X töltöttem le és 3 ÚJ Win7 el is próbáltam úgy is h "szűz" Win7 csak a driverek semmi más (winap,TCMD,playerek,kodecek...) net+ Origin és akkor is ez a válasz rá h nem enged be!:wtf::bocs:
Válasz SISI #259. hozzászólására
A saját gépemen :"e-amilod,Origin ID azonosítod vagy jelszód helytelen" ezt kapom!
Más PC én és ismerőseim is betudnak lépni!DE nálam senki sem!:wtf:
Magyarul a saját asztali számító gépemen nem tudok fel lépni az Originre nem tudom aktiválni/ telepíteni a BF3-at még csak ennyi a problémám!!!
Világos?
Probaltad letorolni az Origint es ujabb a legfrissebet az origin oldalarol leszedni?
burnie 2011. október 29. 31 hozzászólás 5384.
your graphic card of current system don't match this vbios ezt irja ki! Ez mi??
BURNiiiiE
burnie 2011. október 29. 31 hozzászólás 5384.
Sehogy nem jó, vége egy körnek és ott kifagy mindig... Feszt emeltem, az se jó, lejebb vettem a grafot, az se jó, BIOS update, az se jó...
BURNiiiiE
Válasz MasterboyXX #255. hozzászólására
Originbe email cimmel lepsz be az ID-d az az ingame neved. Szal nem ertem a problemadat.
A saját gépemen :"e-amilod,Origin ID azonosítod vagy jelszód helytelen" ezt kapom!
Más PC én és ismerőseim is betudnak lépni!DE nálam senki sem!:wtf:
Magyarul a saját asztali számító gépemen nem tudok fel lépni az Originre nem tudom aktiválni/ telepíteni a BF3-at még csak ennyi a problémám!!!
Világos?
moho 2011. október 29. 169 hozzászólás 1957.
Válasz icebird #253. hozzászólására
Sziasztok!

Nekem is jelentkeztek a szokásos fagyás problémák. Sokszor egy kört nem tudok végigjátszani anélkül, hogy ki nem dobna. Külföldi fórumokon is elég nagy a felháborodás, szval nem egyedi hibáról van szó. Megpróbáltam a punkbuster frissítést, jelenleg is tesztelem. Nekem gigabyte gts 450 videokártyám van. Mivel a probléma továbbra is fennáll, ezért írtam egy email az ea-nek a fagyásokkal kapcsolatban. Ha kapok vmi konkrét választ akkor azt megosztom veletek. :mosoly:

Üdv
nekem gtx460am van, bőven menne ultrán is. amióta levettem mediumra, azóta nem fagy
Lion007 2011. október 29. 23 hozzászólás 6190.
Válasz gyilkos_allat #243. hozzászólására
Nagy piros pont a videókártya BIOS update-ért. Tényleg beválhat. PCI-e csatoló is potenciális hibaforrás lehet. Ez annyit jelent, hogy az 1.0-ás PCI-express csatoló mellé 2.0-ás vid kártyát használnak. Elméletileg kompatibilis visszafelé, probléma mentesen kéne működnie, csak hát ugye az adatátvitel a felére csökkent. Ilyenkor szokása a vid.kártyának saját magát túlterhelnie és befagyasztani. Erre persze egy jobb driver megoldás lenne...
Ez egy Ati Radeon 5770-es VGA-nál hogyan kivitelezhető?
Válasz Genius633 #248. hozzászólására
Originből indítom és mégse lép be, hanem nekem kell belépni ami persze nem megy.
Szerintem nem a legfrissebb origin van neked fent az miatt nemtudsz belepni,mert meg nincs aktivalva sem rendessen.
Válasz SISI #251. hozzászólására
Hát én még mindig ott járok h NEM TUDOK a gépemen Origin ID-t létrehozni másnál más gépen az ÉN netemmel belépnek saját és az ÉN ID-m el is a nagy regisztrálgatás következtében van 2 felhasználói fiókom is!
De az én PC-m nem képes belépni már azóta 3 Win7et húztam a mostani SP1es ráadásul minden végig lett próbálva vírus irtó tűzfal stb!
Szóval felvettem a kontaktot az EA helpel és azt írták h várjam amíg munkatársuk jelentkezik!Hát kösz!
Erősen elgondolkodtam a BOX-on ott ilyen Xarok nincsenek és kitudja h meddig mórikálnak ezzel a gondal mire megoldják!?!
Esetleg valaki hasonló problémával?????:uncsi:
Originbe email cimmel lepsz be az ID-d az az ingame neved. Szal nem ertem a problemadat.
Válasz icebird #253. hozzászólására
Sziasztok!

Nekem is jelentkeztek a szokásos fagyás problémák. Sokszor egy kört nem tudok végigjátszani anélkül, hogy ki nem dobna. Külföldi fórumokon is elég nagy a felháborodás, szval nem egyedi hibáról van szó. Megpróbáltam a punkbuster frissítést, jelenleg is tesztelem. Nekem gigabyte gts 450 videokártyám van. Mivel a probléma továbbra is fennáll, ezért írtam egy email az ea-nek a fagyásokkal kapcsolatban. Ha kapok vmi konkrét választ akkor azt megosztom veletek. :mosoly:

Üdv
Emailt ne irj,nemfognak ra sose valaszolni LIVE supportot keresd fel.
icebird 2011. október 29. 12 hozzászólás 8312.
Sziasztok!

Üdv
jupee 2011. október 29. 2 hozzászólás 17391.
Válasz Koviman92 #194. hozzászólására
There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game.

Pedig mindent jól raktam fel :S
és a bf.hu-ra is fel tudtam menni :S

6 x installáltam a játékot és továbbra is ez a hibaüzenet :
"There is a problem with your game's setup. Please reinstall your game."

köszönettel várom az ötleteket.

Win. wista Hp 32 bit /sp2/ core Q6600 2,4Ghz, 4 GB ram , Radeon 5770 1 GB
Hát én még mindig ott járok h NEM TUDOK a gépemen Origin ID-t létrehozni másnál más gépen az ÉN netemmel belépnek saját és az ÉN ID-m el is a nagy regisztrálgatás következtében van 2 felhasználói fiókom is!
De az én PC-m nem képes belépni már azóta 3 Win7et húztam a mostani SP1es ráadásul minden végig lett próbálva vírus irtó tűzfal stb!
Szóval felvettem a kontaktot az EA helpel és azt írták h várjam amíg munkatársuk jelentkezik!Hát kösz!
Erősen elgondolkodtam a BOX-on ott ilyen Xarok nincsenek és kitudja h meddig mórikálnak ezzel a gondal mire megoldják!?!
Esetleg valaki hasonló problémával?????:uncsi:
Ezt az egész DLC-s dolgot nem értem. Aktiváltam őket az originben és el is fogadta.

Most akkor hogy tudom használni őket???
Genius633 2011. október 29. 7 hozzászólás 10403.
Talán írni kellene valami e-mailt, de még angolul sem tudok rendesen.
Válasz astor #247. hozzászólására
szia
szerintem úgy próbáld, hogy originen belül elindítod a BF3-at, mert akkor automatikusan megnyit egy böngészőablakot és akkor MÁR be vagy jelentkezve battlelogra, nem kell külön beloginolni
Originből indítom és mégse lép be, hanem nekem kell belépni ami persze nem megy.
astor 2011. október 29. 2510 hozzászólás 99.
Válasz Genius633 #246. hozzászólására
Kérlek segítsetek, hogy miért nem tudok belépni battlelogra.
szia
szerintem úgy próbáld, hogy originen belül elindítod a BF3-at, mert akkor automatikusan megnyit egy böngészőablakot és akkor MÁR be vagy jelentkezve battlelogra, nem kell külön beloginolni
Kérlek segítsetek, hogy miért nem tudok belépni battlelogra.
kapalaci 2011. október 29. 12 hozzászólás 8314.
nekem gtx 560 ti vga-m van és csak ennél a játéknál időnként (a bétában szinte állandóan)
jelentkeztek olyan grafikai vagy textura hibák-amelyek azt produkálták,hogy a célkeresztből tehát a képernyő közepépől a képernyő széle felé általában fekete szinü háromszög alaku csikok vonalak jelennek meg!
VÉLEMÉNY?
Válasz MasterboyXX #238. hozzászólására
probald meg hogy a jatekot elinditod es meghagyod neki hogy belepjen.
Azt meg, hogy? Egyből menne a battlelogra...
Nagy piros pont a videókártya BIOS update-ért. Tényleg beválhat. PCI-e csatoló is potenciális hibaforrás lehet. Ez annyit jelent, hogy az 1.0-ás PCI-express csatoló mellé 2.0-ás vid kártyát használnak. Elméletileg kompatibilis visszafelé, probléma mentesen kéne működnie, csak hát ugye az adatátvitel a felére csökkent. Ilyenkor szokása a vid.kártyának saját magát túlterhelnie és befagyasztani. Erre persze egy jobb driver megoldás lenne...
Válasz MasterboyXX #223. hozzászólására
Origin es termekkulcsbevaltas.
Az már megvan csak a játékban, hogy tudom használni,hogy úgy nézzen ki az emberke akivel játszok.
Lion007 2011. október 29. 23 hozzászólás 6190.
http://www.origin.com/us/change-id ITT LEHET NEVET VÁLTOZTATNI!!!!
oxide83 2011. október 29. 7 hozzászólás 10402.
Akinek fagyási problémák vannak a single részben esetleg a multiban is az frissítse a videókártya BIOS-át a gyártója honlapjáról. Nekem fagyott, nem bírtam 5 percnél többet játszani. És mióta frissítettem már 5 óra játéknál tartok hibamentesen :-)
Valaki tudna még segíteni hogy a játékban a nevet hogyan lehet megváltoztatni mert War nál lényeg lenne hogy ne az email címem legyen a nevem hanem a waros! HELP PLEAS
MasterboyXX 2011. október 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Genius633 #237. hozzászólására
Igen. Azzal az e-mail címmel és jelszóval próbálok belépni amivel originen regisztrálva vagyok. Már délután 1 óta szopok vele és még most sem tudok belépni.
probald meg hogy a jatekot elinditod es meghagyod neki hogy belepjen.
Genius633 2011. október 28. 7 hozzászólás 10403.
Válasz MasterboyXX #236. hozzászólására
Ugyanazzal amiben az Originbe beaktivaltad azzal kell belepni a Battlelogban.
Igen. Azzal az e-mail címmel és jelszóval próbálok belépni amivel originen regisztrálva vagyok. Már délután 1 óta szopok vele és még most sem tudok belépni.
MasterboyXX 2011. október 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Genius633 #235. hozzászólására
Nekem az a legnagyobb problémám, hogy NEM TUDOK BELÉPNI BATTLELOGRA!!!
De miért???? Azt írja ki, hogy vegyem meg. Aktiválva van a kód meg minden és nem enged be a battlelogra.
Ugyanazzal amiben az Originbe beaktivaltad azzal kell belepni a Battlelogban.
Genius633 2011. október 28. 7 hozzászólás 10403.
Nekem az a legnagyobb problémám, hogy NEM TUDOK BELÉPNI BATTLELOGRA!!!
De miért???? Azt írja ki, hogy vegyem meg. Aktiválva van a kód meg minden és nem enged be a battlelogra.
hfefe 2011. október 28. 14 hozzászólás 7617.
Válasz SANTANTICA #231. hozzászólására
ez komoly, hogy nem voltak képesek meoldani a béta után, hogy az egér különböző gombjait meg lehessen tanítani neki?

komolyan konfigolni kell az egér gombjait ha használni akarod?

vagy csak nálam nem akar tudomást venni hogy a jobbbalklikken kívűl is van élet az egeren?
Az miért van, hogy 2 - 3 respawn után nem tudok rendesen mozogni? Csak oldalra lehet haladni, de a szabad nézelődés az egérrel blokkolva van?
Ez single player állás betöltésnél is előfordul!!!

Én bármit teszek, csak az eget tudom nézni!!!
astor 2011. október 28. 2510 hozzászólás 99.
össze lehet valahogy kapcsolni 2 accountot? a bf3 meg a bfbc2.re 2 külön e-mail címmel regisztráltam, ezért most nem nem vagyok bfbc2 veteran. mit lehet tenni ?

(igen, ez a legnagyobb gondom, mivel a játék tökéletesen fut) :D
Válasz burnie #226. hozzászólására
Sziasztok, nekem olyan van h amikor vége egy adott mappnak kifagy egy sima hibaüzenettel h a Battlefield 3 leállt... i5-2500k, asus p8p67, 8gb 1600Mhz ddr3 ram, asus gtx560top, win7 64 bit ultimate MEGOLDÁS???
Azért furcsa látni, hogy a pénztárca huszárok 70-80k-s vid.kártyáik, nem visznek egy olyan játékot, ami azokra lett megírva....

Többieknek üzenném:
Sok bug/glitch/epic fail van a játékban, a textúra alá zuhanástól, egész a szerver anomáliákig. Nyugalom, jönni fog pár combosabb patch,ami egy kicsit megnyesi az elég hosszú bug listát.

Akiket kidob a szerverről az adminisztrátoros dumával ("U have been kicked by administrator" vagy valami hasonló..), azok belefutottak egy bugba. Erről nem a net/gép/tulaj szoftverei tehetnek. Ezt az EA-s arcokank kell kijavítani.
Akiket a "you were disconnected from the server" üzenettel vág ki, de úgy, hogy olyan 20-30mp-t engedi előtte játszani, ott pánkbásztör hiba van. Uninstall/reinstall/update etc... etc..
Akiket 10 percek után dobál kifelé, azoknak a pár oldallal ezelőtt megénekelt router beállításokat kell elsütni. Valami PUnP-t kell leállítani. Az informatika ezen rész örök homály lesz számomra.

Hát nem sok, de több mint a semmi. Ha legalább 1 embernek segített a szösszenetem, akkor már megérte.
SANTANTICA 2011. október 28. 29 hozzászólás 5585.
ez komoly, hogy nem voltak képesek meoldani a béta után, hogy az egér különböző gombjait meg lehessen tanítani neki?

komolyan konfigolni kell az egér gombjait ha használni akarod?

vagy csak nálam nem akar tudomást venni hogy a jobbbalklikken kívűl is van élet az egeren?
zNx 2011. október 28. 10 hozzászólás 8863.
Hali mindenki!!
Ma kézhez kaptam a BF3-at, és van egy kis problémám, a laptopom dvd meghajtója nem képes felismerni a lemezeket. Az útmutatóban olvastam az Origin féle megoldásról, a programot letöltöttem és feltelepítettem de a program használatát és a regisztrációs dolgokat nem igazán értem. Aki tudna esetleg segíteni vagy valamiféle leírást adni a programról és a regisztráció menetéről, akár privát üzenetben akár a fórumon és van némi szabadideje amit a problémámra szánna az tegye meg pls. Nagyon Köszönöm előre is!!!
4 president
hfefe 2011. október 28. 14 hozzászólás 7617.
Az miért van, hogy 2 - 3 respawn után nem tudok rendesen mozogni? Csak oldalra lehet haladni, de a szabad nézelődés az egérrel blokkolva van?
Ez single player állás betöltésnél is előfordul!!!

Help Meeeeeee!
burnie 2011. október 28. 31 hozzászólás 5384.
Ti - TOP ugyan annak minősül a játékba??? Vagyis lehet h elég lenne egy fesz húzás???
BURNiiiiE
Az nem jó amugy a Ti-nél ha meghuzzák a feszt? Mert állitólag az is jó és akkor nem kell lejebb venno a core-t????!!!!!
BURNiiiiE
Sziasztok, nekem olyan van h amikor vége egy adott mappnak kifagy egy sima hibaüzenettel h a Battlefield 3 leállt... i5-2500k, asus p8p67, 8gb 1600Mhz ddr3 ram, asus gtx560top, win7 64 bit ultimate MEGOLDÁS???
BURNiiiiE