Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz SISI #127. hozzászólására
Akkor TE sem vagy boldog!:vigyor:
Igen persze 00:01től OKs!
úgy érted 1:00 -tól....csak akkor jön ki...
hfefe 2011. október 27. 14 hozzászólás 7696.
Most próbáltam a másik gépemre is felrakni a cuccot és valóban nem lehetséges...:(
Játékaktiválási gondokról ír a fáma.
Tegnap még szó nélkül működött!

Kitartás!
SISI 2011. október 27. 33 hozzászólás 5194.
Válasz ChickHEN #122. hozzászólására
nekem is ezt írták ki :siros:
Akkor TE sem vagy boldog!:vigyor:
Igen persze 00:01től OKs!
BALU36 2011. október 27. 33 hozzászólás 5193.
Hali!Nálam a hang szakadozik olyan mintha visszhangzana.néha be is szaggat.Ha valaki tud megoldást nagyon köszönném!
hfefe 2011. október 27. 14 hozzászólás 7696.
Na! Nekem Limited van és még tegnap fel tudtam pakolni. Igaz, hogy nekem már régebbről van EA fiókom. Azt az Origin elfogadta. Aztán ment minden simán és a Single p.-t lehet is tolni.
Válasz faresz__g #123. hozzászólására
Nemcsak 3 és fél óra kell? 00:01-perctől nem? vagy éjjel 1ig kell várni?
Hajnali 1....
faresz__g 2011. október 27. 2 hozzászólás 16059.
Válasz SISI #121. hozzászólására
Kurvamenő probramozók vannak az Originnél!

"Probléma lépett fel az Origin játékaktiválási funkciójával kapcsolatban.
Tudunk a problémáról, és dolgozunk azon, hogy mihamarabb megszüntessük. Elnézést kérünk a kényelmetlenségért."
Van 4 1/2 órátokrá!!!:vigyor::wtf::wtf::wtf:
Tele van a p*ncikám már ezekkel!!!:wtf:
Nemcsak 3 és fél óra kell? 00:01-perctől nem? vagy éjjel 1ig kell várni?
ChickHEN 2011. október 27. 84 hozzászólás 3111.
Válasz SISI #121. hozzászólására

Tudunk a problémáról, és dolgozunk azon, hogy mihamarabb megszüntessük. Elnézést kérünk a kényelmetlenségért."
nekem is ezt írták ki :siros:
Peti

Balrogh 2011. október 27. 191 hozzászólás 1803.
Válasz faresz__g #118. hozzászólására
Nekem sima verzió van, és el sem kezdi az installt. Várni kell.
én a limited edisönt feltudtam rakni, azzal nem volt gond.
SANTANTICA 2011. október 27. 29 hozzászólás 5535.
Probléma lépett fel az Origin játékaktiválási funkciójával kapcsolatban.
Tudunk a problémáról, és dolgozunk azon, hogy mihamarabb megszüntessük. Elnézést kérünk a kényelmetlenségért

no comment......lehet hagyni kellett volna azoknak a game kezelését akik értenek hozzá? (pl Steam?)
faresz__g 2011. október 27. 2 hozzászólás 16059.
Válasz theultimatehusi #116. hozzászólására
Te is Limited edisön ? Havernak Sima van azt itt ordibál Skypon hogy milyen :oO: ***** jó.....
Nekem sima verzió van, és el sem kezdi az installt. Várni kell.
Válasz theultimatehusi #116. hozzászólására
Te is Limited edisön ? Havernak Sima van azt itt ordibál Skypon hogy milyen :oO: ***** jó.....
ja limited, már várom az éjfélt
Peti
Válasz ChickHEN #115. hozzászólására
még nem aktiváltam én sem:mosoly: csak a képalapján jól néz ki :vigyor: még telepíteni sem bírtam :wtf:
Válasz Balrogh #114. hozzászólására
Szia, hogy aktiváltad a m1911 et ? mert én nemvágom pls help
még nem aktiváltam én sem:mosoly: csak a képalapján jól néz ki :vigyor: még telepíteni sem bírtam :wtf:
Peti
Válasz ChickHEN #110. hozzászólására
ti milyen + fegyót kaptatok hozzá? én sound suppresor-os m1911-et nagyon faja:vigyor:
Szia, hogy aktiváltad a m1911 et ? mert én nemvágom pls help
Fel akarom telepiteni a Bf:3 L.E. és nem sikerül..... még a cd kulcsot se tudom beírni...OLDALBETÖLTÉSI HIBA

A játék aktiválására pillanatnyilag nincs lehetőség. Kérjük, próbálkozz később. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba a(z) Origin súgóval! ezt írja ki amikor instalálni akarom ...másnak is van ilyen ? mert a haverom a simát kapta és ő nagyba tolja Pc-n. Most várjam meg a 28.át.... nem mintha messze lenne....
Válasz MasterboyXX #92. hozzászólására
Dobozos jatekod van? DVD-rol nem megy a telepules? Vagy origines van es nemtalalod a Download Now?
Igen EREDETI a lemez!Nem tudok ID fiókot csinálni az Originen és itt megáll minden nem tudom feltelepíteni a BF3at ha nincs net akkor is az Origin ablak ugrik elő és kész!
mRtZ 2011. október 27. 92 hozzászólás 2974.
Válasz ChickHEN #110. hozzászólására
ti milyen + fegyót kaptatok hozzá? én sound suppresor-os m1911-et nagyon faja:vigyor:
énis :vigyor: de szerintem csak ezt lehet :xD:
Peti
astor 2011. október 27. 2510 hozzászólás 99.
sziasztok
ma kaptam meg a battlefield 3 limited editiont. a reedem kodok merre vannak ?
Fizikai hadviselés kiegészítő: 3 időleges exkluzív tárgy és egy korai fegyver feloldása a Battlefield 3 játékban,
Specact készlet: 8 db kosztüm, amely tartalmaz minden osztálynak egyet,
Dögcédula csomag: 10 egyedi dögcédula, mely a Multiplayer játék során jelenik meg győzelem esetén.

ezeket hol aktiválom?
Válasz kapalaci #107. hozzászólására
miért vannak olyan textura hibák,hogy időnként
különböző szinü háromszög féleségek jelennek meg
a multi közben???
a legfrissebb driver van rajta!(vga-is)
apropó...hogy tudtok játszani ha még nem is lehet?
kapalaci 2011. október 27. 12 hozzászólás 8168.
miért vannak olyan textura hibák,hogy időnként
különböző szinü háromszög féleségek jelennek meg
a multi közben???
a legfrissebb driver van rajta!(vga-is)
Válasz DarthGhost_95 #105. hozzászólására
Lenne 1 kérdésem! a BF3-ba hogyan lehet egy gépen játszani 2 embernek 2 acountal nével? Lécci válaszoljatok sűrgős lenne!!!!!!!!:siros::siros::siros::siros::siros:
külön fiokot elvileg külön identitásnak kell kezelje....
Lenne 1 kérdésem! a BF3-ba hogyan lehet egy gépen játszani 2 embernek 2 acountal nével? Lécci válaszoljatok sűrgős lenne!!!!!!!!:siros::siros::siros::siros::siros:
szerintem az lesz, hogy kell egy új gép :/ de mivel pár héten belül ablakozás lesz, nem valószínű hogy még idén :S:S F*****CK
Válasz wolfrang #102. hozzászólására
Majd kérni fogja.

SANTANTICA
hát az origin legyen nyitva, és onnan indítsd el a bf3at, bedob a battlelogba, onnan 1 szerver és violá

mRtZ
Telepítsd újra. Amúgy nekem 1 kicsit kevesebb fpsem van benne, talán mert nagyobb. Esetleg próbáld meg rendszergazdagént futtatni.
Annyit tettem, most, hogy a telepítés kijavításá-t válaszva ellenőrizta a játékot, ezután már a Game Manager a Battlelogon is elfogadta....

csak ügye hiába választok szervert az időkorlát miatt még nem lehet játszani... (a magyar szerver 64/64 LOL :) )
de legalább most úgy működik ahogy kell, remélem éjfélkor el is indul.

(a 64 magyar hogy tud játszani vagy az mind xboxos?)
wolfrang 2011. október 27. 63 hozzászólás 3736.
Válasz RedBullBoii #100. hozzászólására
Kaptam két dvd-t a limitált változathoz majd a telepítés során kérni fogja a 2.-at vagy azon valami más van??
És még az normális, hogy 15órát ír a telepítési időre??
Majd kérni fogja.

SANTANTICA
hát az origin legyen nyitva, és onnan indítsd el a bf3at, bedob a battlelogba, onnan 1 szerver és violá

mRtZ
Telepítsd újra. Amúgy nekem 1 kicsit kevesebb fpsem van benne, talán mert nagyobb. Esetleg próbáld meg rendszergazdagént futtatni.
csak én vagyok olyan szerencsés hogy a béta még elfutott, de a teljes már nem nagyon akar? >.< tölt...tölt...tölt... és a bf3 működése leállt :/
RedBullBoii 2011. október 27. 38 hozzászólás 4854.
Kaptam két dvd-t a limitált változathoz majd a telepítés során kérni fogja a 2.-at vagy azon valami más van??
És még az normális, hogy 15órát ír a telepítési időre??
Hali!

Próbálom indítani a játékot...bejön ez a hülye Battlelog vagy mi...az kiírja, hogy Update-elni kéne.....ok....klikk update......behozza az Origin áruházat....és itt vége....

mi a gond? Mert tegnap még kiírta hogy nincs itt az edeje a játéknak, de ma már nem.
(PB manual update volt pl, de semmi változás)

Válasz wolfrang #97. hozzászólására
Igen, ez az ea steamje , szóval muszály.
Akkor kell regizni és mehet az install??
Válasz RedBullBoii #95. hozzászólására
Ezt az origint muszáj telepíteni???
Igen, ez az ea steamje , szóval muszály.
hmm, kaptam közben 1 kék halált, mire kezdtem belejönni.Amikor be vagy jelentkezve battlelogba akkor amikor rámész 1 szerora felhoz 1 ablakot kis idő múlva hogy go to game, és akkor tudsz játszani.
Ezt az origint muszáj telepíteni???
lassze 2011. október 27. 6 hozzászólás 10475.
Válasz wolfrang #93. hozzászólására
Egy vga driver frissítést csinálj
az megvolt - de most meg a játékot nem tudom elindítani van hogy a bejelentkező képernyő sem jön be aztán olyan mintha letenné tálcára oszt kalács ennyi volt...
Válasz lassze #91. hozzászólására
Sziasztok!

Nekem most azt csinálja, hogy a játék indítása közben közben fekete képernyő majd kiírja hogy a videokártya driver leállt majd helyreállt és onnantól semmi. Nem tudok belépni.
Egy vga driver frissítést csinálj
MasterboyXX 2011. október 27. 3540 hozzászólás 51.
Válasz SISI #89. hozzászólására
Igen WIN 7-em van fent!32bites!
Dobozos jatekod van? DVD-rol nem megy a telepules? Vagy origines van es nemtalalod a Download Now?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
lassze 2011. október 27. 6 hozzászólás 10475.
Sziasztok!

Nekem most azt csinálja, hogy a játék indítása közben közben fekete képernyő majd kiírja hogy a videokártya driver leállt majd helyreállt és onnantól semmi. Nem tudok belépni.
.. megoldottam. Ezt a gun clubos 1911 slineceres fegyot hogyan kell beaktiválni?
Válasz MasterboyXX #88. hozzászólására
Remelem windows7-esen vagy Vistan probalod. XP-n nem muxik.
Igen WIN 7-em van fent!32bites!
Válasz SISI #86. hozzászólására
Nem nem töltöttem le a Betát még a rendszert is újra rántottam h nem legyen gond! És tessék!
Amúgy még a régi rendszerre le akartam tölteni de nem adta szintén h nem tudtam az Originen ID-t létrehozni!
Remelem windows7-esen vagy Vistan probalod. XP-n nem muxik.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
vitya81 2011. október 27. 51 hozzászólás 4170.
Válasz mRtZ #83. hozzászólására
nekem az lenne a problémám, hogy minek kaptam dvd lemezt, ha origin-en keresztül akarja leszedni? :/
nem akarja leszedni, én is azt hittem, csak azon keresztül telepíti, hagyd csak had csinálja, majd egy idő után kéri a 2. lemezt is, a végén 4 programot telepít, majd egy patch (400MB) és kész.
Válasz MasterboyXX #84. hozzászólására
Nem toltotted le elotte kiprobalas celjabol a tortet? Ha igen akkor jovolna kitakaritani minden maradekot a geprol.
Nem nem töltöttem le a Betát még a rendszert is újra rántottam h nem legyen gond! És tessék!
Amúgy még a régi rendszerre le akartam tölteni de nem adta szintén h nem tudtam az Originen ID-t létrehozni!
vitya81 2011. október 27. 51 hozzászólás 4170.
Válasz h8c0re #79. hozzászólására
Hello mindenki! Érthetetlen okokból, de már elindul a game proxy-s babrálás nélkül is, ami szép, és jó dolog volna...ha nem crashelné szét a játék magát single és multi részen egyaránt állandóan. Más is tapasztal ilyent? Van rá megoldás? Természetesen a friss VGA driver fent van, az nem lehet gond...előre is kösz az esetleges válaszokat, és segítséget.
Üdv!
én csak a single-t próbáltam, mint már korábban említettem tegnap este még nem indult, ma délelőtt már igen. Tökéletesen futott, jó 1,5 órát játszottam vele ultra beállításokkal, egyszer sem fagyott le, vagy crash-elt, én úgy érzem/gondolom hogy elég jól lett optimalizálva. nvidia driver nekem az van fent, amit még a bétához kellett felrakni, minden ok vele (remélem így is marad, mert nagyon bejön), a multival megvárom a 7végét, a 3 DLC-t addig aktíválni sem érdemes, jól gondolom? gépem a profilomban, ah érdekel valakit. egyébként 1 hetes win7 64bit-et használok.
Válasz SISI #82. hozzászólására
ÜDV!

Nekem volna olyan problémám h fel sem engedi telepíteni!
Az Origin- nél megakad az egész,frissítettem ahogy kérte!
Az mégis kiakaszt hogy 4 mail cím(.com/.hu) közzül egyikkel sem tudok ID-t létrehozni!!!:wtf:
A legszebb ebben hogy másnál meg igen!!!Ez hogy van ez?!?:oO:
Még annyit h mobil internetem van ez nem hinném h befolyásolná a belépésnél?!?
A tököm tele az Origin-nel ittáll a LE.-és semmit nem tudok kezdeni vele!
Ha valaki tudna segíteni ez ügyben meg köszönném!
Nem toltotted le elotte kiprobalas celjabol a tortet? Ha igen akkor jovolna kitakaritani minden maradekot a geprol.
nekem az lenne a problémám, hogy minek kaptam dvd lemezt, ha origin-en keresztül akarja leszedni? :/
ÜDV!

Nekem volna olyan problémám h fel sem engedi telepíteni!
Az Origin- nél megakad az egész,frissítettem ahogy kérte!
Az mégis kiakaszt hogy 4 mail cím(.com/.hu) közzül egyikkel sem tudok ID-t létrehozni!!!:wtf:
A legszebb ebben hogy másnál meg igen!!!Ez hogy van ez?!?:oO:
Még annyit h mobil internetem van ez nem hinném h befolyásolná a belépésnél?!?
A tököm tele az Origin-nel ittáll a LE.-és semmit nem tudok kezdeni vele!
Ha valaki tudna segíteni ez ügyben meg köszönném!
Moderálva...
Válasz Traximus #77. hozzászólására
Üdv!
Lenne egy kis problémám a Bf3-al. Méghozzá az hogy valamiért "szaggat" de nem a videokártya miatt. Valamiért 3-4 mp-ként beszaggat, és vele együtt a hang is. Ezt tapasztaltam a bétában is, mintha egy kisebb sound loop lenne vagy nem tudom, és most a Single Playerben is ezt csinálja. Windowst újraraktam(7) (32bit), külön hangkártyát vettem bele, töredezettségmentesítés mind a kettő winchesteren, új driver stb..
A gépem (elég gyenge, de futnia kellene, még multiban is stabil fps-el):
AMD Athlon II X2 240 2,8Ghz
ATI Hd 4830 512MB
2 GB DDR2 ram (1066 Mhz)
80 GB HDD
500GB HDD (erre van telepítve a BF3)
A 80-as vinyón van a windows, de miközben játszok észrevettem hogy amikor "beszaggat" akkor a 80as vinyó is mindig "felpörög", elképzelhető, hogy a vinyó nem bírja.
Hasonló mint ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=6bKku7UAaNc&feature=related
A Segítséget előre is köszi!
A toredezesmentesitest felejtsd el,azzal rosszabb lesz. A 2magos proci keves hozza nembeszelve a 2GB ram memoriarol.
A hang loop azert van,mert a proci nemtudja a sok adatot hirtelenjeben kiszamitani stb. foleg hogy integralt igy beakad.