Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4483 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

h8c0re 2011. október 27. 12 hozzászólás 8121.
Hello mindenki! Érthetetlen okokból, de már elindul a game proxy-s babrálás nélkül is, ami szép, és jó dolog volna...ha nem crashelné szét a játék magát single és multi részen egyaránt állandóan. Más is tapasztal ilyent? Van rá megoldás? Természetesen a friss VGA driver fent van, az nem lehet gond...előre is kösz az esetleges válaszokat, és segítséget.
Üdv!
sergej778 2011. október 27. 1 hozzászólás 21209.
Sziasztok,olyan problémám lenne,hogy ugrál a hang a játékban,erre van esetleg valami megoldás??Köszi
Traximus 2011. október 26. 2 hozzászólás 16020.
Üdv!
Lenne egy kis problémám a Bf3-al. Méghozzá az hogy valamiért "szaggat" de nem a videokártya miatt. Valamiért 3-4 mp-ként beszaggat, és vele együtt a hang is. Ezt tapasztaltam a bétában is, mintha egy kisebb sound loop lenne vagy nem tudom, és most a Single Playerben is ezt csinálja. Windowst újraraktam(7) (32bit), külön hangkártyát vettem bele, töredezettségmentesítés mind a kettő winchesteren, új driver stb..
A gépem (elég gyenge, de futnia kellene, még multiban is stabil fps-el):
AMD Athlon II X2 240 2,8Ghz
ATI Hd 4830 512MB
2 GB DDR2 ram (1066 Mhz)
80 GB HDD
500GB HDD (erre van telepítve a BF3)
A 80-as vinyón van a windows, de miközben játszok észrevettem hogy amikor "beszaggat" akkor a 80as vinyó is mindig "felpörög", elképzelhető, hogy a vinyó nem bírja.
Hasonló mint ebben a videóban: http://www.youtube.com/watch?v=6bKku7UAaNc&feature=related
A Segítséget előre is köszi!
Sweetii18 2011. október 20. 17 hozzászólás 7063.
hát most inkább a procit és ha késöbb lesz pénzem akk a vga-t is cserélem
MasterboyXX 2011. október 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Sweetii18 #74. hozzászólására
hali! az lenne a kérdésem h mit kéne cserélnem bf-3hoz...amd athlon x2 250(2mag 3ghz)v vga-t? ati radeon 4650 (1gb)...gondolkodtam egy 4magos procin,v inkább a vga-t cseréljem?
Mind2 gyenge, talan procit jobb volna.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Sweetii18 2011. október 20. 17 hozzászólás 7063.
hali! az lenne a kérdésem h mit kéne cserélnem bf-3hoz...amd athlon x2 250(2mag 3ghz)v vga-t? ati radeon 4650 (1gb)...gondolkodtam egy 4magos procin,v inkább a vga-t cseréljem?
MasterboyXX 2011. október 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz BAZZ01HUN #73. hozzászólására
köszi a segítséget milyen Grafikust ajánlassz?:xD:
Attol fugg mennyit bir a penztarcad :mosoly:

Mond meg mennyi a max. amedig elbirsz menni,es akkor nezzunk...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
BAZZ01HUN 2011. október 11. 74 hozzászólás 3373.
Válasz MasterboyXX #65. hozzászólására
Talan de,nem eroltetnem,keves neki az a videokartya,a proci is gyenge... Helyedben uj alaplap+proci+memo meg 1videokartyat,beszereznek. Meg attol fugg hogy a tapegyseged birni-e fogja az uj videokartyat. Talan birnal jatszani ezen a 2magosson is,csak neha neha kemeny beszagatasokra kell szamits,de a videokartya csere az jovolna meg memoriat is venni. meg 2GB-t.
köszi a segítséget milyen Grafikust ajánlassz?:xD:
MasterboyXX 2011. október 9. 3540 hozzászólás 51.
Válasz pecsam #70. hozzászólására
megcsináltam de megint ledobott,renélem kijavítják a retailben
Mit ertesz azzal hogy kidobott? Jatszottal 5-10percet es disconnected vagy kilep az asztalra az egesz.
pecsam 2011. október 9. 16 hozzászólás 7188.
Válasz MasterboyXX #69. hozzászólására
Egyeseknek ez a megoldas... nem garantaljak 100%-ban hogy megoldja mivel ez a jatek meg mindig Beta. Talan a veglegesben nem is kell majd ilyenekkel szorakozni.
megcsináltam de megint ledobott,renélem kijavítják a retailben
Válasz pecsam #68. hozzászólására
letiltva. ennyi? és nem fog ledobnia bf3?:mosoly:
Egyeseknek ez a megoldas... nem garantaljak 100%-ban hogy megoldja mivel ez a jatek meg mindig Beta. Talan a veglegesben nem is kell majd ilyenekkel szorakozni.
Válasz MasterboyXX #67. hozzászólására
Ha rutered van,akkor a bongeszodben beutod a: 192.168.1.1 Beallitasoknal megtalalod az Upnp-t es azt kikell kapcsolni. De a win7-nel is kibirod ezt kapcsolni:

Start menu: Futattas(Run): Services.msc
UPnP Device Host ezt kikeressed. Ranyomsz a stopra, es a lefordulhato menubol meg a disabled. Ha vmi. nem muxik miatta. akkor nyomj a Start-ra ra.
letiltva. ennyi? és nem fog ledobnia bf3?:mosoly:
Válasz pecsam #66. hozzászólására
a béta egy csomószor magától kilép a serverről és sztem ez lesz a végleges játékban is, de ezt találtam az EAUK fórumon:
[FIX] Turning off UPnP on my router solved my disconnects.
As title says, pretty self explanatory.
EDIT: Go to your router (Type in your Routers IP address in your browser EG. 192.168.1.1 or 192.168.1.254 (BT HOME HUB IP))
Should be somewhere in settings or advanced settings.
Turn it off.
Helped me and a few others.
valaki le tudná fordítani? mert nekem ez "kínai":D kösz a segítséget
(ja és ugye mindegy hogy routerem vagy modemem van ?)
Ha rutered van,akkor a bongeszodben beutod a: 192.168.1.1 Beallitasoknal megtalalod az Upnp-t es azt kikell kapcsolni. De a win7-nel is kibirod ezt kapcsolni:

Start menu: Futattas(Run): Services.msc
UPnP Device Host ezt kikeressed. Ranyomsz a stopra, es a lefordulhato menubol meg a disabled. Ha vmi. nem muxik miatta. akkor nyomj a Start-ra ra.
Válasz MasterboyXX #65. hozzászólására
Talan de,nem eroltetnem,keves neki az a videokartya,a proci is gyenge... Helyedben uj alaplap+proci+memo meg 1videokartyat,beszereznek. Meg attol fugg hogy a tapegyseged birni-e fogja az uj videokartyat. Talan birnal jatszani ezen a 2magosson is,csak neha neha kemeny beszagatasokra kell szamits,de a videokartya csere az jovolna meg memoriat is venni. meg 2GB-t.
a béta egy csomószor magától kilép a serverről és sztem ez lesz a végleges játékban is, de ezt találtam az EAUK fórumon:
[FIX] Turning off UPnP on my router solved my disconnects.
As title says, pretty self explanatory.
EDIT: Go to your router (Type in your Routers IP address in your browser EG. 192.168.1.1 or 192.168.1.254 (BT HOME HUB IP))
Should be somewhere in settings or advanced settings.
Turn it off.
Helped me and a few others.
valaki le tudná fordítani? mert nekem ez "kínai":D kösz a segítséget
(ja és ugye mindegy hogy routerem vagy modemem van ?)
Válasz BAZZ01HUN #63. hozzászólására
Szerintetek el fut(Battlefield 3) ezen a gépen ha nem mit keel cserélni és mennyi?:AMD Athlon x2 2.9 GHz,Ati Radeon HD3100,2GB RAM kösz előre is a segístéget?
Válasz BAZZ01HUN #63. hozzászólására
Szerintetek el fut(Battlefield 3) ezen a gépen ha nem mit keel cserélni és mennyi?:AMD Athlon x2 2.9 GHz,Ati Radeon HD3100,2GB RAM kösz előre is a segístéget?
Ramot és vga-t mindenképp kell venni.
BAZZ01HUN 2011. október 8. 74 hozzászólás 3373.
MasterboyXX 2011. október 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz lasat #58. hozzászólására
egy Asrock M3A785GMH/128M -es alaplapom van. elvileg 6 magig jó csak foggalma sincs hogy lehet kiunlockolni a +2 magot =(
Utana neztem,es a leirasok alapjan azt irjak hogy,lehetseges. De ajanlatos hutot venni,hozza. Mert az AMD-ek melegszenek.

Ami nem garantalt,hogy sikerulni-e fog. De allitolag tobbnyire sikerulhet.

Itt ir a csavo rola.
Bubu74 2011. október 7. 1 hozzászólás 21176.
Válasz Solider78102 #59. hozzászólására
Nem lehetne valahogy megoldani,hogy a katona(és minden jármű) ne "húzna" folyamatossan balra?Nem laggolok egy kicsit sem de tök idegesítő ha Pl. tankal egyhelyben állok és folymatosan el akar frodulni balra...
Heló nem lehet ,hogy be van dugva gémpad vagy kormány mert az okoz ilyen galibát.
vferi65 2011. október 7. 661 hozzászólás 562.
Válasz Solider78102 #59. hozzászólására
Nem lehetne valahogy megoldani,hogy a katona(és minden jármű) ne "húzna" folyamatossan balra?Nem laggolok egy kicsit sem de tök idegesítő ha Pl. tankal egyhelyben állok és folymatosan el akar frodulni balra...
Tök banális a kérdés, de nem lehetséges, hogy a billentyűd van beragadva, vagy ad fals jelet?
lasat 2011. október 7. 6 hozzászólás 10984.
Válasz MasterboyXX #57. hozzászólására
Aszem, a procidnal kibirnad unlockolni a meg 2 magot,ha birja a lapod,akkor sokkat dob rajta es folyamatos lesz.
egy Asrock M3A785GMH/128M -es alaplapom van. elvileg 6 magig jó csak foggalma sincs hogy lehet kiunlockolni a +2 magot =(
MasterboyXX 2011. október 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz lasat #56. hozzászólására
Üdv! nekem az lenne a gondom hogy a játék megy de mégse úgy ahogy kéne.. 1360x768 Full LOW-on van de pl a leghátsó városos részbe majdhogynem játszhatatlan...
AMD Phenom II X2 555 BE
4GB DDR3 1333
HD 4850 Toxic 512MB
Catalyst 11.10
Windows 7 64bit Ultimate
Esetleg valamit kapcsoljak ki catalyst-ban vagy ennyire gyenge már a gépem ehhez a játékhoz ? :D
Aszem, a procidnal kibirnad unlockolni a meg 2 magot,ha birja a lapod,akkor sokkat dob rajta es folyamatos lesz.
lasat 2011. október 7. 6 hozzászólás 10984.
Üdv! nekem az lenne a gondom hogy a játék megy de mégse úgy ahogy kéne.. 1360x768 Full LOW-on van de pl a leghátsó városos részbe majdhogynem játszhatatlan...
AMD Phenom II X2 555 BE
4GB DDR3 1333
HD 4850 Toxic 512MB
Catalyst 11.10
Windows 7 64bit Ultimate
Esetleg valamit kapcsoljak ki catalyst-ban vagy ennyire gyenge már a gépem ehhez a játékhoz ? :D
SIN 2011. október 5. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Solider78102 #53. hozzászólására
Köszi!És az miért van,hogy folyamatosan megy a katonám balra?Ilyen tök lassan.Mikor belépek egy szeróra akkor nem csak mondjuk 1 meghaláss után.Ezt még elviselném de,így arobot is irányíthatatlan!
Lag
profi150vok 2011. október 5. 91 hozzászólás 3002.
Válasz MasterboyXX #47. hozzászólására
Azt nem garantalhattom,mivel nekem is kidobal ugy-hogy velem egyutt abban a pillanatban mast is kidob. Ez szerintem vmi. szerver oldali,amit a cliens nemszeret es kilep.
Nekem sokszor 2-3orat tudok jatszani utana a nyan-nyan Realtek hangakari bemondja a nemakaromot,es beakadot hangal beal az egesz.

Igazabol ezt meglehet oldani 1hangkartya vetelel,de en nemfogok azert venni hangkartyat,mert a DICE/EA nemdugja ossze a fejuket egy normalis driver megirasert.
Nem rég van a gépben egy új hangkártya. Nekem úgy lép ki, hogy a kurzor átvált töltésre (kéken forgó kör) és bezárja az egészet. Nem tudom mi lehet az oka. A Dice-nak nagyon ajánlom, hogy javítsák ezt ki, mert most rendeltem elő!
Köszi!És az miért van,hogy folyamatosan megy a katonám balra?Ilyen tök lassan.Mikor belépek egy szeróra akkor nem csak mondjuk 1 meghaláss után.Ezt még elviselném de,így arobot is irányíthatatlan!
MasterboyXX 2011. október 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Solider78102 #50. hozzászólására
Az EOD robotot (ha ígyhívják) hogyan lehet használni? Mert már megnyitottam,de sehogy sem tudom mit kéne vele csinálni , hogy használni tudjam.
Mert tobb loszert hozzol akkor tudsz 2-tot lerakni.
Válasz Solider78102 #50. hozzászólására
Az EOD robotot (ha ígyhívják) hogyan lehet használni? Mert már megnyitottam,de sehogy sem tudom mit kéne vele csinálni , hogy használni tudjam.
Előző hozzászólásom ne nézzétek már tárgytalan!Most aza gond, hogy használom,meghalok és utána egyszer sem tudom már lerakni pedig ot a kezemben!(mármint az EOD robot)!Belépek egy szerverre és csak 1x használhatom!
MasterboyXX 2011. október 5. 3540 hozzászólás 51.
Válasz I3affy #48. hozzászólására
Köszönöm első körben a "helpet", de nem hozott megoldást sajnos, de nem adom fel ! :)
Miután ezt megcsináltam, legalább már küldött hibaüzenetet a rendszerem.
DirectX error:

DirectX FUNCTION "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG:Device hung due to dadly formed commands.. GPU: "NVIDIA GeForce GTX 560 Ti" , Driver :28538

Nem a legmagasabb szintű az angol tudásom, de szerintem a driverrel lehet valami gond....
Legfrissebb drivert raktad fel? DirectX-et befrissitenem a helyedben,nekem is aszem hasonlot dobott... Ahova telelpitetted a jatekot megkeressed nekem igy:
E:\Games\Battlefield 3 Beta\__Installer\directx\redist es ittvan setup azzal felrakja a legfrissebet.
I3affy 2011. október 5. 6 hozzászólás 10493.
Válasz MasterboyXX #45. hozzászólására
1-2 próbálkozást kipróbálhatunk,ami talán megoldja. Nem garantálok 100%-os javulást.

1. Start menu: RUN(Futtatas) %temp% enter ami bejön(CTRL+A-bejelölés mindent) törlöd,majd ezt a menetet megismétled,azzal a kivételel,hogy most a % jel nélkül beirod,ugyanúgy törölsz mindent, majd a C:\Windows\Prefetch mapábban is mindent kiválasztasz,es törlöd.
Nemtom milyen böngészőt használsz, De megpróbálom leirni 2-ét. A Firefox és Chrome-nal is.
Firefoxnál és a Chrome-nál ajánlatos cachet törölni ilyenkor.
Firefox-nál hogyan
Chrome ha nemtudod hogy elérni ezt akkor ird be a következőt a cimnek: chrome://settings/clearBrowserData
Ha megvoltál, próbáld ki,ha nem tovabbra csinálja csinálj restartot,nem mindig akarja 1re elfogadni ezeket.
Köszönöm első körben a "helpet", de nem hozott megoldást sajnos, de nem adom fel ! :)
Miután ezt megcsináltam, legalább már küldött hibaüzenetet a rendszerem.
DirectX error:

DirectX FUNCTION "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG:Device hung due to dadly formed commands.. GPU: "NVIDIA GeForce GTX 560 Ti" , Driver :28538

Nem a legmagasabb szintű az angol tudásom, de szerintem a driverrel lehet valami gond....
MasterboyXX 2011. október 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz profi150vok #46. hozzászólására
Ez megoldja azt a problémát is, hogy teljesen kilép a játékból? A gépem win7 32bit, gtx460, 4GB ram és i5 760 2.80 Ghz.
Azt nem garantalhattom,mivel nekem is kidobal ugy-hogy velem egyutt abban a pillanatban mast is kidob. Ez szerintem vmi. szerver oldali,amit a cliens nemszeret es kilep.
Nekem sokszor 2-3orat tudok jatszani utana a nyan-nyan Realtek hangakari bemondja a nemakaromot,es beakadot hangal beal az egesz.

Igazabol ezt meglehet oldani 1hangkartya vetelel,de en nemfogok azert venni hangkartyat,mert a DICE/EA nemdugja ossze a fejuket egy normalis driver megirasert.
profi150vok 2011. október 4. 91 hozzászólás 3002.
Válasz MasterboyXX #45. hozzászólására
1-2 próbálkozást kipróbálhatunk,ami talán megoldja. Nem garantálok 100%-os javulást.

1. Start menu: RUN(Futtatas) %temp% enter ami bejön(CTRL+A-bejelölés mindent) törlöd,majd ezt a menetet megismétled,azzal a kivételel,hogy most a % jel nélkül beirod,ugyanúgy törölsz mindent, majd a C:\Windows\Prefetch mapábban is mindent kiválasztasz,es törlöd.
Nemtom milyen böngészőt használsz, De megpróbálom leirni 2-ét. A Firefox és Chrome-nal is.
Firefox-nál hogyan
Chrome ha nemtudod hogy elérni ezt akkor ird be a következőt a cimnek: chrome://settings/clearBrowserData
Ha megvoltál, próbáld ki,ha nem tovabbra csinálja csinálj restartot,nem mindig akarja 1re elfogadni ezeket.
Ez megoldja azt a problémát is, hogy teljesen kilép a játékból? A gépem win7 32bit, gtx460, 4GB ram és i5 760 2.80 Ghz.
MasterboyXX 2011. október 4. 3540 hozzászólás 51.
Válasz I3affy #44. hozzászólására
Szia !

Nekem ugyan ez a problémám van. 560-as videokártyám van, 4gb ram i7-es procival, semmilyen megoldást nem találtam eddig.... Ha van ötlet, akkor várom
Köszi

Firefox-nál hogyan
I3affy 2011. október 4. 6 hozzászólás 10493.
Válasz Solider78102 #36. hozzászólására
Valakinek még van az a problémája, hogy a játék (10-20 perc után) kifagy, leteszi asztalra (nem kilép) és nem lehet visszalépni?(Win7 64 bit, GTX560TI OC i5 2500k 8giga ram és a ping se nagy)Nagyon sokszor csinájla ezt egy menetet sem tudok végig nyomni:s!
Szia !

Nekem ugyan ez a problémám van. 560-as videokártyám van, 4gb ram i7-es procival, semmilyen megoldást nem találtam eddig.... Ha van ötlet, akkor várom
Köszi
SIN 2011. október 4. 2161 hozzászólás 127.
Válasz nyihah #40. hozzászólására
Valahogy a füst mennyiségét lehetne csökkenteni? VGA-m annyira nem komálja
Effects: LOW :wtf:
MasterboyXX 2011. október 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Levike880517 #41. hozzászólására
Jó és azt hol nézzem meg hogy milyen kell (hanyas framework?)
Az nem lehet a baj hogy az alap drivert is letörölte, úgy értem a vga-hoz alapból kapott két évvel ezelőtti telepítő lemezen lévő asszem 8.12es catalyst?
Az nembaj, a catalyst felrakja neked a megfelelo drivert... NET.Framework 4-est eleg felrakni, esetleg a directX-t befrissiteni,hatha. Ha vegsokepp egyikse, legjobb ha megfogod es felrakod a Windows 7-est. Az sokkal jobb,mint a Vista.
Válasz MasterboyXX #39. hozzászólására
Erdekes, probald ujbol ez ugye vista? Hanyas NET.Framework van fent? Mivel azt is igenyli ez a nyan-nyan... Szerintem bebugolhatott a driver,vagy rosszul takarithattad le.
Jó és azt hol nézzem meg hogy milyen kell (hanyas framework?)
Az nem lehet a baj hogy az alap drivert is letörölte, úgy értem a vga-hoz alapból kapott két évvel ezelőtti telepítő lemezen lévő asszem 8.12es catalyst?
nyihah 2011. október 2. 1147 hozzászólás 307.
Valahogy a füst mennyiségét lehetne csökkenteni? VGA-m annyira nem komálja
Válasz Levike880517 #37. hozzászólására
Nem a játékkal van gond! Az még mindíg nem megy!
Hanem azt csináltam amit mondtál,letöröltem a videó alapján a catalyst installer manager vagy mit,utána kipucoltam az atis programokat a driversweeperrel és ujraindítás után feltettem a 11.10es catalystot majd megint újraindítás.Ahogy leírtad. De azóta a képernyővel van olyan problémám, már mikor bejelentkezek a windowsba,hogy 1400*1050-es felbontásnál nem engedi nagyobb felbontásba tennie.Szóval a képernyő alsó és felső sarkai feketék.Samsung 2333 monitorom van szóval 1920*1080as felbontás lenne az alap.
Erdekes, probald ujbol ez ugye vista? Hanyas NET.Framework van fent? Mivel azt is igenyli ez a nyan-nyan... Szerintem bebugolhatott a driver,vagy rosszul takarithattad le.
profi150vok 2011. október 2. 91 hozzászólás 3002.
Válasz Solider78102 #36. hozzászólására
Valakinek még van az a problémája, hogy a játék (10-20 perc után) kifagy, leteszi asztalra (nem kilép) és nem lehet visszalépni?(Win7 64 bit, GTX560TI OC i5 2500k 8giga ram és a ping se nagy)Nagyon sokszor csinájla ezt egy menetet sem tudok végig nyomni:s!
Nekem ugyanezt csinálja, csak kilép teljesen.:szomoru:
Válasz MasterboyXX #34. hozzászólására
Attol fugg milyen monitorod van, milyen felbontast enged. A fullscreenben hogy fusson a beallitasoknal bekell allitani hogy fullscreenbe menyen, de van alternativa minden alkalommal ALT+Enter gomb lenyomassal fullscreenbe megy at.
Nem a játékkal van gond! Az még mindíg nem megy!
Hanem azt csináltam amit mondtál,letöröltem a videó alapján a catalyst installer manager vagy mit,utána kipucoltam az atis programokat a driversweeperrel és ujraindítás után feltettem a 11.10es catalystot majd megint újraindítás.Ahogy leírtad. De azóta a képernyővel van olyan problémám, már mikor bejelentkezek a windowsba,hogy 1400*1050-es felbontásnál nem engedi nagyobb felbontásba tennie.Szóval a képernyő alsó és felső sarkai feketék.Samsung 2333 monitorom van szóval 1920*1080as felbontás lenne az alap.
Válasz ViliHuN #30. hozzászólására
Sziasztok!
Haveromnak lenne egy problémája felakar valahova menni kiírja hogy joining server el is indítja de csak a háttérben nem teszi a képernyőjére a gépe megvan hozzá és a legújabb driver van fent neki.Win7 x64 Home van a gépén.Aki tudja a megoldást annak köszi!
Hat,talan pontossabban leirhatna,ir-e vmi. problemat,milyen bongeszovel probalkozik,ja es meg annyi hogy probalja meg hogy ha 1x nem tortenik semmi,akkor lepjen ki a bongeszobol is es az originbol is,majd inditsa el ujbol az origint hagyja meg hogy a bongeszosbe belepjen, es quick match. Neha 2x egymas utan megtudja csinalni a bugot. Ha nem akkor irjon gepet, meg hasonlot.
Válasz Levike880517 #29. hozzászólására
Oksa próbálkozom!
Erre a képernyő problémára nem tudsz valami megoldást? Miután kipucolta az atis dolgokat a driverswepper és feltettem a 11.10es catalystot,azóta ilyen.Mondjuk kipróbáltam régebbi catalysttal is. Az a lényeg hogy nem tölti ki az egész képernyőtt a monitor képe, a windowsos beállításoknál meg csak 1500*1050ig lehet felnyomni maxig.:szomoru:
Attol fugg milyen monitorod van, milyen felbontast enged. A fullscreenben hogy fusson a beallitasoknal bekell allitani hogy fullscreenbe menyen, de van alternativa minden alkalommal ALT+Enter gomb lenyomassal fullscreenbe megy at.
ViliHuN 2011. október 2. 22 hozzászólás 6332.
Virus írtót már próbálta nem nincs ott nagyon kis ablakban sem
M4croR 2011. október 2. 622 hozzászólás 617.
Válasz MasterboyXX #28. hozzászólására
Állitólag,nemlehet max. a végleges játékra regelsz újat, majd megkéred a supportost, hogy ha vannak játékaid rajta a régin akkor pakolják át.
Köszi a segítséget!
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
DLIVEKING 2011. október 2. 260 hozzászólás 1427.
Válasz ViliHuN #30. hozzászólására
Sziasztok!
Haveromnak lenne egy problémája felakar valahova menni kiírja hogy joining server el is indítja de csak a háttérben nem teszi a képernyőjére a gépe megvan hozzá és a legújabb driver van fent neki.Win7 x64 Home van a gépén.Aki tudja a megoldást annak köszi!
Esetleg a vírusírtó blokkolja a JOINolást .Nálam ez volt a probléma,vagy lent ablakban van a játék és nem vettétek észre.
ViliHuN 2011. október 2. 22 hozzászólás 6332.
Sziasztok!