Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

topicheader

BF3 gondok, problémák, segítség

Létrehozva: 2011. október 2. Létrehozta: vferi65 Kategória: BF3 4479 hozzászólás

Amennyiben technikai segítség kell, a gyorsabb és hathatósabb válaszok érdekében a következőket add meg! Proci; VGA; Memória; Hangkártya (alaplapi vagy egyéb) VGA driver verziószáma; Op. rendszer; Op. rendszer mikor volt telepítve Ha van, akkor mi a hibaüzenet, illetve írd le a jelenséget minél részletesebben. Ha képet mellékelsz, fel tudod tölteni itt az oldalon albumba, vagy az alábbi képfeltöltőket is használhatod: http://justpaste.it/np8

Válasz MasterboyXX #14. hozzászólására
Talaltam neked drivert, az elozot lehetoen ezzekel a modszerekkel takaritsd le:
Linken a legalul van 4video a 3.kell(Uninstall drivers) neked.
Ezen kivul miutan azzal megvagy+ programmal teljessen kikell takaritani a maradvanyokat, restart utan pedig az uj drivert felrakni. Ezt pedig a DriverSweeperel tudod megtenni:
Mivel nemtudtam letolteni a hivatalosrol igy 1regebbit feltoltottem, ez is megteszi azt ami kell.
DriverSweeper
Ezzel lescanneled,es kijelolod mindent amire ATI-t,ir es lepuccolod. Restart utan ezt a drivert probald ki.

Catalyst 11.10
Telepites elott meg csak annyi rendszergazdakent futtasd. Vegen restart es proba. Ha van meg valami,akkor ird le a gondod.
Na azt csináltam amit leírtál de a játékot nem tudom egyenlőre letesztelni mert vagy full szervereket jelez vagy elkezdi betölteni és nem lép be. Mellesleg a monitoromon a kép úgy jelenik meg, hogy nem tölti ki az egészet. :/
Most akkor mivan?
Jah mondtam, hogy vistám van 64bites ez a catalyst meg win7re van az nem érdekes?
szortelen 2011. október 2. 110 hozzászólás 2668.
Válasz M4croR #23. hozzászólására
Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e változtatni a nevet a BETA-ban?
Nekem is megkéne változtatnom a nevem, csak énse tudom hogyan kell.
M4croR 2011. október 2. 622 hozzászólás 616.
Nem tudja valaki, hogy meg lehet-e változtatni a nevet a BETA-ban?
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.
Válasz exair #19. hozzászólására
akinek random kifagy a játék:
állítsd be a felbontást a monitor natív felbontására, nekem az megoldotta a ctdk 90%-át, néha még mindig előfordul de 5 percenként helyett kb 3 óránként

akinek elindul és egyből ctd:
töröld a dokumentumokban a battlefield 3 open beta mappát
Bocsi , hogy értetlenkedek , de a natív felbontás az az amenyit a monitor maxon tud?Aminél feljeb már nem lehet álítani?(Mert nekem úgy van és mindig kifagy.)
janihunk 2011. október 2. 63 hozzászólás 3712.
Akinek nagyon szaggat a játék indokolatlanul tehát meg van a gépe hozzá és még is lagol az kapcsolja ki az aero-t. Nekem 10-15fps+ adott. Előtte 30fps volt de nagyon ugrált és szaggatott is ha fordultam. Most meg 40alá alig megy és eltűnt a szaggatás is.
profi150vok 2011. október 2. 91 hozzászólás 2992.
Válasz MasterboyXX #17. hozzászólására
A bebeillanasok a Beta Driver miatt,vannak ezt biztos a veglegesre kijavitjak.
Ez nekem is es meg masnak is igy van. Ajanlom hogy jatek kozben tarts szuneteket. Mert tud eros fejfajast okozni.

profi150vok: Ha teljesen bezarul a jatek,azt nemcsak neked csinalja,sok masnak is sokszor egyszerre tobben kiesnek veled egyutt. Sokszor van hogy enis meg meg1 klantars kiesunk ugyanabban a pillanatban,mig masok fent maradnak.
Köszi a választ! Ez ugye a rendesben már nem így lesz?
exair 2011. október 2. 3783 hozzászólás 43.
akinek random kifagy a játék:
állítsd be a felbontást a monitor natív felbontására, nekem az megoldotta a ctdk 90%-át, néha még mindig előfordul de 5 percenként helyett kb 3 óránként

akinek elindul és egyből ctd:
töröld a dokumentumokban a battlefield 3 open beta mappát
vferi65 2011. október 2. 661 hozzászólás 561.
Válasz profi150vok #16. hozzászólására
Hy! Miért zárja be magát csak úgy randomra a játék? Lehet, hogy a 32 bites win7 helyett 64 bites kéne, vagy valami más hiba van?
64bitessel is ez van, nem ez a megoldás. :mosoly:
MasterboyXX 2011. október 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz R04CH #15. hozzászólására
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ha elindítom a játékot akkor az egér mozgatása közben be-be villan a játék textúrája (mintha szét akarna esni).:szomoru: Na most az én VGA-m egy Evga GTX550Ti, lehet hogy nem kezelné le a megfelelő beállításokat?:wtf: Már szinte minden beállítást próbáltam, de valamiért nem javul. Amúgy használat közben nem fagy meg.
Válaszotokat is előre köszönöm!
A bebeillanasok a Beta Driver miatt,vannak ezt biztos a veglegesre kijavitjak.
Ez nekem is es meg masnak is igy van. Ajanlom hogy jatek kozben tarts szuneteket. Mert tud eros fejfajast okozni.

profi150vok: Ha teljesen bezarul a jatek,azt nemcsak neked csinalja,sok masnak is sokszor egyszerre tobben kiesnek veled egyutt. Sokszor van hogy enis meg meg1 klantars kiesunk ugyanabban a pillanatban,mig masok fent maradnak.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
profi150vok 2011. október 2. 91 hozzászólás 2992.
Hy! Miért zárja be magát csak úgy randomra a játék? Lehet, hogy a 32 bites win7 helyett 64 bites kéne, vagy valami más hiba van?
R04CH 2011. október 2. 25 hozzászólás 5929.
Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ha elindítom a játékot akkor az egér mozgatása közben be-be villan a játék textúrája (mintha szét akarna esni).:szomoru: Na most az én VGA-m egy Evga GTX550Ti, lehet hogy nem kezelné le a megfelelő beállításokat?:wtf: Már szinte minden beállítást próbáltam, de valamiért nem javul. Amúgy használat közben nem fagy meg.
Válaszotokat is előre köszönöm!
MasterboyXX 2011. október 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Levike880517 #12. hozzászólására
oprendszered?:vigyor:
Talaltam neked drivert, az elozot lehetoen ezzekel a modszerekkel takaritsd le:
Linken a legalul van 4video a 3.kell(Uninstall drivers) neked.
Ezen kivul miutan azzal megvagy+ programmal teljessen kikell takaritani a maradvanyokat, restart utan pedig az uj drivert felrakni. Ezt pedig a DriverSweeperel tudod megtenni:
Mivel nemtudtam letolteni a hivatalosrol igy 1regebbit feltoltottem, ez is megteszi azt ami kell.
DriverSweeper
Ezzel lescanneled,es kijelolod mindent amire ATI-t,ir es lepuccolod. Restart utan ezt a drivert probald ki.

Catalyst 11.10
Telepites elott meg csak annyi rendszergazdakent futtasd. Vegen restart es proba. Ha van meg valami,akkor ird le a gondod.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Válasz Levike880517 #12. hozzászólására
Win 7 Ultimate 64bit bocsi , hogy nem írtam le már szerkesztem is át!
Válasz Solider78102 #10. hozzászólására
Az én problémám , hogy GTX560 ti OC -vel legújabb driverrel váltózó időközönkét kifagy a a játék és leteszi tálcára.(Nem tudok vissza lépni , marad a feladatkezelő).Tudom máshova is irtam már, de hát erre van ez a topik ;)!Gépem bőven megvan hozzá és a ping se nagy!
Win 7 Ultimate 64bit!
Válasz vferi65 #8. hozzászólására
ITT bróbálj rákeresni a kártyád driverére.
semmi.11.9 a "legújjab"
Az én problémám , hogy GTX560 ti OC -vel legújabb driverrel váltózó időközönkét kifagy a a játék és leteszi tálcára.(Nem tudok vissza lépni , marad a feladatkezelő).Tudom máshova is irtam már, de hát erre van ez a topik ;)!Gépem bőven megvan hozzá és a ping se nagy!
Win 7 Ultimate 64bit!
Válasz eugabesz #7. hozzászólására
"Mert a vista meg a win7 között nem hinném h olyan egetverő a különbség."
De,hidd csak el nyugodtan...de ha nincs kedved feltenni egy win7-et,csak kínlódj a pistával...akkor sem működött mikor kiadták..
Hát neked legyen igazad és működjön a win7el.Csak most sajna nem tudom felrakni.
Válasz Levike880517 #5. hozzászólására
Na akkor ide írok.
Nem működik a betám.Belépek átlag fél perc után crashel a játék,eddig mindíg szinte.A konfigomnak birnia kéne simán,11.9es catalystom van fennt,vistám van 64bites,4gb memóriával.Írták h win7et tegyek fel amire most nincs időm sajna,meg a net is lassú per pillanat.Más megoldás?Mert a vista meg a win7 között nem hinném h olyan egetverő a különbség.Meg másoknak akinek vistája van simán fut kb mindenkinek a beta.
A 11.10es drivert innen sem lehet leszedni mert az amd oldala 404 errort jelez,googleban meg nincs normális amit találtam volna.:szomoru:
Valaki?
ITT bróbálj rákeresni a kártyád driverére.
eugabesz 2011. október 2. 154 hozzászólás 2098.
Válasz Levike880517 #5. hozzászólására
Na akkor ide írok.
Nem működik a betám.Belépek átlag fél perc után crashel a játék,eddig mindíg szinte.A konfigomnak birnia kéne simán,11.9es catalystom van fennt,vistám van 64bites,4gb memóriával.Írták h win7et tegyek fel amire most nincs időm sajna,meg a net is lassú per pillanat.Más megoldás?Mert a vista meg a win7 között nem hinném h olyan egetverő a különbség.Meg másoknak akinek vistája van simán fut kb mindenkinek a beta.
A 11.10es drivert innen sem lehet leszedni mert az amd oldala 404 errort jelez,googleban meg nincs normális amit találtam volna.:szomoru:
Valaki?
"Mert a vista meg a win7 között nem hinném h olyan egetverő a különbség."
De,hidd csak el nyugodtan...de ha nincs kedved feltenni egy win7-et,csak kínlódj a pistával...akkor sem működött mikor kiadták..
Válasz vferi65 #4. hozzászólására
Válasz Levike880517 #111. hozzászólására
ocsi hogy ide írok de a többi fórumon kb le se sz*rnak. Szóval az a gondom, hogy letöltöttem a betát ami mindig el is indul de átlag 20-30mpnél tovább sosem tudok játszani mert mindig kifagy. Graf beállításokat ha állítanám akkor is rögtön crashel a játék illetve egyszer sikerült alacsonyabb beállításokat belőni akkor sem bírta fél percig és kifagyott. Nem tudom elképzelni egyszerűen, hogy mi a baj.... A gépemnek birnia kéne,konfigom:phenom II x4 940,4870 sapphire ati 1gb.11.9-es catalyst van fennt,vistam van 64bites. Más forúmon semmit nem írtak kb h mi lehet a baj csak h ati kártya,de igazából van egy srác akinek hasonló problémái voltak de megoldódtak, nekem meg ugyanúgy nyan-nyan! 11.10es catalyst meg win7re van és am sem tudom letölteni mert amd honlapján errort ír ki,googleban meg eddig nem találtam. Summázva szerintetek mi lehet a problem? Ilyen tapasztalatokkal vegyem meg a játékot?Vicces Előre is köszi!

Áthoztam ide, hátha itt tud segíteni valaki
Most vettem észre,köszi!:kacsint:
Na akkor ide írok.
Valaki?
Válasz Levike880517 #111. hozzászólására
ocsi hogy ide írok de a többi fórumon kb le se sz*rnak. Szóval az a gondom, hogy letöltöttem a betát ami mindig el is indul de átlag 20-30mpnél tovább sosem tudok játszani mert mindig kifagy. Graf beállításokat ha állítanám akkor is rögtön crashel a játék illetve egyszer sikerült alacsonyabb beállításokat belőni akkor sem bírta fél percig és kifagyott. Nem tudom elképzelni egyszerűen, hogy mi a baj.... A gépemnek birnia kéne,konfigom:phenom II x4 940,4870 sapphire ati 1gb.11.9-es catalyst van fennt,vistam van 64bites. Más forúmon semmit nem írtak kb h mi lehet a baj csak h ati kártya,de igazából van egy srác akinek hasonló problémái voltak de megoldódtak, nekem meg ugyanúgy nyan-nyan! 11.10es catalyst meg win7re van és am sem tudom letölteni mert amd honlapján errort ír ki,googleban meg eddig nem találtam. Summázva szerintetek mi lehet a problem? Ilyen tapasztalatokkal vegyem meg a játékot?Vicces Előre is köszi!

Áthoztam ide, hátha itt tud segíteni valaki
Drang 2011. október 2. 2730 hozzászólás 86.
Válasz Drang #2. hozzászólására
Hogyan telepítsem a Battlefield 3 Bétát?

Konzolon simán letöltöd a fenti helyekről, és mehet a játék. PC-n először installálni kell az Origin klienset (telepítési videó), melyet a www.origin.com/download címen érsz el. Ha feltelepítetted az Origint, akkor az Originen belül kell majd installálni a Battlefield 3 Bétát. További információkat a Béta megjelenését megelőzően közöl majd a kiadó.
Drang over and out!
Drang 2011. október 2. 2730 hozzászólás 86.
Drang over and out!
Akinek gondja, baja van, írjon ide. Remélhetőleg így egy helyre gyűlnek a gondok és azok megoldása is.:mosoly: