Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Hét replayeTovább

minimap

Infi vs Fly

Battlefield 1942 - Desert Combat

Létrehozva: 2011. november 7. Létrehozta: zebra Kategória: BF1942 77 hozzászólás

A BF 1942 motorra épült Desert Combat mód

Millerke 2016. február 11. 313 hozzászólás 1201.
Tisztelt Megmaradt BF1942 Közösség!

Ígéretemhez híven osztom meg veletek az új infot:
Az új szerver német, lagmentes és megbízható.

Üdvözlettel,
Millerke
PepperGun | BF1942 szerver admin// BF1942 felelős.
Millerke 2015. január 12. 313 hozzászólás 1201.
Tisztelt Megmaradt BF1942 Közösség!

Sajnálattal közlöm, hogy a még meglévő publikus magyar szerver, a BoRs külső okok miatt megszűnt.
Egyenlőre újabb szerver beszerzése után folynak tárgyalások.
Amint újabb információim lesznek a folyamattal kapcsolatban, tájékoztatni foglak titeket.

Üdvözlettel,
Millerke
zebra 2014. augusztus 3. 326 hozzászólás 1166.

Igen, eljött az idő, leállt a Gamespy masterserver. Játékosok, akik még életben tartják a játékot megoldást csináltak. Minden tisztelet nekik, akik még szeretik és játszani akarnak az 1942-ve,l fél perces munkával újra működésre hozhatják a BF-et. Ehhez be kell menni a c:\windows\system32\drivers\etc\ könyvtárba és a hosts fájlt nyisd meg pl. jegyzettömbbel. szúrd be a végére ezt:

109.71.69.254 master.gamespy.com

Olvastam hogy a security fülben engedélyezni kell a változtatást, nekem ment elsőre, nem volt írásvédett, de ha nem engedi akkor az edit gombbal ki kell pipálni majd utána menteni és ha kész akkor utána mindent kivenni ahogy elötte volt. Újraindítás nem árt. Azoknak írtam ezt akik nem igazodnak el külföldi oldalakon, segítségként. Remélem hasznos volt. Főoldalra is mehetne szerintem, hátha többen látják ott. Egy angol nyelvű fórum ahol mindenféle infó van ha érdekel valakit:

http://forum.bf1942.sk/viewtopic.php?f=6&t=1813

Üdv., zeb
http://desertcombat.bplaced.net/
zebra 2014. június 20. 326 hozzászólás 1166.
PB nem figyeli az exe fájlt. Már rég óta játszom a HD trükkös exével. Egyedül az MD5 fogta meg de ott is kikapcsoltam ennek a figyelését, sőt az egész MD5 rendszert. Q Tracker, X-Fire, serverbrowser.com mind mind elvileg egyszerűek és jók, de sokan nem használják. Nem is egy "profi" játékost ismerek akiknek fogalmuk sincs arról sem hogy hogyan kell egy játékot feltenni vagy bármit állítani, de 10. éve ezt nyúzzák és abszolut prok. Pl. CoR-ból Spitinek Beers tette fel a DC-t és őt csalózzák mindenhol :) Meglátjuk mi lesz ebből, bár sokak nem olvasnak semmit, nem is informálódnak.
Millerke 2014. június 20. 313 hozzászólás 1201.
Válasz zebra #71. hozzászólására
Tesztek sikeresek az új masterserverrel. Itt található az összes infó letöltésekkel meg mindennnel ami kell. Van rá fórumuk is ha gond lenne. Origin és CD verziókkal is tesztelve. Hó végéig ráér, de gondolom azért vannak még hívei az első BF-nek :kacsint:
Nem tudom jó lesz-e.
Lehet PB nem fogja szeretni, xfire a legegyszerűbb.
Hihetetlen,h egyes emberek nem teszik fel és csak a belső szerverkeresőre alapoznak, pedig az nem az összes szervert látta soha.
Drang 2014. május 20. 2730 hozzászólás 86.
Válasz zebra #71. hozzászólására
Tesztek sikeresek az új masterserverrel. Itt található az összes infó letöltésekkel meg mindennnel ami kell. Van rá fórumuk is ha gond lenne. Origin és CD verziókkal is tesztelve. Hó végéig ráér, de gondolom azért vannak még hívei az első BF-nek :kacsint:
Like!
Drang over and out!
zebra 2014. május 20. 326 hozzászólás 1166.
Millerke 2013. december 23. 313 hozzászólás 1201.
Boldog Karácsonyt!
Ezzel a képpel járulnék még hozzá, BF1942 style.:)

http://www.kephost.com/images4/2013/12/22/a1_2013_12_22_jcgwhbd4th.jpg
zebra 2013. november 16. 326 hozzászólás 1166.
Válasz imatyas #68. hozzászólására
Ki szervezi és miért nem küldi infót erről a bfhu-nak?
Drang biztos bepromózná... ;)
Mert nem nagyon jár ide BF1-ből senki. Át kellene nevezni bf4.hu-ra :) Azért írom ide ebbe a fórumba, hátha van érdeklődő, de nem sok. BF1 működő fórum és oldal van, akiket még 2013-ban is vonz a játék azok oda járnak. Természetesen ha fix időpont lesz, bedobom ide, de ismerem szinte kivétel nélkül a magyarokat akik aktívak, ők megkapják az infót direktbe, innen meg hátha jön valaki. Eddig nem jött ;)
imatyas 2013. november 16. 89 hozzászólás 3025.
Válasz zebra #67. hozzászólására
Szervezés alatt egy karácsonyi GameNight. A múltkori amit a németekkel közösen szerveztünk nagyon jó visszhangot kapott, most bevonjuk az orosz és ukrán battlefieldeseket is. Infó később ha pontosítottunk. Sok esély nincs hogy itt van bf játékos de hátha olvassa ezt még aki nem divatozik.
Ki szervezi és miért nem küldi infót erről a bfhu-nak?
Drang biztos bepromózná... ;)
zebra 2013. november 15. 326 hozzászólás 1166.
Szervezés alatt egy karácsonyi GameNight. A múltkori amit a németekkel közösen szerveztünk nagyon jó visszhangot kapott, most bevonjuk az orosz és ukrán battlefieldeseket is. Infó később ha pontosítottunk. Sok esély nincs hogy itt van bf játékos de hátha olvassa ezt még aki nem divatozik.
zebra 2013. október 20. 326 hozzászólás 1166.
Válasz zebra #64. hozzászólására
Valahogy nagyon jól esik nézni meg hallgatni is. Mostanság csak ez az idióta BF4 fényezés megy mindenhol, holott hangulata semelyik másolatának sincs ilyen.
Király....
Millerke 2013. április 15. 313 hozzászólás 1201.
Pirates est!

Info: Kalózos mod, mely a játékost a vitorlás hajók, puskaporos ágyúk, kardok és muskéták korába helyezi el.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=MrzKkwixjxY

Letöltő link: http://www.gunclan.de/v2/downloads/index.php?action=download&id=21 (herunterladen gombra katt)

Telepítési útmutató: a letöltött exe fájlt egyszerűen telepíted, ha más helyen van a BF1942 játék, mint amit alapból bead, akkor keresd meg és a "...\Battlefield 1942\Mods\" mappában csinálj egy "Pirates" almappát és majd ebbe telepítsd.

Időpont:
2013.április.19 kb 19:00
zebra 2013. április 7. 326 hozzászólás 1166.
Valahogy nagyon jól esik nézni meg hallgatni is. Mostanság csak ez az idióta BF4 fényezés megy mindenhol, holott hangulata semelyik másolatának sincs ilyen.
zebra 2013. január 26. 326 hozzászólás 1166.
Válasz vik_HUN #62. hozzászólására
Igazság szerint Zebra az ötleted jó, viszont ha nem bánjátok én nem valószínű hogy csatlakozom.
Mostanában játszottam jópár 42-es public szerveren(alapon és DC-n egyaránt) és mindenhol azt tapasztaltam, hogy a játékosok többsége át van kapcsolva stathuszár üzemmódba és mindenkin(csapattársakon is) átgázolva hajtanak a pontokért. Fél órája javítom a tankot beleül és eldönget vele. A fele banda az anyját is leTKzná, ha elvinné a repülőjét. Cheatelnek orrba-szájba csak, és persze közben ahelyett hogy játszanának egymásnak fröcsögnek, hogy aztán az admin kidobja őket. És amikor ez megvolt visszajönnek és együtt szidják az admint.
Öreg vagyok én már hozzá, hogy egy 12 éves rohamtakonnyal vitatkozzam azon, hogy az RPG-t másra is lehet használni a spawnoló járművek poénból való kilövésén kívül. Persze lehet, hogy csak az én humorérzékemmel van baj....

Én azért BF-ezek, mert találtam egy jó közösséget, ahol ha felmegyünk játszani jókat marhulunk és nem érdekel, hogy botok ellen nyomjuk, vagy hogy lehet, hogy csak 3-an vagyunk fent a szerón mert jól szórakozom közben. Ezzel nem a német szerót akarom elítélni, lehet hogy van még normális szerver, csak az én bizalmammal vannak gondok :/
Nehéz... igaz, de ezért nem egyszerű az adminok dolga. Nagy részük átáll a divatjátékokra lásd bf3 stb. csekély nyan-nyank maradnak, hát őket díjazzák kirúgással. Egyébként kultúr ember belépéskor elolvassa a szerver szabályzatot és annak megfelelően marad. Cigók, kampósorrúakra nincs sehol se szükség. Originnel jöttek ilyen csírák, ellenszerük nincs az igaz, szülők nem nevelik. Mint írtam, csatlakozom a megmozduláshoz, de egy népes szerveren is dolgozom gőz erővel ahol a lehető legkevesebb a mérgelődés. Mindenki tudja hogy lehetetlen. Világ összes nőjét sem lehet megdugni, de törekedni kell rá :kacsint:
vik_HUN 2013. január 26. 254 hozzászólás 1451.
Válasz zebra #60. hozzászólására
Ha Desert Combatoztok akkor miért nem jöttök oda ahol vannak. Nem leszólom félre ne értsd, de én is feladtam a szerveremet. Van a világon jelen pillanatba kb. 1000 db szerver kb. 1500 db játékosra mindkét verzióra. (Origin és CD-s). Én minden aktív magyarnak illetve külföldi barátnak azt tanácsolom mostanság, tojni a sok szerverre, jók mindegyik de mind üres. 4-5 játékos lézeng jó esetbe. Választottam a sok közül egyet ami híres és erős, stabil és az a BWT|Badewiese. Németországban van európa legerősebb Frankfurti szerverközpontjába, abszolut középen minden eus játékosnak tökéletes pingekkel. Legyen 1 azaz egy darab normális DC szerver, de az legyen tele. Én is félreteszem az összes büszkeség stb. lemondok a szintén Frankfurtban bérelt szerveremről és ezt reklámozom itt magyarban és külhonban is. Eredmény is van, esténként 20 -25 játékos ami így 10 éves korára nagyon jónak számít. Lehet a Borson DC, szívesen ott is leszek, csak kérdem én szükség van-e a megosztásra, vagy felmegy mindenki egy szerverre? Mindkét verzióval lehet kapcsolódni (Origines ingyenes és CD-s-el is) tehát minden feltétel adott hogy felfusson. Az én szerveremből helikopteres szerver lett, tehát NEM DC, semmi köze sincs hozzá, kimondottan egy teljesen más játék azoknak akik repülni szeretnek. Olyan úgy sincs nagyon normális verzióban. Borsra is ki kellen találni valamit ami nincs. Fantáziádra bízom :) én sokszor megyek angliai csatázni a repülők miatt, mert ugye a bf42 repülési fizika az soha többé egy bfbe sem jött vissza sajnos. Csak egy tipp, hogy mit lehetne csinálni, amivel kitűnik a sok "sallang" közül. Remélem nem értettétek félre, csak egy terv amit itt felvázoltam, támogatok minden megmozdulást, de annyira kevés a dc társadalom hogy összefogás kell és külföldiek nagyon jól megértik, remélem itt is lesz olyan aki néha megjelenik. Pályákban van vita bőven, mindenki mást akar, de sztem sehol sincs olyan ahol mindenki ugyanazt akarja ;)
Köszi hogy végigolvastad, zeb
Igazság szerint Zebra az ötleted jó, viszont ha nem bánjátok én nem valószínű hogy csatlakozom.
Mostanában játszottam jópár 42-es public szerveren(alapon és DC-n egyaránt) és mindenhol azt tapasztaltam, hogy a játékosok többsége át van kapcsolva stathuszár üzemmódba és mindenkin(csapattársakon is) átgázolva hajtanak a pontokért. Fél órája javítom a tankot beleül és eldönget vele. A fele banda az anyját is leTKzná, ha elvinné a repülőjét. Cheatelnek orrba-szájba csak, és persze közben ahelyett hogy játszanának egymásnak fröcsögnek, hogy aztán az admin kidobja őket. És amikor ez megvolt visszajönnek és együtt szidják az admint.
Öreg vagyok én már hozzá, hogy egy 12 éves rohamtakonnyal vitatkozzam azon, hogy az RPG-t másra is lehet használni a spawnoló járművek poénból való kilövésén kívül. Persze lehet, hogy csak az én humorérzékemmel van baj....

Én azért BF-ezek, mert találtam egy jó közösséget, ahol ha felmegyünk játszani jókat marhulunk és nem érdekel, hogy botok ellen nyomjuk, vagy hogy lehet, hogy csak 3-an vagyunk fent a szerón mert jól szórakozom közben. Ezzel nem a német szerót akarom elítélni, lehet hogy van még normális szerver, csak az én bizalmammal vannak gondok :/
Millerke 2013. január 26. 313 hozzászólás 1201.
Válasz zebra #60. hozzászólására
Ha Desert Combatoztok akkor miért nem jöttök oda ahol vannak. Nem leszólom félre ne értsd, de én is feladtam a szerveremet. Van a világon jelen pillanatba kb. 1000 db szerver kb. 1500 db játékosra mindkét verzióra. (Origin és CD-s). Én minden aktív magyarnak illetve külföldi barátnak azt tanácsolom mostanság, tojni a sok szerverre, jók mindegyik de mind üres. 4-5 játékos lézeng jó esetbe. Választottam a sok közül egyet ami híres és erős, stabil és az a BWT|Badewiese. Németországban van európa legerősebb Frankfurti szerverközpontjába, abszolut középen minden eus játékosnak tökéletes pingekkel. Legyen 1 azaz egy darab normális DC szerver, de az legyen tele. Én is félreteszem az összes büszkeség stb. lemondok a szintén Frankfurtban bérelt szerveremről és ezt reklámozom itt magyarban és külhonban is. Eredmény is van, esténként 20 -25 játékos ami így 10 éves korára nagyon jónak számít. Lehet a Borson DC, szívesen ott is leszek, csak kérdem én szükség van-e a megosztásra, vagy felmegy mindenki egy szerverre? Mindkét verzióval lehet kapcsolódni (Origines ingyenes és CD-s-el is) tehát minden feltétel adott hogy felfusson. Az én szerveremből helikopteres szerver lett, tehát NEM DC, semmi köze sincs hozzá, kimondottan egy teljesen más játék azoknak akik repülni szeretnek. Olyan úgy sincs nagyon normális verzióban. Borsra is ki kellen találni valamit ami nincs. Fantáziádra bízom :) én sokszor megyek angliai csatázni a repülők miatt, mert ugye a bf42 repülési fizika az soha többé egy bfbe sem jött vissza sajnos. Csak egy tipp, hogy mit lehetne csinálni, amivel kitűnik a sok "sallang" közül. Remélem nem értettétek félre, csak egy terv amit itt felvázoltam, támogatok minden megmozdulást, de annyira kevés a dc társadalom hogy összefogás kell és külföldiek nagyon jól megértik, remélem itt is lesz olyan aki néha megjelenik. Pályákban van vita bőven, mindenki mást akar, de sztem sehol sincs olyan ahol mindenki ugyanazt akarja ;)
Elolvastam Zeb, korrekt amit írsz. Annyi a bökkenő, hogy nem meg útáltatni akarom a DC-t a srácokkal. Oda is felmehetünk velük ha conquestelünk, de tekintve a sok pro helist akik akárhonnan lekempelik őket (aki kb 2 napja rakta fel), mert ezt kinézem a németekből, nem tudom.
Az adminokat nem ismerem, ergo ha valaki a haverját poénból tk-za nem tudom kibannolják-e.
1 próbát megér, szóval felmehetünk a Badewiese-ra, ezen nem múlik. :)
+ Origin lónyan-nyanok nem rontják el az élményt?
zebra 2013. január 26. 326 hozzászólás 1166.
Millerke 2013. január 26. 313 hozzászólás 1201.
Kommuniti!
A BorS szerveren mostanság Desert Combat Final mapok futnak conquest illetve coop modokban. Nem minden nap, de kedd szerda környékén van összeröffenés, akit érdekel jöjjön nyugodtan.
Ami kell, hogy működjön:
-BF1942 alapjáték + 1.6 és 1.61 patch.
- Punkbuster: http://www.gunclan.de/v2/downloads/index.php?action=download&id=4
- DesertCombat_0.7_Full_Install.exe http://www.bf-games.net/downloadnow/207/30324
- dc_final_client.exe http://www.bf-games.net/downloadnow/309/28063
vik_HUN 2012. december 20. 254 hozzászólás 1451.
Mikor kezdünk amúgy? 20.00? Ill. TS-en a 42 vagy a HS szobában leszünk?
vik_HUN 2012. december 20. 254 hozzászólás 1451.
Válasz zebra #56. hozzászólására
Nem kell, bár az a 300 Mb nem egy gyilkos dolog ha fent van. Akkor holnap... remélem egyben leszek, ugyanis a szemem is majd kiesik úgy fáj a bölcsesség fogam.
Nem azért kérdeztem, le van töltve, csak nem tudtam, hogy a szervernél követelmény-e....
zebra 2012. december 19. 326 hozzászólás 1166.
Nem kell, bár az a 300 Mb nem egy gyilkos dolog ha fent van. Akkor holnap... remélem egyben leszek, ugyanis a szemem is majd kiesik úgy fáj a bölcsesség fogam.
vik_HUN 2012. december 19. 254 hozzászólás 1451.
Csókolomcsókolom a DC final is kell vagy elég a 0.7?
zebra 2012. december 18. 326 hozzászólás 1166.
Pedig beraktam a hírbe :) Sebaj
Millerke 2012. december 17. 313 hozzászólás 1201.
Válasz zebra #51. hozzászólására
Nos, megvan az időpont is. Dec. 20.-án csütörtökön lesz a Public DC szerón. Ide szerkesztettem egy kicsit bővebb hírt. Akinek kedve van látogassa meg, legyen ismét egy kellemes retró hangulat. Nem minden a grafika, sőt ...
Ez itt a bővebb infó, ha vmi. változna (bár nem fog) akkor kiírom.
Legtöbb és legjobb járművek itt vannak a BF történetébe. Guada pályán van talán a legtöbb cucc, csatahajók, repcsik, helik, tengeralattjárók, kiscsónakok stb tüzérséggel megspékelve. Vasárnap elutazom és kb. szerdán jövök haza, ha kérdés van valakinek, 42-es gárda segít majd tuti :)
Zebra!

Szeró ip?
vik_HUN 2012. december 15. 254 hozzászólás 1451.
Válasz zebra #51. hozzászólására
Nos, megvan az időpont is. Dec. 20.-án csütörtökön lesz a Public DC szerón. Ide szerkesztettem egy kicsit bővebb hírt. Akinek kedve van látogassa meg, legyen ismét egy kellemes retró hangulat. Nem minden a grafika, sőt ...
Legtöbb és legjobb járművek itt vannak a BF történetébe. Guada pályán van talán a legtöbb cucc, csatahajók, repcsik, helik, tengeralattjárók, kiscsónakok stb tüzérséggel megspékelve. Vasárnap elutazom és kb. szerdán jövök haza, ha kérdés van valakinek, 42-es gárda segít majd tuti :)
Lájkolom :D egelőre jónak tűnik a csütörtök :D
zebra 2012. december 14. 326 hozzászólás 1166.
vik_HUN 2012. december 12. 254 hozzászólás 1451.
Válasz zebra #48. hozzászólására
Cd-s verzió feltétlen. Írok cikket, de hogyan kinek kell. A dc-s oldalamra kiírok meg a hülye suttókéra. Direkt erre készítek egy hajós / tengeralattjárós mapot :)
Akkor lesz jövök :D
Millerke 2012. december 12. 313 hozzászólás 1201.
Válasz zebra #48. hozzászólására
Cd-s verzió feltétlen. Írok cikket, de hogyan kinek kell. A dc-s oldalamra kiírok meg a hülye suttókéra. Direkt erre készítek egy hajós / tengeralattjárós mapot :)
Ha gondolod segíthetek,estefelé 8tól szoktam lenni a bfhu ts-en a bf1942 szobában, vagy csak egyszerűen valamelyik publik bf42 nap cikkét átírod! :D
zebra 2012. december 12. 326 hozzászólás 1166.
vik_HUN 2012. december 12. 254 hozzászólás 1451.
Válasz zebra #45. hozzászólására
Hali BF közösség,
páran a dc-s osztagból tartanánk egy közös public estet még karácsony előtt. Időpont még nem tiszta, de hétöznap lesz valamikor a jövő héten. Infókat majd írok, jöjjünk minél többen. Direkt erre átszerkesztek pár térképet, jó lesz.
Üdv., zeb
Remélem cd-s verzió lesz :D
Millerke 2012. december 12. 313 hozzászólás 1201.
Válasz zebra #45. hozzászólására
Hali BF közösség,
páran a dc-s osztagból tartanánk egy közös public estet még karácsony előtt. Időpont még nem tiszta, de hétöznap lesz valamikor a jövő héten. Infókat majd írok, jöjjünk minél többen. Direkt erre átszerkesztek pár térképet, jó lesz.
Üdv., zeb
Zeb!
Jó ötlet! Nem írsz róla egy cikket? (lásd Pirates)
Ez cd-s vagy origin verzióra menne?
zebra 2012. december 11. 326 hozzászólás 1166.
Hali BF közösség,
Üdv., zeb
Millerke 2012. december 4. 313 hozzászólás 1201.
zebra 2012. december 2. 326 hozzászólás 1166.
Nos, jó hír. Hosszas vívódás után, remekül muzsikál az ingyenes (origin free) verzió ahogy kell. El is indult egy közös "publikus" DC szerver Németországban egy reaktoron :) Linuxos (mivel nem adtak ki így minden házilag eszkabált), punkbusteres és még az MD5 is újra lett generálva a változzot fájlok miatt. Működik minden ahogy az eddigi 1.61-esen is ment. 1 hétig ugyan nem fogom bekapcsolni a pb-t, mivel az emberek nem telepítik, ennyi idő elég lesz hogy akiket érdekel az feltegye. Itt és több dc-s fórumban írok majd ki időpontot egy egy összeröffenésre.
Röviden leírom a telepítést, nem bonyolult.
- Hozz létre egy origin fiókot.
- Töltsd le a demo battlefieldet.
- Telepítsd fel.
- Töltsd le a DesertCombat_0.7_Full_Install.exe-t.
- Telepítéskor ki kell választani egy másik útvonalat!!!! Fontos!!!
Legyen a c:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 1942\Mods\ Ide kell telepíteni. Akiknek eleve fent van, nekik elég egyszerűen a Mods könyvtárból a desertcombat nevű mappát átmásolni az originesbe.
- Punkbuster telepítése nagyon fontos! Ez a legjobb pb telepítő a hivatalos oldalról. Útvonalra szintén ügyelni! Első indításkor pedig a Multiplay fülnél alul ki kell zöldíteni a punkbustert.

Kellemes időtöltést a Magyar DC szerveren!
Millerke 2012. július 29. 313 hozzászólás 1201.
Elnézést, amiért ne mtudtam jönni Zeb koma.
Ha van ötlet, bf.hu szerót is át tudom lőni DC-re, fent van a szerverzió.
Bármikor lehet. :xD:
zebra 2012. július 29. 326 hozzászólás 1166.
Köszi srácok, jól sikerült :)
vik_HUN 2012. július 29. 254 hozzászólás 1451.
Nagyon király volt a game :D köszi a szervezőknek :D ha máskor is lövünk jövök az tuti ;)
BankiHUN 2012. július 29. 818 hozzászólás 453.
Válasz zebra #38. hozzászólására
Ma 6 tól DC Est!:kacsint: Teljesen szabad, jelszó nincs, akinek megvan jöhet.

Ok, danke, werde ich mal dich auch besuchen. Ich mache hier manchmal auch Werbung und halte die bf42 Fans zusammen. BG42 gefällt mir sehr, möchte mit dem auch ein Party machen. Heute ist DC Spielabend, es wird hoffentlich gut. Leider alle andere Bf Serie sind in meinen Augen schlegt. (Bf2-3 usw.) Vielleicht können wir einmal zusammen ein "Fun" Match spielen ;) Bis denn
Aham. És melyik szerveren?
zebra 2012. július 29. 326 hozzászólás 1166.
Ma 6 tól DC Est!:kacsint: Teljesen szabad, jelszó nincs, akinek megvan jöhet.

Ok, danke, werde ich mal dich auch besuchen. Ich mache hier manchmal auch Werbung und halte die bf42 Fans zusammen. BG42 gefällt mir sehr, möchte mit dem auch ein Party machen. Heute ist DC Spielabend, es wird hoffentlich gut. Leider alle andere Bf Serie sind in meinen Augen schlegt. (Bf2-3 usw.) Vielleicht können wir einmal zusammen ein "Fun" Match spielen ;) Bis denn
ridgeraiser 2012. július 27. 36 hozzászólás 4998.
Ja natürlich spreche ich auch deutsch.:-)
Besuch mich mal bei hgklan.plusboard.de.
Mache dort regelmäßig news und event news für Battlefield 1942 und für BF2 mache ich Downloads und News!
BankiHUN 2012. július 26. 818 hozzászólás 453.
Válasz zebra #35. hozzászólására
Banki, azért majd teszteld hogy tényleg fut e rendesen, 1-2 órát tolj le több szerón is.
Most úgy tűnik minden működik, csak kicsit túl sokat halok, úgyhogy sok sikerre nem számítok :)
Kösz még egyszer a segítséget!
zebra 2012. július 26. 326 hozzászólás 1166.
Banki, azért majd teszteld hogy tényleg fut e rendesen, 1-2 órát tolj le több szerón is.
zebra 2012. július 25. 326 hozzászólás 1166.
Van rá sok lehetőség. Kora este TS-en segítek, jobban járunk ott mint itt teleírva a fórumot. Kb. 7 felé felugrok, HS szobába nézz be. Nyugodtan, senki sem harap ;)
BankiHUN 2012. július 25. 818 hozzászólás 453.
Válasz zebra #32. hozzászólására
Most vasárnap 29.-én kb du. 6-tól szálingózunk a szeróra. Nincs semmi jelszó teljesen "free pub fun" lesz a dologból. Érdeklődők ne hagyják ki azt a BF-et ahol használható járművek vannak :) OGC TS-en lesz a találka ha lesz BF1942 szoba akkor ott ha nem akkor a HS szobában. (kb. középen van)

@ridgeraiser: thx your links and i hope we meet us too. Can u speak Ger?
Én mennék, de van egy kis problémám. valahányszor el akarom indítani a BF1942-t vagy a DC-t, lefagy a gép.
Ilyet eddig még nem csinált, pedig már jó párszor volt fenn mindkét játék. Nagy ritkán elindul, de többnyire ez történik. Eredeti játék, 1.61, DC-ből 0.7 és Final is megvan. Van valami ötlet?
zebra 2012. július 24. 326 hozzászólás 1166.
Most vasárnap 29.-én kb du. 6-tól szálingózunk a szeróra. Nincs semmi jelszó teljesen "free pub fun" lesz a dologból. Érdeklődők ne hagyják ki azt a BF-et ahol használható járművek vannak :) OGC TS-en lesz a találka ha lesz BF1942 szoba akkor ott ha nem akkor a HS szobában. (kb. középen van)

@ridgeraiser: thx your links and i hope we meet us too. Can u speak Ger?
ridgeraiser 2012. július 12. 36 hozzászólás 4998.
You can download lot other DC variatons too!
Check this site for got Downloads:
http://hgklan.plusboard.de/bf-1942-mod-download-pool-immer-aktuell-t17.html

And there:
http://hgklan.plusboard.de/aeltere-bf-1942-mods-t19.html

I will hope we are meet us on one of the active servers.:-)
zebra 2012. július 1. 326 hozzászólás 1166.
Finalt érdemes mert sok jó új pályát hoz, de meglepiként lesz egy "custom" pálya is amit majd le kell szintén tölteni. Idöbe adok róla infót majd. A régi mapokat mindenki fejböl tudja már, legyen egy kis újdonság is :)
vik_HUN 2012. július 1. 254 hozzászólás 1451.
Válasz zebra #28. hozzászólására
Mindkettö, elöször 0.7 majd final. Elvileg csak az elsöt használjuk, de jobb ha fent van az is.
Na akkor a finalt nekem is le kell szedni
zebra 2012. június 30. 326 hozzászólás 1166.
Válasz BankiHUN #27. hozzászólására
0.7 vagy Final kell?
Mindkettö, elöször 0.7 majd final. Elvileg csak az elsöt használjuk, de jobb ha fent van az is.